Gelinim Mutfakta

18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı! [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Salı günün birincisi kim oldu? Eski yarışmacıların geldiği bu hafta ilk çeyrek altını alan gelin Özlem oldu. Ancak ikinci gün puanlamasında yani bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Salı Puanları sırasında günün birincisi olma olayını, Özlem’e düşürmemek adına ellerinde geleni yapacaklar. Not: 18 Şubat Puan Durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2021 Perşembe Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

25 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Tıklayınız görseli

Özlem ile Özüm yarışmada uzun süre yoklardı. Yani Ezgi ve Elif gibi uzun sure hem yarışmadılar hem de gidip gelme olayları hiç yaşanmadı. Bu nedenle programa karşı en fazla yabancılık çeken gelinlerden olmasını bekledik.

=> Gelinim Mutfakta 16 Şubat Salı Toplam puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Hiç de beklediğimiz gibi olmadı. Rekabetin tavan yaptığı ikinci gün yani 18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları sırasında ilk gün kendisini gösteremeyen Ezgi ve Elif’in mücadelesini izleyeceğiz.

=> 3 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

21 Şubat Cuma Ezgi bilezikleri aldı

Uzun zamandır dillendirdiğim bir olayı, bugünün günün kritiklerinde Elif Akçam’ın nasıl değişim gösterdiğini Reyhan hanım adeta duygularıma tercüman olurcasına açıkladı. Mutlaka günün kritiklerini izlemenizi tavsiye ediyorum.

=> 21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Bugün 462. bölüm

Gelinim Mutfakta Son bölüm de  yani haftanın ilk bölümünde Elif, rakibi Reyhan hanıma laf sokmak isterken aldığı cevapla morardı. Elif, Reyhan’a başka dizi film teklifleri geldiğini iddia ettiğin ve bir daha programa dönmeyeceğini hatırlattı. Reyhan ise tekliflerin geldiğini ama kabul etmediğini, bunun en büyük şahidi de Fatih Ürek’dir dedi. Fatih bey de Reyhan’ı onaylayınca, Elif’in yüzü bir anda kızardı ve morardı.

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2020 Puanlaması Sonucu açıklandığı an Elif

Lafları ile Ezgi’yi ve Reyhan’ı alt edemeyeceğini anlayan Elif gerek bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında alacağı puanlarla gerekse olur olmadık her yerde ses yükselterek dikkat çekmeye çalışacak.

=> Bu arada 19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bana karşı siz Elif düşmanı mısınız? Diyenler olur. Asla! daha önce de dedim. Burada kıskançlık söz konusu ve uzun zamandır Reyhan işle Ezgi’nin yerine geçmeye çalışan Çiğdem ve Elif şimdi olmak istedikleri kişilerle karşı karşıya kaldı. O sebeple dikkat çekmek adına Elif her yolu denediğini düşünüyorum. Bu nedenle de eleştiriyorum. Hepsi bu. Dikkat: 18 Şubat Salı Puanları yazının son kısmında bulabilirsiniz.  18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kaynanalar

18 Şubat Salı bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak yarışmacı, aynı zamanda bugün 18 Şubat Salı puan tablosu sonucunda rakiplerinde fark atmayı başaracak. Yani bir puanla bir birincilik beklemiyoruz. 

Bugün kim çeyrek altını kazandı sorusuna en doğru cevabı sadece biz veriyoruz. Lütfen başka sitelerde boşa vakit harcamayın. Onlar boş içerikle sizler aldatmak adına her yolu deneyen kişilerdir. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün kim birinci olduğuna geçmeden önce madem fenomenler haftasındayız. Madem best of. O zaman bir çetele tutalım. Bakalım en çok çeyrek altını kim kazanacak? En çok bilezikler kimin olacak. Gerçek birinci ortaya çıksın o zaman.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Salı Puan Durumu

Bu hafta ilk bölümde eski yarışmacılar geri döndü. İlk bölümü görenler oldukça şaşırsa da sosyal medyada durum son derece olumlu karşılandı. Ancak ilk etapta Gülcan’ın da olmasını isteseler de Gülcan Ezgi ile yarışmayacağını dile getirdiği için daha sonra katılacağını öğrendik. Dikkat: Gelinim Mutfakta 18 Şubat Salı Puan durumu sonucu yazının son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 18 Şubat Salı Günün Birincisi olamayan Özlem

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Puanlama esnasında yine gözler ilk gün kendi gelinin tabağını bulamayan kaynanalar da olacak. Zira Çiğdem hanım daha bir hafta önce nokta atışı Elif’i bulurken, Elif şimdiler de kayıplara karşıtı. Popüler olma çabası ile ne yaptığını bilmeyen Elif Akçam’ı bakın Reyhan hanım nasıl yorumluyor.

Elif bağıran bir Elif olmuş! Saldıran bir Elif olmuş! Reyhan Yıldırım

Ah Reyhan hanım ah! Ben bir yıldır bunu söylüyorum. Siz gittikten sonra Elif’e bir haller oldu. Kendisinden nefret ettirmeye çalıştığını bile düşündürdü. En azında bana. Umarım eski bildiğimiz ve tanıdığımız Elif olur.

18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda zirvede yer almak isteyen Özellikle Elif ve Ezgi, bugün final havasında bir bölüm yaşayacak. Elif sadece Ezgi ile değil, aynı zamanda fenomenler arasına çağrılan Özüm’ü de kıskanmaya başladı. Seni görmedim. Tanımıyorum diyerek Özüm’ü ezmek istedi. Ancak Özüm, ilk bölümde çok iyi puanlar almayı başardı. 18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan iki gelin

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin yine Özlem olmasını beklemiyoruz. Zira Özlem her ne kadar ilk gün çeyrek altını alsa da aslında yarışmaya bir yıldır içinde tuttuğu intikamı almaya gelmiş. Kendi arkasında laf söyleyenlere had bildirmeye gelmiş. Şu an arkasında konuşan hiç bir kimse sesini dahi çıkartamıyor. 

Fenomenler yada Best of yarışması ne derseniz deyin ama bu yarışmaya da lütfen gölge düşürmeyin. İlk gün gerçekten kaynanaların verdiği puanlamaya dikkat ettim. Gerçekten her kaynana gelinin bulsaydı işin içinde bir bit yeniği var diyecektim. Ancak öyle olmadı. Umarım başladığı gibi devam eder. Dikkat: 18 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusunun cevabı yazının son kısmında bulabilirsiniz. Gelinim Mutfakta 18 Şubat Salı Puanları Verecek Kayın Valideler

18 Şubat Salı Puan durumu sonucun da bugün çeyrek altını alan gelin Özlem olamayacağını bunun dışında Elif ile Ezgi arasında bir rekabetin yaşanmasını bekliyoruz. Ezgi şu an izleme aşamasında. Tıpkı ilk geldiği hafta gibi izliyor. Yakında açılır ve kendisini yeniden savunur. En azında Elif’in bağırmasına mani olsa bile bizim için yeter.  ;)

Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2020 Ziyafet Pilavı

  • 2 çay kay kaşığı kadar pirinç (baldo)
  • 3,5 su bardağı et suyu
  • 50 gram kadar tereyağ
  • 1/2 su bardağı haşlanmış nohut
  • 1 çay kaşığı tuz
  • 1 adet küp doğranmış havuç
  • 1/2 çay bardağı haşlanmış bezelye
  • 1 çay bardağı haşlanmış mısır
  • 300 gram et (kuzu eti)

Bu hafta bildiğiniz üzere fenomen olmuş yarışmacılar geldi. Rekabet ve heyecan ikiye katlanan yarışma programında daha önce kolay yemekler yapılırken şimdi daha zor yemeklerin program da yapılmasını bekliyoruz.

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta Ziyafet pilavı yapımı için 50 dakika süre verdi. Bu süre için de yarışmacılar hem birbirlerine laf sokmaktan da geri durmadılar. Hem de en iyi yemeği ortaya çıkartmak için ellerinden geleni yaptılar18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olamayan Elif ve Kaynanası

Bugün 18 Şubat Salı puanları sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Merak ettiğiniz biliyorum. Bazı analizlerim sonucunda bugün çeyrek altını kazana gelinin adını açıklayacağım. Tabi ki nerede öncelikle yorum kısmında açıklayacağız.

Şimdi 18 Şubat 2020 Puanlamasını vereceğiz. Daha sonrada son puan durumu hakkında bilgilendirme yapacağız.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Puanları (18/02/2020 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelini 5
Elif : 2
Özlem : 2
Özüm : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Elif  : =>Çiğdem’in  Gelini 5
Özlem : 4
Özüm : 1

*************************
” 18 Şubat 2020 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Elif : 1
Özlem : 5
Özüm=> Ayten’in Gelini 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Elif : 3
Özlem: => Nurten’in Gelini 3
Özüm : 5

*************************

Gelinlerin 18 Şubat 2020 Salı Toplam Puanları

Ezgi 5 2 3 1 11
Elif 2 5 1 3 11
Özlem 2 4 5 3 14
Özüm 1 1 4 5 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Şubat – 21 Şubat Haftası) – Salı

*************************
Ezgi    : 13 + 11 = 24
Elif      : 9 + 11 = 20
Özlem : 16 + 14 = 30
Özüm : 11 + 11 = 22

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Salı Puanlama Sonuçları

*************************

18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ÖZLEM
Gelinim Mutfakta 18 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ÖZLEM
18 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ÖZÜM & ELİF & EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2020 Çarşamba Fragmanı İzle

19 Şubat 2020 Çarşamba günü yani bir sonraki bölüm olan 463. bölümün fragmanı alt kısımda verilmiştir. 19 Şubat 2020 Çarşamba fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu