Gelinim Mutfakta

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma günün birincisi ile son puan durumu sonucu açıklandı! 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Hafta finalinde Cuma günü Lerzan Mutlu kaç puan verdi? Miyase kaç puan aldı? 19 Kasım Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Yaren kaç puan aldı? 19/11/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Haftanın final bölümünde, Cuma günü altınları kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Cuma çeyrek altını bugün kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Puanları sonucu %100 açıklandığında, gözler hem Yeşim’in puanları üzerinden olacak. Hem de yeni gelen Miyase’nin puanları üzerinde olacak. Zira Yeşim bu hafta bilezikleri alıp alamayacağı merak edilirken, Miyase iki puanlama sonrasında elenip elenmeyeceği merak konusu oldu.

=> 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta ortasında yarışmaya dahil olan gelin olduğu zaman, ya eskilerin puanları sıfırlanıyor. Ya da kaldıkları yerden devam edip, Cuma günü eleme yapılmıyor. Miyase’nin geldiği bölüm de eski yarışmacıların puanları sıfırlanmadığı için bu hafta Cuma günü eleme olmaması bekleniyor.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Kim Elendi hakkında bilgi sahibi olabilmek için tıklayınız.

Yeşim’i seven hayranları artık beş bileziği almasını istiyor. Yeşim de bunun farkında olarak, bugün 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanması halinde, beş bileziği de kesin olarak kazanacağını çok iyi biliyor. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yeşim, Aslıhan’a karşı reklam anlaşması sırasında işine taş koyması, Yeşim’i seven hayranları tarafından hiç ama hiç hoş karşılanmadı. Yeşim de bu durumu “Profesyonel hayatta bunlar normal şeyler. Olaya biraz profesyonel bakın” demesi, yaptığı davranışı makul kılmadı.

Bugün 19 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 19 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları birazdan Lerzan Mutlu’nun vereceği puanlarla başlayacak. Son zamanlarda kaynanası Filiz ile ciddi sorunlar yaşayan Yaren’i elenme korkusu sarmaya başladı.

Aslıhan son bölümde aldığı yüksek puanlar sayesinde kendisini eleme potasından kurtarırken, Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 19 Kasım Puanlama kısmın da en yüksek puanı alması halinde, uzun süredir beklediği beş bileziğin sahibi olacak.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Geçtiğimiz hafta finalinde beş bileziği alan Yaren, kaynanasına bilezikten pay vermemesi Filiz’in zoruna gitti. Kaynana Filiz de intikam almak adına borç aldığı bilezikleri, Yaren’in eltisine hediye etmesi ile Yaren çileden çıkmıştı. Bugün gelinine son noktada gelin ile kaynana arasında ki inatlaşma, Yaren’i eleme potasının bir tık üzerinde yer almasına sebep oldu. 

“Afrodit, Demirbaş. Benim gibi markayı düşürdüğün için sana teşekkür ederim. Bugün gidersek, tek sebebi sensin!” Yarışmacı Yaren

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Yaren ve Kaynanası Filiz

Sözleri ile yarışmacı Yaren, yarışmada iyi puanlar aldığını ama kaynanasının vermediği beş puan sayesinde eleme potasına sürüklendiğini ifade etti. Buna karşın kaynana Filiz de “Yaren Beni kimse düşüremez. Ben bu gazlara gelmem. Ben bu oyunu yıkarım!” diyerek hem Yaren’e hem de Yaren’in düştüğü bu duruma sevinenlere tepki göstermesi ile dikkatleri üzerine çekti.

19 Kasım Cuma günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Miyase, tüm kaynanadan ve sunucunda beş puan alsa dahi, eleme potasından kurtulamayacak. Zira bir bölüm önce geldiği için Miyase yarışmada yazılı olmayan kural gereği elenmemesi bekleniyor. 

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase bugün Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma puanlaması sırasında tecrübe kazanıp, 22 Kasım ile 26 Kasım haftasında tecrübeli bir yarışmacı olmanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü Lerzan Mutlu’nun katılması ile 15 Kasım Pazartesi günü geldi. 17 Kasım Çarşamba günü Zehra ile kaynanası Aynur’un diskalifiye edilmesi ile yerlerine 18 Kasım Perşembe günü Miyase ile kaynanası Sevilay katıldı. Bugün haftanın final puanlaması yine Lerzan Mutlu’nun vereceği, 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonucunda netlik kazanacak olan, 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu da haftanın kazanan gelini beli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Perşembe günü programa dahil olan ve bu hafta bilezikleri kazanamayacağını çok iyi bilen Miyase, gelecek hafta için tecrübe kazanmak için  bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Yeşim’in zirvede girdiği haftanın final bölümünde Yeşim bugün 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da yine zirvede bitirmek istiyor. Bunun için bugün yapılacak olan tatlıda hata yapmadan en yüksek puanlar almak için şimdiden kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Miyase ve Kaynanası Sevilay

Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Lerzan Mutlu beş puanı kime verdi? 19 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün çeyreği kim kazandı? (19.11.2021) Cuma çeyrek altını kim aldı? Merak edilen soruların cevapları da hemen alt kısımda son puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Puanları (19/11/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Lerzan Mutlu Kaç Puan Verdi)

*************************

19 Kasım Lerzan Mutlu Kaç Puan Verdi

Yaren: 3
Aslıhan: 2
Yeşim: 5
Miyase: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 3
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1

*************************
” 19 Kasım 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Yeşim: 3
Miyase: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: 3
Yeşim: 2
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 3
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: 1

*************************

Gelinim mutfakta 19 Kasım Cuma Toplam Puanlar

Yaren 3 3 5 5 3 19 (-2)
Aslıhan 2 3 4 3 1 13 (-2)
Yeşim 5 5 3 2 5 20 (-2)
Miyase 1 1 1 1 1 5 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Kasım Haftası) – Cuma

*************************

Yaren: 56 + 17 = 73
Aslıhan: 61 + 11 = 72
Yeşim: 67 + 18 = 85
Miyase: 9 + 3 = 12 (Yeni Geldi)

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 19 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YEŞİM
19 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Kasım 2021 Cuma Fragmanı İzle

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu açıklandığında, hem bugün kim birinci oldu? Sorusu cevap bulurken hem de haftanın birincisi netlik kazanacak. İşte o anların kısa özeti olarak 19 Kasım Cuma günü ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 19 Kasım 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Yeşim kendi hakkıyla aldı
   vermemek için çok uğraştılar ama bu hafta beceremediler
   filiz 5 111 yapmadı çok faydası oldu

 1. Yesimin bilerzik almasina sevindim o alamasaydi yaren alsin isterdim aslihanla kaynanasini sevemiyorum

 2. yeşime bilezikleri aldırmadılar yeşimin hak ettiği bilezikleri almasına engel olmadılar birde fatih ürek zamanında gelinler bu kadar oynamazlardı şimdi 5 puanı alan kıvırıyor oda ekranlarda hiç hoş durmuyor sütütyoyu tam curcunaya çevirdiler hele kaynanalara ne demeli yaşını başını almış kadınlarsınız küçüklere kötü örnek oluyorsunuz türk kadını asildir onurludur ahlak vede haya sahibidir allahtan sizin gibiler azınlıkta en azından ben öyle umuyorum

 3. Iyi akşamlar herkese, umarım iyisinizdir inşallah :) Gördüm ki, her hafta değişik sunucularla sunuluyor Program. Artık böyle mi devam edecekler, yoksa kalıcı bir sunucuya geçilecek mi?

 4. Lerzan mutlu ile gelinim mutfakta kanal d reyting rekoru kirdi totalde 1 72 reyting almis cuma gunu zirveye cikmis reytinglerde lerzan mutlu sunumunda zirveyi gormus gelinim mutfakta programi kalite gelmis programa bravo diyorum lerzan mutlu guzel sundu programi tebrik ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu