Gelinim Mutfakta

19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Toplam Puanlar)

Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe günün birincisi kim oldu? İlk iki gün çeyrek altını alan Elif’in aksine son bölümde Aydan en yüksek puanı alarak çeyreği kazandı. Her ne kadar Elif ile arasında 10 puan fark olsa da Aydan bu farkı bugün Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe Puanları sırasında eritmenin hesabını yapıyor. Tabi amacıma bugün 19 Aralık puan durumu sonucunda ulaşamaz ise bileziklere Elif’e gidecek.

=> [mavibuton]9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu için lütfen tıklayınız.

Tüm bunların farkında olan ve yemeğine gerçekten odaklanan Aydan ile Yağmur, Elif’e bu hafta bilezikleri kaptırmamak adına ellerinden geleni yaparken, bu hafta yarışmaya katılan kaynana Emine, sanki Elif’in öz anası gibi kendi gelinine 1, Elif’e beş vermenin rekorunu kırdı. Tabi Emine’den aldığı beşlerle Elif bir anda zirve yer adlı.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe Günün Birincisi[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı an=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 26 Aralık Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında kaynana Emine gene Elif’i bulur ve beş verirse artık Goncanur’un orada boş boşuna durmasında gerek yok. Kaynana Emine zaten kime kaç puan verdiği çok belli. O sebeple Goncanur gitsin evindeki işlerini halletsin. ;)

=> [mavibuton]20 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Hırs çoğu zaman yerini öfkeye yada hataya bırakıyor. Tabi hırsın sonucu başarıla ulaşmaması halinde. bugün çeyrekleri Elif’e kaptırmamak isteyen Yağmur da yemeğini yaparken altındaki tuttuğu bezin yandığını görünce

“Ayy yanıyoruz!”
Yarışmacı Yağmur

Tepki verirken, Elif ise mutlu olmuşcasına alaycı bir “aaa” diyerek, tepkisini ortaya koydu. Not: 19 Aralık Perşembe puan tablosu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz.19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

Bugün 19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olmak adına oldukça hırslı olan Yağmur’un önündeki engellerle bakacak olursak; Çiğdem gelinin bulup zaten beş veriyor. Kaynana Eminde de kendi gelinin unuttu. Hep Elif’e çalıştı bu hafta. Hülya ise tüyolarla, Aydan’ın tabağını buldu. Yağmur’un bu durumda sıçrama yapması oldukça hayal gibi duruyor.

Tüm bu engellemelere rağmen, Elif’e en yakın puanı alan yani Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun da Elif’in en çok yaklaşan yarışmacı oldu.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli19 Aralık Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde Elif aslında bizce bilezikleri bu hafta alacağı garantilemiş olsa da resmi açıklamaya kadar sizlere bu konuda bilgi vermeye devam edeceğiz.

Bugün Gelinim Mutfakta 19 Aralık Puanlama kısmın diğer günlere nazaran daha önemli. Çünkü bir çok açıdan kesin sonuç doğuruyor. Ne o sonuçlar diyecek olursanız; 

 • Eleme potasında düşen yarışmacı %100 belli olacak
 • Bilezik alacak isim %99 oranında belli olacak
 • Bilezik yarışında kimlerin rekabet içinde olacağı netleşecek

19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan Yağmur

Bu sonuçlara daha bir çok sonuç ekleyebiliriz. Ben kısaca açıklamak istedim. 19 Aralık Perşembe günü yani bugün çeyrek altını alan gelin Elif dışında Yağmur’un olması halinde aradaki puan farkının kapanıp kapanmaması çok önemli olacak.

bugün Yağmur çeyreği alır ama Elif ile olan aradaki 9 puan farkının 5 ve altına düşüremez ise 19 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlama sonrasında Elif bilezikleri aldığını tüm dünyaya duyurabilir.Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe Puan Durumu Belli olduğu an Elif

19 Aralık Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması vermeden önce günün fragmanı altına gelen yorumları okumanızı tavsiye ediyorum. Zira orada hangi geline karşı çok tepki olduğu belli oluyor.

Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe Puan Durumu

19 Aralık Perşembe puanlaması Elif için adeta final havasında geçecek. İlk iki gün, günün birincisi olmasını çok iyi kullanan başarılı yarışmacı Elif, Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe puan durumu sonucunda mevcut puan farkını korumak için çaba sarf edecek. Bunu başarması halinde ise bu hafta %100 bilezikleri alacak isim olacağı için bugün Elif için final havasında geçecek.19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık puan tablosu sonucunu açıklayan Fatih Ürek

İllaki Elif günün en yüksek puanını almalı demiyoruz. Elif bugün çeyrek altını alan olmasa bile aradaki 9 puan farkı ve altına düşürmediği sürece kesinlikle bilezikleri alan isim olacak. Sanırım ilk defa bir yarışmacı Çarşamba gününden bilezikleri garantilemiş oldu.

Dikkat ederseniz geçtiğimiz hafta Elif, sokak sokak kendisine güçlü rakip arayışına girmişti. Bir çok kişi bilezik alamıyor ve neden bu hava diye düşünürken kaçırdıkları bir nokta var. Program çekimleri bir yada duruma göre iki hafta önceden çekimi yapılıyor.19 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Bugün Aydan ile Yağmur

Elif aslında bilezikleri aldığı için çekime çıkmıştı. Ancak biz geçtiğimiz hafta izleyebildik. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.

Olaylara biraz Sherlock Holmes gibi bakmak gerekiyor. Herhangi bir bilgim olmadan, içeriden bilgi almadan bu hafta bilezikleri alacak isim kesin olarak Elif olduğu netleşti. Bugün puanları sonucu 19 Aralık Gelinim Mutfakta Puan durumu verilmeden rahatlıkla açıklayabilirim.Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta Son bölüm deki puanlamada Yağmur’dan bir çıkış beklesek de Yağmur beklentilerimizin altında kaldı. aydan ise gerilerden gelip iyi puanlar aldı. bugün de kaynanası Aydan’ın yüksek puanlar almasına karşı şu açıklamayı yaptı.

“Elif’in yüksek puanlar almasını istemedim. O yüzden tek tek tüyo verdim.”
Kaynana Hülya

Şimdi bu durumda Hülya kaynana yada Aydan cezalandırılmalı mı? Evet toplum vicdanında bir cezası elbette olacak. Ancak programın formatı gereği, diğerlerinden bariz bir farklılık olmayan tabağa da ceza verilemez. Bu durumda Fatih Ürek ne yapacak? Merakla bekleyeceğim.19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Kaynana Çiğdem

Bu hafta 19 Aralık Perşembe puanları öncesinde Aydan mı? yoksa Yağmur mu? Elif’i zorlayacak diye düşünsek de Çiğdem hanım stratejik bir puan vereceğini ve en alt sırada bulunan Goncanur’u yükselterek, Aydan ile Yağmur’u geri plana atmaya çalışacak. Biliyorsunuz ki kaynana Çiğdem hangi tabak kimin olduğunu tahmin ettiği için sanırım bunu yapması çok da zor olmayacak.

19 Aralık Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu netleşmeden Elif bilezikleri Cuma günü alacağını kesinleştirdi. Zira en yakın rakibi ile arasında 9 puan fark bulunan Elif, bu farkı koruması bile Cuma günü bilezik almasına hayli hayli yetecek.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

19 Aralık Perşembe Çeyrek altını kim aldı? İlk iki gün çeyrekleri toplayan Elif, Üçüncü gün yani son bölümde çeyrek altını Aydan’a kaptırdı. Aydan aradaki puan farkını kapatmak istese de halen Elif ile arasında 10 puan, Yağmur ile 9 puan farkın olmasında dolayı elif bu hafta bilezikleri %100 garantiledi.

19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce her zaman yaptığımız gibi bugün yarışmacı gelinler sunum kısmında hangi yemeği yapacağını ve malzeme listesi ne olduğunu kısaca açıklayacağız. Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Günün yemeğinin adını ve malzemesini açıkladıktan sonra ise her zaman olduğu gibi bugün de 19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci olduğunu ve çeyreği kim kazandığını açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 19 Aralık Pirinç Köftesi

Pirinç Köftesi Malzemeleri - Gelinim Mutfakta 19 Aralık

 • 1 su bardağı pirinç
 • 1 tutam maydanoz
 • 1 tutam dere otu 
 • 3 adet taze soğan 
 • 1/2 havuç rendesi
 • 1 adet taze yumurta
 • 3 yemek kaşığı beyaz peynir
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 su bardağı galeta unu 

Gelinim Mutfakta 19 Aralık Günün Yemeği Pirinç Köftesi

 

Fatih Ürek hafta finali öncesinde yarışmacılara Pirinç Köftesinin yapılmasını istedi. Tabi önce malzeme listesini açıkladı. Sonrasında ise nasıl yapılacağını kısaca anlattı. Gelinim Mutfakta Günün Yemeği

Programda daha Pirinç köftesi yemeği 18 Mart 2019 tarihinde de yapılmıştı. O gün yarışan yarışmacılara baktığımızda; Ezgi, Gülcan, Güneş ve Beyza’nın olduğunu gördük. Tabi o zaman bu yemeği kim daha iyi yapıp, kaynanalardan daha iyi puan aldığına baktığımızda, Gülcan ile Güneş 16  puanla günün birincisi olmuştu. Kura sonucu ise çeyrek altını Güneş kazanmıştı. Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak ResmiKısa bir bilgilendirmeden sonra haftanın final bölümü öncesindeki son puanlamada, çeyrek altını bugün kim  kazandı? Sorusunun cevabını merak ettiğinizi biliyoruz. O yüzden bugün günün birincisi kim olduğunu sizlere hemen alt kısımda ki puanlama da açıkladık.

Gelinim Mutfakta 19 Aralık Puanları (19/12/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 5
Aydan : 4
Yağmur : => Ayten’in Gelini 1
Goncanur : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 3
Yağmur : 1
Goncanur : 1

*************************
” 19 Aralık 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 4
Aydan : 5
Yağmur : 1
Goncanur  : => Şükriye’nin Gelini 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Yağmur : 2
Goncanur : 3

*************************

Gelinlerin 19 Aralık 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif 5 5 4 1 15
Aydan 4 3 5 5 17
Yağmur 1 1 1 2 5
Goncanur 3 1 3 3 10 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************
Elif            : 43 + 15 = 58
Aydan       : 33 + 17 = 50
Yağmur     : 34 + 5 = 39
Goncanur : 28 + 10 (-2)= 36

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 19 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
19 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞMUR

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Aralık 2019 Cuma Fragmanı İzle

20 Aralık 2019 Cuma günü haftanın final bölümü ile Kanal D ekranlarına 420. bölümü ile gelecek olan programın, 20 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu