Zuhal Topal'la Sofrada

18 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Oğuz Kızıklı]

18 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Oğuz Kızıklı yarışacak. 18 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için kum resmi yapan ve bu mesleği Türkiye de temsil eden dört kişiden biri olan Oğuz Kızıklı yarışacak. Peki Oğuz Kızıklı kaç puan aldı? 18 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu Oğuz rakiplerinden kaç puan aldı? 18 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz Oğuz Kızıklı Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 11 Mart Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

Kum ressamı sanatçısı olan Oğuz, sanat icra eden biri olarak yemek de yapmanın bir sanat olduğunu, bugün Yemekteyiz 18 Şubat Pazartesi puanları sırasında, rakiplerini memnun edecek yemekler yapacağını iddia etti.

=> 4 Mart Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

14-18 Şubat haftasında yarışan yarışmacıların ilk dördü geçtiğimiz bölümler de yarış. Bugün ise haftanın son yarışmacısı Oğuz, Zuhal Topal 18 Şubat puanları için yarışacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puanı için lütfen tıklayınız.

Oğuz Kızıklı’ya 18 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Oğuz Kızıklı’ya bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Şubat Cuma (2022)

18 Şubat Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Oğuz Kızıklı. Kendisini kur ressamı sanatçısı olarak tanıtan Oğuz, resim yapmak gibi yemek yapmanın da bir sanat olduğunu, bugün bunu başaracağını iddia etti.

18 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

14 Şubat 2022 tarihinde başlayan yarışma programında Oğuz Kızıklı’nın alacağı Yemekteyiz 18 Şubat Cuma Puanları ile haftayı noktalayacak. Şu ana kadar daha önce yarışan Maysa Kaya liderliğini korumakta! İşte Oğuz’a gelen 18 Şubat Zuhal Topal’la puanları…

18 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları (Oğuz Kızıklı)

Maysa  4
Bilge  4
Mehmet  3
Zeynep  5
Zuhal Topal    5
TOPLAM:  21

**18 Şubat 2022 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Şubat Cuma Fragmanı İzle

Kum ressamı sanatçısı olan ve Türkiye de bu işi temsil eden dört kişiden biri olan 34 yaşında ki Oğuz Kızıklı, 18 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan bu haftanın son yarışmacı oldu. Oğuz Kızıklı’nın yarıştığı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Şubat 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu