Zuhal Topal'la Sofrada

19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Açıklandı! (2019)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 19 Ağustos Pazartesi Selma Öztürk yarışacak. Aslen Adanalı olan gelinimiz Kıbrıs ilimiz de yaşıyor. Yeni sezon ilk yani 2. sezonunu 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü açan ve ilk yarışmacı Selma Öztürk’ün yaptığı yemekler kaynanalar tarafından puanlama yapılacak. Biz de 19 Ağustos Pazartesi Puanları verildiği sırada anlık olarak verilen puanları bu yazının en alt kısmında tablo içerisinde vereceğiz. Not: 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi yazının en alt kısmında verdik.

=> 25 Mayıs Pazartesi Kıbrıs bölümleri tekrardan verildi. Selam Öztürk 25 Mayıs Pazartesi Zuhal Topalla’la Sofrada yeniden ekranlara geldi.

=> Bu hafta perşembe günü yarışan Tuncay’ın [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ağustos Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi diye merak etmek istemiyorum. Zira yeni bir sezon ve yine düşük puanları görmek istemiyorum. Geçtiğimiz sezon bunun mücadelesini sizler aracılığı ile buradan vermeye çalıştık. Bazı hataları görüp yapım firmasına ilettik. Sunucunu bu konuda açıklamada bulunsa da yeni sezonda format değişikliği olmadı. 

=> [pembebuton]21 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada puanları[/pembebuton] görebilmek için tıklayınız

[pembetext]Yeni Kural 1: Artık ödül 10.000 TL değil, 15.000 TL oldu.Cuma günü ödül nakit olarak ekran karşısında verilecek[/pembetext]Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ağustos Pazartesi

Yeni sezonda değişmesine en çok sevindiklerimden birisi de ödülün nakit olarak verilmesi. Sosyal medyada ve sitemiz de bu konu ile ilgili bir çok soru sorulmakta. Gerçekten parayı veriyorlar mı diye. Yapım firması da bu sorularla muhatap olduğu için buna son vermek adına ekran karşısında nakit olarak haftanın birincisi ödlünü alacak. Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ağustos puanları verilmeden önce 2019

Yeni sezon ve haftanın ilk günü olması nedeni ile ilk yarışmacı son gün yarışacak olan Dürdane’den daha şanslı olduğunu söyleyeme bile gerek yok. Ancak kaynanalara genel olarak baktığımda zor beğenen bir yapısı olması nedeni ile hafta finalinde puanların birbirine yakın olmasını bekliyoruz.

==> [mavibuton]19-23 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz sezonda öğrendiğimiz bir şey var. O da hafta başındaki yarışmacıya düşük puanlar verilmesi halinde diğer yarışmacılara da düşük puanlara muzdarip kalıyordu. Bu sebeple Selma Öztürk’e verilecek olan 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları, bu haftanın kaderini belirleyecek.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ağustos Pazartesi (2019)

19 Ağustos Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Selma Öztürk. Selam; Aslen Adanalı, ancak Kıbrıs da yaşamını sürdürmektedir. Kaynanası ile arası çok iyi olan gelinimiz Selma’nın kaynanası ile olan bu muhabbeti, diğer gelin ve görümceler tarafında kıskanıldığını canlı yayın esnasında gördük. Üç çocuk annesi olan Selam hakkında bilgilere bakacak olursa; 

 • 42 yaşında
 • 3 çocuk sahibi
 • 21 yıllık evli
 • Adanalı
 • Kıbrıs da Yaşıyor
 • Görücü Usulu ile evlenmiş

Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ağustos Pazartesi Günün Menüsü

Yarışmacımız yetenekleri konusunda kendisine çok güvendiğini ve sırf bu yarışma için kaynanası Mercan hanımı Kıbrıs’a getirdiğini açıkladı. Kıbrıs’ın kendine özgü tatlarını sergileyecek olan Selma’nın yemeklerine geçmeden evvel, Selma’nın kaynanası hakkındaki bilgiler bakalım. Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ağustos Yarışmacısı Selam Ve Ailesi19 Ağustos Pazartesi günü yarışan Selma Öztürk’ün kaynanası Mercan Öztürk; Aslen Adanalı ve 7 çocuk sahibidir. Gelini Selma’yı akrabalarının düğün videosunu izlerken gördüğünü ve bunu oğluna alacağını söyler. Oğlundan da onayı aldıktan sonra görücü olur ve hakikaten dediğini yapar ve Selma’yı gelini olarak alır. İlk günden beri gelini Selam’ya karşı çok düşkün olduğunu belirten Mercan hanım, gelininin giyim kuşam konusunda beğenmediğini daha şıkır şıkır giyinmesini istediğini açıkladı. 

Yeni sezonun ilk bölümü olan Zuhal Topal’la sofrada 19 Ağustos Pazartesi günü ekrana gelen 202. bölüm de yarışan yarışmacının kaynanalara sunacağı menüsüne bakalım. Dikkat: Bugün 19 Ağustos Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

19 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Selma’nın Menüsü 


 • Hellimli Yayla Çorbası
 • Pirinç Pilavı
 • Pembe Rüya
 • Kuzu Kapama
 • Mevsim Salatası
 • Piruhi
 • Saray Burma Tatlısı

19 Ağustos Pazartesi 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Günün Menüsü

 


Haftanın ve sezonun ilk bölümü olan 202. bölümünde yapılacak olan yemeği gören diğer kaynanalar genel itibari ile menüyü beğendiler. Ancak menüdeki yemeklerin pişmiş ve tadı yerinde olması halinde kendilerinden tam puan alacaklarını açıkladılar.

[mavitext]Yeni Kural 2= Artık yemeklere kendi memleketinden getirdiğiniz baharatları eklemenize müsade edilecek.[/mavitext]

Selma Öztürk’ün menüsüne ben de baktığımda gerçekten kendi yöresine haz güzel yemekleri seçtiğini ve iyi yapması halinde %100 olmasa da kaynanalarda iyi puanlar alacağını söyleyebilirim. Ancak kaynanalar her şeye bir bahane ürettikleri için onları ikna etmek oldukça zor olduğunu söyleyebilirim. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ağustos Puanları hemen alt kısımda verdik.

19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Selma’nın Puanları)

Sıdıka 3
Sevgi 3
Hatice 4
Nazime 5
Zuhal Topal   6
TOPLAM  21

**19 Ağustos 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 19 Ağustos Fragmanı

Aslen Adanalı olan ve Kıbrıs da yaşayan üç çocuk annesi Selma Öztürk’ün yarıştığı 202.bölüm fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu