Gelinim Mutfakta

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Bugün Kim Birinci Oldu]

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Salı günün birincisi kesin olarak açıklandı! 19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün günün birincisi kim oldu? Songül Karlı kaç puan verdi? 19 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 19 Ekim Salı bugün kim birinci oldu? Bu hafta yarışmaya katılan Damla kaç puan aldı? Bu haftanın sunucusu Songül Karlı en yüksek puanı kim verdi? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı Puan Durumu için tıklayınız.

Güncelleme (20/10/2021) 19 Ekim Salı günü Yaren, Aslıhan ve Yeşim 17 puan alarak günün birincisi olurken, kura sonucu çeyrek altını Aslıhan kazandı. Damla ise geldiği haftanın ikinci bölümünde günün sonuncusu olmasında dolayı Cuma günü %95,1’lik oranla eleme potasında yarışmayı neredeyse garantiledi.

=> 16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Salı Puanları ile puanlaması sonucu %100 netleştiğinde, gözler bu hafta yarışmaya katılan Damla ile son bölümde çeyrek altını kazanan Aslıhan’ın üzerinde olacak.

=> 9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı An Yaren ile Filiz

Bu haftanın ilk bölümünde yarışmaya dahil olan Damla, (-2) puan cezası almamış olsaydı, günün ikinci en yüksek puanını alan gelin olarak haftaya iyi bir başlangıç yapacaktı. Ancak aldığı (-2) puanla günün sonuncusu Yeşim’in bir tık üzerinde yer alan isim oldu.

=> 2 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Damla ilk bölümde yaptığı kural hatasını bugün ikinci bölümde yapmayıp haftaya güzel başlamak, günün sonunda ise bugün 19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak istiyor.

=> 26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 19 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Günün en yüksek puanını hangi gelin aldı? Sorularının cevabı, bu yazının en son kısmında açıklanmıştır.

=> 21 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucunda en yüksek puanı almak sadece Aslıhan’ı değil, aynı zamanda Damla’yı da ilgilendiriyor. Zira Damla bugün iyi puanlar alamadığı takdirde eleme potasına sürüklenmeye başlayacak. 

=> 20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Yarışmacılar Songül Karlı’nın sunumları ile ilk bölümü geride bıraktı. Gelinim Mutfakta son bölüm de günün birincisi olan Aslıhan haftaya istediği gibi başlarken, Yeşim ve Aslıhan beklentilerin çok ama çok gerisinde bir performans sergiledi.

Aslına son bölümde aldığı çeyrek ile birlikte toplamda 14 çeyrek altın ve 15 bilezik sahibi oldu. Buna istinaden Aslıhan rakiplerine aynen şu ifadeleri kullandı. İşte Aslıhan’ın o sözleri;

“Artık kabul edebilirsiniz. Buranın lideri benim!” Yarışmacı Aslıhan

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Sözleri ile Aslıhan rakiplerinden daha fazla altın kazandığını, bu sebeple en becerikli ve en iyi yarışmacı olduğunu, dolayısı ile buranın da lideri olduğunu iddia ederken, Yaren “İyki dün çeyreği aldın!” diyerek Aslıhan’ın aldığı çeyrekleri ve bilezikleri küçümsemek istedi.

19 Ekim Salı günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Aslıhan’ın yukarıda ki çıkışına karşılık, Yaren ve Yeşim elinden gelenin fazlasını ortaya koymak için kolları sıvadılar.

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Damla ve Kaynanası

Bu haftanın sürpriz yarışmacılarında Damla “40 yıllık ev hanımlarına taş çıkartırım” diyerek, iddialı bir giriş yapsa da ilk bölümde yaptığı kural hatası ile (-2) puan cezasına çaptırıldı. Damla bugün Gelinim Mutfakta 19 Ekim Puanlama kısmında hiç bir hata yapmadan, en yüksek puanı almak, iddiasını kanıtlamak için harekete geçti.

Uzun süredir yarışmada varlığını sürdüren Yeşim, bu hafta bilezikleri almak isterken, ilk bölümde günün sonuncusu olması, Yeşim’in hayallerini bir başka haftaya ertelemesine neden olabilir.

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim buna izin vermemek için bugün Gelinim Mutfakta 19 Ekim Salı puanlaması sırasında rakiplerine çok ciddi fark atıp, günün en yüksek puanını almak için için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Salı Puan Durumu

Beş gelin ve beş kaynananın yarıştığı, haftanın ilk bölümünde Songül Karlı’nın sunumları ile başlayan yarışma programında bugün Songül Karlı’nın vereceği 19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları haftanın ikinci puanlaması kaldığı yerden devam edecek. İlk bölümde Aslıhan çeyrek altını kazanırken, gözler Gelinim Mutfakta 19 Ekim Salı puan durumu sonucunda hangi gelinin çeyrek altını aldığını alacağına çevrildi.

Birbirinden iddialı beş yarışmacı ve bir o kadar iddialı beş kaynananın yer aldığı yarışma programında bugün bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin bu hafta eleme potasında bir adım uzaklaşacak. Damla yarışmada yeni olduğu için ilk olarak bilezikleri almak değil, eleme potasında kendisini kurtarıp, yarışmaya adapte olmanın planı içinde.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

18-22 Ekim haftasında ilk bölümde gelinin bulan kaynanalara bakıldığında sadece Aslıhan’ın kaynanası Nuray’ın bulması dikkatlerden kaçmadı. Kaynana Nuray bugün Gelinim Mutfakta 19 Ekim puanlaması sırasında yine gelinini bulup beş puan verirken, rakiplerinde ise çok düşük puan kullanması bekleniyor. 

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu belli olduğunda artık eleme potasına düşecek isim ile bilezik yarışında olacak ilk iki gelin %100 olmasa da büyük oranda kendilerini belli etmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Salı Puan Durumu Açıklandığı An Beyhan Kaynana ve Gelini Yeşim

19 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Songül Karlı bugün kaç puan verdi? Songül Karlı beş puanı hangi geline verdi? Salı çeyrek altını kim kazandı? Haftanın ikinci bölünde yani bugün en yüksek puanı kim aldı? Bugün altını kim kazandı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise bugün verilen puan tablosunun yazıldığı alt kısımda açıklanmıştır. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Puanları (19/10/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Songül Karlı Kaç Puan Verdi)

*************************

19 Ekim Songül Karlı Kaç Puan Verdi

Yaren: 2
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Damla: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülal’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 5
Yeşim: 4
Damla: => Nuray Gülal’ın Gelini 1

*************************
” 19 Ekim 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 5
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Damla: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Damla: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 3
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 19 Ekim Salı Toplam Puanlar

Yaren 2 3 5 3 4 17
Aslıhan 1 5 1 5 5 17
Yeşim 5 4 1 4 3 17
Damla 3 1 1 1 1 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Ekim Haftası) – Salı

*************************

Yaren: 13 + 17 = 30
Aslıhan: 17 + 17 = 34
Yeşim: 12 + 17 = 29
Damla: 13 + 7 = 20

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Salı Puanlama Sonuçları

*************************

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN / ASLIHAN / YEŞİM
Gelinim Mutfakta 19 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Kura Sonucu ASLIHAN aldı 
19 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba Fragmanı İzle

19 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandığında gözler hem bugün günün birincisi olup çeyrek altını alan gelinde olacak. Hem de gelecek bölümde neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Nuray ve filiz artık gelinlerinin nasıl yapacaklarını biliyor her defasında gelinleri iyi yaptığı için değil gelinin tabağını bildikleri için yüksek puan veriyorlar

 2. Filiz ve Nuray in kirli çamaşırları bitmediği için ordan gitmezler
  insan nasıl bu kadar özelini ekranlarda anlatır
  utanç verici

 3. Seyreden yokmu bende seyretmiyorum seyredilecek yanı yok puanları öğreniyorum yetiyor

   1. insanlar merak ediyor puanlara bakıyor kim gidiyor kim bilezikleri alıyor herkez hürdür belden aşağı yorum yapmadığı sürece zaten bunlara hakarete gerek yok bütün rezilliklerni türkiye seyrediyor eşleri düşünsün onlarda razıki tepki göstermiyorlar bu gün sğan satarlar yarın patates

 4. Ben seyrediyorum cunku program hosuma gidiyor gelinim mutfakta yi seviyorum izlemekten cok mutluyum ben her gun 12 15 ten 15 45 te kadar izliyorum Kanal D ekranlarinda gelinim mutfakta harika program size de tavsiye ederim

 5. siz sevebilirsiniz herkes sevmek zorunda değil bende dizicenterden sonuçlarına bakıyorum insan hergün bu itici ahlak kavramını yerle bir eden hakkaniyetten uzak sadece maddiyat için şekilden şekile giren insanlara tahammül zor oluyor sen düz baktığın için sana fark etmiyor herkesin aklı yerinde ikide bir şu kanalın reklamını yapma seviyorsan bak kimse sana engel değil

 6. Evet seviyorum gelinim mutfakta yı bakacam tabiki de Kanal D nin en cok izlenen yarismasidir seyredecem yani

 7. Kurgular olmasa daha iyi. Maalesef o kadar çok amatörce kurgular ve oyunculuk var ki birçok tartışmanın ve konuşmanın kurgu olduğunu çocuklar bile anlıyor. Lütfen yapmacık program yapmayın. Bu, beni izlemekten soğutuyor. Nasıl olsa gerçek değil, diye düşünüyorum. Lütfen daha gerçekçi olsun program. Seyretmekten keyif aldığım tek kısım puanlamalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu