Gelinim Mutfakta

18 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Nergis Mi Oldu? En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 18 Şubat Puanları

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Pazartesi günün birincisi kim? Geçtiğimiz hafta finaline beraberliğe rağmen kuraya gitmek isteyen Ezgi, sonunda beş bileziği aldı ama aynı puanda olan Nergis, iki bilezikten oldu. Kesinlikle bu hafta Nergis bunun acısını çıkaracaktır. Diğer taraftan Gülcan da 60 bilezik iddiasını korumak için bu hafta kalkışa geçmek istiyor. İlk gün nasıl başlarsa, genelde hafta sonuna kadar böyle gittiği için gelinleri ilk gün daha motive olarak başlıyorlar. 

=> 18 Şubat 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta güçlü bir yarışmacı olan Sina’nın elenmesi ile güçlü bir yarışmacı gitti. Bu hafta Sina’nın yerine Bircan yarışmaya dahil olacak. Sina kadar güçlü olduğunu düşünmesem de bundan sonra bilezikleri kazanmak çok zor olacak. Gerek Ezgi gerekse Nergis ve Gülcan’ın ne denli zorlu bir yarışmacı olduğunu gördük. İlk gün gelinim mutfakta puan durumu açısından avantaj sağlayan gelin, bu hafta en iddialı yarışmacı olacaktır.  [saributon]Gelinim Mutfakta 11 Mart Pazartesi Puanlaması[/saributon] için lütfen tıklayınız.

Pazartesi yani bu gün yarışmaya dahil olan Bircan, aldığımız bilgiye göre güzellik uzmanı olduğunu ve yarışmada elenen Cansu’yu instagramdan takip ettiğini öğrendik. Hemde sıkı bir hayranı olduğunu anladığımız Bircan, bizlere Cansu gibi iyi bir iz bırakabilecek mi? Ne dersiniz? Gelinim mutfakta 18 Şubat puan durumu açısından ortaya bir koyabilecek mi? Bizler Cansu’nun hem kişiliğini sever hemde günün birincisi olmasına sevinirdik. Bircan bakalım nasıl bir performans ortaya koyacak? Merakla bekliyor olacağım. [kirmizibuton]4 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün[/kirmizibuton] kim kazandığını görebilmek için tıklayınız.

18 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce Bu hafta katılan Nergis aynı zamanda güzellik uzmanı ve kalıcı makyaj yapıyor. Bu sayede hem kendi mesleğini ve markasını da duyurma şansı olacak. Tabi ara ara kalıcı makyaj konusunda Bircan’dan tüyolar da duyabiliriz. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi Puanlaması[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Sina’nın elenmesi Ezgi ve Reyhan cephesinde üzüntü ile karşılanırken, Gülcan ilk dediğini yaptı ve Sina’yı gönderdi. Şimdi ki hedefi Ezgi’yi göndermek olduğunu biliyoruz. Bakalım dediğini yapabilecek mi? Bunun için Gülcan öncelikle 18 Şubat Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında çok iyi puanlar alması gerekiyor. Aynı şekilde Ezgi’nin de çok kötü puanlar alması lazım.

Yarışmaya katılan gelin genelde ya birinci oluyor yada bu hafta eleniyor. İlk gün eğer Bircan birinci olamaz ise bu hafta kendisini eleme potasına görme ihtimalimiz bana göre %100 olsa da genel ve adil bir oran verecek olursak %50 ihtimalle eleme potasında izleyeceğiz. bu sebeple Bircan ne yapıp edip, 18 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta puanlar da en işi çıkartması gerektiğine inanıyorum.  [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 21 Şubat Perşembe Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Ezgi geçen hafta alığı bilezikle 45 bileziğin maddi olarak da 90.000 TL’nin sahibi oldu. Bu paraya aldığı çeyrekler hariç olduğunu onları da işin içine kattığımızda 100.000 TL gibi bir rakam kazanmış oldu. [mavibuton]20 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu hafta çeyreklerine ve bileziklerine bir yenisini ekler mi? Ezgi bu gün yani 18 Şubat 2019 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabı olabilir mi? Eğer Ezgi bilezik almaya devam etmemesi gerektiğin ve bir yerden itibaren tadında bırakmasını gerektiğini düşünüyorum. Not: Gelinim Mutfakta 18 Şubat Pazartesi puanları yazının son kısmında verildi. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 19 Şubat Salı Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Geçen hafta Ezgi kaynanası Reyhan’a talimat verip düşük puanlar kullanmasını ve kendi tabağını da bulmasını istese de tam olarak Reyhan hanım Ezgi’nin bu dediğini yapamadı. Geçtiğimiz hafta en başarılı kaynana bence Besime hanım oldu. Hiç sektirmeden neredeyse kendi gelini Gülcan’ın tabaklarını bulmayı başardı. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Reyhan bu hafta Ezgi’nin dediği, Gelinim Mutfakta 18 Şubat puanları verilirken diğer gelinlere düşük puan verip Ezgi’nin tabağını bulacak mı? Sizce Reyhan yapar mı? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. Not: Gelinim Mutfakta 18 Şubat Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Günün Birincisi Ve Toplam Puanları (Pazartesi)

18 Şubat Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar konseyi bu gün gelinlerin yaptığı yemeği puanlama yapacaklar ve bir gelin çeyrek altının sahibi olurken, diğer üç gelin tabiri caizse avucunu yalayacak. Sadece çeyrek değil bilezik yarışında Haftalık toplam puanlarda ise en öne geçecek.

18 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da tabiki her kaynana kendi gelinine beş vermek ister. Lakin son zamanda yapılan ufak tefek önlemler sayesinde, gelinlerin tabaklarını kaynanalar çok zor bir şekilde bulmaya başladı. Bu işin kitabını yazan Reyhan hanım bile Ezgi’nin tabaklarını bulmada da çok zorlanır oldu. Not: 18 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunun cevabını önce yorum kısmında sonra ise bu sayfada vereceğiz. Bu hafta çok çekişmeli geçeceğini duyduğumuz ve bir çok sürprizleri de kendi içinde barındıran bir hafta yaşanacak. Güçlü yarışmacılar dediklerimin aldığı puanları görünce oldukça şaşıracaksınız.

Gelinim mutfakta puan yada puanlama kısmı bu sayfanın en alt kısmında vermeye çalışıyoruz ki bu hafta ve bu gün olacak olaylar hakkında sizlere bazı konularda bilgi vermek için bunu yapıyoruz. Eğer uzun yazıları okumayı tercih etmiyorsanız, lütfen sayfanın en alt kısmına gidip sadece puanların yazıldığı bölüme bakabilirsiniz. ⇓18 Şubat Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Bu hafta Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu açısından bu hafta kesinlikle geçen haftanın rövanşı gibi olacak. Nergis kura sonucunda kaybettiği bileziklere sahip olmak için diğer yarışmacılara puan bırakmayacağını düşünüyorum. İlk haftasında en güçlü rakibi neredeyse deviren Nergis, kesinlikle bilezikleri alacak en önemli ve en yakın kişidir. Tabi bu benim kişisel görüşümdür.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da bu hafta kazanan gelini kim olacağına odaklanmayın. Her gün bir final havasında geçecek olduğu için her gün heyecanı yaşamanızı istiyorum. Filmin başında sonunu söylemek yarışmanın heyecanını bırakmaz. Bu sebeple bu hafta kim elendi yada kim bilezikleri aldı gibi sorular bence yarışmanın heyecanını kaçırıyor.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Pazartesi puanlama da benim ne çok merak etiğim kişi Bircan’ın kaynanasının nasıl puanlar verecek olması. Sonuçta her yeni kaynana puanlama kısmını %100 değiştiriyor. Bunu daha önce test ettik. Umarım 1115 tarzında bir puanlama görmeyiz. Sonuçta ortada bir emek var. Dikkat: 18 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik.

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu neden Pazartesi günü yazmadığımızı soranlar olduğu için ayrıca her gün olduğu gibi bu gin de haftalık puanları gene yazacağız. Aslında bu gün verilen puanlar ile haftalık puanlar aynı olduğu için yazmıyorduk ama bişr karşıklığa yol açtığı için bu gün yazmaya başlayacağız.

18 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve bu gün çeyrek altını alacak kişiyi belirlemede kullanılacak olan haftanın ilk günün yemeğini açıklayalım. Daha sonra Pazartesi puanlaması kısmına geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Yufka Kebabı Malzemeleri

 • 500 gram kuşbaşı et
 • 2 bardak haşlanmış nohut
 • 2 adet yufka
 • 2 yemek kaşığı tereyağı
 • 2 bardak et suyu
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Sosu İçin;

 • Maydanoz 
 • Yoğurt

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Haftanın ilk günü seçilen Yufka kebabı için Fatih Ürek 45 dakika süre verdi. Çoğu malzemesi hazır olmasında dolayı gelinler için kolay bir yemek olduğunu düşünüyorum. Önemli olan lezzet bakımından diğerlerinden bir farkının olması ve bu farkı da kaynanaların beğenecek şekilde olması gerekiyor. Gelinler belirlenen süre içinde yemeğinin yapımını tamamladılar ve 18 Şubat Perşembe Puanlamasına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Puanları (18/02/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Nergis : 5
Nergis : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 3
Nergis : => Filiz’in Gelini 4
Bircan : 1

*************************
“18 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Dilek‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 4
Nergis : 5
Bircan   : => Dilek’in Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 2
Gülcan : 3
Nergis : 5
Bircan : 1

*************************

Gelinlerin 18 Şubat 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 2 5 2 2 11
Gülcan 3 3 4 3 13
Nergis 5 4 5 5 19
Bircan 1 1 1 1 4

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Şubat – 22 Şubat Haftası) – Pazartesi

Ezgi     : 11
Gülcan : 13
Nergis  : 19
Bircan :  4

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

18 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NERGİS
Gelinim Mutfakta 18 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NERGİS
18 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BİRCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 242. Bölüm 19 Şubat 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

138 Yorum

 1. YAGNUR??GERİ GELSİN ARTİK?????????????????
  Nergis??
  Gulcan?????????
  Ezgi?????
  Sina?? Çok şükür gitti???

  1. Merhaba yağnurucu, hiç şaşmıyorsun ya mutlaka bir yagnur etiketi yapistiriyosun.Yeni yarışmacılar için bol işte bulunan daha iyi olur. Kankası sen boşver reklam yapmayı.Yagnur başı sonu olmayan devrik cümle insanı bazen kendi bile ne dediğini anlamiyordu, o yüzden enerjinin yeni yarışmacılara harca.

   1. Sana da Merhaba
    Ben reklam yapmıyorum sadece Yağnurun geri gelmesini istiyorum ve ben kimin için zaman harcayacagimi ben karar veririm seni ilgilendirmez
    Yağnurun konuşmalarından anlayamıyorsan sen kendinden sorun ara bence okeeyy

    1. Canım benim asıl sorunun sende olduğu aşikar bence tekrar tekrar aç ve izle yağnuru acaba sorun bendeki sende mi?Yagnur yarıştığı dönemde yapılan yorumların cogunda bu kız ne anlattığını da anlamıyor bir reset verip tekrar devam ediyor yorumları coktu. Özellikle tarih beyin sorduğu soruları algılamada problem yaşıyordu.

     1. Ben Yağnurun konuşmalarından anlamayacak kadar gerizekalı degilim,anlamayanlar düşünsün okkeyy??? Yagnuru kotulemek isterken kendi kendini kotuluyorsun aslinda farkında degilsin, anlayabildin mi ne demek istedigimi?
      Senin anlamn zor ama yinede bı dene okeyy??

     2. Yağnurdan bıkan gerçek izleyici .Sakın geri gelmesin ekran kirlenmesin dedi ki:

      Ben sana objektif ol diyorum izle diyorum sen ben gerizekalı miyim diye karşılık veriyorsun. Sorunun nedeni bu birde (okeyy)ne? Bir sorunun var sanırım üzüldüm.O okeyy ile kendini onaylatamazsin.

     3. Benim ne demek istediğimi de anlamamışsın zeka meselesi yapılacak bir şey yok bence sen tedavi ol!!okeyy?
      Biraz da kitap oku beyin jimnastigi yap durumun vahim ??Yağnurun fesatligindan beyin ücretlerin olmuş sanırım fazla kıskançlık bünyeye zarar dikkat et kendine benden söylemesi OKEYYY??
      Sen yine anlamamışsınndir şimdi ne yazdigimi ????

 2. Yemin ediyorum Ezgiden Fatihten yarışmadan nefret ettim ???
  Ezgi kura dedi ve bilerek isteyerek bilezikler Ezgiye verildi kura bahane..
  Kurada Nergisi ismi neden gösterilmedi çünkü ikisinde de Ezgi yaziyordu..
  Nergis boluselim dedi neden neden Ezginin istediği oldu ..
  Anlaşmaları gerekiyordu ama Ezginin istediği yapıldı
  Haksızlık buu..
  Düzmece kurgu olduğu yarışmanın bir kez daha ortaya çıktı yuuh diyorum peeesss diyorum başka da bir şey demiyorum…

 3. Herkese güzel bir gün dilerim gönlüm nergisden yana bilezikleri nergis alır insallah gülcan da gider ?

 4. Yeni gelin Bircan da Yağnur gibi çok güzel Masallah
  İnşallah karakteride güzeldir Yağnur gibi

  1. Yağnurdan bıkan gerçek izleyici .Sakın geri gelmesin ekran kirlenmesin dedi ki:

   Ah be hala yagnur reklamına devammı edeceksin. Sen cumlemin başında karakteri ikinci plana itmissinya kafadan gittin zaten, bir tek bakılası yönü vardı birde problemli bir arkadaştı ne konuştuğu belli olmayan bir yarismaciydi. Sakın şunu da deme onu herkes anlamaz diye o zaten baştan aşağı boş insandı.

   1. Yağnurun konuşmalarından anlayamayanlar bu okula gitsinler eğitim alsınlar tavsiye ediyorum ???
    Yağnur koskoca iş kadını eğitimli kültürlü bilgili saygılı terbiyeli ?
    Kiskanc cahillere soyliyecegim tek şey EGİTİM SART eğitim alın

    1. Gerçekten açıklamada bulunduğun durum içler acısı koskoca iş kadını dediğin butik mağaza işletiyor.Ayrica ilkokul öğrencisine ver oda işletebilir bir işletme.Koskoca iş kadını diyince sanarsin fabrika yönetiyor.Ayrica bir iş yerini işletmek konuşmada üstün bir insan yapmaz.???????eğitim alsinlar demişsin şaka gibisin.Sana da çok üzüldüm şimdi ayrıca.Burdan vurmaya çalışmıssın takipçisi olduğunu kişiyi küçük düşürüyosun

     1. İZLEYCİ haline acıdım işte Yağnur sizi bu hale düşürdü
      Bence kesin eğtim şart eğtim alin sana tavsiye ediyorum
      Yağnur mağazaları birkaç tane var ve gir internetten bak mağaza açılışlarına kimler katılmış ve müşterileri kimler mağaza işletmek kolay değil düzgün diksiyon gerekiyor eğtim gerekiyor bilgi gerekiyor prezantable gerekiyor ikna kabiliyeti gerekiyor işte sen bunları bilmiyorsunuz o yuzden eğtim al ki Yağnurun konuşmalarını anlaya bilesin
      Gerçekten acınacak haldesin??
      Yağnurla uğraşmayı bırak sen kendine bak…

  2. Bircanin sac rengi Yagnurun sac renginde gözleri de renkli ammma
   Yagnur kadar güzel değil asla :)
   Kalbi guzuzel mi değil mi onu daha anlayamadim bir günde :)sanki biraz sert gibi duruyor;)

 5. Reyhan da o kılık kıyafet ne oyle yaa o toka ne öyle ??
  Bide şu Gülcanin ve Bircanin saçlari yemeğin icine giriyor midemi bulandiriyor??
  Şu Ezgide havalara gene çok itici?

 6. ?????Ezgi ve Reyhan konfeti patlatamadilar eeee Allah büyük hak yediler konfetiyi patlatamadilar ????

 7. Bende diyom gülcan niye oynadi sinalarin arkasindan oynamış insallah bu hafta da gülcan sen gidersin

 8. Onda mimik varmi ki okadar ici kötüku yüzüne vurmuş gülcanin gulcan git artik sevilmiyosun canimm

   1. Arkadaslar bu kadar niye ezgiyle ugrasiyosunuz kiz yapiyo aliyo bu kadsr zorunuza gitmesin istemeyen izlemez yok nergiz yapiyo hak ediyo bilmem ne zirvalamayin kiz bileginin hakkiyla yapiyo kimse torpil frlan gecmiyo kiz yapiyo ya nasil taslicaginizi nasil motivasyon dusurveginizi sasirdiniz herkese inat ezgi kiskananlar catlasin basarisini siz konusmayandevam edin ezgi rekorlari kirsin

 9. Fatih bey Ezgiyi elemeyi o kadroluymus gibi gösterip herşeyi Ezgiyi çevirmen hak Yemen anlamına gelir.Altinlar NERGİSİN haklıydı. dedi ki:

  Bu hafta kura çekilişinden sonra neden ikinci Kuranin ismi gösterilmedi. Kanal D Ezgi ile yapmış olduğu ekran kirletme anlaşmasını bu şekilde yapmışlar anlaşılan.Nergis çekiliş istememesine rağmen kura çekilişini Ezgi istedi diye onaylaması belli etti herşeyi.Ezginin ses tonu konuşma tarzı ve maaşlı calisaniymis gibi bir edayla dolaşması formatta yemeğin değil ekranı iyi kirletenlerin ısrarla tutulması bizi haklı çıkartıyor.Ayrica birkaç hafta önce en az puanı almasına rağmen puanını açıklamayan ve elemeyen Fatih bey bu kararıyla yeni yarışmacıların hakkını ve Nergisin hakkını gasp etmiştir.

   1. Beğenmiyorsan izleme demende ayrı bir ironi sırf Ezgi elensin de öyle kanali açayım programı izlemeyim oylemi,orda tek Ezgi yok üç yarışmacı daha var algida seçici mi olayım arkadaşım haksız alınan bir ödül var ve bu yarışmacı elendi aslında puanı düşüktü anladın mı bunun yerine yeni yarışmacı gelebilirdi ve geçen haftaki altını kasıtlı olarak ezgiye verdi ve o altın Nergisin hakkıydı.Bence daha objektif ol, ben kimsenin fanı falan değilim Sırf Reyhan hanim maymunluklar yapıyor Ezgi daha mızmız konuşuyor diye ekranda tutamaz.

 10. ARKADAŞLAR HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ BU GÜN BİRİNCİSİNİ KİM OLACAĞINI MERAK EDEN VAR MI?

  1. Filiz hanim gecen hafta kura da nergisin ismi gosterilmedi bu konu hakkinda ne dusunuyorsunuz

 11. ARKADAŞLAR GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASINDAN TELİF GELİYOR BU SEBEPLE BAZI ŞEYLERİ AÇIKÇA YAZAMIYORUZ.

 12. Gülcan ve Ezgi gitmeliler hemde ikisi birde ekran ve çevre kirliliği yapıyorlar insanlara kötü örnek oluyorlar

 13. Ezgi adaletten haksızlıktan bahsedecek en son kişi sensin çünkü adaletsizliği de haksızlığı da sen yapıyorsun bu yarışmada

 14. Helal sana nergis tebrikler çeyreği aldi insallah yarinda sen alırsın çeyreği nergissssssss?

   1. Etkisiz elaman sen kendinsin?
    Yağnur etkisiz olsaydi binlerce seveni olmazdı ve geri gelsin diye mesag gonderilmezdi sen kiskancliktan çatlaaa patlaaaa çok yakında geri gelecek
    ❣️YAGNUR❣️

 15. Fatih Bey kural dışı yemek pişirenlerin puanlarını nicin kesmiyorsunuz nergisi kolluyorsunuz

 16. RTÜK diye bir kurum var bu rtük niye bu fatih reyhan işbirliğine ceza vermiyor yazık diğer gelinlerin emeğine

 17. Gelin kaynana bes yasinda sanki one be reyhanin sacindaki toka ne öyle çocuk çocuk hareketler yapıyonuz

 18. Olmazsa olmaz yorum fatih bey ezgiyi koruyor baska yorum yok bence de nergisi koruyo bak yanlıs yemek yap puanları al

 19. ben izleyemiyorum evde degilim annem izliyo o anlatacak bana opuyorum annem i de burdan annem iyiki varsan ???

 20. Yuuh Gülcan kaynanasiyla tartışıyor neler söyledi kadına kötü kalpli çirkin cadiii???

 21. Size bir tüyo vereyim Ezginin rlenmesini beklemeyin cunku ezgi elenmicek elenirse reyting duşer o yüzden ezgi devamli yarışmacı bu haftada da yeni gelen gelin Bircan elenecek arti diğer hafta yagnur geliyo

  1. Eveeet ❣️YAGNUR❣️ geliyor yasasının??? Ver coşkuyu ?
   ???? Kiskananlar catlasiin ??

  2. Yagnur haftaya gelecek haberine çok sevindim:))
   Haberin doğru olduğuna inanıyorum;))

 22. Yarinda ceyregi nergis alır insallah bu hafta bizim haftamiz bilezikler nergis te insallah gülcan da gider

 23. Niyeyse bilmiyorum ama hep Ezgi alsın istiyorum altınları..Ama bu hafta Nergis alsın yazık onunda bileziği olsun hak geçmesinn..

 24. :’-(ezgi gorunce uuuu dönuşü ;-) yapıyorum gülcan guzele ;-)karşı;-) stop ;-)

 25. :’-(ezgi gorunce uuuu dönuşü ;-) yapıyorum gülcan guzele ;-)karşı;-) stop ;-)

 26. yeni gelen gelin bircan çok guzel ayyy gulcan hele mukemel yagnura hic benzemiyo yagnur mu oha yani cansu melegime daha çok benziyor

  1. Mükemmel olan Yagnur
   Çansu bile Yagnura özenip sac rengini Yagnur renginde boyatti ??
   Yeni gelin güzel biraz ama Yagnur kadar güzel değil
   Gülcan cok negatif soğuk kadın iyyy evlerden ırak herkese saygısızlık yapıyor kendi kaynanasina bile saygisiz davranıyor

 27. ezik ezgini beyni;-) yumurtadan kırılınca akıyoda ;-)acaba reyhan;-) pisligi;-) gövde gösterisi yaparak ;-) kendini bi halta;-) benzetiyo;-)ya;-)da;-) bbbiiiippp demek isterim puhahaha;-)

 28. Cadılar bayramında Gulcan maske takmasina gerek kalmayacak o konuda şanslı çünkü yüzü zaten cadı gibi saçlar dersen aynen cadı saçı bi tek süpürgesi eksik onu da sipariş verip altın süpürge yaptirir artık hani 1 kg altın takmış ya düğünde Besime ??????

  1. sizin oralarda bayram yerine cadılar bayramı mı kutlaniyo sen o maskeyi kendi yapayinda yuzune taktır sokaga çık gulcanla kendinimi kıyaslıyorsun herşeye cacik olma anonim

   1. Esonays kaçtane isimle yazarsan yaz sen olduğun çok anlaşılıyor
    Gülcani yüzüne iyice bak cadiya benzediğini göreceksin internetten cadı fitosunu indir Gulcanla karsilastir tıpkısının aynısı ???
    Pis de beyninizde sensin söylediklerini aynen sana iade ediyorum daha gecen gun pis terbiyesiz kufurnden dolayı Filiz hanım yorumunu sildi HATIRLTIRIM ESONAYSssss

 29. anonim sen 10 ;-) saniyelik beyninle yorum ;-)zazıyon ya ben ona;-) hayret;-) seviyesiz kuçuk insan;-) kabahatinle otur edebinle konuş beni sinir etme ;-) löpçu beyinli ;-) hadi be ordan ;-) bide yorum yapiyosun 3 krş beyninle puhaha;-)

  1. anonim sen kimsin be gulcana pis yorum yzyon sen don aynaya bakta ayna çatlamasın gulcana destek

 30. anonim sen kimsin be gulcana pis yorum yzyon sen don aynaya bakta ayna çatlamasın gulcana destek

 31. pislik saçan anonim ben senin gibi ;-) buraya damlayan;-) biri degilim noldu zorunamı gitti;-) sosyal hayatimla daha ilgileniyom;-) gereksiz anonim iğrenci ;-) çoplugune git ;-) gerçekten;-) çok komik yorumlarin;-) puhaha gulun bişey;-)

  1. Pislik sensin daha gecen gun burada pis kufur yazdin ve Filiz hanim sildi terbiyesiz….
   Sen git ilk önce yazmayı öğren ilk okula mi gidiyorsun sen yazmayı bilmiyorsun ama küfür hakaret etmeyi biliyorsun gereksiz hem isim degistirip degistirip yazma yinede yorumların anlaşılıyor çünkü basitlik akıyor seviyesizkik akiyor yorumlarından…

 32. burdakiler anonim çirkinini mest eti hadi gel bana sataş ne oldu aptal anonim azram nerdesin

 33. Filiz hanım kufurcu Esonays yine gelmiş ve şahsıma hakaret ediyor isim değiştirip yazıyor besbelli
  Azra ve Zeynep ise isimsiz yazıyor lütfen gereken o yalın Filiz hanim

 34. Filiz hanım lütfen gerekeni yapın
  Gülcan hakkında elbette yorumumu yapacağım sonuçta küfür etmiyorum fakat Esonays isimli şahıs şahsına hakaret ediyor
  Lütfen gerekeni yapin

 35. Bi önceki sayfada Yagnura pis yorum ahlak siz yorum yazıldı ve Yagnurculara ve Yagnura ağır hakaret edildi dün akşam seslendim size görmediniz bari bu akşam görün Lütfen

 36. FILIZ HANIM NEREDESINIZ
  Bu ESONYSIN bilgilerini istiyorum savcılığa şikayette bulunacağım kimse benim sahsima hakaret edemez ben elbette yarışmacılar hakkında yorumlarımi yazabilirim elestirebilirim ben şahsa hakaret ve küfür etmiyorum sadece yorumumu yazıyorum Esonays kim oluyor ki benim şahsına hakaret ediyor
  Lütfen Esonays kisisinn bilgileri rica ediyorum yurtfisi da olsa farketmez bizim savcimiz oranın savcisiyla irtibata geçebilir

 37. ;-)£sonays;-) filiz hanim özur çok ama buraya artik giremiycem herkeze hakaret etmedim anonim gulcana karsi pis yorum yaparak sinirlendim dedi ki:

  filiz hanim lutfen bir anlik anonim vakası özur dilerim kendi adıma artik bu sitelerden uzak durucam çok özur artik zeynep azra bendim çok sinirli bi insanim buraya sonsuza dek girmeksizin

  1. Geçmiş olsun Filiz Hanım
   Rahatsız ettiğim için özür dilerim fakat bu Esonays kisisinin hakaret ve kufurerinden biktim
   Burasini dingonun ahiri sanıyor herhalde üstelik bide bana iftira atıyor ben pis yorum yazmışım Gülcana sanki önun gibi pis küfür ettim..

   1. bende defalarca uğraştım ama burada yazılan yorumları sadece siz okuduğunuzu sanıyorsunuz ama öyle değil ben bu yorumlarda verdiğim günün birinci
    si nedeni ile telif geliyor. Yani bu yorum kısmını hafife alanlar kendileri kaybeder. Bak biz biraz eleştir yapıyor bazı kaynanaları haksızlık yaptığını söylüyoruz Fatih bey hemen kaynanaları ikaz ediyor. “seni topa tutarlar” demesi boş değil burayı sadece siz okumuyorsunuz bunu bilip öyle yorum yapın

 38. ARKADAŞLAR HER YORUM YAPANIN IP ADRESİ BELLİ VE BEN YAZDIM KURTULDUM GİBİ DÜŞÜNMEYİN SİTENİN VERİ TABANINDA KAYITLI SAVCILIKTAN YAZI GELİRSE BU KİŞİNİN IP ADERSNİ İLGİLİ MAKAMLARA VERİRİZ NOKTA ATIŞI BULURLAR O IP ADRESİNDEN HANGİ MAİL AÇILMIŞ HANGİ TELEFON NUMARASI KAYITLI HEPSİ ÇIKIYOR. KENDİNİ UYANIP HAKARETY EDENLER BİR GECE ANSIZIN POLİSİN GELMESİ İLE VAH TÜH DEMEK İÇİN ÇOK GEÇ OLUR. sAVCILIĞA ŞİKAYETTE BULUNACAK KİŞİ İÇİN BEDE MÜŞTEKİ OLARAK İFADE VEREBİLİRİM

  1. bir daha;-) olmayacak filiz kuşum ;-)hakartet;-) etmem yanlıştı isim degistirerek özur ;-) yane;-) işala gulcan kazanir;-)

 39. ARKADAŞLAR FARKLI FARKLI İSİMLERLE YORUM YAPMIŞINIZ HER BİRİ FARKLI GİBİ KENDİ KENDİ İLE KONUŞANLAR BURADA KABAK GİBİ IP ADRESİNİZ DÜŞÜYOR. BÖYLE YAPARAK ANCA KENDİNİZİ KANDIRABİLİRSİNİZ

 40. anonim bu savcılık meselesi hakkında instagram hesabın var mı bana dizicenter inmstagram hesabıından dm atabilirsin bazı söyleyeceklerim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu