Zuhal Topal'la Sofrada

18 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Verildi (Nuray Altun)

18 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Nuray Altun yarışacak. Henüz 30 yaşında ve iki çocuk annesi olan Nuray,  Sivas iline ait eşsiz lezzetleri ile kaynanaları etkilemek, günün sonunda ise yüksek puanları almak istiyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Perşembe Puanları (2021) için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Salı puanları sırasında özellikle son bölümde yarışan kaynana intikam duygusu ile düşük puanlar vereceğini bildiği için diğerlerinden en az 7 puan bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Salı Puan Durumu ve sonucu için tıklayınız.18 Şubat Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 342. bölüm

=> 3 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Nuray her ne kadar elinden geleni yapsa da bazı yemeklerin tam olarak pişmediği ortaya çıktığında, kaynanası Fatma hanım, koşulsuz gelinin kayırmasını beklerken, gelini Nuray’ın yemeği hakkında şu ifadeleri kullandı.

=> Bu arada 25 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.

Evet Bende fark ettim ki pişmediği konusunda biraz hak veriyorum. Fatma Altun (Nuray’ın Kaynanası)

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Kaynanasının tam olarak gelini Nuray’ı savunamadığı nedeni ile 18 Şubat 2020 puanlaması sırasında kaynanalardan iyi puanlar alamayacak. O yüzden bugün 18 Şubat Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabını merakla bekleyeceğiz.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat Cuma Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Her hafta farklı yarışmacılarla hafta içi saat 16:00 da ekranlar aracılığı ile evlerimize konuk ettiğimiz Fox TV yemek programında bu hafta yarışan yarışmacılar hakkında bilgi almak için Zuhal Topal’la Sofrada 17-21 Şubat 2020 bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Salı (2020)

18 Şubat Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Nuray Altun. Kendisi 30 yaşında ve iki evladı var. Aslen Sivaslı olan gelinimiz bugün elinden geleni yapacak ve 18 Şubat Salı puanları sırasında hak ettiği puanları almak için çaba gösterecek. Dikkat: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en alt kısmında bulabilirsiniz.

=> Bu arada 19 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan yarışmacı Elif, bir çok konuda yaşadığı sıkıntının yanı sıra hijyen konusunda dikkatsizliğinin bedelini ağır ödedi. Nuray da bu konulardan ders çıkartıp, son bölümde yarışan gelinin yaptığı hataları yapmamak adına çok dikkat edecektir. 

18 Şubat 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 342. bölümde yarışacak olan Nuray Altun ile kaynanası Fatma Altun hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Nuray Altun (18 Şubat Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Nuray Altun - 18 Şubat Yarışan Gelin

 • 30 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • İki kız annesi
 • Aslen Sivaslı
 • Titizlik takıntısı var
Fatma Altun (18 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Fatma Altun - 18 Şubat Yarışmacı Kayın Valide

 • Aslen Artvinli
 • Şu an 48 yaşında
 • 1972 doğumlu
 • 3 çocuk annesi
 • 2 oğlu var
 • Bir kızı var

Oldukça kolay menüsü ile kaynanaları etkilemeye çalışacak olan yarışmacı Nuray Altun, son bölümde yarışan geline sunucumuzun yaptığı eleştirileri dikkate alıp, ona göre yarıştı. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la sofrada bugün yarışan Nuray’ın önce menüsünü sonra hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan kaç puan aldığını yazının devamında görebilirsiniz. 

18 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Nuray’ın Menüsü 

 • Yeşil Mercimekli Erişte Çorbası
 • Kıymalı Hingel
 • Arap Tavası
 • Mantarlı Bulgur Pilavı
 • Akdeniz Salatası
 • Sivas Hurması

Zuhal Topal'la Sofrada 18 Şubat Salı Puanları Verilecek Günün Menüsü


Bugün Zuhal Topalla 18 Şubat Puanlaması için Nuray’ın sunacağı menüyü görünce gerçekten bu haftanın şampiyonu alacak bir menü göremiyorum. Tabi yarışma masada kazanılmıyor. O sebeple lezzet konusunda harika bir iç çıkartması halinde Nuray da istediği puanlar alabilir.

Kaynanaların bugün Nuray’ın menüsüne karşı eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Menü hiç uyumlu yok
Mantarlı bulgur ne alaka
Mercimekli çorba çok kolay
Arap tavasını bilmiyoruz
Menüsü çok zayıf
Kaynanalar

Kaynanalar daha menüsü görür görmez yetersiz ve zayıf olduğunu söylediler. Kısaca bugün kaynanalardan Nuray’a çok iyi puanlar gelmeyeceğinin sinyalini de almış olduk. 

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Şubat Puanları sırasında Nuray 22 ve daha az puan alması halinde kaybedenler arasına adını yazdıracak. Ancak beklentilerimize göre ve yarışmacının menüsünü yetiştirdiğinden yola çıkarak 22 puanı çok rahat geçeceğini düşünüyoruz. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (17-22 Şubat 2020)

17 Şubat Pazartesi günü 341. bölümü ile haftaya başladık. Yarışmacıların kıyasıya yarıştığı bu hafta ilk gün yarışan gelinin yemeklerinde bir çok eksikliğinin olmasının yanı sıra, hijyen konusunda ki sıkıntıları onu Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunda en düşük puanları almasına neden oldu.

18 Şubat Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Alacak Gelin - Nuray Altun

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 18 Şubat Puanları sırasında yarışan gelin için kolay bir hedef ve çıta var. Sadece 24 puan alması, Nuray’ı zirveye atacak olsa da Cuma günü halka zirvede kalmak istiyor ise en az 30 puan almalı.

SİZLERE EN DOĞRU HABERİ VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. SİZLERDEN RİCAM GOOGLE ARAMA BUTONUNAZUHAL TOPALLA DİZİCENTER” DİYE ARAYIP GELİRSENİZ EN DOĞRU HABERİ VEREN BU SİTE KARŞINIZA ÇIKACAKTIR. TÜM HABER SİTELERİ PUANLARI BENDEN ALDIĞI İÇİN HİÇ BİRİ PUANLARI YAZAMADILAR…

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Bu arada yarışmacıları hafta başından beri aldığı Zuhal Topal toplam puanlar hemen alt kısımda verdik.

 • 17 Şubat Pazartesi Puanı (Elif Hilal Küçükkaya) = 22
 • 18 Şubat Salı Puanı (Nuray Altun) = 25

İlk gün yarışan gelin, önüne altın tepsi ile sunulan fırsatı elinin tersi ile ittiği için Nuray için kolay bir yarış olacak. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz. (e-posta kısmını boş bırakıp, yorum yapabilirsiniz.)

18 Şubat Salı Zuhal Topal’la Puanları (Nuray’ın Puanları)

Gülseren  3
Neriman  6
Şadiye  5
Sevgi  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   25

**18 Şubat 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 18 Şubat Salı Fragmanı

5 yıllık evli ve Aslen Sivaslı olan iki çocuk annesi Nuray Altun’un yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 342. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu