Dizi Özet

19 Ekim Pazartesi Masum Özeti (Güncel) Masum 211

19 Ekim Pazartesi Masum Özeti vermek üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bu bölümde Meera kaybolacak. Tüm Modi ailesi Meera’nin izini sürecek. Masum 211. bölüm özeti sizlerle

Bizler bu bölümü daha önce 216 ve 217 bölüm de anlatmıştı. Ancak kanal 7 bölümleri daha üzün vermeye başladığı için bölümlerde kayma olduğu için sizlere en doğru özeri vermek adına bu yazıyı kaleme alıyoruz.

=> 20 Ekim Salı Masum Özeti için tıklayınız.

19 Ekim Pazartesi Masum Özeti Başlıyor

Urmila kendi torunun kayırmak için bir anda Mee’rayı iteklemesine sinir olan Kokila artık sen bu tokadı hak ettin edası ile Urmila’ya vurmuş, Urmila da yediği tokadın acısı ile kendi evine gelmiştir. Ancak aklında hep Kokila’nın attığı tokat vardır.  Kokila’dan bu tokadın acısını çıkartmak için en kısa sürede intikam alacağına dair yemin eder.

Ehem akşamında Urmila Modi konağına gizlice girip tokadın acısını çıkartmak ister. Ancak Kokila geçe uykusundan uyanıp su içmeye gitmesi Urmila’nın planını bozar. Urmila hızla Raşi’nin odasına kaçar. Raşi ise korkudan Hırsız var diye bağrınca Urmila ev halkına yakalanır.

Zeki kadın Urmila hemen aklına gelen yalanı söyler. Meera’nın doğum günü için sürpriz yapmaya geldiğini söyleyince, herkes buna inansa da Kokila inanmaz. Gene de ses çıkartmaz.

Ertesi gün Modi kona Meera’nın doğum günü için süslenir. Urmila maskot olarak konağa gelir. Çevre komşuların çocuklarına maskotluk yapar. Meera da Urmila’yı takip ettiği sırada Modi konağının dış kapısının önündeki köpeği görüp dışarı çıkar.

19 Ekim Pazartesi Masum Özeti - Masum 211

Meera arkada köpek önde Hindistan sokaklarında gezmeye başlar. Meera’nın sonunda okul bahçesine kadar gelir. Bu sırada çocuklarını bekleyen kadınlardan birisinin kolyesini almaya çalışan hırsızın elinde ki kolye kaçarken MeerAn2ın önüne düşer. Meera da kolyeyi alır. Ufak çocukların bindiği servise binip kreşe gider.

Kreş de Meeran2ın yeni bir öğrenci olduğunu kimse fark etmez. Lakin hırsızlar kolyeyi Meeran2ın aldığını gördüğü için kreşe kadar peşinden gider. Kreşe gelen maskotları döven iki hırsız kreşe maskot olarak girip Meeran2ın elindeki kolyeyi almak istese de başaramazlar.

En sonunda iki hırsızdan biri kıyafetini değiştirip, Meera’ın babası olduğunu söyleyip Meera’yı kreşten kaçırır. Bu esnada Modi konağında Meera’yı arasalar da bulamazlar. Polise de haber veren Modi ailesi Meera’yı Hindistan sokaklarında ararlar. Meera’nın kreşe gittiğini haber alıp hemen kreşe gitseler de iki hırsız çoktan Meera’yı kaçırmıştır.

19 Ekim Pazartesi Masun 211. bölüm özeti

Motosikletli hırsızlar çok uzaklaşamadan motosikletleri arızalanır. Meera’da ellerinde kaçıp, bir kamyonetin arkasında biner. Kamyonet ise tapınağın yanında ki hayvanlara yem getirir. Meera adam görmeden kamyonetten inip kavanozlarda ki tereyağını yer. Daha sonra tapınağın içindeki putun arkasına gider. Bu sırada tapınak görevlisi putun çevresini kapatan demir parmaklıkları kilitler.

Masum yazı görseli

Gopi ise kızını bulamadığı için üzgün bir şekilde tapınağa gelir. Dua eder. Kokila ve Urmila da Gopi’yi tapınaktan göçtürmeye gelirler. Tam hepsi birlikte giderken Meera anne diye bağırır. Gopi arkasını döndüğünde Meer’yı görünce çok mutlu olur. 19 Ekim Masum Özeti burada son buldu. Kanal 7 bu bölümü Masum 211 olarak sizlere verecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. 237.bölüm özetini ne zaman vereceksiniz cok merak ediyorum surekli girip bakıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu