Tv Programları

19 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Nazende Hanım Ve Gelini Züleyha’nın Puanı Trabzon/Zigana/Hamsiköy

Fox Tv ekranlarının popüler programı Zuhal Topalla Sofrada 19 Aralık Çarşamba günü haftanın üçüncü günü ile Trabzon /Zigana / Hamsiköy’de konuk oldu. Bu arada [mavibuton]20 Arlık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada İlknur’un Puanları[/mavibuton] için tıklayınız

Zuhal Topalla Sofrada Nazende Hanım ve gelini Züleyha Hanım hakkında bilgileri bulabileceğiniz bu yazımızda hem Züleyha’nın puanını hem menüsünü hem de günün sonunda kaç puan aldığını bulabilirsiniz.

Zühal Topal’ın sunumuyla ekranlara gelen Zuhal Topalla Sofrada 19 Aralık’ta haftanın üçüncü günü ev sahibi Nazende Hanım ve gelini Züleyha Hanım oldu. Yarışmacıları yakından tanıyacak olursak; Nazende Hanımın gelini Züleyha Eyüpoğlu.

Züleyha Hanım 32 yaşında. Hataylı olan yarışmacı dört yıllık evli. Zigana’dan katıldılar. Trabzon’un en meşhur yörelerinden olan Hamsiköy’e konuk olan Zuhal Hanımın keyfi yerindeydi.

Züleyha Hanım, 32 yaşında bir oğlu var. 19 Aralık Zuhal Topalla Sofrada ev sahibi olan Nazende Hanım, 65 yaşında.  Yarışmanın fanlarından olan Nazende Hanım, torununu çok seviyor ama gelini çok titiz olduğundan sarılmasından rahatsız. Nazende Hanım gençken titizlik konusunda takıntıları varmış. Beraber yaşıyorlar. Eşiyle de Kıbrısta çalışırken tanışmış İlk gördüğü anda aşık olmuş. Aradaki mesafe sıkıntı olmuş ama yine de problemler aşılmıştır. zuhal topalla sofrada nazende hanım ve gelini züleyha menüsü resmi“19 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Yarışma Programında verilen puanlar anlık olarak değiştiği için sayfayı güncellemeyi unutmayız. Diğer yandan bizleri ararken Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter ” yazarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Nazende Hanımın gelini Züleyha’nın menüsünde neler var hep birlikte bakalım.

Züleyha’nın Menüsü

  • Terbiyeli tavuk çorbası
  • Kırmızı biber dolması
  • Kaytaz böreği
  • Tepsi kebabı
  • Pirinç pilavı
  • Mevsim salatası
  • Hamsiköy Sütlacı

Sizce menüsü zahmetli mi? Yorumlarınızı bizlerle yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz. Züleyha Hanımın menüsünde hem memleketi Hatay hem de Hamsiköy’ü yansıtmaya çalışmış. Doğal sütü pişirmeyle işe başlayan Züleyha Hanım yarışmayı kazanacağına inancı sonsuz.

Nazende Hanımın Gelini Züleyha’nın Puanı Zuhal Topalla Çarşamba Puanları

Gülay 2
Müdaher 3
Emine 4
Meryem 3
Zuhal Topal  7
TOPLAM  19

*********************************************************************

Diğer Gelinlerin Puanları

Pazartesi Kübra = 19
Salı Fatma’nın Puanı = 22
Çarşamba Züleyha’nın Puanı = 19

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu