Survivor

18 Şubat Salı Survivor 2020 Eleme Adayı Belli Oldu! (İlk Aday)

Survivor 2020 ilk eleme adayı belli oldu. 18 Şubat Salı hangi yarışmacı elendi? Adaya kim veda etti? İşte tüm bu detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

16 Şubat 2020 Pazar günü ilk bölümü ile karşımıza çıkan programda 18 Salı günü daha yarışmada bir hafta bile geçirmeden ilk eleme adayı da belli oldu.

=> Uğur Pektaş Neden Yok? Cevabı için tıklayınız.

2020 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu!

TV8 ekranlarında yeni sezona dengeli bir takımla başlayan yarışma programında geçen sene olmayan yeni kurallara merhaba dedik.

Yeni kurallara gereği daha bir hafta bile geçirmeden bu sezon eleme olayı 3 gün içinde gerçekleşecek. Tabi daha adaya alışamadan hayallerine de veda etmiş olacak.

Dokunulmazlık oyunu

Ünlüler takımı gönüllülerden daha profesyonel bir oyun çıkarsa da ezici bir yar üstünlük olmadı. İlk eleme adayı da doğal olarak gönüllüler takımından olacak. Dokunulmazlığı ve ödül oyununu alan Ünlüler takımında keyifler oldukça yerinde.

=> 18 Şubat Survivor Kim Elendi cevabı için tıklayınız.

Yatacak yerleri yapmak için aletleri kazanan ünlüler de henüz bir kopma ve gruplaşma olmadı. Ancak bu aşamaya gönüllüler şartları gereği çok hızlı geçmek durumunda kaldı. Bu bir bakıma Gönüllüler olaya çabuk adapte olmasını sağlayacağını düşünüyorum.Survivor 2020 kim elendi - (İlk eleme adayı)

Bu sezon değişen kurallar gereği eleme adayını takım içindeki oylama belirleyecek. Ancak, son iki adayı ise Salı günü tüm takım oylamaya çıkacak ve en yüksek oyu alan iki yarışmacı da ayrı ayrı isim söyleyecek. Sona kalan 3 isim yeniden SMS oylamasına çıkacak. Şu bir gerçek ki bugün SMS oylamasına çıkacak bir isim de belli oldu.

Gönüllüler takımında herkes birbirlerini henüz tanıyamadan en ufak hareketlerinden yola çıkarak bir kanıya verip değerlendirme yaptılar. Bir çoğu da benzer değerlendirme yapınca ortaya Evrim 4, Fatma ise 6 arkadaşının gitmesi istediği sonucu çıktı.

Fatma 6 oyu alınca, son kişinin isminin açıklanmasına bile gerek kalmadan ilk eleme adayı Fatma Günaydın oldu.

18 Şubat Survivor eleme adayı Fatma Günaydın dışında yapıalcak ödül oyunu sonrasında tüm takım (Gönüllüler Takımı) tümü oylamaya çıkacak. En çok oyu olan iki yarışmacı da kendi eleme adaylarını söyleyecekler.

Survivor 2020 İlk eleme adayı kim

Fatma Günaydın

Fatma Günaydın Kaç Oy Aldı?

Takım arkadaşlarından 6 tanesi gitmesini istedi

18 Şubat Salı Survivor Eleme Gecesi Fragmanı (2. Bölüm)

16 Şubat 2020 tarihinde 1. bölümü ile nihayet uzun bekleyiş ardından popüler yarışma programı başladı. Daha ilk bölümde 1. eleme adayı belli oldu. Yeni sezonda değişen kurallar yarışmacıların daha ilk bölümden eleme potasına girmesine neden oldu. İşte Survivor 2. bölüm fragmanı ve gelecek bölümde kim eleneceği hakkında kısa bir video sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu