Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

19 Ağustos Pazar Ah Kalbim 249. Bölüm Özeti |Güncel Özet| Purap’ın Planı Devrede

Ah Kalbim 249. bölüm ekranlara 19 Ağustos pazar saat 20:15 de gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz bölümde Alya Abhi’ye ait tüm mal varlığı ele geçirmek için yola çıksa da yağan aşırı yağı trafiği felç etmiş, bu yüzden bir sonraki güne ertelemişlerdi.

Abhi de erken biten turnesini eve sürpriz yapmak için yola çıkmıştı. Purap ise her şeyi öğrenmiş, Pragya ile Disha’ya yardım etmeye başlamıştı. Bakalım olaylar bundan sonra nasıl şekillenecek. Hadi yeni bölüm özeti olan Ah Kalbim 249. bölüm özeti vermeye başlayalım.

Ah Kalbim 249. Bölüm Özeti # Polisler Mehra Konağını Bastı

Abhi heyecanla hava alanına gelir. Ancak yoğun yağıştan Mumbai’ye giden bir çok uçak seferlerini iptal ettiğinden dolayı Abhi de Pragya’ya sürpriz yapamamaz. Bizimkiler yani Pragya, Disha be Purap muhteşem üçlüsü mal varlık devir evrakını işleme koymadan bir an evvel alıp yırtmalıyız ve bunu da Abhi’ye duyurmalıyız diye düşünürler. Zamanları oldukça sınırlı olan ve yağışların durması ile Alya bu evrakı işleme koyacağından ne yapıp edip harekete geçmelerini ve iyi bir plan yapmaları gerektiğini konuşurlar.

Disha geçen sefer ki gibi Tanu ile Alya’yı bayılta bilirsek evrakları da kolayca bulup alabiliriz der. Ancak geçen sefer bu plan işe yaramadığı için Purap aklımda daha güzel bir fikir var der. Pragya inşallah bu kez işe yarar der. Purap ben eve polis gibi baskın verip ev aramasına gelirsem kimse bir şey diyemez. Bende evrakı bulup imha ederim der. Pragya başka çaresi olmadığı için mecburen bu planı kabul ederler. Alya da yarın bu işi halletmemiz lazım diye Tanu ve Raj ile konuşurken Pragya yanlarına gelir.

Onlar Pragya değil de Munni sandığı için Alya, Pragya’ya dikkat et hareketlerine yeğenlerin hala elimde. Bir açığını yakalarsam onları acımadan öldürürüm der. Pragya ise sanırım buna zamanın olmayacak. Çünkü alt katta polis geldi ve seni soruyor deyince Hem Tanu hem de Alya panikler. Çünkü Pragya’yı öldü bildiklerinden ve kendileri öldürdüğünü düşündüğünden Alya’nın eli ayağı titrer. Alt katta Purap’ın adamları Abhi zamanında vergilerini ödemediği için vergi kaçakçılığından suçlandığını, farklı zamanlarda açılan hesapların kimlere ait olduğunu ve vergiyi kaçıran asıl kişinin kim olduğunu bulup cezalandırmaya geldikleri yalanını atar.ah kalbim 249. bölüm özeti resmi 3 Purap ise yalandan yok efendim öyle bir şey diye rol keser. Görevli memur, Abhi’ye en yakın olanlardan başladık ve ilk Purap’ın hesaplarını inceledik. Purap vergi kaçırmadığını tespit ettik deyince Mitali siz buraya para koparmaya mı geldiniz diye çıkılır. Ancak Purap’ın arkadaşı Avinash görevli memura hakaretten tutuklarım kendinize gelin der. Ardından Alya kim diye sorar. Alya gelir ve benim der. Siz Abhi’nin zamanında kazancına ortak olduğunuzu tespit ettik.

Bu paraların verdiklerini verdiniz mi diye sorar. Alya ise siz kimsiniz de benden hesap soruyorsunuz. Sizi üst makamdaki tanıdıklarıma şikayet edeceğim dediği sırada Avinash’ın adamlarından biri Alya’ya tokat atıp bu kadının odasını arayın. Karşı koyarsa da tutuklayın talimatı verir. Alya ise arasın ne bulacaksa der. Tanu ise mal devir evraklarını bulurlarsa yandık diye içinden geçirir. Görevli polisler evin her köşesini aramaya başlarlar. İlk etapta bulamazlar. Avinash evin her tarafını arayın diye ikinci bir talimat verir.

Polisler evi aramaya devam ederler ve Ah Kalbim 249. bölüm özeti burada son buldu. Ah Kalbim 19 Ağustos özeti ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ah kalbim 250. bölüm özetini (25 Ağustos Cumartesi) okumak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Sizce evrakları bulabilecekler mi?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

64 Yorum

 1. Merheba kizlar nasil iymisiniz iy geceler hepinize kim var kim yok bakalim canlarim
  Beni araniza alibilerseniz mutlu olarim

 2. Merabalar ballar nasilsiniz
  Heloşum nasilsin janin hayat nasil gidiyo beni sorujak olursaniz biraz rahatsizim yedigim bişey yüzinden wijuduma alerji werdi şuan hasdanedeyim

  buranin güzeller nerelerde umarim iyidirler
  Hoş geldin Nuranay

 3. Gulalek abla çok geçmiş olsunn şu an iyi misin bu arada GÜNAYDIN ?
  Helinim nasılsın?
  Nuranaay merhaba tabi yazabilirisn ama bizim kızlar şu an yazmiyorlar herhalde tatildeler ???

 4. YARIN
  KURBAN BAYRAMI
  ???????
  HERKESİN MÜBAREK OLSUN
  ???????????
  SİZLERİ SEVİYORUM
  ?????????

  ELOŞ ABLOŞUM??
  DEFNE ABLOŞ??
  AYSEL ABLOŞ??
  SALİHA ABLAM??
  NURANAY ABLAM??
  İNCEMM??
  NURDAN ABLAM??
  LEYLOŞUM??
  ZEYZOM??
  ECMOM??
  GÜLÇİÇEK ABLAM?
  RÜYAM??
  PERİM??
  GİZMOM??
  AİDEM??
  ALMİRAM??
  FİLİZ ABLAM??
  NAZ ABLAM??
  DENİZ KENTLİM??
  GÜLALEK ABLAM??

  .
  UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR VARSA??
  AFOLA UYUMADAN ONCE SOYLİYİM DEDİM
  .
  YARINKİ
  KURBAN
  ???
  BAYRAMINIZ
  ?????
  MÜBAREK
  ☀☀☀☀
  OLSUN
  ????

 5. MERABA JANLARİM♡♡♡♡♥♥♥♥
  HEPİNİZİN MÜBAREK KURBAN BAYRAMİNİZİ KUTLAYORUM
  BÜYİK ALLADAN AYİLELERİNİZLE BİRLİKDE SAGLİKDA MUTLULUKLA BAYRAM KUTLamaginizi DİLERİM
  HEPİNİZİ ÖPÜYORUM

  Gizmom
  Heloşum
  saholun janim enş alla iyileşerin aslinda biraz daha iyim ama ben bu bayram hasdanada kalmam gerekijek ama olsun sagligima kowuşanyinki o bana yeter
  Almiroşum sen nasilsin janim Naz arksdaşim nerelarde benim digar kizlar
  Tuanam
  Zeloşum
  Diloşum
  Ecem balim
  Filizim
  Eloşum
  İse Merjenim
  ismini unutdugum warsa afola
  hepinize selamlarim yollayorym

 6. Merhabalar kerkese nasılsınız? Ah kalbım ailesi ve tüm müsliman aleminin kurban bayramı kutlu olsun ???
  ???????????????

 7. GUNAYDIN CANIM KARDESLERIM ABLALARIM
  HEPINIZIN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM INSALLAH SALIKLI HUZURLU BIR BAYRAM GECIRIRSINIZ

  bu arada Filiz abla kurban bayrami icin sayfa acmis orayada yaza bilirsiniz hepinizi kocaman opuyorum kendinize iyi bakin

 8. HEPİNİZİN KURBAN BAYRAMİNİ EN İÇTEN DUYGULARİMLA KUTLUYORUM DİLERMKİ MUTLU HUZURLU BAYRAM GEÇİRİRSİN İNŞALLAH
  GÜLÄLEK ABLAM NASILSIN ARTİK DAHA İYMİSİN KENDİNE İY BAK ABLAM

 9. HEPİNİZE
  ????
  HAYIRLI
  ????
  GÜNLER
  ???
  .
  BAYRAMINIZ
  ?????
  TEKRARDAN
  ?????
  MÜBAREK
  ????
  OLSUN
  ???

 10. MERHABALR KIAR NASILSINIZ.
  ALMIRAM?
  ESNAM?
  YASEMENIM?
  GULALEK?
  AMAYAM?
  LUBAM?
  KELEBEK❣
  BUSEM?
  DILOSUM?
  HULYAM?
  ALEVIM?
  RABISIM???
  ?FILIZIM?
  UNUTDUKLARIM VARSA OZUUUUUR DILERIM.SIZI SEVIYORUUUUM
  ????????
  KURBAN
  ????????
  BAYRAMINIZ
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  KUTLU
  ????????
  OLSUN
  ????????

 11. GUNAYDIN
  ???????
  KIZLAR
  ??????
  HAYIRLI
  ??????
  GUNLER
  ???????
  NASILSINIZ
  ???????
  HEPINIZI
  ???????
  OPUYORUM
  ???????

 12. HAYIRLI
  ????
  GÜNLER
  ???
  KIZLAR
  ???
  NASILSINIZ
  ?????
  .
  ŞİMDİ HERKESİN MİSAFİRİ VARDIR PEK GİREMİYORDUR
  SİZLERİ SEVİYORUMMM???

 13. AİDEMM??
  GELMİŞ DÜNYA GÜZELİM NASILSIN ÇOK ÖZLETTİN KENDİNİ SENİNDİ BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN KOCAMAN ÖPÜYORUM SENİ???

 14. HELINIM ???
  geldin ya canim evet bende sizi cok ozledim.ben iyim canparem sen nasilsin sag ol birtne. Seni le birlikde.opdum be de.SENI COOOOOK SEVIYORUM❣

 15. KIZLAR BENIM CIKMAM LAZIM NAMAZ KILACAM ONDAN SONRA DA HASANKEYFE GIDECEZ ODA SULAR ALTINDA KALACAK 1-2 AY ICERISINDE BUTUN GUZELLIKLERIYLE BERABER ÖPTÜM SİZLERI ??

 16. HAYIRLI
  ??????
  GUNLER
  ??????
  KIZLAR
  ??????
  NASILSINIZ
  ???????
  NERDESINIZ
  ???????
  SIZI
  ☹☹☹☹☹☹☹
  COOOOK
  ???????
  OZLEDIM
  ???????
  GELIN
  ???????
  ARTIK
  ??????

 17. HELINIM???
  Askim ben iyim sen nasilsin canim neler yapiyorsun.uy sen diyilde pamuk sekerin seni yesin.ayo su kizlar yokya yalnizca sen ve ben yaziyoruz??? nerdeler ama ben cok ozledim hepsini???.canim opdum seni???

 18. BİZİM KIZLAR BİLMİYORUM NERDE YA GEZMELERDEDİRLER YADA İŞLE UĞRAŞIYORLARDIR ÖZLEDİK ONLARI??

 19. HAYIRLI
  ????
  GUNLER
  ????
  AK AILESI
  ????
  NASILSINIZ
  ????
  NERDESINIZ
  ????
  SIZI
  ????
  COK
  ????
  OZLEDIK
  ????

 20. ALMIRAM???
  nasilsin burtnem seni cok ozledim ya.neler yapdin tatilde bakalim.nasil gecdi.canim sana bir sey sorucam kordugume yazmissin Hazalla ilgili ya dogrumu inan cok sasirdim bakalim basimiza neler gelicek vallahi bu kadarida fazla.???
  KELEBEK???
  canim sen Annagulmusun dimi beni haturladinmi ben Kainat sen burya ilk yazdiginda ko usurduk ay canim senide ozledim ya.nasilsin neler yapuyirsun.???

 21. Aidemm??
  Cnm bende ozledim seni napiyosun valla tatilde pek bisey yapmadim bayramin 4. Gunu denize gittik ailecek?haftayada diyarbakira dugune gidicez kuzenimin oyle yani sen naptin bakim,?
  Evet cnm.soylediklerim dogru hazal bizleri kandirdi? Ama neyseki yalani ortaya cikti?

 22. ALMIRAM???
  Canim benim ay canim benim bende oyle tatili ne yapayim koye gitdik oyle boyle yani farkili bir sey yok canim..duyune gidicekmissin ne guzel canim benim.ak kizlarida yokya Esnamdan haberin varmi peki.vallahi hepsini ozledim en cokda seni Alevimi Esnami ve diyer kizlari gelselerde canim ya.demek Hazal oyle yapdi evet canim ya yalani ortaya cikar ne soylemusler yalanin 40 gun omru var ee ne yapalim Nazladan sonra bu 2.Allah 3.den korusun.ne diyelim.canim benim opdum seni vakit buldukcA konusalim???

 23. Aidem esna ile whatsapptan konusuyoruz dilek naz abla ile de konusuyoruz onlara soylerim buraya yazmalarini?
  Ama alevden haberim yok??
  Tmm cnm ben yazarim ara ara bende optum seni aidemm??

 24. ALMIRAM???
  canim benim oylemi ay guzel olur ya soyle yazarlar canim ne guzel olur.cok sevindim konusdugunuzda bende boluca selam soyle opuyorum hepsini.ESNAMA DELEGE NAZ ablama.canalrim ya.tmm canim bende opdum ALMIROSUUUM???❤

 25. kiz kanat senin tepene yaracam kiz ????elukume selam bende buralara yazamiyorum kac gundu intenetsizm ya simdi gunluk intenete yaptim hergun 10 q cikacaklar benden ???eee buraya cok yazamiyorum mqb yetmiyor ouzden???eee sende nevar neyox

 26. MERHABALAR KIZLAR
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  ESNAM??? gelmis hos felmis kiz nasilsin ya be seni cok ozledim cook.canim ya sen benim tepemimi yarican???yar yar nasilsin neler yapiyorsun e arada yaz ama ben seni cok ozledim ama ya.ama yazdigin icin sag ol canim benim.bende iyim oyle iste benim tatil bitiyor okullarin acilmasini bekliyorum.bak vakit buldukca yaz haaa opdum????❤????????????
  ❤❤❤
  ALMIRAM???
  canim cok tesekkur ederim canim sag ol iyiki varsin.opdum???

 27. HAYIRLI
  ????
  GÜNLER
  ???
  KIZLAR
  ???
  .
  İki uç gündür Yoktum annemden dokayi gidip gelme falan bugünde misafir var girmeye çalışırım bys?

 28. Merhaba kizlar nasilsiniz???
  YA BENDE ÇOK GELEMİYORUM TL İM KİRİK O YÜZDEN ŞU AN DA KARDEŞİMİN TLDEN YAZİYORUM
  HELİNİM KARDEŞİM sanada iy günler canim nasilsin inşallah iysindir ya tatlim annen iy dimi sorun yokdimi sen misafirlerine bak canim good bye
  KAİNAT canim sen benim RUH İKİZİM DİMİSİN???

 29. Kızlar nasılsınız sizleri çok özledim yarın gelmeye çalışıcam sizleri çok seviyorum kendinize iyi bakın ❤

 30. ZEYZOM??
  İYİM ÇOK ŞÜKÜR SEN NASILSIN ANNEM ÇOK ŞÜKÜR İYİ SAOL BİRTANEM SENİ BEKLİORUM TL Mİ KIRIK KARDEŞİNE DE SELAM SÖLE CANIM BENİM??

 31. GİZMOM??
  HOŞGELDİN CANIM BENİM NASILSIN İNŞALLAH İYİSİNDİR ÖPTÜM SENİ?? kız nerelerdeydin sen yoktur sen tatil mi yapıyorfun tuansm gibi

 32. Merhaba kızlar nasılsınız?
  Helinim bende tatildeydim 2 hafta oldu eve geleli ders çalışmaya başladım zaman bulamadım ve sana tuana hakkında bir şey soylücem tuana yurda dışına gitti bana haber verdi bende tam olarak bilmiyorum ?

 33. MERHABALAR
  ??????
  KIZLAR
  ❤❤❤❤❤❤
  NASILSINIZ
  ??????
  ???????????????
  ALMIROSUM???
  ESNAM???
  nerdesiniz ya sizi cok ozledim burda artik ozet olmayacak IKIMIZIN YERINE sayfasinda ordalar KORDUGUM AILESIDE oraya yazarsiniz.opdum.CABUK GELIN.???????

 34. Selam arkadaşlar,
  Ben tuananin ikiziyim tuana suan yurt dışında ve bu yüzden yazamıyor hepinize çok selami var . Ve sizi çok seviyor bunu bilin .

 35. FILIZIM❤❤❤
  CANIM D.G SATFASINDA BOYLE FOTORAF KIYA BIKIRNISIN CANIM BAK FOTORAFIN BIR TARAFINDA PURABIN FOTORAFI DIYER TARAFDADA D.G PASTADI FOTIRAFDA DOGUM GUNUN KUTLU OLDUN AYGUN YAZISI NE OLYR LUTFEN LUTFEN FILIZIM INAN O KADAR SEVINIRIZKI NE OLUR

 36. Ah Kalbim dizisi ile ilgili her hangi bir paylaşım yapmıyorsunuz buna çok üzülüyorum

  1. manya kanal 7 hafta da bir yayınlayınca bizde ah kalbim özetleri zaten önde verdik ve bölüm numaları hep karıştı o yuzden vermiyor bekliyorduk. vakit buldukça yazarım cnm

 37. alyayi hic begenmiyorum rolunde cok guzel ama cok sikici bir kadin tanu ondan daha guzel ve eglenceli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu