Nefes Nefese

19 Eylül Çarşamba Nefes Nefese 7. Bölüm Fragmanı Rüya Gerçek Annesini Bulacak Mı? Boran Rüya’yı Kaçıracak Mı?

Tmc yapım şirketi tarafından yapımı üstlenilen Yapımcı Erol Avcının kontrol ve organizesinde Selin Tunç’un kaleme aldığı Uğur Yücel ile Aydın Bulut’un yönetmen koltuğunda yer aldığı Nefese Nefese 19 Eylül frragmanı izle.

Boran Rüya ile evlenmeyi kafasına koydu ama onu bir türlü alıp Suriye’ye götürmeyi başaramadı. Nefes Nefese 7. Bölüm neler olacak? Rüya gerçek annesini bulacak mı? Şimdi bu soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Nefes Nefese 19 Eylül Fragmanı 

1 Ağustos Çarşamba günü yayın hayatına giren Nefes Nefese her geçen gün ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Ancak çok iddialı bir gün seçtikleri için Sen Anlat Karadeniz ile Diriliş Ertuğrul başladığında ayakta kalmayı başaracak mı şimdilik orası meçhul. Dizi eleştirmenlerin büyük çoğunluğu otoriter diziler başladığında nefes nefese final yapacağını düşünmekte. Ancak ben bu sezon devam edeceğini düşünüyorum. 

Atmaca Hatay’a geldiğinde Rüya’nın arkadaşında değil Hatay da olduğunu ve annesini aramak için buralara kadar geldiğini öğrendikten sonra kızının yani Rüya’nın doğumunu yapan ebenin de orada yaşadığını ve Rüya’nın aklını çeldiğini ve gerçekleri her an öğrenmek üzre olduğunu öğrenen Atmaca hemen adamları ile ebeyi yanına çağırıp kendince bir plan yaptılar. Tabi bu plan şimdilik yayınlanmadı.

Rüya sorumsuz bir anne bulacak ve anne ansızın ortadan kaybolup anneliğe hazır olmadığı zırvalarını söyleyip Rüya’nın kafasındaki anne sevgisini bitirecek. Gelecek bölümde planın ikinci aşaması olacak. Kadın gizlice kaçacak. Rüya ise annesinin peşine düşse de ona ulaşamayacak. Berlin’e gitmek isteyecek ama Yusuf vaz geçmemesi gerektiğini burada kalıp birlikte işin peşine düşmeyi teklif edip Rüya’yı Hatay da kalmaya ikna edecek. Salih ise aldığı CD ve flash bellekteki bilgileri izleyemeyecek ve evdeki düşman gene sırrını koruyacak. Rüyanın gerçek annesini öğrenmek için [pembebuton]tıklayınız[/pembebuton].nefes nefese dizi resmiSizce evdeki hain kim? Göz önünde olup şüpheli hakaretleri ile dikkatleri üzerine Muhittin çekse de evde birden fazla hain var. Salih eğer bu CD’yi mantıksız bir şekilde kaybetmez ise ben Salih den şüpheleniyorum. İkinci şüphelendiğim kişi Sultan’ın kocası sessiz olmasının arkasında bir iş var. Boran ise kafayı Rüya ile bozmuş durumda. Komutan dediği terörist ile bir olup Rüya’yı kaçıracak ama Yusuf Rüya’nın peşine düşecek.

Atmaca da kızının kaçırıldığı haberini alınca kızının peşine düşüp onu kurtarmak isteyecek. Yolları Yusuf ile kesişecek. Bakalım neler olacak. Nefes nefese 7. bölüm fragmanı çıkmadan şimdilik bilgiler bu yönde. 19 Eylül fragmanı çıktığında olaylar daha da net bir şekilde ortaya çıkacaktır. 

Nefes Nefese 7. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu