19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi günün birincisi kim oldu? Kanal D’nin fenomen yarışma programı sezon finalinden sonra bugün itibari ile start verdi. Yaz tatilinin konserlerle yoğum bir şekilde geçiren Fatih Ürek, yine uzun bir yola çıktı diyebiliriz. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi Puanları ile ilgili bilgi vermek ve günün sonunda kimin çeyrek altını aldığını bu yazımızda bulabilirsiniz. Dikkat: 19 Ağustos puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu hafta bizlere yani izleyenlere bir sürpriz de var. Bildiğiniz üzere Ezgi bebeğinin sağlık durumu için yarışmadan kendi isteği ile ayrılmış, iyileştiğinde yine eski masasında yerini alacağını açıklamıştı.

Bugün itibari ile Ezgi yeniden yarışmaya dahil olacak. Yani Ezgi Dönüyor. Ezgi’nin geri gelmesi ile 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada rekabetin bir kat daha arttığını göreceğiz.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması - 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Puanlama henüz başlamadı. ancak ikinci bir bilgilendirme de yapmak isterim. Ezgi kimin yerine gelecek diye merak edenler de olabilir. Ezgi gittiğinde Elif yarışmaya dahil olmuştu. Şimdi Elif, Ezgi geldiği için yarışmadan çekilmek zorunda kalacak. Ancak merak etmeyin çok kısa bir süre içinde geri dönecek.

Hüsniye hanım ile Reyhan hanım çok fazla bir arada olmamalarına rağmen çok fazla kavga etmişlerdi. Yine Ezgi’nin geri gelmesi ile Reyhan hanım da yarışmaya katıldı. Bundan sonra Hüsniye hanım ile Reyhan hanım arasında yaşanan çekişmeleri bol bol izleyeceğiz.

Hatırlarsanız, Hüsniye hanım geldiğinde Reyhan hanım çocuklar gibi dikkat çekmek içi nelinden geleni yapmış, bizce gülünç duruma düşmüştü. Bakalım bundan sonra da buna benzer bir tavır içerisine girecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Uzun zamandır Gülcan puanlarda istediğini bulamadı. Özellikle Hatice’nin yeniden yarışmaya gelmesi ile artık bilezik yarışından uzak kaldı. Gerek bu duruma kendi kaynanası ile yaşadığı problemler gerekse konsantrasyon eksikliği ile buna sebep olduğunu düşünüyoruz.19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an - 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

Buna rağmen yarışmada hiç elenmeden kalan en uzun yarışmacı unvanını almayı başardı. Bakalım yeni sezonun ilk günü şeytanın bacağını kırıp, 19 Ağustos Pazartesi gelinim mutfakta puanlama sırasında Gülcan istediği puanları almayı başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz. 

=> 26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

19 Ağustos Pazartesi puanları sırasında ciddi bir puan farkı görmeyeceğimizi düşüyorum. Yani ilk günden hiç bir kaynana 1-1-1-5 gibi bir puanlama yapmayacaktır. Bu sebeple günü birincisi olacak olan gelin diğer rakiplerine çok fazla fark atamayacak. Ancak buna rağmen hem ilk gün olması hem de puan durumu açısından zirvede olmak adına kesinlikle birinci olan gelin hafta boyu bu avantajı elinde bulunduracak.

=> 23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün Kim Birinci sorusunun cevabına geçmeden evvel hafta başında gelinler yemeklerini yapıp kaynanalarından puanlar almaya başladığında biz de kaynaklarımızdan bu hafta sonunda yaşanacaklar ile ilgili kaynağımızdan bilgi toplamaya başladık. Bu konu ile ilgili instagram adresimizden kısa süre içerisinde açıklama yapacağız. Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi Puanları verilmedne önce - 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

19 Ağustos Pazartesi haftalık toplam puanlar da en yüksek puanı alan yarışmacı, bildiğiniz üzere ilk günden puan durumu açısında zirveye oturuyor. Buda hem elenmekten kendisini bir adım geri tutuyor. Hem de yemeklerine daha konsantre olmuş bir şekilde adapte oluyor. Şu an yarışmada bulunan her yarışmacı tecrübeli. Bu nedenle tüm yarışmacılar ilk günden itibaren kedilerine altın tepside sunulan bu avantajı almak için kıran kırana mücadele verecekler.

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Günün Birincisi İle Puanları

19 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan hafta 23 Ağustos 2019 Cuma günü kaynanaların vereceği son puanlar sonucunda hafta finali ile bu haftayı, yeni sezonun ilk haftasını sonlandıracağız. Yeni sezona başlarken, şu an yarışmada olan yarışmacıların aldığı bileziklerin sayısına baktığımızda Ezgi’nin 70, Gülcan’ın 43, Hatice’nin 17 bileziği var. Not: 19 Ağustos Pazartesi Puanları yazının son kısmında tablo içerisinde verdik.

=> 22 Ağustos Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de verilen puanları da dahil edip bir analiz gerçekleştirdim. Dikkat ederseniz Besime hanım gelini Gülcan’ın tabağını eli ile koymuş gibi buluyor. Bizde gelinine karşı verdiği puanları incelediğimizde Besime hanım Gülcan’a bir verme oranı %7 de kalırken beş verme oranı %50’nin üzerinde bir değer ile karşılaştık. Dikkat: 19 Ağustos Pazartesi puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

Bu arada sizlere karşı bir özür borçlu olduğumu söylemek isterim. Yeni sezonda yarışmacıların sayısına artış olacağı haberini duymuştuk. Bu haberi de hemen sizlerle paylaşmıştım. ancak gördüğüm kadarı ile yeni yarışmacıların sayısında bir artışın olmaması beni size karşı mahcup etti. Ancak bu hatamı Haftalık Puan Tablosu konusunda doğru tahminlerle hatamı affettirmek istiyorum.

19 Ağustos Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? 2. sezonun ilk çeyrek altınını almak, tarihe not düşmek kadar önemli olduğunu bilen yarışmacılar da bugün çeyrek altını alan ben olmalıyım diye ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar.

 

Yani Kura; Hata yapan masa ses ile uyarılacak ve kırmızı ışık ile belli olacak. Kırmızı ışık yanan yarışmacının o günün sonunda aldığı puanlardan 2 puanı düşecek.

 

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  5 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Kaç Puan Aldı? Çeyrek Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 5 Mart Puanları

Bizler de gelinlerin yaptığı bu yemeklere verdiği puanları an ve an aktarıp sizler bilgilendireceğiz. Bakalım günü sonunda, bugün çeyrek altını alan gelin kim olacak? Gerçi bu sorunun cevabını birazdan yazının son kısmında biler açıklayacağız.19 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi - 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

Bu hafta yarışmaya yeni bir yarışmacı katılmayacak. Bunun yerine Ezgi yarışmaya dahil olacak. Ezgi’nin geri gelmesi ile Gülcan’ın işi oldukça zorlaşacak. Zira Ezgi gider gitmez beş altın bileziğin sahibi olmuştu.

=> Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İki ezeli rakibin kapışması, yine eskisi gibi Ezgi’nin üstünlüğü ile mi bitecek? Yoksa Gülcan artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, deyip Ezgi’yi alt etmeyi başarabilecek mi? Bu düğümü ancak, bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmı çözeceğini düşünüyorum. 

=> Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

19 Ağustos Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu açıklamadan önce sunum kısmına gelinlerin yaptığı ve kaynanaların tadımlayacakları günün yemeğinin adını açıklayıp, daha sonra bugün çeyrek altını kazanan gelin kim olduğunu 19 Ağustos Pazartesi puanları ile birlikte açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos  Günün Yemeği Damat Paçası Malzemeleri

Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Ve Tarifi - 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

 • Dört adet tavuk but
 • Bir adet Yufka
 • 2 Yemek kaşığı Tere yağı
 • Tuz
 • Karabiber
 • İki kepçe tavuk suyu

Yoğurtlu Sos İçin

 • İki yemek kaşığı un
 • Bir yumurta
 • Bir yemek kaşığı sirke
 • Dört yemek kaşığı yoğurt
 • İki diş sarımsak
 • Üç su bardağı tavuk suyu
 • Bir tatlı kaşığı tuz

Servisi İçin

 • Bir Yemek Kaşığı Tereyağı
 • İki çay kaşığı kırmızı pul biber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!

Fatih Ürek 2. sezonun ilk yemeğini yaz günün de yenebilecek güzel bir tarif ile açmak istedi. Gelinlere günün yemeğini kısaca tarif ettikten sonra ilk gün olması nedeni ile 50 dakika gibi bol bir süre verdi. Anlayacağınız, gelinlere kıyak geçti diyebiliriz. Tüm yarışmacılar belirtilen süre içinde yemeğini yapmayı başardılar ve sunum kısmına geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Puanları (19/08/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 19 Ağustos Günün Birincisi Kim Oldu!*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin3
Gülcan :1
Hatice :2
Hülya :5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :3
Gülcan :1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin5
Hülya :2

*************************
” 19 Ağustos 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :3
Gülcan=> Besime’nin Gelini5
Hatice :2
Hülya :1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Ezgi :1
Gülcan :2
Hatice :5
Hülya  : => Zeynep’in Gelini4

*************************

Gelinlerin 19 Ağustos 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi333110
Gülcan11529
Hatice252514
Hülya521412

*************************
bu hafta bilezikleri alacak ismin kim olduğunu ilerleyen günlerde instagram adresimiz de paylaşacağız.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19 – 23 Ağustos Haftası) – Pazartesi

*************************

Ezgi      : 10
Gülcan : 9
Hatice : 14
Hülya : 12
*************************

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒HATİCE
19 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos 2019 Salı Fragmanı İzleEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (35 Yorum)


 1. Lütfen gelinlere terbiyeli konuşmayı öğrenin ayıp olmuyormu sizin ananız ablanız yokmu hakaret etmeden ekeştiri yapın terbiyeli olalım beyler bayanlar

 2. Selam canım çok sıtkın Gulcan gıtmelı çok terbiyesız ağız burun kıvırması kabul edılemez besıme hanımda tıyo alıyor yeter artık orda olmayı bir tek Ezgi hak ediyor kayınvaldeler puan verirken gelinlerin orda olmamaları lazım

 3. Yapım ekibi lütfen görün artık gülcan çok terbiyesizo dil çıkarmalar nedir öyle hiç yakışıyormu evli çocuklu bir anneye lütfen ellensin artık seyreden çocuklarımızın torunlarımızın terbiyesi bozuluyor ayrıca besime hâlen devam 5 leri gülcana basmaya yapım ekibi uyanın artık eleyin edepsizlik hadsizlik terbiyesizlik diz boyu

 4. ALLAHIM evlerden uzak olsun bu gülcan biraz kalite biraz uslup olsaydı keşke kapattım tv yi başımı ağrıttı resmen hiçmi terbiye almadın .

 5. Gulcan gitmesin yapmayin ya of onun icin izliyodum ogrenmez olaydim keske onada sans verilse sezonun ilk haftasi ya verilmezmi acaba

 6. Amannnnnn ayni tas ayni hamam horoz dovusu kaldigi yerden devam hic bi degisiklik yok hir gur terbiyesizlik dizboyu

 7. bir sıkıntı var çözemedik. dün yazdığımız her yazı var bugün yazdığımız yazılar yok… bu bizden kaynaklı değil google den kaynaklı..