Zuhal Topal'la Sofrada

19-23 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları Netleşti! [Yaren, Baran, Fikriye, Tayfun, Dilara]

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 19-23 Eylül Bu Hafta Yarışmacıları Açıklandı!

19-23 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları belli oldu. 19 Eylül ile 23 Eylül 2022 tarihleri arasında TV8 ekranlarında yayınlanacak olan, 19-23 Eylül Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları ve bilgileri netlik kazandı. Detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor 

Geçtiğimiz hafta diskalifiye dilen yarışmacının olması, gözleri bu haftaya çevirdi. Zuhal Topal ise puanlamaya %100 dahil olup, yarışmada adaleti sağlaması dikkatlerden kaçmadı.

=> 26-30 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Sezon finalinin ardında 27 Temmuz 2022 tarihinde yeni sezona başlayan yarışma programında iddialı yarışmacıların yanı sıra kendisini göstermeye gelen yarışmacılar da gelmesi, dikkatlerden kaçmadı. 

=> 23 Eylül Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

19-23 Eylül Zuhal Topal'la Yemekteyiz u Hafta Yarışmacıları
19-23 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları Resmi

Geçtiğimiz hafta yarışmada aşçı ve şeflerin etkisinin kaybolduğu, bunun yerine çekişmenin ve laf kavgalarının daha ön planda olduğu program olarka kayda geçerken, Yemekteyiz bu haftaki yarışmacıları da gelecek haftayı aratmıyor.

Bu hafta  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19-23 Eylül Yarışmacıları arasında, yine kavga ve tartışmanın üst seviyede yaşanacağı bir hafta olarak tarihe geçecek. 

Geçtiğimiz hafta olduğu gibi 19-23 Eylül Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları yine İstanbul’da ki sabit evden çekimlerini yapacak. 81 ili gezme sloganı ile yola çıkan Zuhal Topal’ın henüz hiçbir ili gezmemesi, dikkatlerden kaçmadı.

19-23 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları

Yukarıda 19-23 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi verilmiştir. Her bir yarışmacı hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşmak için renkli kısma tıklayıp ulaşabilirsiniz. 

19 Eylül tarihinde başlayıp, 23 Eylül Cuma günü son bulacak olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları (19-23 Eylül) hakkında kısa video, alt kısma eklenmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu