Gelinim Mutfakta

18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Perşembe günün birincisi açıklandı. 18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin %100 eleme potasına düşecek. 18 Şubat Perşembe günün birincisi kim oldu? Haftanın dördüncü bölümünde Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? 18 Şubat Perşembe günü Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Son puan durumu sonucuna göre birinci olan gelin kim? Perşembe günü yani bugün hangi gelin en yüksek puanı aldı? Bugün altını kim aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamın da sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe Son Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Perşembe Puanları sonucunda toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin eleme potasına düşecek. bu isim bu hafta yarışmaya gelen Esra olması halinde Esra’nın elenme ihtimali %98,3 olduğu rahatlıkla söylenebilir.

=> 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar için tıklayınız.

18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları netleştiği an Zeynep

Son bölümde 3 yıldır kırılamayan bir rekoru kırarak günün birincisi olan Ayten bir anda zirveye yerleşti. bu duruma kendisi bile şaşırsa da yakaladığı bu başarıyı bugün de devam ettirmek istiyor. bu nedenle 18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak için kolları sıvadı.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Ayten’in 25 puanla günün birincisi olması Zeynep ile Aysun’un tüm dengesini %100 bozdu. Özellikle Aysun bu hafta bilezikleri almak isterken düşük puanları ardı ardına alması, bilezik hayallerini bir sonraki haftaya ertelemeye ertelemeyi düşünmeye başladı.

=> 4 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu haftanın ilk bölümünde yarışmaya dahil olan Esra Ayten’i elemeyi düşünürken, Ayten iki haftadır yarışmada sadece bir çeyrek altığı için son bölümde beklenmedik bir çıkış yaparak bileziklere göz kırptı.

=> 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Azerbaycan’dan yarışmaya gelen Ayten iyi puanlar aldığında rakiplerini gıcık etmek ve stresini atmak maksadı ile dans etmesine dikkat çeken Zeynep bugün ki puanlamada Aysun’dan iyi puan alınca Aysun’un karşısında dans edip şöyle dedi; 

“Bende öğreneceğim dans etmeyi Aysun!” Zeynep Kalyon Gökçe

Bu sözleri ile aslında Aysun’u sinir etmek için söyleyen Zeynep Ayten ile bir olup Aysun’u adeta delirtmek ve sinir etmek için uğraşıyor.

=> 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi açıklandığı an Esra

Bugün 18 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci olduğu bu yazının en sonunda açıklanmıştır.

Haftanın dördüncü puanlaması bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında verilecek. Final öncesi son puanlama olduğu için oldukça önemli olan bugün Ayten’in alacağı yüksek puanlar bu haftanın kaderini %100 değiştirecektir.

18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları puan durumu günün birincisi

Esra son bölümde Ayten’in yüksek puanlar almasına karşın halen final gününe iki gün olduğunu ve cuma günü Ayten’i açıkça eleyeceğini iddia etti. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Puanlama kısmın da Esra’nın yüksek puan alması Ayten’i değil Aysun’u etkileyecek.

Esra’nın son bölümde iddia ettiği gibi bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Perşembe puanlaması sırasında yüksek puan alıp günün birincisi olması Aysun’un eleme potasına bile alması demek.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Perşembe Puan Durumu

15 Şubat 2021 tarihinde başlayan ve 3 yıldır kırılamayan rekorların kırıldığı bu hafta 19 Şubat Cuma günü son bulacak. Birazdan gelinlerin yaptığı yemekler öncelikle Seda Sayan tarafından Bugün 18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verilecek. sonrasında ise diğer kaynanalar bir bir puanlarını verip bugün günün birincisi ve çeyrek altının alan gelinin kim olduğunu netleştirecekler. Dikkat: Bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Perşembe puan durumu sonucu (son puan durumu) bu yazının en sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2Zeynep geçtiğimiz hafta aldığı bileziklere bir yenisi ekleyip altın ve bilezik listesinde bir adım yukarı çıkmanın planını yaparken Aysun ise bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat puanlaması sonunda bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor. Bakalım evdeki hesapları çarşıya uyacak mı hep birlikte göreceğiz.

Perşembe puanlaması haftanın en kritik puanlardan birisidir. Zira 18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da bir gelin %100 eleme potasına düşerken bir gelinde bilezikleri büyük oradan garanti edeceği imkanı elde ediyor.

18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Aysun

Bu hafta 18 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 18 Şubat Perşembe günü yani bugün çeyrek altını kim kazandı? Perşembe günü yani bugün altını kim kazandı? 18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda bugün kim birinci oldu? soruların cevapları haberimizin devamında puan tablosu içinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Puanları (18/02/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

18 Şubat Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 4
Aysun: 1
Ayten: 4
Esra: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 4
Ayten: 5
Esra: 1

*************************
” 18 Şubat 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 5
Aysun: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Esra: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 4
Aysun 1
Ayten 5
Esra 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Zeynep : 5
Aysun: 4
Ayten: 3
Esra: => Fatma’nın Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 18 Şubat Perşembe Toplam Puanlar

Zeynep 4 4 5 4 5 22 (-2)
Aysun 1 4 3 1 4 13 (-2)
Ayten 4 5 4 5 3 21 (-2)
Esra 5 1 1 1 1 9 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Şubat Haftası) – Perşembe

*************************

Zeynep : 44 + 20 = 64
Aysun : 44 + 11 = 55
Ayten: 52 + 19 = 71
Esra: 34 + 7 = 41

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ZEYNEP
Gelinim Mutfakta 18 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ZEYNEP
18 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ESRA

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Fragmanı İzle

18 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda son puan durumuna göre bir gelin eleme potasına düşecek. Haftanın final bölümünde kimin eleneceğini kimin bilezik alacağının kısa bir özeti olarak Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

138 Yorum

 1. INSALLAH Zeynep kazanir ama icimden bir ses Aysunun kazanacagini soyluyor cok korkunc Aysun kazanmasa cok guzel.

 2. regayip kandilin mübarek olsun kızım nerde yaşarsın ne iş yaparsın mesleğin nedir birde yorumlarına gülen yüz simgesi koyda senin mutlu olduğunu anlayayım beni merakta koyma gönül kızım

 3. Aysun inşallah elenir. Çok saygısız,çirkef biri.kaynanası ondan da kötü, çirkefler elensinler,ekranı kirletiyorlar. Fesatlar,kıskançlar.inşallah elenirler.

 4. yorumunu ve iyi dileklerini aldım sen sakın üzülme üzülürsen şekerimi yükseltirsin kızım biyilojik baban olmayabilirim maddi yardımımda olmayabilir ama manevi olarak sonuna kadar yanındayım seni üzen beni üzmüş olur kimseye babam yok deme var ama başka şehirde de ben türkiye azer baycan ayırmıyorum aynı dili konuşuyoruz biz biriz tek devlet tek milletiz benimde 30 yaşında öğretmen 7 aylık evli kızım var birde 23 yaşın da mimar oğlum var birde 33 yaşında gönül kızım var bende okuyamadım ama okuyanlara tüm destek oldum bir damla gözyaşı dökme kızım ben senin yerinede ağlarım hep mutlu ol ayağına küçük taş dahi değmesin sıhhatine sağlığına dikkat et kızım ben senin bütün yorumlarını okuyorum mutlu oluyorum senin çok güzel yüreğin var yalnız değilsin hepimizin rabbi var allaha emanet ol kızım manevi olarak beni hisset mutlu ol huzurlu ömür boyu hep gülersin kızın allaha emanet ol kızım

  1. Sağolun Allah razı olsun🙏 Evlatlatlarınızı Allah bağışlasın
   Torun varmı tatlı çoçuk ☺️ ben severimde çoçukları ondan sordum sakıncası yoksa tabi🙏 Aynen 🇦🇿🇹🇷 Azerbaycan Türkiye iki devlet tek milletiz🙏 Siz niye okumadınız peki? Yanlış anlamayın beni sadece okumayan birine benzemiyorsun☺️ Kızınız öğretmenmi ne
   Güzel Bende çok istedim öğretmen malesef olamadım
   İyide okuyordum nasip değilmiş demekki Ne öğretmeni
   Peki? Çok soru sorduğum için özür dilerim 🙏 Sağolun
   Dikkat ederim ama bazen kaza geliyorum demez aniden çıkar insanı tamam üzer🥺 Her şey için Sağolun Allah’a Emanet olun Ahmet babacım☺️🙏 isminizi
   Doğru yazdım umarım iyi akşamlar dilerim 😊🙏🇦🇿🇹🇷

   1. merhaba benim yüreği güzel kızım ilgine çok teşerkür ederim sabaha kadar kadar soru sorsan yorum yapsan mutlu olurum insan hiç kızından sıkılırmı neden okumadığıma gelince o zamanlar türkiyede terör cinayetler sağ sol olayları vardı annem korktuğu için okutmadı henüz torunum yok allah nasip ederse olur sen evlimisin bekarmısın kimin yanında kalıyorsun nasıl geçiniyorsun aklımın yarısı sende kaldı sakın özür dileme sen benim kızımsın kızlar babasına sürekli soru sorar zerre kadar bıkmam sen ismimimi yanlış yazsanne olur zaten babacığım diyerek doğruyu yazdın şu resmiyeti kaldır kızım sana asla kırılmam darılmam başın dik yürü benim kızımın başı eğilmez allaha emanet ol melek huylu düşünceli nazik naif hanım kızım ismim doğru ahmet

  1. Evet yaaa ay(bu yaaa kullanmak isetezdim) Aysun la Nurten çok kullanıyor Zeynep e sus Ayten e sen çık aradan diyor her kazanan geline takıyor hazmedemiyor

 5. Nurtenin gerçek yüzü düşük puan alınca ortaya çıkıyor, iğreniyorum bunlardan iğğğğğ kusacam.

 6. eh nurten sana ne diyeyim hala fitne fesad sokuyorsun bir an evvel o gelın müsvettesini alır gidersin ayten sana artık kızamıyorum tebessümle bakıyorum neden benim gönül kızımla aynı topraklarda doğdun diye artık hareketleri sevimli geliyor ben gönül kızımın zerre kadar dahi üzülmesine dayanamam

 7. Aysun ve Nurten e gelene kadar onlar gayet iyi Esra gitsin saygısız onlar hakkını arıyor

 8. ya arkadaşlar doğru yorum yapın yarın aysunmu esramı gidiyor doğru bilen varsa söylesin temenni başka doğruyu söylemek başka biriniz esra diyor biriniz aysun diyor ikisinin arasında 14 puan fark var nasıl oluyorda aysun şirreti eleniyor

 9. Hayırlı akşamlar yok biraz işlerim vardı ondan Ayy rica ederim
  Ne demek resmiyeti götürmek için zaman lazım Ahmet babam
  Nasılsın☺️🙏 Güzel sözler için Sağolasın ama gerek yok mahcub
  Oluyorum🙏 Yok, babacım kızın evli değil☺️ 3 tane Abimler var onlarla kalıyorum Demek torun yok inşallah olur 🙏 Babam eşin
  Varmı sana iyi bakıyorumu? ☺️ Yok Esteğfrullah Hiç sabaha kadar
  Yormam merak etmeyin dinlenin benim için kendinizi yormayın
  Olurmu Lütfen🙏

  1. şimdi rahatladım kızım evet eşimle beraber yaşıyorum kızım ana okulu öğretmeni 1990 da evlendim biz 5 kardeşiz 4 kız 1 oğlan en küçükleri benim babamı 2010 annemi 2012 yılında kaybettim hani bir baba kızı gurbette olurda haber alamazda endişelenir panikler senden haber alamayınca endişeleniyorum babalık evladına kol kanat germektir evladı hasta olur babada hasta olur evladı küçükken nefes alıyormu diye kontrol eder çocuğu uykuda güler babada güler ben iki evladımı gurbette okuttum aklım onlarda kalırdı paraları varmı rahatlarmı rahatsız eden varmı onların kılına zarar gelmesini istemez hele birde kız çocuğusa endişem ikiye katlanırdı senin yorumunu okudum ayağım kaydı demişsin ama allah korudu demişsin nasıl üzüldüm bilessin kızım keşke ben kayıp düşseyimde kızımın ayakları kaymasaydı dedim ben sizlere kurban olurum ben yapmacıklığı asla sevmem hepsi içimden gelen duygular kızım sağlığına çok dikkat yoksa çok üzülürüm kahrolurum hadi allaha emanet ol abilerinede kucak dolusu selamlar canım kızım

 10. Allah rahmet eylesin Annenize, Babanıza çok üzüldüm🥺 Merak etmeyin babacım iyiyim ne çabuk daha bir gün oldu tanıyalı ben ne yaptım da bu kadar değerli oldum sizin için Eşinize
  Selam Sevgiler benden🙏 Abimlere selamınızı malesef diyemem 🥺
  Üzgünüm buraya yazmamı bilseler beni yaşatmazlar eminim 🥺
  Yinede sağolun Allah korusun o nasıl söz üzmeyin kendinizi olurmu Lütfen 🙏 Allah’a emanet olun Rahatsız etdimse Hakkını🙏
  Helal et Ahmet babacım🧕🤲🇦🇿

  1. kızım bu histir duygudur benim eşiminde babası yoktu insanları 30 sene tanıyorsunda ne oluyor size bir darbe vuruyor 30 sene heba olup gidiyor öyle insanlar varki 20 senelik eşini tanımıyor şu pandemi sürecinde çok boşanmalar oldu kızım be aşırı derecede duygusal biriyim o yüzden haberlere dram filimlerine bakamam ben gıda sektöründen emekli olduğum için yemek programlarıyla aşırı ilgileniyorum birde kızım gurbette okurken azeri bir kızla arkadaşlık etmiş keşke bize misafir etseydin kızım dedim azerilere aşırı düşkünlüğüm var sana karşıda sanki 33 sene evvel kızımı kaçırmışlarda bulmuş gibi oldum en nefret ettiğim şey kadına şiddet edenler bırakın el kaldırmayı sesini yükselteni duysam sinirlenirim benim için kadınlar kutsaldır allahın emanetidir kızım bir insana ısınmak için görmek gerekmez hislerin duyguların görüntüsü olmaz yaşanır azerileri sevmemin bir nedenide öz türkçe konuşmaları sen gelinim mutfaktayı internettenmi seyrediyorsun merak ettim hadi allaha emanet ol hisli kızım

   1. Şimdi, anladım ☺️🙏 Teşekkürler hissleriniz doğru demiş
    Babacım kızını sana anlatayım Azeriyim 1989 doğumluyum Okumadım çünkü Engelliyim dışarı çıkınca herkes bana ya güler yada üzülür Ama kalbimin♥️ temizliğini görmüyorlar Hiç arkadaşım olmadı
    Yemek yapmayı sevenim Burcum Aslan😊 Gelinim mutfaktayı internetten bakarım babam bu kadar sorun
    Varsa çekinme olurmu Allah güzel gönlünüze göre🙏 Versin

    1. benim güzel kızım beni ağlattın sakın bir daha engelilyim deme engel ve özür insanın ahlakında olur bu yorumu yazarken hala ağlıyorum sen benim bundan sonra öz kızımsın senin saçının bir tek kılına zarar gelirse kahrolurum a benim prenses kızım dünyalar güzeli kızım melek huylu kızım kızım beni üzme kendine dikkat et her insana güvenme aklımın kalbimin yarısı sende kızım ben hislerini duygularını saklayan biri değilim seni bağrıma basıyorum allaha emanet ediyorum devamlı yüzün gülsün sen engelli değilsin sen bir insandan fazlasın senin eksiğin yok fazlan var pırıl pırıl bir kalbin var o sana gülenleri allaha havale ediyorum başın dik gez kızım gülüşünü eksik etme senin baban var kızım allaha emanet ol kızım

 11. Çok çok özür dilerim🙏 Ağlamayın lütfen bı daha yazmam sizi 🥺
  Üzüyorum AFF edin beni Allah’a emanet ol güzel yürekli Ahmet babam🙏🧕🇦🇿

  1. bir daha yazmam ne demek şimdi beni öldürmekmi istiyorsun beni kızımdan ayırmaya hakkın yok sen benim öğretmenimsin bana babalık duygularımı yeniden öğrettin bu dünyada güzel insanların var olduğunu öğrettin bir insan ağlamayı bilirse insansandır bir daha yazmazsan beni diri diri toprağa gömersin ben senin yorumlarınla mutlu oluyorum sen benim şekerimi düşürdün sen benim ilacımsın hem ben ağlayınca insan olduğumu anlıyorum ben zaten sabaha kadar uyumam eşimi sabah namazına kaldırmak benim görevim sen benim için uykusuz kalma ben senin yorumlarınla mutluyum alla emanet ol kızım

 12. Allah korusun öldürmek mi asla ama ağlıyorsun buda beni🥺🥺 üzüyor Bende uyumuyorum Nihat Hatipoğlu güzel konuşuyor Hemde Bu gece Dua🤲🕋 Gecesi ondan uyumuyorum Konuyu değişelim o zaman Ne dersin? Babacım ama üzülmeden😊

  1. tamam sana söz veriyorum ağlamamayacım kızım biraz daha kendinden bahset başina gelen bu olay doğuştanmı sonradanmı oldu baban nasıl şehit polismiydi askermiydi birde benim kızım bir günü nasıl yaşar bol bol kendinden bahset seni iyice tanımak istiyorum birde neden gülen biri değilsin bir yorumunda okumuştum merak ettim sen bütün hayatını bana anlatsan bıkmadan okurum

 13. Tamam bak söz verdin ağlamak yok Çayda☕ yaptım bu sana ama şekerli diğil, limonlu sana olmaz biliyorsun😊 Vee☕🍰🍰🍰
  Buda bana Ben çilekli pastaya bayılırım😊🍰 Yok çoçukken yoktu
  Hastalığım 13 yaştan sonra oldu Babam Savaşta Baş komutandı
  Yani Askerlerin başında duran Benim günüm Ev temizlik yemek yapmak vaktim olunca da buraya bakarım Müzik dinlerim Eskiden
  Gülendim Annemden sonra Gülemiyorum Burdakı dostlarımın sayesinde 😊 gülüyorum ama çok gülmem ne biliyim huyum böyle hemde sakinim. Burada konuşmama bakma yakında olsan konuşmazsan bende susarım bu kadar Şimdi Sen doğum
  Günün ne zaman Ne yemeği seversin?😊

  1. ben doğum günü konusunda şansızım 29 şubat 1964 4 senede bir yaşlanıyorum sevdiğim yemek mantı aslında ben çok utangaç biriydim bu şeker hastalığı benim çenemi düşürdü yanımda olsaydın ben senin yerinede konuşurdum biloyormusun ben çocuklarımla arkadaş gibiyim onların tercihlerine saygı duydum destek oldum aslında şakacıda biriyim ev halkını güldürürüm sen benim ilacımsın nazlı kızım hiç bir sıkıntını içine atma birde yanlış anlama kızım evliliği hiç düşünmedinmi yürümende sorun yok değilmi çok özür dilerim sorun yürümendemi kolundamı kızım

 14. Niyeki Şanslısın öyle düşünme bak benim gibi kızın oldu Doğum
  Günün yakında desene oleeyy☺️☺️ Ne hediye almayı şimdiden
  Düşünmem lazım 🤔 Ne güzel Evdekiler çok şanslılar Babaları neşeli ☺️ Yok Elimde yerinde ayağımda bir yemekler yaparım herkes bayılır☺️☺️☺️ hi hi hi özür dilerim hiç güleceğim yoktu ☺️
  Evlenmek mı beni kim alır yaa Hastalığım internette yazarsan
  Hemen gelir babam Ağır Skorliyoz En çok dereceli ilacı yok 🥺
  Malesef Babacım üzülme olurmu mantıyı bende severim😊👍

 15. en büyük doğum günü hediyem sensin sen birkere gül dünyalar benim olur biliyormusun evde hamurları ben yoğururum yapraklarını sararım ara ara bulaşık yıkarım eşim sinirlendiğinde eline terliği veririm karşısına geçerim terliği bana atar ha kortuğumdan değil ben eşimin nerdeyse iki katıyım ama benim için kadınlar çok kutsaldır rabbimden ümit kesilmez allah sana şifa nasip etsin kız bu arada gece üşenmeden pastamı yaptın hepsini yedinmi sen en çok hangi yemekleri seversin iyi yaparsın skorliyoz ne demek açılımını yaparsan sevinirim düşpere yaparmısın

 16. Sağolasın babacım yaa harikasın şimdide güldürdün😊😊 Eşinin eline
  Terliği verirsin sanamı atsın yaa 😊😊 babam yaa çok komiksin
  Gerçekten Ooo Yemektemi yaparsın Bravo sana Babacım 👏👏😊
  Vayy Uzunsun yani O zaman boy kaç? ☺️ Sağol Amin inşAllah🤲
  Şifası yok hastalığım Belde Onurğa eğriliğidir Herşey yaparım Pilav,
  Sarma, Kellepaca Düşpere Bı. Sürü yemeği yapa biliyorum Ben en
  Çok Tavuku severim, hamsi, balık severim Haa birde Sütü sevmem🥺 içmem asla Yok Senin doğum günün pastan daha güzel olacak bu kendim için yedim sendemi istiyorsun Ama sana
  Olmaz Babacım tamam bı dilim ye bı şey olmaz🍰 Sonra ilaç
  İçersin şekerin düşer olurmu babam😊🙏

  1. bir az evvel internetten canlı seyrettim 15 yaşında bir kızımız ameliyatla düzeldi seninkini bilemedim ağrın sızın yok değilmi kuzum rahat uyuya biliyormusun dışarıya fazla çıkma evinizin market alış verişini sen yapmıyorsundur inşallah kız seni uykusuz bıraktım ben ne kötü bir babayım şehirdemi yaşıyorsun köydemi bakümü nahçıvanmı karabağmı kusura bakma başka şehir bilmiyorum kız kelle paçaya bayılırım evdekiler sakadat yemez kuyruk yemezler koyun etini pek sevmezler sen ciğer severmisin ben evde ciğer yaptığımda ev halkı bir odaya kaçarlar kapıyı kitlerler

 17. Yok, Esteğfrullah ne kötüsü Sen dünyanın en iyikalpli babasının
  Ben ilk defa baba diyorum Biliyormusun Uykum yok öğlen çok
  Uyumuşum Bu gece dua gecesidir🤲🧕 Oruç tutamıyorum bari dua edelim dedim merak etme asıl ben kötü bı evladım seni
  Uykusuz ediyorum diğimi Eskiden Yazmazdın benim yüzümden🥺
  Burada kaldın özür dilerim🙏 istemiyorsan söyleye bilirsin kırılmam ben merak etme Elbette, ağrım olur ama alıştım uzun
  Zaman olunca insan alışır Emeliyyatla olur tabiki bunu bende
  Biliyorum ama Burada yok Tedavi Yaponya yada Türkiye ama
  Fakir olunca biraz zor Babam Yok dışarı çıkmıyorum ben Kellepaçayı yaparım ama sevmem Çiğermi😋👍 Bayılırım Niyeki çok
  Lezzetli yemektir çiğerden Paştet yaparım parmaklarını yersin 👍
  Babacım 😊

  1. Şehirde yaşıyorum Gence şehri 🇦🇿 Güzeldir Şehrim bı görsen babacım😊

   1. kızım ben sabah sekize kadar uyumuyorum kızım sen bana moral oldun ilaç oldun keşke bende sana çare olabilseydim asıl ben seni uykusuz bırakmak istemem keşke sana masal anlatarak uyutabilseydim doktorlarda bana oruç tutma diyor ama benim en rahat olduğum ay ramazan allah nasip ettikçe tutmaya çalışacağım kızım hangi tür filmleri seyredersin ben mesala zuhal topala gelinim mutfaktaya birde güldür güldüre bakarım yalnız seda sayandan hiç haz etmiyorum kız senin yüzünden sedaya kötü yorum yapamıyorum beni düzeltin kızım sinirim geçti pamuk gibi oldum

 18. Aysun ve zeynep gitsin bunların kaynaları hem cahil hemde çok baskın yeniler ve ihtiyacı olanlar kazansın

 19. O, Saate kadarmı neden peki Babacım yanlış anlama Senden uzak olsun Allah sana uzun ömürler versin🤲. Benim Rahmetli
  Annemde Şeker hastasıydı Ama onun gözleri görmezdi ben bakardım Anneme Sabaha kadar uyumazdı Ben uyutmaya çalışırdım🥺 Başında Saçlarını tarardım canı acımasın, kendim uyumazdım ondan alışkınım Sizinde canınız ağrıyor biliyorum yalan söyleme hiss ederim ben😊♥️ Masalmı ☺️☺️. Çoçukmuyum ya istersen anlat dinlerim☺️ Oruç olmaz Şeker hastalarını🤲🧕
  Rabbim anlar bağışlar babam Sedani ben sevmem ondan bakmıyorum Zuhalı evet güzeldir severim Ben filmlere Özür dilerim önceden🙏 Saygılar babam Aşk filmleri severim birde Yabancı film Kevin yeni yılda verirler Titanik filmi, Haciko filmi var
  Köpekten gider güzel filmdir Ve birde 🇹🇷👍 Sizin dizileri severek
  Bakarım Maraşlı dizisi severim👍 Sinirinmi, geçti güzel bak sakın
  Ol Babam Ben bı şey yapmadımki Sadece yazdım bu kadar☺️

 20. Temiz yürekli babam müsadenle ben yatıyorum Saat 07:00 kalkmam
  Lazım Abim işe gidecek onun için uyumam gerek senle sohbet
  Güzeldi Sağol Allah’a emanet ol🧕🤲 kendine iyi bak yarın zamanım olunca yine yazarım olurmu iyi geceler dilerim babacım 😊🙏 görüşürüz inşAllah.

 21. evlatlar anne babanın güzünde hiç büyümez ben hala ara sıra çizgi filmlere bile bakarım mesela buz devri şirek animasyon filmlerini severim yok ağrım sızım yok şükür sadece tatlı yediğimde kaşıntı oluyor güzel temennide ilaçtır sen gülünce sinirim geçiyor kızım seni uykusuz bıraktım senin yapacak bir sürü işin vardır oturduğunuz ev kiramı sizinmi abin evlimi üç abinlemi yaşıyorsun ev işlerinde sana yardım eden varmı yoksa bütün yük senin omuzlarındamı

 22. sabahın hayırlı olsun yüzün tebesüm kalbine huzur dolsun neşe mutluluk arkadaşın olsun ömrün hayırlı huzurlu uzun olsun daima gülesin hiç ama hiç üzülmeyesin allah hep yardımcın olsun benim melek yüzlü güzel huylu duygulu naif zarif düşünceli kalbi temiz prenses kızım bende bulaşıkları yıkadım eşim uyuyodu kıyamadım birde sahibime olan görevimi yerine getirdim biliyomusun 13 saat tir yemek yemedim acıkmadım tatlı yedim kaşıntı olmadı azerbaycandan birileri bana duamı etti bilemedim

  1. site sahibi cihan bey kurdu. Ama sitede ki tüm içerikleri ben yazıyorum adım Filiz. Çok mutlu oldum böyle hayırlı bir işe vesile olduysak. Yoğunluktan yorumları okuyamıyorum. İlk fırsatta okuyacağım

   1. FİLİZİM 🌹 canım hayırlı cumalar dilerim Sana Vee Dizicenter.net Ekibine 🙏 nasılsın Canım bende anlamadım Tesadüfen oldu Harbi baktım. Böyle sınırlı
    Yazıyor Azerilerin hepsimi böyle yazıklar olsun diyince bende dayanamadım cevab verdim Sen deme
    Ahmet babam😊 Azerbaycanı🇦🇿 seviyormuş bilmiyordum
    Aniden oldu Hayla çok şaşkınım canım Kime iyilik
    Etdim karşıma çıkan güzelkalpli♥️ oluyor Abim Sen
    Kardeşlerim Şimdide Ahmet Baba Sağolun 🙏 Bu iyiliğinizi asla unutmam canım 🙏🇹🇷💞🇦🇿

   2. filiz hanım illaki bir insanın kızı olması için aynı soyadı taşıması yetmiyor duyguların bir olması gerekiyor öyle evlat babalar varki aynı evde yabancı gibi yaşıyorlar ben kayseriliyim gönül kızım azeri ikide benim evladım vardı gönül kızımla üç oldu belki size saçma gelebilir ama gönül kızım öz evlatlarımdan farkı yok benim babalık duygularımı güçlendirdi dizi centeri sakın kapatmayın kapatırsanız beni gönül kızımdan ayımış olursunuz tekrar sizlere bu site için emeği geçen herkese kucak dolusu saygılar çok teşekkür ederim

 23. Günaydın hayırlı sabahlar geçde olsa babam Aynı dilekler senin içinde olsun inşAllah🙏 Bu kadar beni övmene gerek yok😊🙏
  Ben büyük bi şey yapmadım ki nasılsın iyimisin 13 saattır, yemek
  Yemedinmi ama neden bu olmadı şimdi🥺 Benim yüzümden böyle yapmanı istemiyorum. Geçmiş olsun🙏 şimdi iyisin inşAllah
  Sabaha kadarda yatmamısın Peki beni tanımadan önce burada
  Yazmazdın biliyorum Ahmet babacım onda ne yapardın merak
  Ettim☺️ Yok Abimler Evli diyil bütün işi ben yaparım Kız kardeşim. Yok Evimiz Kira, Ama çok şükür Allah Şehit babama Rahmet eylesin Bu yakında Yeni kendi evime göçeçem
  Allah’ın izniyle insAllah 🙏 Babam ben Martda burada olmayacam Yeni Evde internet olmadığı için yazamayacam üzgünüm🥺 Beni merak etme olurmu İnternet ne zaman yapılır
  Orda bilmiyorum Sen kendini. Üzme Hayatına yorumuna devam
  Edersin Anlaştık mı Babacım bilmeni istedim endişelenme diye
  Sen uyu güzelce uykusuz kaldın sonra yine yazarım ☺️🙏

 24. merhaba evladım sen beni merak etme kızım ben zaten 8 e kadar uyumam şeker ilacımı sabah içtiğim için benim kızım yeni evine geçiyor bundan daha güzel haber olurmu ben seni 33 sene beklemişim 2 3 ay beklesem ne olur senin eski yorumlarınla idare ederim kız yeni evinizin ilk temizliğini tek başına yapma benim meleğim yorulmasın ben kızımı bulmuşum bundan sonra üzülürmüyüm allahın izniyle üzülmem internetin bağlanana kadar allah bana sabır verir bütün işleri sen yapıyormuşsun kızım kendini fazla yorma sen benim ilacımsın moralimsin huzurumsun senin o güzel yüreğin yeter sende benim artık bir babam var diyerek mutlu ol eğer orda olsaydım sana kıyamazdım yükünün çoğunu alırdım senin varlığın maneviyatın bana güç veriyor sakın birdaha hiç üzülme yorumlarına hep gülücük koy moral mutluluk hayatın yaşamın ilacıdır sitres bütün hastalıkların başıdır sana söylediğim o güzel sözler tamamen içimden gelen sözlersen daha fazlasını hak ediyorsun benim melek huylu tatlı dilli naif yufka yürekli kızım

 25. Benim canım babacım merhaba☺️ nasılsın hayırlı cumalar dilerim güzel babam bu iyiliğini sevgini asla unutmayacam burda olmasam kalbinde ♥️☺️ olacam adım gönül yaa ismimin adını
  Bilirsin Kalp yürek demek♥️ Babam Sağol güzel sözlere duymadım
  Bugüne kadar ondan Umut abim, Kardeşlerim Sen böyle güzel
  Sözler söyleyince duygulaniyorum🥺🙏 Çok Sağolun bu iyiliğinizi ömrümün sonuna asla unutmam babam hiç ben sana iş yaptırmaya kıyarmıyım sence ben öyle kız diğilim büyüklerime iş
  Yaptırım yoram sen merak etme ben işlerimi severek eğlenerek
  ☺️☺️ Yaparım Canım babam benim inşAllah internet olurda o
  Zaman güzel olur hep konuşuruz yalnız bırakmam burda seni☺️ kendini yorma tamammı babacım ben yemek yapmaya ☺️☺️
  Gidiyorum Akşam yine yazarım olurmu Görüşürüz☺️🙏💞

 26. FİLİZİM az önce buraya yazdım şimdi bakıyorum yok yine SPAMA girmiş sanırım Rica etsem canım bi bakarmısın Önceden
  Çook Teşekkürler🙏😊

 27. kızım iyisin değilmi haber alamadım kaygılandım bir gülücük göndersen yeter kızımın iyi olduğunu anlarım

 28. Merhaba güzeyürekli babam iyiyim kaygılanma😊 bak buraya sana
  Yorum yazdım bekliyorum gelmiyor yemek pişirmem gerek SPAMa
  Girdi yine gelince okursun olurmu meraklanma akşama burdayım
  Yine konuşuruz güzel güzel😊🙏

 29. benim biricik baldan tatlı merhametli adı gibi koca yürekli kızım çok yoruldunmu günün nasıl geçti ev işleri nasıl geçti ne yemekler yaptın kız gene döktürdünmü kızım artık sinirlenmiyorum kimseye kızamıyorum allah bana azerbaycandan ilaç şifa gönderdi kendinden bahset bana hayatını anlat kanatsız meleğim

 30. İyi akşamlar Benim Bitanecik aslan babacım ben geldim☺️☺️☺️
  Tuk tuk tuk evdemisin poğaça pişirdim severmisin beraber yiyelim ☺️ Güzel sözler için Sağol babacım🤗 Eskiden nasıldınki?
  Çok kızgın birimiydin🤨 böyle Ben ne yapabilirim ki anlamadım🤗
  Babam ben kendimden bahs etmesem olurmu üzücüdür🥺 hayatım Senden soru sorsam bana kızarmısın babacım🤗🙏?

  1. benim dili tatlı ballı meleğim hoşgeldin başımdan geçen küçük bir olayı anlatayın yalnız biryere oturda gülmekten düşmeyesi bayram günüydü bankalar kapalı benimde maaşımı çekmem gerekiyodu çünkü kredi kartı bocumumu ödemem gerekiyordu sadece atm ler açık eşimde yanımda neyse atm den paramı çektim kart borcumu ödücem atm az evvel verdiği parayı eski diye almadı bende sinir hopladı başladım atm eyle kavga etmeyebaşladım ulan az evvel bu parayı bana sen verdin şimdi niye kabul etmiyorsun hadi kalabalık gülmekten yıkılormu eşim her fırsatta bu olayı anlatır güler benim karakterim bir anda alevlenir bir anda sönerim çok aşırı duygusalım göz yaşlarım hazır bekler yanlış anlama meleğim şu anda gözümden yaş süzüldü senin hasretine 7 saat dayanamadım bu kızıma kavuşmanın gözyaşı ben ağladıkça mutlu oluyorum şu kısa sürede bana insanlığımı hatırlattın pamuk gibi oldum allah şahit hepsi içimden gelen duygular insanların yanlış anlamasından çekiniyorum benimkisi evlat sevdası

 31. Kapıda ağaç oldum🌲🤗 Uyudunuzmu yoksa tamam özür dilerim🙏
  Rahatsız ettim babacım iyi uykular sana bende gidiyim bahçeye
  Geziyim biraz 🥺

  1. bu nasıl bahçe gez gez bitmiyor nerdesin biricik kızım 20 dakka dayanamadın ben seni 7 saat bekledim hala bekliyorum belli bir saat ver o saatte burda olayım

 32. bahar sensin yaz sensin kırda kelebek sensin hiçbirşeye değişmem sen herşeyden güzelsin sen gönlümün sultanısın başımın tacısın tutunacak dalımsın benim biricik kızımsın

 33. demek hemen sıkıldın çok özür dilerim kusura bakma kızım ben sevgini içime atarım bana iki günde olsa babalık duygularımı yeniden yeşerttin her halde senden çok şey bekledim kusuruma bakma benimki saf bir baba sevgisiydi tekrar özür dilerim rahatsızlık verdi belkide başını ağrıttım

 34. Yok Temizkalpli duygusal babam🤗 özür dilerim ben sen uyudun
  Sandım Bahçeye Çamaşırları asmaya gittim ellerim donmuştu soğuktan telefonu elime alamıyordum şimdi kendime geldim Özür dilerim Sıkılmakmı olurmu hiç beni daha iyi tanımıyorsun
  Bende sıkılmak, küsmek, böyle şeyler yok sadece kırılırım ama
  Çabuk barışan bir kızım 🤗 Gerçekten komikmiş☺️ Babacım yaa
  Ahnülmü ismini neden değişti ki babam Merak etme yakında sende benden vaaz geçersin gidersin Çünkü, burada çok sevdiklerim kardeşlerim oldu hepsi benim yüzümden🥺 gittiler bak gelmiyorlar bile Bana şiirimi yazdın yoksa babacım güzelmiş Sağolasın Özür dilerim babacım seni üzmem diyorsun
  🥺🥺 Bak üzdün işte bekleyemedin uyudun şimdi sen biliyorum Hakkını helal et babacım Ellerinden öperim🥺🙏 Özür dilerim.

  1. Küstün biliyorum babacım Hatta nefret bile ediyorsun.
   Anlıyorum seni ama benim bı suçum yok yinede AFF
   Et beni seni tanıdığım için çok mutluydum☺️ Şimdi🥺
   Bidaha başını ağrıtmam yazmam kendine iyi bak iyi geceler dilerim Rahat ola bilirsin🙏

   1. mezarımı kazdın taşımada babamı ben öldürdüm bu sözlerinden sonra başım ağrıdı şimdi sana ceza veriyorum güzel sözlerle gönlümü al yada üstüme toprak at

    1. Niye öyle diyorsun ki şimdi Allah korusun ben ölüm lafını sevmem Demek küseyen babasın tamam bekle geliyorum☺️🤗 Ben bildiğime göre
     Kızlar babalarından küser Filmlerde gördüm çünkü
     Benim babam yok ya Babalar kızlarının gönlünü
     Alar Benim hayatımda herşey doğru gitse şaşırdım
     Olsun☺️🤗 Gönül almak kolay benim için geliyorum
     Babacım🤗

     1. ben sana küsermiyim bir tanem biraz naz yapayım dedim elime yüzüme bulaştırdım benim duygusal hisli naif narin nazik nazlı kızım

  2. ben saat 8 e kadar uyumuyorum kaza namazı kıloyorum sen beni tanıyamadın bu can bu bedende olduğu sürece seni unutmaaaaaaaaaam daha nasıl anlatayım sana kırılmam gücenmem herkez gitsin umurumda değil ben seni asla ama asla bırakmam sen benim canımsın kızımsın ah beni bir tanısan türünün son örneğiyim neslim tükeniyor kel aynak gibi o söylediğim şiir değil ferdi tayfurun şarkı sözleri ben gençken hep ferdi tayfur dinlerdim bak birdaha geldi sana söylediğim sözlere sakın kızma vefasız diyorsam söyleten sensin buda ferdi tayfur ben sana kıyamıyorum hem bu soğukta çamaşırları neden dışarı asıyorsun evin içi müsayit değilmi meleğim ahmetin ah gönül nül ahnül anladınmı

 35. ben sana küsermiyim bir tanem biraz naz yapayım dedim elime yüzüme bulaştırdım benim duygusal hisli naif narin nazik nazlı kızım

 36. bak birbimize söz verelim kümek kırılmak kelimesini kullanmayalım sana zarar vermekten korkuyorum kızım sen bilgisayardanmı yazıyorsun telefondanmı birde sana yazdığım yorumların bazılarına cevap yazmamışsın birde yorumların altına hep gülücük koy internetten genceye baktım nufusu 330 bin diyor kayserinin nufusu birmilyon üçyüzbin ne mutlu sana sakin yerde yaşıyorsun tek kötü tarafı o soysuz ermenilere yakın olmanız

 37. Babam bu şiir sana özür dilerim🙏

  Babam Bir Kahraman
  Korur beni her zaman
  Çalışır, çabalar
  Yorulmaz hiç bir zaman
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Uçurur beni göklere
  Yüzdürür mavi denizde
  Daldırır güzel hayallere
  Kahramanımsın Babam
  Benim güzel Babam
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Umarım beğendin babacım elimden bu geldi özür dilerim üzülme
  Olurmu İyiki varsın Allah sana uzuunn ömürler versin inşAllah🤲

  1. sen benim gönül bahçemin gülüsün hep güzel öten bülbülüsün bir daha üzülme ne olursun ömür boyu yüzün hep gülsün kız sabah erken kalkmayacakmısın uykusuz kalma çok üzülürüm melek kızım

 38. Beğendin mi babacım şiirimi cezam bittimi yani, telefonla yazıyorum Bilgisayarım yok benim babacım demek genceye baktın☺️ güzel diğimi Hangi soruyu babacım belki görmedim Kalkacak
  Ama sen tek kalacaksın ondan kırmak istemiyorum seni babam
  Okurum şimdi sende yardım edersen sevinirim🤗Babacım

  1. kızım şiirini okudum çok mutlu oldum kızım ben emekliyim işim yok iş yapacak eşim var senin yardımcın yok bütün işleri tek başına yaparsın o narin ellerin yıpranmasın uykunu tam alki babanın aklı sende kalmasın sen ben uyumam sen ağlama ben ağlarım sen hasta olma ben olurum ben sana kıyamam nartenem nurtanem birtanem melek kızım allah seni cennetin en iyi yerine koysun umduğuna nail ol korktuğundan emin ol ağaca dayanma kurur insana dayanma ölür bir olan allaha dayan allah sana rahatlık versin benim melek kızım

 39. Bulamadım babacım uykum geliyor belki göremiyorum müsadenle
  Ben yatıyorum babacım Namaz kılacaksın Rabbim. Kabul🤲🧕etsin
  Babam görüşmek dileğiyle iyi geceler Allah rahatlık versin sana

  1. hayırlı sabahlar nazlı kızım ben senin yazılarından anlıyorum sen bütün insanlara güvenmişsin onlar sırtını dönünce yıkılmışsın seni terk eden insanlar ne sebepten terk ettiler akrabanmıydı yoksa yabancımıydı birde kızım müstakil evdemi oturuyorsun neden çamaşırı gece asıyorsun kızım saat 6 da yatıyorsun yedide kalkıyorsun uykunu nasıl alıyorsun birde ev işleriyle uğraşıyorsun yeni taşınacağın ev sizinmi kiramı dairemi müstakil evmi evinizde bilgisayar hiç yokmu telefonunda internet yokmu evemi bağlattınız çok soru sordum kusura bakma ama kızımı daha fazla tanımak istiyorum uykusuz yorgun olmanı istemiyorum geçen sormuştun benim boyum 1 82 kilom 109 allaha emanet ol melek kızım

 40. Hayırlı günler iyi yürekli babam nasılsın? Geç oldu günaydına şimdi uyandım başım biraz ağrıyor kendimi halsiz🥺 hiss. Ediyorum geçer inşAllah🙏 Vayy Babacım Maşallah nazar değmesin benden uzunboylusun 🤗☺️ kilonda baya var yaa sen
  Toppuş bı babamısın yaa🤗🤗😊 çok tatlısın o zaman tontiş yanakların var diğimi🤗😊 babacım bunun için kızma bana🤨🤨
  Merak ettim sadece🥺 Çamaşıra gelince, babacım gece neden asıyorum aslında öğlen yapacaktım işlerim çok. Olduğu çamaşır
  Makinede kaldı asamadım Evede Abimler izin vermiyor asmaya
  Kızıyorlar ondan dışarı asıyorum babam anladın mı şimdi, Beni
  Terk edenler çok akrabalarım beni sevmezler Halam beni küçüklükten uğursuz çoçuk. Der Sen dünyaya gelmeseydin Abim
  Ölmezdi diyor🥺 Ben istermiydim babam ölsün öksüz kalmayı
  Kim ister ki benim günahım yok diğimi babam🥺 Benim dizicenterde çok arkadaşlarım kardeşlerim vardı. Saysam, babam
  Ne çok sevenin olmuş dersin Hepsi benim bu kırgınlığım yüzünden boş konuşmam yüzünden gittiler ondan kendimi AFF
  Edemiyorum pişmanım şimdi iyi olsunlar da isterseler konuşmam
  Susarım😶 ondan sanada böyle soğukluk yapıyorum üzülmeyim
  Diye🥺 Eve gelince şimdi kaldığım ev kiraydi, internet var burda
  Benim telefonumun numarası yok GB internet yüklemek olmuyor
  Yeni evim Apartman Şimdi Azerbaycan’da Şehitin Hasta engelli
  Çoçuğu varsa ona Ev veriyorlar Engelli ben olduğum için bana
  Düşüyor Ev Babacım umarım anlata bildim ☺️ Yok Esteğfrullah
  Ne istersen sora bilirsin babacım kusurun lafımı olur Baba,
  Kız arasında🤗☺️ Babam sana soru sorsam kızarmısın? Bana🥺

  1. ne sorarsan sor gülüm mis kokulum terkedenler vefasızlarmış hiç bir baba kızını terk edermi ben en çok cahil insandan korkarım cahil derken bilgisiz geri kafalılardan bahsediyorum sen benim meleğimsin ben senin ne arkadaşın nede halanım ben senin babanım ciğerparem cennet kokulum istediğini sor sabaha kadar cevap veririm sağlığına dikkat üşütme uykusuz kalma kendini fazla yorma hiçbirşeyide kafana takma sitres yapma inşallah hayırlısı ile yeni evinize göçersiniz benim meleğim rahat eder şunu unuıma cahil dostun olana kadar akıllı düşmanın olsun kız ben sana ne dedim sadece gülücük gönder demedimmi allaha emanet ol benim cennet kokulu kızım

   1. hiç bir baba kızını terk eder mi
    ben en çok cahil insandan korkarım
    bilgisiz geri kafalılardan bahsediyorum

    1. şerefsiz manevi evladım azarbaycanda yaşıyor çocuk engelli bu düyada seni bulamassam ahirette nereye kaçacakın allah iki cihandada senin belanı versin

 41. Merhaba babam nasılsın iyimisin😊 Babam bu kadar güzel sözler
  Söylemene gerek yok kızım de yeter ben böyle sözlere ne,
  Görmedim, ne alışamadım Annemden sonra😔 Benim arkadaşlarıma cahil deme onlar benim canlarımdı gelirler biliyorum merak ediyorum iyi olsunlar istiyorum Babam az önce
  Kayseri’ye baktım 😊😊👍 Ne güzel yermiş bayıldım inşAllah bı
  Gün gezerim oraları🇹🇷☺️🤗🙏 Babam sende emoji yokmu yoksa
  Kendinmi koymayı sevmiyorsun ? Sorum Şu Eşinle nasıl tanıştın☺️☺️ Kızın romantikayı seven birisi💞 Nasıl Evlenme teklifi ettin?🤗☺️☺️😊🤵👰💞💍 Birde Maça bakıyormusun? Ben Galatasaray🇹🇷🏆⚽ Hayranıyım☺️👍 Sen hangi takımı seviyorsun?😊

  1. merhaba kızım o iltifatlar içimden geldi rahatsız olduysan bir daha etmem ben arkadaşlarına cahil demedim ortaya herkese hitaben söyledim ben sana leptotan yazıyorum emojiyi bilmem ben akıllı telefonu bile kullanamam atm den paramı ya eşim yada oğlum çeker ben romantik biriyim 1990 da evlendim o zaman görücü usulu vardı maçı çok severim önce kayserisporu tutarım sonra galatasarayı kızım

 42. cennet kokulu meleğim bana asla ama asla soğuk yapma bütün ağrilarını üzüntülerini dertlerini kargoyla bana gönder bende sana komikliğimi göndereyim dilim fazla dönmüyor belki sana tatlı gelmiyor olabilir ben ilk okul mezunuyum sen okulu kaça kadar okudun boyun kaç kilon kaç türban takarmısın sarışınmısın esmermisin kara gözlümüsün ela gözlümüsün namaz kılarmısın kuran bilirmisin hamur işleriyle aran nasıl neler yaparsın kız bilezikleri ayten aldı oynadı kızamadım artık kötü yorum yapamıyorum şekerim düştü pamuk gibi oldum davranışlarım değişti artık yüzüm çok gülüyor neden acaba cennet kokulu kızımın yüzünden olabilirmi cevabını sen ver bekliyorum allaha emanet ol cennet kokulu meleğim

  1. Babacım önce sen soruma bak cevab yok okumadınmı☺️ sorumu yoksa sakıncalı mı anlarım ben
   Merak etme😊 Ayten sayesinde hayatın değişti benim
   Sayemde olmadı ben senin yorumlarını okurdum yanlış
   Anlama☺️☺️☺️ Seni böyle Hırslı kadın sandım Azerileri🇦🇿 Hepsi böyle yazıklar olsun görünce dayanamadım
   Cevab verdim Aklıma gelmezdi karşılık vereceksin😊
   Bekliyorum, önce büyük🙏 sonra küçük 🤗

 43. Ahmet babam burdamısın bekledim gelmedin bende çıkıyorum😊
  Sende Allah’a emenet ol babacım☺️🙏

  1. Gelmişsin babacım görmedim seni yok babam benim
   Sen yorulma işini kolaylaştırmak için dedim😊😊 Rahatsız olmadım Sen benim Canım babamsın☺️🙏

   1. sen acaba benimneyimsin yaramaz bir o kadarda tatlı kızım babalar yorulmaz yanında olsaydım tüm yükünü sırtlardım ben sana kıyamam cennet kokulum

 44. sen ayten sayesinde zannet hala farkında değilsin beni sen değiştirdin sana karşı tarifi zor bir sevgi besliyorum kız hem ben romantiğim diyorsun hemde sana sözlerimden rahatsız oluyorsun iltifatlarımı yanlış anladıysan özür dilerim aytene neden kızamıyorum acaba çünkü benim kızımla tanışmama vesile olduğu için sadece kızım diyorum kızım

 45. Yemek mi yiyordun,☺️🙏 Afiyet olsun Bizim taraflarda yemek yiyen
  Karşı gelirse böyle Kayınvaliden seni çok sevecek🤗 bende öyle
  Oldum ☺️☺️ Demek emoji yok sende anladım babacım bekle soruna Cevab yazayım🤗

   1. nereye uçtu kız soruma cevabını bekliyorum kendinden bahset sen benim boyumu kilomu öğrendin bense hiçbir şey bimiyorum hatta gözlerim yeşil

 46. Babam ben 9 sınıftan sonra çıktım okuldan Yok namaz kılmıyorum
  Kuran’da bilmiyorum Fatihe süresi Ayetelkürsü süresini bilirim bu
  Kadar Allah beni aff eder insAllah Saçlarım kara uzun😊 Gözlerimde karagözlü🤗 gülünce gözlerimde güler herkes öyle söyler😊😊 türban🧕 yok babam takmıyorum kötümü bu😊 Boyum 1,59 kilom; 40 zayıfım babacım çabuk hasta olurum🤗 Hamur yemekleri severim yaparımda😊👩‍🍳 bu kadar🤗

  1. kara gözlüm efkarlanma gül gayrı ben seni eleştirmek için somadım kara gözlüm sırma saçlım nazlı alıngan kızım ben çok kıskanç biriyim sevdiklerimi başkasıyla zor paylaşırım üstüne titrerim seni yargılamak ne haddime kara gözlü nazlı kızım içimden geliyor sana güzel söz söylemek bana mani olma kızım genceyi aldım kalbime koydum neden benim karagözlü kızım içinde yaşadığı için

 47. Tamam yeşilgözlü babacım içinden kalbinden geliyorsa😊💞🙏 tutma rahat ol ben senin zahmet çekmeni istemedim ondan
  Kırıldıysan özür dilerim 🙏 babam ☺️ Bende kıskancım bilesin☺️
  Babacım en çok sevdiğimi paylaşa bilmiyorum onun kötü olsun
  Asla istemem 😊 dua ederim sevdiklerimi bana çok görmesin 🤲
  Rabbim Eksik olma babacım Sağolasın yemek yiyiyorum gel😊🤗
  Misafirim ol☺️🙏

 48. kızım 40 kilo çok azmış kız rüzgar esse uçarsın neden kilo almıyorsun bir rahatsızlığınmı var yoksa azmı yersin iş yaparken zorlamıyormusun bundan sonra kendine çok dikkat et üzme beni birde çok alıngansın bir sebebi varmı bu hayatta seni çokmu üzdüler bundan sonra bana söz ver üzülmek yok sitres yok ağlamak yok ben sana boşuna narin kızım dememişim bilirmisin bizim burda kızlar babalarına çok düşkün olur kıskançlık sevgiden gelir kızım

 49. karagözlü kızım senin resmini hayal ettim çerçeveledim kalbimin en güzel yerine astım kızım ne yiyorsun kız ne yaptın gene bende neskafe içiyorum severmisin bizdede şu anda eşimin manevi kızı var eşime anne der kendisi öğretmen kızımda gurbette evli ama şu anda oda burda yatıya geldi anlıca bütün aile burda yalnız benim odam ayrı sigara kullandığım için onların yanında durmuyorum benim narin meleğim babasının kuzusu birtanesi kızım sen bana babacığım dediğinde içimdeki yağlar eriyor

 50. Babacım kilo alamıyorum Benim kadar çok🤗 tatlı yemez Pilavı ekmekle yerim 🤗☺️ yine zayıfım babacım doktorlar Onurğa eğriliği
  İzin vermiyor diyor Ben pilav yiyiyorum Ooo 😊😊🙏 Ailecek hepsi orda resmimi çerçiveyemi koydun? Nasıl☺️ anlamadım Sigarmı
  Kullanıyorsun hiç sevmem yanlış anlama nefret ederim Sende
  Kullanma Sağlığına zararlı babacım 🤗😊🙏

  1. ah kızım seni hayal ettim resmini görmedim sadece hayal ettim seni kalbime koydum sen yanımda olsaydın sana uçurtma yapardım uçan balon alırdım sırtımda taşırdım seni pamuklara sarardım çocukluğuna döndürürdüm kızım sigaradan nefret etde benden nefret etme kötü alışkanlık biliyorum ama bırakamıyorum sen dua ette bırakayım kara gözlüm düşünceli kızım benim

 51. kızım ben şimdi namaz kılmaya gidiyorum sen istediğin soruyu sor sayfaları doldur ben tek tek hepsine cevap veririm seni prenses gibi hayal ettim güzel huylu tatlı dilli duygulu narin düşünceli saygılı kızım olarak hayal ettim manevi resmini çizdim çerçeveledim kalbimin en güzel yerine astım kızım

 52. Ayy demek hayal ettin 😊😊 babacım çok güldüm yaa bende saf
  Gibi inanıyorum🤗🤗☺️ Yaa Uçurtma yapa biliyormusu canım babacım yaa Pembe, kırmızı olsun lütfen🤗🤗 severim ama hiç
  Uçurtmam olmadı Balonu🎈🎈🎈🎈 kırmızı olsun canım babacım🤗
  Noolur lütfen Gofretde çok severim Gofretde al babacım🤗🤗🙏
  Sırtına çıkmam sırtın ağrır sonra üzülürüm🥺 Sana nefret edememki Babamsın sıgarada vazz geçtirecem şimdi kendinde Şaşıracaksın istersen yaparsın babacım🤗

  1. Tamam babacım Allah kabul etsin🧕🤲 Bende bulaşıkları
   Yıkarım Akşam geç gelirim merak etme Abimler şimdi yok onlar gelince telefonu elime alınca🤨🤨 kızarlar onlar uyuduktan sonra yazarım olurmu babacım
   Sağolasın güzel sözler için Babacım Dualarım Seninledir🧕🤲💞🇹🇷🇦🇿🤗 Allah’a emanet ol temizyürekli💞
   Bacım😊☺️

   1. Özür bacım yazmışım babacım olacaktı☺️🤗🙏 Babam
    İyi akşamlar sana kızın gurbette gelmiş hoş gelmiş
    Özlemedinmi kızını beni merak etme kızinla iygilen🤗☺️ olurmu babacım Rahatsızlık vermek istemem size
    İyi eğlenceler yine yazarım ☺️

    1. kızım senin bacında olurum eşarpta takarım bana tombişim diyebilirsin ama en çok babacığım de çok hoşuma gidiyor ben sana ne diyeyim birde kızım senin hiç arkadaşın yokmu şöyle beraber oturup çay pasta yemezmisiniz komşularınız size gelmezmi birde en çok hangi hayvanı seversin ben kedileri çok severim ama evim 5 kat olduğu için düşerde ölür diye beslemem birde karagözlüm ben daha önce dediğim için sabah sekize kadar uyumam ama sana kıyamam sen uykusuz kalma bol bol yorum yaz bana kendini anlat asla sıkılmam usanmam sen kızımı merak etme esas ben senin hasretine dayanmaya çalışıyorum hasta olma dışarı çıktığında üstüne kalın şeyler giy kaymamaya dikkat et tamammı karagüzlü kuzum

 53. se nin varlığın değil yokluğun bana rahatsızlıkverir günün nasıl geçti çok yoruldunmu başının ağrısı geçtimi sende beni özledinmi kızım gündüz biraz uyudunmu sen bana huzur veriyorsun kızım allah sana hayırlı sağlıklı uzun ömür versin yağmurda şemsiyen güneşte gölgen hastalığında ilacın olurum kara gözlü kızım sana nasıl hitap etmemi istiyorsan söyle öyle hitap edeyim kızım ben en çok babacığım dediğinde mutlu oluyorum kızım hem kızımın yanında öğretmen arkadaşı var zaten kızım 1 hafta önce geldi ince düşünceli kızım kız hem romantiğim diyorsun senin resmini kalbime koydum dediğimde şaşırıyorsun senin gerçek resmini ben nerden bulayım ben seni hayalimde canlandırdım içini incelik naiflik narinlik merhamet le doldurdum çerçeveledim kalbime astım hemde en güzel yerine kızım

 54. Gonul ablam, buradada yaziyormusun, ablacim guldurdun beni ya bacim dedinmi Ahnul abiye canim ablam.

 55. insanı insan yapan görüntüsü değildir bir insanın içinde merhamet yoksa sevgi yoksa güzel ahlak yoksa o viran bir eve benzer insanı insan yapan allaha kul olmaktır kula değil kendine istediğin güzel bir şeyi kardeşin içinde istemektir insanlara sevgi beslemektir illa bir insanı sevmen için yanında olmana gerek karşılıklı duygular yeter benim kara gözlü kızıma olan duygularım gibi dilin sürçmesi önemli değil yeterki duygularımız sürçmesin

 56. eline klavyeyi alan kendini adam sanıyor işi gücü vardır kızın dediğin benim evladım du et birine sözüm yoksa o kayısının çekirdekleni sana monte ederdim seni allah bildiği gibi yapsın şerz

  1. allah bağışlasın dayı ama ayıp ettin monte falan hiç yakışmıyor Allahın seni bildiği gibi yapmış dayı zaten çok bir şey beklemiyom kendisinden

 57. allah bağışlasın dayı ama ayıp ettin monte falan hiç yakışmıyor Allahın seni bildiği gibi yapmış dayı zaten çok bir şey beklemiyom kendisinden

  1. sen neden maydonoz oldun ben anana bacına karışıyormuyum aklınız uşkurunuza çalışyor erkeklik sakalla bıyıkla olmuyor namus şeref onurla delikanlılıkla oluyor belkide evladım yaşındasın ayıp hemde çok yazıklar olsunki sizinle aynı memlekette yaşıyorum türkiye bitmiş namusuzlar doldurmuş

   1. TDK maydonoz değil ”maydanoz” dayı. Alerjim de var hiç sevmem maydanoz bilir misin dayı? Ben köseyim de dayı bende sakal bıyık çıkmıyor. Yarama tuz bastın be dayı.

    1. sen beni düzelteceğine ahlakını düzelt ateistmisin sen bastığın toprağın altını düşün nasıl olsa yakalanmıyorum diye rahat rahat sallıyorsunuz her an ölebilirsin garantin yok belkide bir arabanın altında kalabilirsin artık size cevap vermeye gerek yok

     1. coronadan daha tehlikeli sizin cins
      cinsini sevdiklerim cinsine çekiyor

 58. kusura bakma kızım sana söz vermiştim sinirlenmeyeceğim diye sözümü tutamadım birkaç dinsiz imansız ahlaksız laf attı dayanamadım ahirette yakalarına yapışacağım sen hastaymışsın geçmiş olsun allah şifa versin birde birben isimli biri mesaj attı kim o bilemedim hala elim ayağım titriyor

   1. gerek yok kızım şu an ağlıyom bu gözyaşlarımın hatırına allah onların belasını iki cihandada versin neyse kızım sen nasıl oldun iyileştinmi saat 24 den beri seni bekledim yorumlarımı okudunmu cevap verirsen sevinirim birde senin durumunu sinirlendim paylaştım özür dilerim biz bu hale nasıl geldik nasıl kötü insan olduk her şeyi kötüye yorduk bunları tanıdıkça hayvanları dahada sevmeye başladım sen oku sonra sayfayı değiştirelim

 59. İyiyim babacım merak etme ☺️ Ağlama yaa Benide ağlatacaksın🥺
  Şimdi boş ver zayıf olma babacım güçlü ol baksınlar utansınlar
  Soruya gelince yok arkadaşım benim komşuda yok☺️ Ben dışarı
  Çıkmıyorum bidefa çıktım kaza geçirdim ondan sonra korkuyorum babam Hayvanların hepsini seviyorum En çok küçükken bı köpeğim olsun istemişim ama olmadı malesef😊
  Gönlünden nasıl. İstiyorsa bana diye bilirsin☺️🙏 Tombişimmi🤗🤗
  O zaman babam toppuşmu🤗 Yaa çok tatlı Zuhal topala geçelim olurmu izninle☺️🙏 İşlerim vardı ondan babacım birazda uyumuşum🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu