Kördüğüm

19 Ağustos Pazar Kördüğüm 378. Bölüm Özeti |Son Kısım| Sankrant İle Kajri Evlenecek Mi?

Kördüğüm 378. bölüm özeti ilk kısmı anlatmıştık. Şimdi son kısım olan Kördüğüm 19 Ağustos özeti vereceğiz. Bu bölümde en önemli olayı, Sankrant ile Kajri Ambika’ya rağmen evlenebilecekler mi? Bu sorunu cevabı 19 Ağustos Pazar kördüğüm 378. bölüm özetinde

19 Ağustos Pazar Kördüğüm 378. Bölüm Özeti

Mukta taksi şoförlüğü yapmaya devam etmektedir. Bir kaç gün evvel taksicilik yaparken parasını vermeyen ve kendisine askıntı olan adamları uzaklaştıran şahıs olan Chameli ile tanışır. Kader üzerine biraz sohbet ederler ve Mukta sohbetten zevk alır. “Bir gün bana tüm bunları detaylı bir şekilde anlatır mısın? ” diye Chameli den ricada bulunur. Chameli de bu ricayı kırmaz bir gün sana bununla ilgili her şeyi anlatacağım der.

Ardından birkaç gün sonra tekrar Chameli ile karşılaşır. Mukta’ya bir paket veren Chameli, bu sende dursun zamanı geldiğinde alacağım der. Paketin içi olduğu gibi para doludur. Mukta bir şeylerin yolunda gitmediğini anlar ve hatta Chameli nin canının riskte olduğunu düşünür.

Maiyya oğlu Sankrant için haklı bir sebeple endişelenmektedir. Sankrant, abisi Akash’ın verdiği hiçbir işi doğru düzgün yapamaz hale gelmiştir. Bir şeylerin Sankrant’ı olumsuz etkilediğinin farkında olan Maiyya, Sankrant ile konuşur. Bunun üzerine Meethi ve Akash da Sankrant ile konuşma kararı alırlar. Akash Sankrant’a hayatında neler olup bittiğini sorar. Sankrant lafı geçiştirir. Meethi ve Akash, Sankrant’a biz tüm aile seninle Kajri’yi eğlendirmek istiyoruz senin buna karşı cevabın ne olur diye sorarlar.

Sankrant şu an için sadece yalnız kalmak istediğini başka bir şey düşünmediğini söyler. Meethi ise senin Ambika’yı önceden çok sevdiğini biliyoruz der. Ancak Ambika senin verdiğin bu sevgiyi hak etmedi, ona göre davranmadı, senin sürekli kalbini kırdı, kısaca seni sürekli üzdü. Sen ona tüm kalbinle sevgini verdiğin halde o seni senin sevdiğin kadar sevmedi. O yüzden onu unutup Kajri ile yeni bir hayata başlamalısın der. Geçmişin hayatını mahvetmesine izin verme der. Akash da Meethi nin bu söylediklerini tekrar ederek ona katıldığını söyler. Sankrant ise düşüncelidir. Şu anda evlilik düşünecek halde olmadığını söyler.kördüğüm bölüm özetiMalvika bunu duyunca oldukça sevinir. ve hemen Ambika’ya yetiştirir. Ambika da mutlu olur. Meethi’nin işleri berbat etmesine engel olursak, tekrar Ambika nin Sankrant’ın eşi olarak eve döneceğinde karar kılarlar. Aradan bir süre geçmiştir ve yemek sofrasında bir tartışma başlar. Malvika Sankrant in aklının hala Ambika da olduğunu iddia eder ve Ambika’nın bir şansı hak ettiğini düşündüğünü söyler. Buna diğer aile üyelerinden tepki gelir. Özellikle Akash asla Ambika’nın eskisi gibi olamayacağını düşünür ve Malvika’ya hak vermez.

Aile üyelerinde böyle bir tartışma gerçekleşirken, Sankrant gelir ve Kajri’nin yeni eşi olabilecek bir insan olduğunu ve onunla evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Malvika resmen şok olur. Ancak ailedeki diğer üyeler sevinir bu duruma. Ancak Ambika ile henüz boşanmadığı için şu an evlilik olamayacağı aşikardır. Hemen Ambika’yı bulup boşanmak gerektiğini konuşurlar. 

Meethi ile Kajri konuşurlar Kajri sevinçten mutluluk gözyaşları dökmektedir. Meethi her şeyin yoluna gireceğini, Sankrant ile çok mutlu olacaklarını anlatır. Kajri mutlu olur. Bu sırada Malvika bir şeyler yapmak zorundadır. Yoksa Sankrant ile Ambika bir daha ömür boyu bir araya gelemez diyerek Maiyya nin yanına gider ve oğlunu nasıl dul bir bayanla evlendirirsin diyerek Maiyya’yı kışkırtır. Maiyya da Malvika gibi düşünür ancak Meethi nin bu aile üzerinde her zaman doğru kararlar verdiğini söyler. O yüzden kabul ettiğini dile getirir. Malvika iyice şaşırır. Meethi’nin bu ailede bu kadar etkili olmasından hiç memnun değildir.

Kajri Bundella’ların gelini olacaktır. Bu yüzden Meethi Puja törenine Kajri’yi getirir. Törendekiler ve Malvika bu durumun adetlerine ters olduğunu dile getirirler. Ancak Meethi kabul etmez. Kajri artık bu evin gelini olacaktır diyerek herkesi susturur. Ambika’nın bu olanlardan haberi olunca adeta öfkeden deliye döner ve Meethi ye karşı büyük bir kin besler içerisinde. Malvika ise endişeye kapılmamasını Ambika’ya söyler. Eninde sonunda biz başarılı olacağız diyerek Ambika’yı teskin eder. Meethi Sankrant ile olacak düğün için Kajri’yi altın alabilecekleri kuyumcularla görüşür. Sankrant ile Ambika’nın boşanmalarına sadece birer imza kalmıştır. Bu  boşanma işinin bir an evvel bitmesini herkes beklemektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

27 Yorum

 1. Yine ben ilk ohbeee
  Cooook tesekkur canim hediyeni cook ama cook begandim Helinjim tatlim sağbol cnm

 2. Hayırlı sabahlar hatun kişilerim nasılsınız bakalım

  ????

  ELOŞUM aşka yolculuk sayfasında yazmışsın balım benim internetim bitti yazamadım bir kaç gün eşimde şehir dışındaydı bağlanamadım onada. Ama haber vermiştim. Merak etmeyin beni diye. Eeeee sen nasılsın ELOŞUM ne var ne yok.

 3. RABBİMe emanet olun hatun kişilerim eşim işe gitmeden bie selam vereyim dedim. Beni soran sormayan herkes sağolsun. Soranlar tabiki sizden ayrıca ALLAH RAZI OLSUN sizinde hayırlayanlarınız çok olsun. ????? ben iyim sizler nasılsınız bakalım

 4. TESEKKURLAR LEYLOM NURDANIM COOK COOOK BAYILDIM HEDIYELERNIZE SAOLUN CNM SIZE MINNATDARIM ?
  EE DIGER ARKAADASKAM HEPINIZE GUNAYDIN SIZLERE MUTLU HUZURLU SABAHLAR DILERIM HEPINIZE

 5. Herkese merhaba??
  Gününüz aydınolsun?
  Ben birsüre yazmamaya karar verdim 1 gün kadar ??

  Ben de sizin gibi erken kalkmaya çalıșıyorum

  Tatilde güne biraz geç bașlıyor olsak da sorumlulukları esnetmek pek de mümkün olmuyor???
  Kendinize iyi bakın????

 6. HERKESE GÜNAYDIN MUTLU SABAHLAR DİLERİM SİZLERE
  NasilsiniZ ablalarim Arkadaşlarim ???
  Helincim GÜNAYDIN Kardeşim
  Merve Merhaba nasılsın
  Nuranaay ablam GÜNAYDIN
  NURDAN ablam GÜNAYDIN

 7. Sende nasilsin zeynom sanada gunaydin cnm
  Helinjim sanada gunaydin
  Mervejim sanada gunaydin
  Nurdan ablam iymisin cocuklan nasil gunaydin bajim
  Saliham nedan yoksun cnm cok ozledik seni melekjim iymi ablam ne olur gel lutfan

 8. İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  NURDANIM BALIM HOŞ GELDİN SEFALAR SEFALAR GETİRDİN VALLA ÖZLEDİM SENİ BENDE DİYİYORUM Kİ BALIM NİYE YAZMIYOR
  HAMD OLSUN İYİYİM İYİLİK SAĞLIK CANIM SEN NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR
  NURDANIM ❤️❤️❤️ELA

 9. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤❤❤??
  ELAM AHİRETLİĞİM HERŞEYİN YOLUNDADIR İNŞALLAH ❤❤?❣❣??????
  ➿➿➿➿➿
  Sitede derin bir sessizlik var. Umarım herkes iyidir.NURDANIMIN interneti azalmış. Peki diğerleri iyi mi ⁉⁉
  SALIHAM,BELLOŞUM sağlık durumları nasıl⁉⁉⁉
  Beni soracak olursanız yaşadığıma şükrediyorum sadece. Ne sayfalara sığar derdim ne kelimeler kifayete erer????
  Hepinizin bayramını şimdiden kutlarım. Allah’a emanet olun??????
  ☘☘☘☘☘
  Allah’ım şu Iccanın kızı bitmedi mı gebermeyesi bıktırdı insanları ?????
  ??FİLİZİM SENİN SINAVIN NASIL GEÇTİ ATANACAK MİSİN SORAMADIM KUZUM?
  ABLAM ÇOK ÖĞRETMEN ALINACANI SÖYLEMİŞTİ

 10. ELOŞ ABLOŞUM?
  DEFNE ABLOŞ?
  NASILSINIZ DEFNE ABLAM TARLA İŞLERİ NASIL İYİDİR İMŞSLLAH ELOŞ ABLOŞUM İŞLERİN NASIL İYİ GİDİYORDUR İNŞALLAH??

 11. CANİM ABLALARİM VE CANIM ARKADAŞLARİM GÜNAYDIN
  HELİNİM BEN ÇOK İY SAYİLMAM AMA İDARE EDİYORUM YANLİMASAM SEN KURSA GİDİYORDUN DİMİ HELİNCİM BENİM KURS BİTİ SENİNKİ BİTİMİ??

 12. Hayırlı akşamlar hatun kişilerim nasılsınız bakalım SALİHAMM RÜYAM nerelerdesinizzz

  ?????

  Aaaa GAMZELİM gelmiş hoş gelmiş sefalar getirmiş çok özledim hepinizi nasılsın GAMZELİM döndün mü evine şimdi iş yerinde işler birikmiştir GAMZELİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu