Gelinim Mutfakta

19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi günün birincisi kim oldu? Kanal D’nin fenomen yarışma programı sezon finalinden sonra bugün itibari ile start verdi. Yaz tatilinin konserlerle yoğum bir şekilde geçiren Fatih Ürek, yine uzun bir yola çıktı diyebiliriz. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi Puanları ile ilgili bilgi vermek ve günün sonunda kimin çeyrek altını aldığını bu yazımızda bulabilirsiniz. Dikkat: 19 Ağustos puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu hafta bizlere yani izleyenlere bir sürpriz de var. Bildiğiniz üzere Ezgi bebeğinin sağlık durumu için yarışmadan kendi isteği ile ayrılmış, iyileştiğinde yine eski masasında yerini alacağını açıklamıştı.

Bugün itibari ile Ezgi yeniden yarışmaya dahil olacak. Yani Ezgi Dönüyor. Ezgi’nin geri gelmesi ile 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada rekabetin bir kat daha arttığını göreceğiz.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Puanlama henüz başlamadı. ancak ikinci bir bilgilendirme de yapmak isterim. Ezgi kimin yerine gelecek diye merak edenler de olabilir. Ezgi gittiğinde Elif yarışmaya dahil olmuştu. Şimdi Elif, Ezgi geldiği için yarışmadan çekilmek zorunda kalacak. Ancak merak etmeyin çok kısa bir süre içinde geri dönecek.

Hüsniye hanım ile Reyhan hanım çok fazla bir arada olmamalarına rağmen çok fazla kavga etmişlerdi. Yine Ezgi’nin geri gelmesi ile Reyhan hanım da yarışmaya katıldı. Bundan sonra Hüsniye hanım ile Reyhan hanım arasında yaşanan çekişmeleri bol bol izleyeceğiz.

Hatırlarsanız, Hüsniye hanım geldiğinde Reyhan hanım çocuklar gibi dikkat çekmek içi nelinden geleni yapmış, bizce gülünç duruma düşmüştü. Bakalım bundan sonra da buna benzer bir tavır içerisine girecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Uzun zamandır Gülcan puanlarda istediğini bulamadı. Özellikle Hatice’nin yeniden yarışmaya gelmesi ile artık bilezik yarışından uzak kaldı. Gerek bu duruma kendi kaynanası ile yaşadığı problemler gerekse konsantrasyon eksikliği ile buna sebep olduğunu düşünüyoruz.19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an

Buna rağmen yarışmada hiç elenmeden kalan en uzun yarışmacı unvanını almayı başardı. Bakalım yeni sezonun ilk günü şeytanın bacağını kırıp, 19 Ağustos Pazartesi gelinim mutfakta puanlama sırasında Gülcan istediği puanları almayı başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz. 

=> [mavibuton]26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

19 Ağustos Pazartesi puanları sırasında ciddi bir puan farkı görmeyeceğimizi düşüyorum. Yani ilk günden hiç bir kaynana 1-1-1-5 gibi bir puanlama yapmayacaktır. Bu sebeple günü birincisi olacak olan gelin diğer rakiplerine çok fazla fark atamayacak. Ancak buna rağmen hem ilk gün olması hem de puan durumu açısından zirvede olmak adına kesinlikle birinci olan gelin hafta boyu bu avantajı elinde bulunduracak.

=> [pembebuton]23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün Kim Birinci sorusunun cevabına geçmeden evvel hafta başında gelinler yemeklerini yapıp kaynanalarından puanlar almaya başladığında biz de kaynaklarımızdan bu hafta sonunda yaşanacaklar ile ilgili kaynağımızdan bilgi toplamaya başladık. Bu konu ile ilgili instagram adresimizden kısa süre içerisinde açıklama yapacağız. Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi Puanları verilmeden önce

19 Ağustos Pazartesi haftalık toplam puanlar da en yüksek puanı alan yarışmacı, bildiğiniz üzere ilk günden puan durumu açısında zirveye oturuyor. Buda hem elenmekten kendisini bir adım geri tutuyor. Hem de yemeklerine daha konsantre olmuş bir şekilde adapte oluyor. Şu an yarışmada bulunan her yarışmacı tecrübeli. Bu nedenle tüm yarışmacılar ilk günden itibaren kedilerine altın tepside sunulan bu avantajı almak için kıran kırana mücadele verecekler.

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Günün Birincisi İle Puanları

19 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan hafta 23 Ağustos 2019 Cuma günü kaynanaların vereceği son puanlar sonucunda hafta finali ile bu haftayı, yeni sezonun ilk haftasını sonlandıracağız. Yeni sezona başlarken, şu an yarışmada olan yarışmacıların aldığı bileziklerin sayısına baktığımızda Ezgi’nin 70, Gülcan’ın 43, Hatice’nin 17 bileziği var. Not: 19 Ağustos Pazartesi Puanları yazının son kısmında tablo içerisinde verdik.

=> [kirmizibuton]22 Ağustos Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/kirmizibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de verilen puanları da dahil edip bir analiz gerçekleştirdim. Dikkat ederseniz Besime hanım gelini Gülcan’ın tabağını eli ile koymuş gibi buluyor. Bizde gelinine karşı verdiği puanları incelediğimizde Besime hanım Gülcan’a bir verme oranı %7 de kalırken beş verme oranı %50’nin üzerinde bir değer ile karşılaştık. Dikkat: 19 Ağustos Pazartesi puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Bu arada sizlere karşı bir özür borçlu olduğumu söylemek isterim. Yeni sezonda yarışmacıların sayısına artış olacağı haberini duymuştuk. Bu haberi de hemen sizlerle paylaşmıştım. ancak gördüğüm kadarı ile yeni yarışmacıların sayısında bir artışın olmaması beni size karşı mahcup etti. Ancak bu hatamı Haftalık Puan Tablosu konusunda doğru tahminlerle hatamı affettirmek istiyorum.

19 Ağustos Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? 2. sezonun ilk çeyrek altınını almak, tarihe not düşmek kadar önemli olduğunu bilen yarışmacılar da bugün çeyrek altını alan ben olmalıyım diye ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar.

 

[saritext]Yani Kura; Hata yapan masa ses ile uyarılacak ve kırmızı ışık ile belli olacak. Kırmızı ışık yanan yarışmacının o günün sonunda aldığı puanlardan 2 puanı düşecek.[/saritext]

 

Bizler de gelinlerin yaptığı bu yemeklere verdiği puanları an ve an aktarıp sizler bilgilendireceğiz. Bakalım günü sonunda, bugün çeyrek altını alan gelin kim olacak? Gerçi bu sorunun cevabını birazdan yazının son kısmında biler açıklayacağız.19 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi

Bu hafta yarışmaya yeni bir yarışmacı katılmayacak. Bunun yerine Ezgi yarışmaya dahil olacak. Ezgi’nin geri gelmesi ile Gülcan’ın işi oldukça zorlaşacak. Zira Ezgi gider gitmez beş altın bileziğin sahibi olmuştu.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İki ezeli rakibin kapışması, yine eskisi gibi Ezgi’nin üstünlüğü ile mi bitecek? Yoksa Gülcan artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, deyip Ezgi’yi alt etmeyi başarabilecek mi? Bu düğümü ancak, bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmı çözeceğini düşünüyorum. 

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

19 Ağustos Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu açıklamadan önce sunum kısmına gelinlerin yaptığı ve kaynanaların tadımlayacakları günün yemeğinin adını açıklayıp, daha sonra bugün çeyrek altını kazanan gelin kim olduğunu 19 Ağustos Pazartesi puanları ile birlikte açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos  Günün Yemeği Damat Paçası Malzemeleri

26 Mart Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? Haftanın ilk günü çok iyi başlangıç yapan Burcu, sadece yemekleri ile değil Beyza ve Gülcan'a karşı söylemleri de gündem olmaya devam ediyor. Burcu ilk günden gelecek vadeden bir yarışmacı olarak bence dikkatleri üzerine çekti. Tabi ilk gün şansı mı değil mi? bu gün kaynanalar tarafından verilecek olan 26 Mart Salı puanları sonrasında Burcu eğer çeyreği alan gelin olursa hem dünü birinci olmasının tesadüf olmadığını gösterecek hem de yarışmada güçlü bir yarışmacı geldiğini kanıtlayacak. Not: Gelinim Mutfakta 26 Mart Puan Durumu Sayfanın en son kısmında verdik.Genelde ilk gelen yarışmacı son zamanlarda ya çok kötü bir başlangıç yapıyor yada orta sayılabilecek bir başlangıç yapıp sonra yükselmeye başlıyor. Ancak burcu daha ilk dakikadan itibaren farkını ortaya koymuş gibi görünüyor. Şayet Salı günü puanlaması sonrasında hala zirvede kalmayı başarırsa, 26 Mart puan durumu açısından çok iyi konum elde edecek. 26 Mart 2019 Salı puanlama henüz verilmedi ve dün günün birincisi konusunda gelen tahminlerde maalesef Burcu'nun ismi yoktu. Bakalım bu gün çeyrek altını kim kazandığını hangi yorumcumuz bilecek. Ben zaten bu yazı içinde salı puanlaması bitmeden açıklayacağım. Not: Son puan durumu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.26 Mart 2019 Salı günü günün birincisi kim olmalı? Tüm gelinler oraya geliyor ve bir şekilde emek veriyor. Ancak içinizden geçen birinci acaba kim? Birde gerçek manada hak ettiğini düşündüğünüz yarışmacı kim olduğunu merak ediyorum. Dün örnek vermek gerekirse, Kebap yapılacağı için Gülcan birinci olacağını düşünmüştüm. Lakin Gülcan, istediği puanları maalesef alamadı. Bu gün %100 olmasa da iyi puanlar alacağını düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 26 Mart Salı Puanları Ve Günün BirincisiHer günün sonunda çeyrek altını kazanacak gelin açıklanması ve en azından teselli manasından yarışmadan bilezik alamasa bile, çeyrek altını kazanabilecek bir imkanı olması bence çok güzel düşünülmüş. Eski izleyiciler bilir. Böyle bir durum yoktu. Gelinim Mutfakta 26 Mart 2019 Salı Puanları bizlere iki önemli bilgi verecek. Bunlardan İlki eğer Burcu birinci olur yada birincinin hemen arkasında yer alır ise güçlü bir rakip olduğunu kanıtlarken, ikinci önemli bilgi ise bu hafta gelen gitmeyecek manasına da gelecek. O sebeple bu gün günün birincisi olacak gelinin Burcu olması çok önemli. Not: Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı yazının en son kısmında verdik.Birsel hanım ilk günden kendi gelinin bulduğu gibi birde diğer gelinlere çok yüksek puanlar da vermedi. Ezgi ilk gün heyecanı ve acamiliği olarak değerlendirdi. Bundan sonra Birsel hanımın, 26 Mart Salı Gelinim Mutfakta puanlama da yine gelini Burcu'yu bulur da diğerlerine az puanlar verirse işin rengi harbiden değişecek. Henüz ilk gün ve acemi olarak nitelendirilen Birsel hanım ise kendisine hiç de acemi demiyor. Uzun zamandır yarışma programını izlediğini ve her gelini az çok tanıdığını söyledi. Gerçekten puanlama yaparken de ustaca bir performans gösterdi. Birsel hanımın bu başarısı, Burcu'yu iyi bir konuma taşıdı ama yetmez. Bu gün de gelinini bulmalı ve 26 Mart Salı gelinim mutfakta toplam puanları açısından, zirveye taşıması gerekiyor.Burcu ilk hedefi Gülcan'ı yarışmadan göndermek olarak değerlendirdi ama gözlemlediğim kadarı ile Beyza ile daha çok uğraşıyor. Gerçi, Beyza da buna imkan verdi diyebilirim. Yemek programınında yemeğinin yanması büyük kusur. Bunu da Burcu kullanınca Beyza'nın sinirleri iyice gerildi. Bakalım ikisi arasında çıkan gerilim, 26 Mart 2019 Salı puanlaması açısından ne kadar yansıyacak merak ediyorum. Not: Salı Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.26 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi hem çeyrek altını kazanacak hem de haftalık toplam puanlama açısından iyi bir konum elde edecek. Tabi öncesinde, günün yemeğini en iyi şekilde yapıp, kaynanaların önüne sunmak gerekecek. Şimdi günün yemeğini ve malzeme listesini açıklamak istiyorum.Gelinim Mutfakta 26 Mart Ekmek Kebabı MalzemeleriGünün Yemeği Henüz Belli olmadı Kısa süre içerisinde açıklanacak Bizde bu süre içinde günün yemeğini ve simini de açıklayacağız. Fatih Ürek haftanın ikinci gününde seçilen günün yemeği için 45 dakika kadar süre verdi. dün ekmeklerini yakan Beyza'ya Burcu yangın sündürme tüpü hediye etmesi günün en önemli konusu oldu diyebilirim. Beyza bu duruma çok kızdı ve bence sinirleri bozuldu. Muhtemelen yemeklerine odaklanmayacak. Ezgi ise Hem Gülcan'a hem Beyza'ya hem de Burcu'ya karşı sizlerin biletinizi kestim dedi. Böylesine ciddi laf kavgalarının olduğu bir gün sonunda gelinler yemeklerini tamamladılar ve sunum aşamasına geçtiler. Hadi bizlerde geçelim ve kim birinci olduğunu ve kim kazandığını bir görelim. Gelinim Mutfakta 26 Mart Puanları (25/03/2019 Salı)**************************************************Kaynana Birsel'in verdiği PuanlarEzgi :XGülcan :XBeyza :XBurcu : => Birsel'in GelinX*************************"Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız."*************************Kaynana Reyhan'ın verdiği PuanlarEzgi : => Reyhan'ın GelinXGülcan :XBeyza :XBurcu :X*************************" 26 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız."Bizi google de ararken###"Gelinim Mutfakta dizicenter"###şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.*************************Kaynana Nazlı'nın verdiği PuanlarEzgi :XGülcan :XBeyza  : => Nazlı'nın GeliniXBurcu :X**************************************************#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#*************************Kaynana Besime'nin verdiği PuanlarEzgi :XGülcan : => Besime'nin GeliniXBeyza :XBurcu :X*************************Gelinlerin 26 Mart 2019 Salı Toplam PuanlarıEzgiXXXXXGülcanXXXXXBeyzaXXXXXBurcuXXXXX*************************Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (26 Mart - 29 Mart Haftası) - SalıEzgi        : 9 + X = XGülcan  : 12 + X = XBeyza      : 9 + X = XBurcu    : 16 + X = XGelinim Mutfakta 26 Mart Salı Puanlama Sonuçları*************************26 Mart Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi⇒ Gelinim Mutfakta 26 Mart Çeyrek Altını Alan Kim⇒ 26 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu⇒ *************************Gelinim Mutfakta 268. Bölüm 27 Mart 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

 • Dört adet tavuk but
 • Bir adet Yufka
 • 2 Yemek kaşığı Tere yağı
 • Tuz
 • Karabiber
 • İki kepçe tavuk suyu

Yoğurtlu Sos İçin

 • İki yemek kaşığı un
 • Bir yumurta
 • Bir yemek kaşığı sirke
 • Dört yemek kaşığı yoğurt
 • İki diş sarımsak
 • Üç su bardağı tavuk suyu
 • Bir tatlı kaşığı tuz

Servisi İçin

 • Bir Yemek Kaşığı Tereyağı
 • İki çay kaşığı kırmızı pul biber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek 2. sezonun ilk yemeğini yaz günün de yenebilecek güzel bir tarif ile açmak istedi. Gelinlere günün yemeğini kısaca tarif ettikten sonra ilk gün olması nedeni ile 50 dakika gibi bol bir süre verdi. Anlayacağınız, gelinlere kıyak geçti diyebiliriz. Tüm yarışmacılar belirtilen süre içinde yemeğini yapmayı başardılar ve sunum kısmına geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Puanları (19/08/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 1
Hatice : 2
Hülya : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5
Hülya : 2

*************************
” 19 Ağustos 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Hatice : 2
Hülya : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 2
Hatice : 5
Hülya  : => Zeynep’in Gelini 4

*************************

Gelinlerin 19 Ağustos 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 3 3 3 1 10
Gülcan 1 1 5 2 9
Hatice 2 5 2 5 14
Hülya 5 2 1 4 12

*************************
bu hafta bilezikleri alacak ismin kim olduğunu ilerleyen günlerde instagram adresimiz de paylaşacağız.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19 – 23 Ağustos Haftası) – Pazartesi

*************************

Ezgi      : 10
Gülcan : 9
Hatice : 14
Hülya : 12
*************************

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒HATİCE
19 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu