Gelinim Mutfakta

19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 19 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde maalesef Elif, Kıymet ile arasındaki farkı kapatamadı. Kıymet de bunu söyleyerek güçlü bir yarışmacı olduğunu iddia ediyor. Elif bugün Gelinim Mutfakta 19 Eylül Perşembe Puanları sırasında Kıymet ile arasındaki farkı açacağını düşünüyoruz. Zira Kıymet yemeğini çiğ bıraktı. Bu da ona yani Kıymet’e 19 Eylül puan durumu sonucunda ciddi bir kan kaybı yaşatacak.

==>  [pembebuton]10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim, hangi gelin olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

İlk iki gün üst üste çeyrek altını bir şekilde almayı başarına Elif acaba hiç kırılmamış olan bir rekorumu kırmaya çalışıyor diye beklerken Elif’in bu rekorunu dün Dilek’in aldığı puanlar sonucunda gün birincisi olması ile bozdu. Not: bugün çeyrek altını alan yarışmacının kim olduğu, bu yazının en son kısmında verdik.18 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonrası Kritikler

19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada nur hanım pişmeyen yemek kendi gelinin Kıymet’in olduğunu anlayan Nur hanıma diğer yarışmacı kızlar oldukça tepki gösterdi. Ancak yeni yarışmacı nur hanım öyle bir açıklama yaptı ki kızlar bile bir şey diyemedi. Aynen Nur hanımın sözlerini aktarıyorum.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 3 Ekim Perşembe Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

“Benim Gelinim Yapamıyor. Buldum tabağını verdim.”

Sözleri ile Nur hanım Kıymet’in tabağını pişmediği için kolaylıkla bulup verdiğini ve bunun da en doğal hakkı olduğunu iddia etti. Buradan şu sonucu çıkartabiliriz. Burası lezzet yarışması değil, gelinin tabağını bulma yarışmasıdır. Dikkat: Bugün 19 Eylül Perşembe haftalık toplam puanlar sonucu yazının alt kısmında sizleri bekliyor. 18 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Dilek19 Eylül Perşembe puanları henüz bugün kaynanalar tarafından verilmedi. Bu nedenle Gelinim Mutfakta 19 Eylül Puan durumu netleşmeden son puanlara baktığımızda Elif 45 puanla liderliğini hala korumayı başardı. Kıymet ise hala elif’in 2 puan gerisinde 43 puanla zirveden kopmadı. 33 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulan Dilek bilezik yarışında iddialı olması için bugün Elif’in puanlarına kendisini yaklaştırması gerekiyor.

=> [mavibuton]20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton]? Sorusuna cevap bulabilmek için lütfen tıklayınız.

Son sırada ise Hilal 27 puanla yer aldığı görünce şahsen şaşırdım. Zira kendisi geçen hafta Ezgi’yi elemiş ve oldukça iddialı idi. Bu hafta iki acemi arasından kolaylıkla sıyrılabileceğini düşünsem de aldığı puanlar bizleri maalesef yanılttı. Bu günde Gelinim Mutfakta 19 Eylül Puanlama kısmın en düşük puanları alması halinde Cuma günü eleme potasında yarışacak.Gelinim Mutfakta 18 Eylül Puanları Sırasında Kıymet ve Nur19 Eylül Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmı hem Elif hem de Kıymet için oldukça önemli. zira Elif ikinci sezon başından veri var. Ancak bir türlü bilezik kazanamadı. Kıymet ise ilk haftadan yakaladığı başarısını taçlandırmak istiyor ve bu hafta bilezik alarak yarışmada iddiasını ve kendisini kanıtlamak niyetinde. 

Sadece Elif ve Kıymet içinde değil aynı zaman da yeni gelen yarışmacıları küçümseyen Hilal de eleme potasına düşmemek için 19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olup en azında Cuma günü eleme potasında yarışmamak için bugün ter dökecek.Gelinim Mutfakta 18 Eylül Puanlaması yapıldığı sırada Çiğdem kaynanaBugün kim birinci kim olur? Şahsen dün Dilek’in birinci olmasını hiç ama hiç beklemiyordum. Ancak gerilerden gelip 15 puanla gün birincisi oldu. Lakin, bugün böyle bir sürpriz beklemiyorum elif, bugün diğer rakiplerinden daha avantajlı diyebilirim. Elif, eğer bugün çeyrek altını alan gelin olur ise Cuma günü kolay bir yarış onu beklediğini söyleyebilirim.

Gelinler arasında puan farkının bir elin parmakları kadar yakın olmasından dolayı, tüm kaynanalar bugün ve yarın risk alarak puanlama yapacaklar. zira Reyhan hanım risk almak istese de Ezgi, buna müsade etmemişti. Bakalım son iki gün de Reyhan hanım risk alıp, Ezgi’yi kurtarabilecek mi? Dikkat: 19 Eylül Perşembe puan tablosu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Eylül Puanları Ve Bu Günün Birincisi

Bu haftanın da artık sonuna geldiğimiz ve önümüzde sadece final günü kaldığını gördüğümüz Kanal D’nin sevilen programında kaynanalar birazdan 19 Eylül Perşembe Puanları verecek, biz de bu anları dakika dakika aktarmaya çalışacağız. Final günü genel e kolay bir tatlı yapıldığı için gelinler arasında bulunan puan farkını bu günün sonunda alacakları puan belirleyecek. Yani bu günün birincisi olacak gelin bilezik yarışında önemli bir avantaj elde edecek.18 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif AkçamBugün haftalık toplam puan durumu açısından Elif yada Kıymet dışında bugün günün birincisi olacak olur ise final günü hem heyecanlı hem de sürpriz bir elemeye sahne olacağını söyleyebilirim. Gelinler arasında puan farkını çok olmaması, kolaylıkla Cuma günü bu farkın kapanabilecek olmasında dolayı her yarışmacı sanki eleme potasında gibi olacağı için gelinler bu riske giren bir gün öncesinden bu sorunu çözmek istiyor.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu açısından Kıymet çok iyi başladığı yarışta maalesef yemeğini tam olarak yetiştiremediği için Elif ile olan arasındaki puan farkının bugün açılacağını, hafta başında veri aradaki puan farkının bu sayede artacağını bekliyoruz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Dilek ile kaynanası Fatma arasında yaşana olayları tüm izleyiciler olarak dinledik. Lakin, aile arasında olması gereken konuların yayın esnasında söylenmesine maalesef doğru bakmıyorum.18 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An19 Eylül Perşembe Çeyrek altını kim aldı? birazdan kaynanaların verdiği puanlamalar sonrasında bugün çeyrek altını kazana gelinin kim olduğunu yazının en son kısmından sizlere aktaracağız. Sadece çeyrek alını alan değil sonuncu olan gelini de ayrıca vereceğiz. 

Sevgili arkadaşlar Gelinim mutfakta puanlama kısmının amacı sizce ne olmalı? Gelinin tabağını mı olmalı? Yoksa lezzete mi?puan verilmesi gerekiyor? Lütfen özgür düşünceleriniz ile yorumlarınızı bekliyorum.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu elbette siz değerli okurlarımıza açıklayacağız. Lakin, bazı okurlarımız bugün gelinlerin hangi yemeği yaptığını çok merak ediyor. Hatta bazı izleyiciler de evde bugün yapılan yemeği akşam ev ahalisine yapmak istediği için bizde program da verilen malzeme listesini buraya yazıyorum.

Günün yemeğinin malzeme listesi sizleri çok da ilgilendirmiyor ise hemen alt kısımda 19 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi sizleri bekliyor olacak.

Gelinim Mutfakta 19 Eylül Tavuklu Patates Musakka

18 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Tavuklu Patates Musakka Malzeme Listesi

 • 4 adet büyük boy patates

Tavuk Harcı için 

 • 2 çay kaşığı nane 
 • 2 çay kaşığı karabiber
 • 300 gram tavuk 
 • 2 adet domates
 • 2 adet çarliston biber
 • 1 adet soğan
 • 4 diş sarımsak
 • 2 yemek kaşığı biber salçası
 • 3 yemek kaşığı sıvı yağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek yeni gelen gelinleri de ikaz edecek şekilde final günü için artık önlerinde bir puanlama olduğunu söyleyerek çok dikkatli yapmasını istedi. Perşembe günü hafta içinde son yemek yapılacak. Yarın tatlı yapılacağı için yemek konusunda iddialı olan yarışmacının bugün elinden geleni yapması gerekiyor.

Fatih Ürek tüm bunları ikaz ettikten sonra bu haftanın son yemeği için yarışmacılara 50 dakika kadar süre verdi. Bu süre içinde gelinler yemeklerini hızla yapmaya başladılar. Tabi yemeklerini yaparken birbirlerine karşı laf söylemekten de geri durmadılar.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi Nihayet tüm yarışmacı da yemeklerini bitirdi diyemeyeceğim. Zira Kıymet kaynanalar odasına gittiği sırada fırınını kapattığını ama süre bitiminde tekrar fırına atmak istediği söylese de Fatih Ürek buna müsade etmedi.

Nur hanım da Kıymet’in tabağının olmadığını kaynanalar odasından görmüş olmalı ki kendi gelinin tabağı olmadığı halde bulup beş puan verdiğini açıkladı. Kıymet her ne kadar kendi kaynanasından beş alsa da diğerlerinden kaç puan aldığını, bugün günün birincisi kim olduğunu ve çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabını verelim.

Gelinim Mutfakta 19 Eylül Puanları (19/09/2019 Perşembe)

*************************
18 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Puanları Öncesinde Kıymet ve Fatih Ürek
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 3
Hilal : 1
Dilek : 2
Kıymet: => Nur’un Gelin 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Elif   : 4
Hilal  : => Suzan’ın Gelini 5
Dilek : 1
Kıymet : 2

*************************
” 19 Eylül 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 2
Hilal : 3
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Kıymet : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Hilal : 1
Dilek : 1
Kıymet : 1

*************************

Gelinlerin 19 Eylül 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif 3 4 2 5 14
Hilal 1 5 3 1 10
Dilek 2 1 5 1 9
Kıymet 5 2 1 1 9

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek ismin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de bulabilirsiniz.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Eylül Haftası) – Perşembe

*************************
Elif        : 45 + 14 = 59
Hilal      : 27 + 10 = 37
Dilek     : 33 + 9 = 42
Kıymet  : 43 + 9 = 52
*************************

Gelinim Mutfakta 19 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 19 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
19 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLEK & KIYMET

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Eylül 2019 Cuma Fragmanı İzle

20 Eylül 2019 Cuma (bir sonraki gün) Kanal D ekranlarına gelecek olan 355. bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

77 Yorum

 1. Selam iyi günler arkadaşlar Önceden buraya girdiyim icin Her kesten özür dilerim Rahatsiz etdiyim icin Filiz Hanimi Gördüm onun icin yazdim
  MERHABA FILIZIM GÜLÜM NASILSIN? ABLANIN SENDEN BIR RICASI VAR OLURMU?

 2. Ergen çocuklar gibi Gülcan gelsin Ezgi gelsin diyip duruyorsunuz. Yarışma programı bu tabiki yeni yeni yüzler görmeliyiz..

 3. Lütfen ezgi gelsin hatice değil çünki göz yüz mimikleri çok itici kendini yaşam koçu zannediyor ve çok bağırıyor reyhan hiç olmazsa neşeli

  1. Aynen katiliyorum ezgi cigim ozlendin Hatice ve Husniye Cok itici burdakilerim hilal haric hepsi oyle

 4. elif suan 3 yarışmacı arasında saltanatını koruyor inşallah yarın bilezekleri alır hilal elenir yada kıymet dilekte haftaya gitsin çok farklılar kaynanasiyla resmen düelloya gelmişler

 5. Bu yarismanin en iyisi ezgi karakteri guzel hanimefendi burdakiler hepsi Cok gicik Gulcan gibi eskilerden snack ezgi gelmeyi Hal editor Helen Hatice ve Gulcan hic gelmesin ben zaten Artik bir yorumlara birde puanlara bakiyorum bosa harcaycakvaktim yok gures sahasi sanki

 6. Bu ne böyle ne yarisma nede program olur iki tane şıllık secmece kıymet dilek supruntuler kavgaya gelmişler dilek şıllık gulcani taklit ediyorda olmuyo bunlar biran önce defolsunlarrrr kanal batiyo kimse izlemiyor diğer kanallarda seviyeli izlenebilir programlar var şıllık lari defolsunlarrrr dilek kıymet

 7. Ezgi’nin üç haftası kaldı tatili bittiği zaman Fatih abisinin yanına gelecek sabredin biraz

 8. Hadee onu da bunu da aldım,ay ben çook zeeenginim. Ee burda ne işin var. çeyreklerrrr bilezikler. Eskiler en azından bir kişi hariç kendi kendilerine kavga ediyordu. Şimdi memleketin bilmem bir köşesindeki ailenin tüm iç hesaplaşmalarını öğrendik sayelerinde??

 9. Insanlari keriz zannediyorlar asker karisiyim diye duygu sömürüsü elif 2 alinca 5 Kendi alacani ceyre Kendi alacani hesapları hesap tutmadi sapa oturdu biran önce defolsunlar reziller

 10. Ne çok kişi var Ezgi ve reyhan gitti izlemiyoruz. Bir kişi var Gülcanı isteyen yalvarıyor resmen git Gülcanın yanına ağlayın lütfen

 11. Ezgicim gel artık Sensiz programın tadı yok yeni yüzler yeni yüzler dediniz Alın size yeni yüzler hepsi birbirinden fena Elif hariç foverin Ezgi’yle Ezgi gidince Elif Ezgi gelirse tekrar Ezgi

 12. Reyhanla ezgi gitti programın tadı kalmadı ben artık izlemiyorum reyhanı tekrar ekranlarda görmek istiyoruz seviliyorsun reyhancım

 13. Reyhanla ezgi varken programınızı keyifle izliyordum asıl şimdiki gelinler kayınvalideler şov yapıyor reyhan doğaldı ekranlara renk kattı reyhan halkın starı ekranlara yakışıyorsun reyhancım

 14. Reyhan reyhan kalite kalite reyhanla ezgi programa renk kattılar reyhanla ezgi tekrar geri dönsünler

 15. Reyhansız ezgisiz bu programın tadı yok eskisi gibi bu program izlenmiyor artık bende izlemiyorum

 16. Ezgi ve reyhani isteyen çok kişi deil farklı isimlerle yazan bir kişi insanları enayi yerine koymayın

 17. Eğer ezgi gelirse asil bütün gelinlere o zaman haksızlık olur daha yeni gitti 3 haftaya kalmaz gelecek miş

 18. Kalite marka kalite? reyhancım mal olduğunu biliyorduk bas bas bağırıp ilan etmene gerek yok????

 19. He sen öyle san farklı bir kişiymiş Ezgi yi nekadar izleyen var reytinglerde belli bizim lafımızı bize satmaya kalkma yemezler Gülcan cı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu