Zuhal Topal'la Sofrada

19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? [Toplam Puan Durumu]

19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 15 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programı, 19 Kasım 2021 tarihinde 19 Kasım puanları sonucunda Haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı %100 belli oldu.  

=> Yemekteyiz 3 Aralık 2021 Cuma Bu Hafta Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19 Kasım Cuma Kim Kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi aldı? Haftanın birincisi  kim oldu? Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? Soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 26 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

15 Kasım tarihinde TV8 ekranlarında başlayan yarışma programında, birbirinden iddialı beş yarışmacı Pazartesi gününden itibaren, kendi belirlediği menülüleri ile yarıştılar. Son bölümde ise İsmail Keskin haftanın en iddialı yarımsısı olarak puanlarını aldı.

19 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - İsmail Keskin
19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı görseli

Haftanın ilk bölümünden itibaren tüm yarışmacıları, 19 Kasım Cuma günü aşçı olan İsmail’in menüsü ve performansını çok merak ettiler. Bugün 19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? Sorusunun cevabı kesin olarak belli olacak.

Bu haberimiz de Yemekteyiz puan durumu sonucunda, bu hafta kim birinci oldu sorusunun cevabı yazının devamında açıklanmıştır.

19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

15 Kasım 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında bu hafta; Onur Özuyanık, Beyza Yılmaz, Sinem Aksu, Gaye Şengül, İsmail Keskin yarıştı. Beş yarışmacından biri, bugün verilecek olan 15.000 TL’nin sahibi olup, bugün 19 Kasım Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı olacak.

15 Kasım Pazartesi Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Onur Özuyanık
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Onur Özuyanık Resmi

15 Kasım 2021 tarihinde, Onur Özuyanık yarıştı. haftanın ilk yarışmacısı olmasında dolayı Onur tatlısının eksik menü vermek adına, vermesi ve yemeklerinde ki lezzet eksikliği sonucunda rakiplerinden çok düşük puanlar aldı.

Beyza Yılmaz  4
Sinem Aksu  5
Gaye Şengül  3
İsmail Keskin  4
Zuhal Topal    4
TOPLAM:  20

**15 Kasım 2021 Pazartesi**

Onur Özuyanık rakiplerinden 16 puan alırken, sunucunda 4 puan aldı. toplamda ise 20 puan alarak, Yemekteyiz kim birinci oldu sorusuna çok uzak kaldı.

16 Kasım Salı Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Beyza Yılmaz
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz Resmi

16 Kasım Salı günü Beyza Yılmaz yarıştı. Onur’un yemeklerinden sonra ortalama üzerinde yemekler gören rakipleri Beyza’nın yemeklerini genel olarak beğense de İsmail haftanın birincisi olmak istediği için, Onur da kendisine gelen düşük puanların acısını almak için düşük puanlar verdiler.

Onur Özuyanık  4
Sinem Aksu  7
Gaye Şengül  6
İsmail Keskin  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   30

**16 Kasım 2021 Salı**

16 Kasım Salı günü yarışan Beyza Yılmaz rakiplerinden 23 puan alırken, Zuhal Topal’dan 7 puan alarak toplamda 30 puan alan Beyza 19 Kasım Yemekteyiz kim kazandı sorusuna cevap olmak için önemli bir başarı elde etti.

17 Kasım Çarşamba Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sinem Aksu
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu Resmi

17 Kasım Çarşamba günü Yemekteyiz programında Sinem Aksu yarıştı. Yemeklerinin iyi plansa da istediği lezzetleri verememesi, rakiplerine karşı sert eleştirileri sinem2in alacağı puanları kat ve kat düşürdü.

Onur Özuyanık  4
Beyza Yılmaz  5
Gaye Şengül  6
İsmail Keskin  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**17 Kasım 2021 Çarşamba**

17 Kasım 2021 tarihinde yarışan Gaye, rakiplerinden 20 puan alırken, sunucu Zuhal Topal’dan 5 puan aldı. Dolayısı ile 19 Kasım Cuma Yemekteyiz bu hafta kim kazandı sorusuna cevap olamayacağı da kesinlik kazanmış oldu.

18 Kasım Perşembe Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gaye Şengül
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül Resmi

18 Kasım Perşembe günü 20 yıllık tecrübesi ile belli bir süre otel restoranında çalışan Gaye Şengül yarıştı. Gaye’nin yemekleri rakiplerine kıyasla iyi yemekler yapması ve kendisinden önce yarışan Sinem’in İsmail’e kızıp 10 puan vermesi ile Gaye Beyza’yı %100 eleyip, 15.000 TL için en iddialı isim haline geldi.

Onur Özuyanık  6
Beyza Yılmaz  5
Sinem Aksu  10
İsmail Keskin  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   34

**18 Kasım 2021 Perşembe**

18 Kasım perşembe günü Gaye Şengül rakiplerinden 26 puan alırken, sunucu Zuhal topal2dnma 8 puan aldı. Dolayısı ile 34 puan alan Gaye Yemekteyiz kim birinci oldu? sorusuna en yakın isim oldu.

19 Kasım Cuma Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İsmail Keskin
Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin Resmi

19 Kasım Cuma günü mesleği aşçı olan İsmail Keskin yarıştı. İsmail Keskin menüsünü dolu dolu olması, eksiksiz ve lezzeti menüler sunması ile bu hafta Zuhal Topal kim kazandı sorusuna en yakın iki isimden biri oldu.

Onur Özuyanık  9
Beyza Yılmaz  9
Sinem Aksu  7
Gaye Şengül  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   37

**19 Kasım 2021 Cuma**

İsmail Kesnkin hem zahmetli hem de zor menüsünü zamanında yapıp, üzerini değiştirmesi, yemeklerini rakiplerine kıyasla çok iyi sunmasından dolayı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19 Kasım Cuma puan durumu sonucun da iyi puanlar aldı.

19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • 15 Kasım Yemekteyiz Pazartesi Puanı (Onur Özuyanık) = 20 Puan
  • 16 Kasım Yemekteyiz Salı Puanı (Beyza Yılmaz) = 30 Puan
  • 17 Kasım Yemekteyiz Çarşamba Puanı (Sinem Aksu) = 26 Puan
  • 115 Kasım Yemekteyiz Perşembe Puanı (Gaye Şengül) = 34 Puan
  • 19 Kasım Yemekteyiz Cuma Puanı (İsmail Keskin) = 37 Puan

15 Kasım ile 19 Kasım haftasında yarışan yarışmacıların puan durumu yukarıda verilmiştir.

Yemekteyiz 19 Kasım Cuma Kim Kazandı

19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı, %100 belli olabilmesi için son yarışmacı İsmail Keskin’in puanları alması gerekiyor. Yemekteyiz haftanın birincisi kim sorusunun cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz 19 Kasım Cuma Kim Kazandı
Yemekteyiz 19 Kasım Cuma Kim Kazandı – İsmail Keskin

15 ile 19 Kasım haftasında yarışan yarışmacılar arasında Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19 Kasım Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı, İsmail Keskin oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu