Gelinim Mutfakta

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Toplam Puan Durumu]

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 15 Kasım Pazartesi günü Lerzan Mutlu’nun sunumları ile başlayan yarışma programında, 19 Kasım Cuma günü %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Haftalık Puan durumu sonucun da bir yarışmacı beş bileziğin sahibi olacak! Hafta finalinde toplam puan durumu sonucunda göre Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta beş altın bileziği kim kazandı? 15-19 Kasım Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta en fazla puanı kim aldı? Beş bileziği kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Bileziği Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

15 Kasım 2021 tarihinde Lerzan Mutlu yarışmanın geçici sunucusu olurken, Zehra ile Aynur da yarışmaya dahil olan yeni yarışmacılar oldu. Ancak Zehra kavga etmesinden dolayı, Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Haftalık Puanlar sonucu beklenmeden Zehra yarışmadan diskalifiye edildi.

=> 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

Zehra’nın yerine Miyase yarışmaya 18 Kasım Perşembe günü katılırken, kendi puanları ile yarıştığı için 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda bilezikleri kazanması da imkansız hale geldi. Bundan dolayı bu hafta bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabı Miyase olamayacağı da %100 belli olmuş oldu. 

Miyase’nin matematiksel açında bile beş bileziği kaybetmesi sonrasında, bugün Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı olmak için Yaren, Yeşim ve Aslıhan kaldı.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Haftalık Puan durumu Açıklandığı Sırada Aslıhan

Perşembe puanlaması sonrasında Yeşim, Yaren’e 11 puan fark attığı için Yaren de 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu da bilezikleri kazanması hayal oldu.

Geriye bilezik için Yeşim ve Aslıhan kaldı. Bugün Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Toplam puan durumu öncesinde, Yeşim 67 puanla yarışırken, Aslıhan 61 puanla Yeşim’in 6 puan gerisinde yer aldı.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu Sonucu Netleştiği Sırada Aslıhan

Uzun süredir yarışmada olan Yeşim bugün Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olabilmesi için tek yapması gereken Cuma günü yani kesinlikle ama kesinlikle bugün günün birincisi olması gerekiyor.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da Yeşim Aslıhan’ın 6 puan önünde yer alacak olsa da Aslıhan gibi güçlü bir yarışmacının iddialı bir hale gelmesi, Yeşim’i oldukça panikletmekte. Kaynana Beyhan ile kaynana Nuray’a bugün çok ama çok büyük iş düşecek. 

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

15 Kasım 2021 tarihinde Lerzan Mutlu’nun gelmesi ile başlayan yarışma programında, bugün hafta finali ile 805 bölümü ile ekrana gelecek. Lerzan Mutlu geçici sunucu olduğu için son puanlarını, 19 Kasım Cuma günü verecek. Tüm kaynanaların vereceği puanlar sonucunda netlik kazanacak olan, 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, bu hafta bilezikleri alacak gelin ile elenecek gelin %100 belli olacak. (Bu hafta eleme olmaması bekleniyor)

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Yaren ve Kaynanası Filiz

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Haftalık Toplam puanlar henüz açıklanmadan önce Yeşim en yakın rakibi ile arasında 6 puan olmasında dolayı, Yeşin’in bugün kazanmaktan başka çaresi yok. Yeşim bilezikleri almak için çabalayacak.

Dikkat: Bugün 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorusunun cevabı yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yeşim : 67 Puan
  2. Aslıhan : 61 Puan
  3. Yaren: 56 Puan
  4. Miyase: 9 Puan 

Yukarıda sıralaması ve puanları, Perşembe günü elde edilen puan ve sıralamadır. Birazdan Cuma puanları verilecek ve 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak.

19 Kasım Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yaren: 56 + 17 = 73
Aslıhan: 61 + 11 = 72
Yeşim: 67 + 18 = 85
Miyase: 9 + 3 = 12 (Yeni Geldi)

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YEŞİM

19 Kasım 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ELEME YOK

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 19 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
19 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE
*************************

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın birinci bölümü 801 bölümü ile ekrana geldi. İlk bölümde her ne kadar yarışmaya Zehra ile kaynanası Aynur dahil olsa da Zehra yaptığı davranışlarında dolayı diskalifiye edilen isim oldu. Perşembe günü yerine Miyase gelirken, diğer üç gelin de bilezikleri kazanmak için ellerinden geleni yaptılar.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

Perşembe günü Yaren yemeğini iyi yapamadığı için büyük bir kayı yaşarken, Aslıhan da iyi puanlar alması ile 19 Kasım Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucu öncesinde, Yeşim ile birlikte Bilezikler için iddialı bir hale geldi.

Yeşim Öksüz Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Gelin
Yeşim Öksüz – Gelinim Mutfakta Yeni Gelin

Yeşim’in önde girdiği hafta finalinde önce çıkacak. Dolayısı ile Bu hafta 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı Yeşim olacak.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu