19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Açıklandı! (2019)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 19 Ağustos Pazartesi Selma Öztürk yarışacak. Aslen Adanalı olan gelinimiz Kıbrıs ilimiz de yaşıyor. Yeni sezon ilk yani 2. sezonunu 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü açan ve ilk yarışmacı Selma Öztürk’ün yaptığı yemekler kaynanalar tarafından puanlama yapılacak. Biz de 19 Ağustos Pazartesi Puanları verildiği sırada anlık olarak verilen puanları bu yazının en alt kısmında tablo içerisinde vereceğiz. Not: 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi yazının en alt kısmında verdik.

=> Bu hafta perşembe günü yarışan Tuncay’ın Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ağustos Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi diye merak etmek istemiyorum. Zira yeni bir sezon ve yine düşük puanları görmek istemiyorum. Geçtiğimiz sezon bunun mücadelesini sizler aracılığı ile buradan vermeye çalıştık. Bazı hataları görüp yapım firmasına ilettik. Sunucunu bu konuda açıklamada bulunsa da yeni sezonda format değişikliği olmadı. 

=> 21 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada puanları görebilmek için tıklayınız

Yeni Kural 1: Artık ödül 10.000 TL değil, 15.000 TL oldu.Cuma günü ödül nakit olarak ekran karşısında verilecekZuhal Topalla Sofrada 19 Ağustos Pazartesi - 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Açıklandı! (2019)

Yeni sezonda değişmesine en çok sevindiklerimden birisi de ödülün nakit olarak verilmesi. Sosyal medyada ve sitemiz de bu konu ile ilgili bir çok soru sorulmakta. Gerçekten parayı veriyorlar mı diye. Yapım firması da bu sorularla muhatap olduğu için buna son vermek adına ekran karşısında nakit olarak haftanın birincisi ödlünü alacak. Zuhal Topalla Sofrada 19 Ağustos puanları verilmeden önce 2019 - 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Açıklandı! (2019)

Yeni sezon ve haftanın ilk günü olması nedeni ile ilk yarışmacı son gün yarışacak olan Dürdane’den daha şanslı olduğunu söyleyeme bile gerek yok. Ancak kaynanalara genel olarak baktığımda zor beğenen bir yapısı olması nedeni ile hafta finalinde puanların birbirine yakın olmasını bekliyoruz.

==> 19-23 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz sezonda öğrendiğimiz bir şey var. O da hafta başındaki yarışmacıya düşük puanlar verilmesi halinde diğer yarışmacılara da düşük puanlara muzdarip kalıyordu. Bu sebeple Selma Öztürk’e verilecek olan 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları, bu haftanın kaderini belirleyecek.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ağustos Pazartesi (2019)

19 Ağustos Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Selma Öztürk. Selam; Aslen Adanalı, ancak Kıbrıs da yaşamını sürdürmektedir. Kaynanası ile arası çok iyi olan gelinimiz Selma’nın kaynanası ile olan bu muhabbeti, diğer gelin ve görümceler tarafında kıskanıldığını canlı yayın esnasında gördük. Üç çocuk annesi olan Selam hakkında bilgilere bakacak olursa; 

 • 42 yaşında
 • 3 çocuk sahibi
 • 21 yıllık evli
 • Adanalı
 • Kıbrıs da Yaşıyor
 • Görücü Usulu ile evlenmiş

Zuhal Topalla Sofrada 19 Ağustos Pazartesi Günün Menüsü - 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Açıklandı! (2019)

Yarışmacımız yetenekleri konusunda kendisine çok güvendiğini ve sırf bu yarışma için kaynanası Mercan hanımı Kıbrıs’a getirdiğini açıkladı. Kıbrıs’ın kendine özgü tatlarını sergileyecek olan Selma’nın yemeklerine geçmeden evvel, Selma’nın kaynanası hakkındaki bilgiler bakalım. Zuhal Topalla Sofrada 19 Ağustos Yarışmacısı Selam Ve Ailesi - 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Açıklandı! (2019)19 Ağustos Pazartesi günü yarışan Selma Öztürk’ün kaynanası Mercan Öztürk; Aslen Adanalı ve 7 çocuk sahibidir. Gelini Selma’yı akrabalarının düğün videosunu izlerken gördüğünü ve bunu oğluna alacağını söyler. Oğlundan da onayı aldıktan sonra görücü olur ve hakikaten dediğini yapar ve Selma’yı gelini olarak alır. İlk günden beri gelini Selam’ya karşı çok düşkün olduğunu belirten Mercan hanım, gelininin giyim kuşam konusunda beğenmediğini daha şıkır şıkır giyinmesini istediğini açıkladı. 

Yeni sezonun ilk bölümü olan Zuhal Topal’la sofrada 19 Ağustos Pazartesi günü ekrana gelen 202. bölüm de yarışan yarışmacının kaynanalara sunacağı menüsüne bakalım. Dikkat: Bugün 19 Ağustos Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

19 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Selma’nın Menüsü 


 • Hellimli Yayla Çorbası
 • Pirinç Pilavı
 • Pembe Rüya
 • Kuzu Kapama
 • Mevsim Salatası
 • Piruhi
 • Saray Burma Tatlısı

19 Ağustos Pazartesi 2019 Zuhal Topalla Sofrada Günün Menüsü - 19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Açıklandı! (2019)

 

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  22 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Kim Kazandı? 22 Mart Cuma Toplam Puanlara Göre Büyük Ödülü Bu Hafta Kim Aldı?

Haftanın ve sezonun ilk bölümü olan 202. bölümünde yapılacak olan yemeği gören diğer kaynanalar genel itibari ile menüyü beğendiler. Ancak menüdeki yemeklerin pişmiş ve tadı yerinde olması halinde kendilerinden tam puan alacaklarını açıkladılar.

Yeni Kural 2= Artık yemeklere kendi memleketinden getirdiğiniz baharatları eklemenize müsade edilecek.

Selma Öztürk’ün menüsüne ben de baktığımda gerçekten kendi yöresine haz güzel yemekleri seçtiğini ve iyi yapması halinde %100 olmasa da kaynanalarda iyi puanlar alacağını söyleyebilirim. Ancak kaynanalar her şeye bir bahane ürettikleri için onları ikna etmek oldukça zor olduğunu söyleyebilirim. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ağustos Puanları hemen alt kısımda verdik.

19 Ağustos Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Selma’nın Puanları)

Sıdıka 3
Sevgi 3
Hatice 4
Nazime 5
Zuhal Topal   6
TOPLAM  21

**19 Ağustos 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 19 Ağustos Fragmanı

Aslen Adanalı olan ve Kıbrıs da yaşayan üç çocuk annesi Selma Öztürk’ün yarıştığı 202.bölüm fragmanı sizlerle…Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (55 Yorum)


 1. Kizlar geldiginizde aşada yazdigim sayfaya gelin👇
  26-30 agustos 2019 zuhal topal’la sofrada yarişmacilari taniyalim

 2. Gulalek vallah canim doktora ine yaptilar 4 5 kutu hap ve jel yazdilar onlari kulaniyorum ama hic bir faydasi olmuyor ilaclarimi bittsin tekrardan doktora giderim birtanem

 3. Iyim Aymelek sen nasilsin iyimisin. Evet hiç kimse yazmayinca bulma zor oluyo sayfayi o yüzden bende bugün yazdim hiç kimse yoklugu üçinde ne yazcagimi bilmeyip emojilerden dildurdum😁.
  Ama işe yaradi bir bir gelmeye başladiniz sizlerde canlarim.

  Yaa kizlar kusura bakmayin ama benim erkenden uyumam lazim dünde geç yatdim gözlerim agiriyor uykusuzlukdan resmen.
  Haydi size iyi geceler canlarim ben çikdim
  Tatli rüyalaarrr🌛🌛🌛🌛🌛

 4. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Gulalegim nasilsin canım çocuklar nasil kendin nasil iyimi ayyyyyyy Gulalegim bu sayfayı iki gündür arıyorum yaa kimse yazmayinca bulamadim ben asada kim ne demiş oradan giryordumda kimse yazmayinca bulamadim neyse artik geldiniz 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Nazım nasılsın bitanem geçmiş olsun canım tiz zamanda ilesirsin İnşaallah 😊😊😊😊😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Saliham nasilsin canim Melegimiz nasıl oldu ilesdimi ogullarin nasil iyimi 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Alevim

  Diloşum

  Kayip kızlar nerdesiniz niye gelmiyorsunuz umarim iyisinizdir 😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌

 5. Çok üzüldim canim tez zamanda iyileşersin IŞŞALLAH.
  Peki ultrabarlaglardan geçdinmi nesi varmişda agiriyormuş belin? Doktorlar ne söyliyor?

 6. Gulalek vallah bu gunlerde bende bir bel agrisi cikmis onunla ugrasiyorum canim doktora gittim ilaclarimi kulaniyorum ama bir faydasi yok canim

 7. Ayy Nazim nasilsin kiz iyimisin?
  Seni gördügüme çok sevindim birtanem. Himm evet bu emojiler sizler ün canim begendiysen ne mutlu bana.
  Bu emojiler bi işe yaradi nasilsa seni getirdiler buraya canim😁

 8. Slm kizlar nasilsiniz bakalim canlarim gulalek emojilerin icin tsk canim sen nasilsin iyimisin birtanem

 9. Tünaydinlaarrrr gelemeyen güzellikleeeerrrr☹😁

  💗💝💖💝💗💝💖💝💗💝💖💝💗💝💖💝💗💝💗💝💖💝💗💝💖💝💗💝💗💝💖💝💗💝💗💝💖💝💗💝💗💝💖💝💗💝💗💝💖💝💗💚🧡💛🧡💚🧡💛🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💛🧡💕💓💕💓💞🧡💚🧡💚🧡💞🧡💛🧡💚🧡💚❣💜❣💜💙❣💙💜💙❣💙💙💜💙❣💙💜💙❣💙💜💙❣💙💜💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘👝👜🛍👜👝👜🛍👜👝👜🛍👜👝👛👛👛👚👛👚👛👛👚👛👚👛👚👛👚👛👚👛👚👛👚👛👚👛👚👛👚👛👠🥿👡🥿👠🥿👡🥿👠🥿👡🥿👠🥿👡🥿👠🥿👡🥿👠🥿👡🥿👒📿💍💄👒📿💍💄👒📿💍💄👒📿💍💄👒📿💍💄👒📿💍💄👒📿💍💄👒💄💍📿👒💄💍📿👒💄💍📿👒💄💍📿💄👒📿💍👢👢👢👢👢👢👢👢👢👢👢👢👢💎💍💎💍💎💍💎💎💍💎💍💎👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗👗🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♀️🧜‍♂️🧜‍♀️🧜‍♂️🧜‍♀️🧜‍♂️🧜‍♀️🧜‍♂️🧜‍♀️🧜‍♂️🧜‍♀️🧜‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧝‍♀️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧝‍♀️🧞‍♂️🧝‍♂️🧝‍♀️🧝‍♂️🧝‍♀️🧝‍♂️🧝‍♂️🧝‍♀️🧝‍♂️🧝‍♂️🧝‍♂️🧝‍♂️🧝‍♀️🧝‍♀️🧝‍♂️🧝‍♂️🧝‍♀️👰👰👰🤱👰🤰👰🤱👰🤰👰🤱👰🤰👰🤱👰🤰👰🤱👰🤰👰🤱👰🤰👰🤱👰🤰👰🤱🧕👸🧕👸🧕👸🧕👸🧕👱‍♀️🧕👱‍♀️🧕👱‍♀️🧕👱‍♀️🧕👱‍♀️🧕👸🧕👸🧕👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👩‍🎓👩‍🎤👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼💑👨‍👩‍👦‍👦💑👨‍👩‍👦‍👦💑👨‍👩‍👦‍👦💑👨‍👩‍👦‍👦👪👨‍👩‍👦‍👦👪👨‍👩‍👦‍👦👪👨‍👩‍👦‍👦💑👨‍👩‍👦‍👦💑👨‍👩‍👦‍👦💑👨‍👩‍👦‍👦👪👨‍👩‍👦‍👦🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌳🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🥀🌹🥀🌹🥀🌹🥀🌹🥀🌹🥀🌹🥀🌹🥀🌹🥀

 10. Hoş geldin Aymelekim iyi olmana sevindim canim.
  Bizde iyis çok şükür evet çocuklarin okullarina az kaldi kendileride heycanlaniyolar😊
  Ewet Aymelekin bendede oluyor Filize de söyledim ama yine bazen hata oluyor site ye girmekde ama idare eduyorum kalici olmasin bari😳😳

  Yaa kizlar kusura bakmayin bu akşam gelemedigim üçin biraz işlem vardi şumdide çok uykum var yarin nasip olursa görüşüris beni mazur görün bugünlikçe canlarim

  Yarin görüşmek dilegiyle kizlarrr

  Nazim
  Aymelekim
  Size iyi geceler kizlarr

 11. Kizlar meraba nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Beni sorarsaniz biz iyis kac gündür sizlerde ihmal ettim canlarım hastaneye gitdim kontrolüm vardi sonra oglumu kireşe verdim bu gunde amcam ve ogullari Kabeye gidip geldiler onlara gitdim Allahim bizlerede nasip etsin İnşaallah

  Gulalegim bu gün kaç kez yamaya calisdim ama basga bisey çıkıyor sizdede öyle olyormu 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

  🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Gulalegim nasilsin canım çocuklar nasil iyimi eee neler yapyorsyn bi kaç gunden okulda başlıyor kuzuların hazırlık yapıyorlarmi.😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
  🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Saliham nasılsınız canım Melegimiz nasıl oldu ilesdimi ogullarin nasil iyimi 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😍😍😍😍

  🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Nazım nasılsın canım kardeşine iyi yolculuklar 😊😊😊😊😊eee sen nasılsın neler yapıyorsun hayat nasıl gidiyor bitanem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 12. Nazim ne güzel canim tatil insana iyi geliyor gerçekden.
  Başga bende degisen bisi yok her şey aynen canim.
  Geçen cumartesi çocuklari luna parka götürdüm eltimle o gün bende çocuklardan az heycanlanmadim orda küçük oglum korkucak diye onlar neye bünse bündüm bende başim döndü resmen çocuklarin yzyna yetişemedim😁.
  Haa bide kayiga bündüm kendim kürekledim hayatimda ilk kez kayiga bünüp kürek çekdim çok güzeldi☺.
  Ama ayaklarim halen agiriyor baya yorulmuşum amaa.

 13. Gulalek tsk ederim canim cok sagol birtanem kolay gelsin simdiden afiyet olsun eee baska ne var ne yok canim vallah bu sene 15 gun kardesimle gezmelerden gelmedik sonrada mersinde kizkalesine tatile gitti hersey cok guzel Di vallah canim

 14. Iyi akşamlar kizlarŕr
  Nasilsiniz canlarim

  Nazim nasilsin birtanem?
  Kardeşine iyi yolculuklar😊
  Nazim bugün eve erkenden geldim şuan yemekle meşkulum.

  Naz buraya yaziver canim biz burdayis Filizcim Umutdagin sayfasiyla karişdirdi herhalde😁

 15. Slm kizlar nasilsiniz iyimisiniz bakalim vallah cok siteye girdim ama sizin nereye yazdiginizi bulamadim canlarim Ben bu gun kardesimi yolcu ettim evine gitti canlarim eee siz ne ne yapiyorsunuz kizlar

 16. Hoş geldin Saliham.
  Hee he batirsalarda saolsunlar demi ama canim😁
  Saliham
  Ahh zaten bellidi ki senin eve dönüşin çok harekatli olcagi kadin evden çikmasida zor eve gelmesi de.
  Kişlik lanimi yapdin canim çok iyi etmişsin. Ahh bende yapmaliyim ama çok sevmiyorum😫o yüzden daha hiç bişi yapamadim sadece kampot( şerbet) yapdim ama bi an önce başlamam lazim önümüzdeki günlerde düşünirim artik bunudaa🙁😁

 17. Hayırlı akşamlar

  Canlar

  Gulalek nasılsın

  Aynen ya kimseler yok

  Aymelek tamam canım bekliyoruz seni

  💖💖💖💖💖

  Ay kızlar geldiğimden beri hiç boş deyilim

  Dün bütün gün temizlik yaptım eşim çocuklarım saolsunlar evi patırmışlardı

  Bugünde biraz kışlık melemen yaptım

  Her tarafım ağrıyor valla

  ☹️☹️☹️☹️😢😢😢😢😢

 18. Merhaba Aymelekim ben iyim canim sen nasilsin?
  Tamam canim seni yarina beklerim😊
  Ve bana cevap yazdigin üçinde saol tatlimmm☺.

 19. Kizlar nasilsiniz canlarim Gulalegim Saliham sizler nasilsiniz Kizlar ben yarin gelicam şimdi esimin telinden yaziyorum yarina kadar hosca kalin 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 20. Hayirli sabahlarrr
  Ve hayirli pazarlarrr kizlarrr
  🌅🌅🌅🌅🌅🌅🌅🌅🌅🌅🌅
  🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾
  🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾
  🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾

  Kizlarrr Saliham dan başga kimseye gerek dilmiyim ben.
  Tamam Naz in kardeşi gelmiş tatile onun la ilgileniyor Aymelekde yeni paket açilsa gelirim dedi( bunça günde yeni paketin açilmaş olmasi lazim)

  Digerleri nerdee☹☹☹☹☹
  Burani temelli birakmayi düşünmiyorsunuzdur herhalde….
  Eee öyle dilse eger gelin artik arada bi bakin buraya
  Alev
  Diloş
  Yemin
  Serpil
  Zara

  Hadi geliiinnnnnnnn

 21. Amin saol gulalek aynen öyle canım

  Allah beterinden korusun

  Tamam canım fırsat buldukça yazarım
  Sende Allah emanet ol

 22. Saol canım ama ben tanımadım seni

  Ve lütfen anonim olarak yazmayın

  Kimsende ismini yaz ne olacak sanki

  Seninde cuman mübarek olsun

  • Sende sag ol Canim Ablam
   Ben Seni Meleki Canindan Cok Seven Biriyim Hep Dua Ediyorum Melek icin Ismimi Bilsen Konuşmayacaksin Ablam Seni Cok Seven Biriyim Gercekten Tanimadin Bir düşün Bakalim

 23. ALLAH beterinden saklasin Saliham zarar sadece arabalarsa biraz daha çabayla halledilir bi türli esas olan caniza sagligiza zarar gelmesin birtanem.
  Sagsalim evinize varin.
  Tamamdir canim sen evine bardikfan sonra evinle çocuklanla ilgilenmen gerekir sen rahatina bak canim.
  Taburcu olmanizada çok sevindim belki ALLAH Melekde hep iyi olsunda bidaha gelmek zorunda kalman hastaneye

 24. Cok üzüldüm Canim Ablam AllahYardimcin Olsun Hayirli CumalarDualarim Melekledi Allaha Emanet Ol Ablam Bakalim Beni Taniyacanmi

 25. Gulalek iyiydik taburcuyuz

  Eşim bizi almaya geldi hastaneden cıktık yolda önümüzdeki arabaya çarptık ya çok şükür kötü bişey yok ama biraz iki arabada hasar gördü

  Şimdi zabıt tutuyorlar bu sıcakta arabada duruyoruz

  Pistin valla

  Şansımıza ya Allah beterinden korusun

  Sen nasılsın canım

  Bugün yazmassam merak etme yarın fırsat bulursam yazarım

  Allah emanet olun

 26. Filizcin yukaridaki sayilar degişmiş düzeltdin herhalde canim teşekkür ederim şimdi hata gözükmiyor belki bidahada gözükmezzz😁

 27. cnm google gir ve ip adresim de oradan çıkan sayıları buraya yazar mısınız özel bir engelle mi var? Çünkü site aktif şu an bir kısıntı yok

 28. Uff yaa Filizcim benim telimde mi sorun var yoksa sitedemi bi türli giriş yapamiyorum siteye
  Lütfen bi bakarmisin canim

 29. Hayirli günler
  💝💝💝💝💝💝💝💝💝
  Ve hayirli cumalar
  🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾
  Canlariiimmmm nasilsiniz

  Saliham canimin içi 😍 nasilsin?
  Melekcim nasil canim daha iyimi?

 30. Günaydın

  💖💖💖

  hayırlı

  💖💖💖

  cumalar

  💖💖💖

  Rabbim kimin ne duası varsa kabul etsin bu mübarek günde inşallah

  🤲🤲🤲🤲🤲

  💗💗💗💗💗💗💗
  Nasılsın bakalım herkes iyidir inşallah

 31. Hayırlı akşamlar

  Gulalek geldim canım kusuruma bakma internetim bitti paketim bugün yenilendi

  Bide annem kardeşim gelmişlerdi

  Teyzemin oğlu bunu düğünü vardı Bursa’da annemlerde düğüne geldiler bide gelip beni gördüler

  Anca telefonu elime aldım

  Sen nasılsın

  Seni tek bıraktım kıyamam 🤩🤩🤩🤩😍😍😍

 32. Merhabalar boş sayfaaaaaa
  😫😫😫😫😫😫😫😫
  Huuuu huuuuuuuu
  😯😯😯😯😯😯😯😯
  Tek başimayiimmmm
  😔😔😔😔😔😔😔😔😔
  Bana katilmak isteyen varmi aceba¿¿¿¿¿¿¿¿??????
  Kizlaaaaaarrrrrrrrrrr
  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️
  😳😳😳😳😳😳
  🙃🙃🙃🙃🙃🙃
  Kizlaaarrrrr iyiimisiniizzzz?
  🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
  🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀

 33. Saliham ben yaticam canim sana iyi geceler canim ALLAH rahatlik versin
  Hem ben bu gün öglen satlerinde siteye giriş yapamadim neden se site açilmadi neden aceba belki bi daha tekrarlamaz bu🤔

 34. Saliham hoş geldun canim.
  Dügün çok güzeldi çok eglendik kaç zamandir görüşemedigimiz dayilamizi tayzelrmizi gördük çok güzel oldu.
  Hem baya dans etdim yaa keyiften çikdim😁😁😁
  Kiz o ne laf gelmicem deme canim. Ama bende öyle oluyorum bazen hiç kimseni görmedigimde bütün gün gelmek istegi azaliyor. Ama yine ikimiz gelelim belki kizlarda bizi hatirlarlar demi🤨🤔☹
  Ayy Meloşumuz prensesimizin saçlarini mi yikadiniz hem kisaltmişsinizde ayy dünyesi ginemişdir onun kiz tabi rahatlar çok güzel etmişsin Saliham.
  Ben dügünde eglendim de ama o dügünün gelin alici si gelin getirme töreni yani bugün oldu ve annam orda düşmüş ve ayakini burkdurmuş topugu çikmiş ona çok üzüldüm. Ben gitmedim tabi gelin alma gününde annemler gitmişdi ve annecigim ayaki sebepli dügünden erken dönmüş eve bende işden çikip ona gitdim şimdi bakdim siteyede canim kusura bakma geç gelmem üçin.

 35. Hayırlı akşamlar

  Gulalek aynen ya kimse yok bende yazmak istemedim

  🙄🙄🙄🤔🤔🤔🤔
  Sen varsın diye yazdım yoksa bende artık yazmıcam

  Eee sen nasılsın düğün nasıl geçti
  😍😍😍😍😍

  Çok şükür melekte iyi ya bugün

  Yanımdaki arkadaşla saçlarını yıkadık bide saçını kestik ay çocuk çok rahatladı ya
  🤗🤗🤗🤗😄😃😁

 36. Günaydin kizlar
  🌅🌅🌅🌅🌅🌅🌅🌅🌅

  Saliham nasilsuniz canim iyimisiniz?
  Akşam gelmemişsin neden aceba🙄
  Belkide hiç kimse gelmiyor diye sende gelmek istememişsindir dilmiii
  Melek nasil oldu iyidir umarim.