Gelinim Mutfakta

19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Çeyrek Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 19 Kasım Puanları

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Pazartesi günün birincisi olmak ne kadar önemli olduğunu geçen hafta bizzat şahit olduk. Bir puanın bile ne kadar kıymetli olduğunu gören gelinler, hafta başından işi sıkı tutup, gün sonunda verilen çeyrek altını kazanıp, Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta finalinde verilen bilezikleri almak isteyen gelinler 19 Kasım Pazartesinden itibaren işi sıkı tutacaklar. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 26 Kasım Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım 2021 Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçen hafta finalinde Hatice ve kaynanası İlhame hanıma oldukça büyük tepkiler geldi. Fatih yürek de otoritesini ortaya koyarak olmamış tabakların beş puan aldığını, Hatice’nin yemekleri bilerek geciktirdiği manasında sözlerle bu haftayı işaret ederek artık hafta başından itibaren böyle durumlara izin verilmeyecek dedi. [mavibuton]23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puanlar[/mavibuton] için tıklayınız.

Bakalım Fatih Ürek’in bu çıkışı 19 Kasım gelinim mutfakta puan durumu açısından bir değişiklik oluşturacak mı? Yani Hatice gene bildiğini okuyacak mı? Hep birlikte göreceğiz. Ayrıca [pembebuton]23 Kasım Gelinim Mutfakta en yüksek puanı kim aldı[/pembebuton]? Görmek için tıklayınız. [pembebuton]22 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Her Pazartesi yeni bir yarışmacı ve kaynanası yarışmaya dahil oluyor. Yarışma programı izleyen seyirciler devamlı yeni isimlerin gelmesi yönünde sitemizde görüşlerini paylaşıyorlar. Bizde onların sesi olalım ve eski yarışmacıları tekrar tekrar yarışmaya dahil etmeyin diyelim. Sözlerim Cansu ve Ezgi’ye değildir. Cansu doğum için yarılmıştı. Dikkat: Gelinim mutfakta 19 Kasım puan durumu sayfanın alt kısımlarına doğru verilmiştir.  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çarşamba[/pembebuton] en yüksek puanı alan gelin kim olduğunu ve çeyrek altını kim aldığını görmek için tıklayınız

Yarışmadan elenmediği için yeniden gelmesi gerekiyordu. Ezgi’nin yarışmaya dahil olması ise Cansu’nun aniden doğum yapması nedeni ile hafta finalinde haksızlık olmasın diye daha önceden yarışma programında yarışmış bir gelin olması gerektiği için Ezgi dahil oldu. Bu konuyu bir kez daha hatırlatayım. [mavibuton]20 Kasım Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için Tıklayınız.

Yeni haftaya başlarken, yeni kaynana ve gelin merhaba derken gelinim mutfakta puanlama da nasıl bir performans göstereceğini de sizler gibi bende oldukça merak ediyorum. Umarım İlhame hanım ve Hatice gibi haksızca puanlar alan birileri olmaz. Açıkça Hatice ile İlhame hanımın geçen haftaki puanlamasını haksız buluyorum. Bu benim görüşüm. Sizler ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi açıkça yazabilirsiniz.

Yeni gelen gelinin ismi Elif, kaynanasının adı da Ziyafet hanım. Ziyafet hanım daha ilk günden gelinlerin temiz iş yapmadıkları yönünde eleştirilerde buldu. Bir taraftan da kendi gelini Elif’e bir çay yap işim üşüdü diyerek ne kadar otoriter bir kaynana olduğunu gösterdi. Bakalım kendine bu kadar güvenen Ziyafet hanım Bakalım 19 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilirken de kendisinde bu güveni görebilecek miyiz? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Artık TV ekranlarında kavga gürültü tartışma olmasını istemiyoruz. Bir çok yarışma programına baktığımızda Gelinim Mutfakta yarışması daha az tartışmanın olduğunu görüyoruz. Ezgi ile Cansu’nun da barışması ile tartışma ortamı umarım olmayacak. Şahsen Cansu ile Ezgi’nin barışmasına sevindim. Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? olursa olsun günün sonunda kazananı kutlamalıyız. 

2018 yılının Mart ayından itibaren yayın hayatına devam eden yarışma programı ilk haftadan itibaren 175 adet bilezik dağıtmış. Fatih Ürek vergisini dahi verip gelin kazandığı bilezikleri alıp gidiyor diyerek yeni yüzleri yeni yarışmacıların başvurmasını istiyor. Kendine ve kaynanasına güveniyorsanız sizlerde yarışmaya başvurup beş bileziğin sahibi olabilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 19 Kasım Pazartesi puanları sayfanın alt kısmına doğru tablo halinde verilmiştir.

Artık yeni gelen yarışmacı bilezikleri kazanmaktan çok yarışmada kalmak adına yarışacaktır. Ezgi 30 bilezik alarak yarışmada en çok bilezik alan gelin olurken, Cansu de ikinci sırada 25 bilezikle Ezgi’nin hemen arkasında yer aldı. Hatice ise her ne kadar iyi yemekler yapamasa da bir hafta boyunca kendi gelinin tabağını her seferinde bulan ilk kaynana olması nedeni ile Hatice de Gelinim Mutfakta 19 Kasım puanları verilirken gene kendi kaynanasından beş puan alacağını düşünüyorum.

Bu sebeple yeni gelen gelin Elif mutlaka iyi yemekler yapmak zorunda veya yemeklerini hem Cansu’ya hemde Ezgi’nin yaptığı gibi yapmak zorunda olduğunu söylemeliyim. Not: Gelinim Mutfakta 19 Kasım Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Günün Birincisi Ve Puanları İle Günün Yemeği (Pazartesi)

19 Kasım Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? veya 19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da en yüksek puanı kim aldı? Evet kaynanalar birazdan puanlama yapacaklar ve bu sorunun cevabını da bir nevi vermiş olacaklar. Gözler gene İlhame hanımın verdiği puanlarda olacak. Hatice eskisi gibi yemeğinde farklı yapma konusunda rahat olmadı ama yinede yemek yapılan ortamda olmadığımız için bariz bir farklılık var mı yok mu? Bilemediğimiz için rakiplerin yaptığı yorumlara güvenmek zorundayız.

Gelinim mutfakta puan kısmını artık tablo halinde veriyor ve mobil kullanıcılarımızın yazılan puanları daha net görmesi için kodlama ekibimiz ellerinden geleni yapmaktadır. Her telefonun kendine göre özelliği olduğu için  Gelinim mutfakta puan tablosu açısından kayma veya göremeyen okurlarımız yorum kısmından telefonun modelini ve kullandığı tarayıcıyı yazarak bizlere bu sayfanın altında bulunan yorum kısımından bildirebilirsiniz.

Arkadaşlar yeni bir haftaya başlıyoruz. Sizlerden bir kaç ricam olacak. Yarsanız çok mutlu olurum. Öncelikle düşündüğümüz ve %100 kesin bu böyledir diye düşüncelerimizi karşı tarafa kabul ettirmek için birbirimizi kırmayalım. Sonuçta bizler bu programı rahatlamak ve günün stresinden kurtulmak için izliyoruz. Ancak tartışarak ve birbirimizi suçlayıp hakarete varan sözler ile hem birbirimizi kırarız hem de stres oluruz diyerek sizce; Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Tahminleri alayım.Gelinim Mutfakta Elif Kim - 19 Kasım Pazartesi 2018 - Elif'in Kaynanası Ziyafet Resim 1

Son  olarak ise bende insanım Gelinim mutfakta toplam puanlar da hesaplamaları anlık hızla yaptığım için bazen yanlış yaptığım oluyor. Lütfen böyle bir durumu fark ederseniz bana bildirmekten çekinmeyin.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Pazartesi puanlama kısmını birazdan vereceğim. Ancak her hafta bir favori açıklıyoruz. Sizlerde yorum kısmından favori olarak hafta sonunda bilezikleri alacak gelini açıklıyorsunuz. Bende bu hafta favori gelin kim olduğunu, Salı günü açıklamak istiyorum. Çünkü yeni gelen gelin Elif’in, elinin lezzetini ve kaynanası Ziyafet hanımın kendi gelinin tabaklarını ne kadar tanıdığını görmeden cevap vermek istemiyorum. O yüzden önce 19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verilsin bir bakalım.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu verilmeden önce bilezik listesini yeniden güncelleyelim. Ezgi 30 bilezik, Cansu 25 bilezik, Elif 20, Başak 20, Özlem 18 bilezik aldı. Ezgi rekorlara doymuyor. Bakalım bu haftada bilezikleri kazanabilecek mi? Not: 19 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓  Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Sözlerimi daha fazla uzatmadan, 19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeğini ve malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Günün Yemeği Arpacık Soğanlı Enginar Ve Malzemeleri

 • Yarım su bardağı zeytinyağı
 • 20 adet arpacık soğan
 • Bir adet havuç
 • 8 adet enginar
 • Bir adet limon kabuğu rendesi
 • 1 çay kaşığı tuz
 • İki kaç kaşığı ak biber
 • Bir yemek kaşığı toz şeker
 • Yarım limon
 • 1,5 su bardağı su
 • Yarım bağ dereotu

Belirlenen süre içerisinde gelinler günün yemeğinin yapımını tamamladılar ve 19 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlama aşamasına geçildi. Gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte cevapları…

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Puanları (19/11/2018 Pazartesi)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Ezgi      : 5
Cansu  :  2
Hatice :⇒ İlhame’nin Gelini 2
Elif       : 1

*************************
Her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Bizler puanları anlık olarak güncellerken sizler de bu puanları anlık olarak görebilmeniz için sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puan

Ezgi      : 1
Cansu  : ⇒ Sevgül’ün Gelini 3
Hatice   : 5
Elif       : 2

“19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Ezgi     : 5
Cansu    :  3
Hatice   : 1
Elif       : Ziyafet’in Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 30 – 35  saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi     :Reyhan’ın Gelini 5
Cansu    :  2
Hatice   : 2
Elif       : 1

*************************

Gelinlerin 19 Kasım Pazartesi Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi 5 1 5 5 16
Cansu 2 3 3 2 10
Hatice 2 5 1 2 10
Elif 1 2 4 1 8

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Pazartesi Puanlama Sonucu

*************************

19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün BirincisiEzgi
Gelinim Mutfakta 19 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

19 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **Elif**

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (19 Kasım – 23 Kasım Haftası) – Pazartesi

  Ezgi’nin Puanı      : 16
Cansu’nun Puanı  : 10
Hatice’nin Puanı  : 10
Elif’in Puanı         : 8

Gelinim Mutfakta 177. Bölüm 20 Kasım Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

68 Yorum

 1. Mevlid kandiliniz mubarek olsun… yeni hafta yeni yarışmacılar ve yeni puanlar verildi… herkese hayırlı olsun….
  Bu arada Sarp bey hayat.. hayat okyanus ve dahası kayıppp neredesiniz.?

  1. Yoğunum, teşekkürler sizin de mübarek olsun hepimizin. Gelirler müsaitoldukça hafta başladı puanlamamı yapayım

  2. Biraz işlerim vardı. Filiz ablam buradayım teşekkür ederim. Amin inşAllah hayırlı kandiller dilerim. ?

 2. Vallahi reyhana tabaklar hakkında bilgi veriliyor kanıtı reyhan hanım ezginin tabağını açar açmaz 5 verdi oysa diğer tabaklar açılmamıştı ezginin 5 puan silinmesini rica ederim

  1. Evet Ezgi ve Cansu’dan silinmeliydi haklısınız, bariz etkileyici bir durumdu tadı puanlamayı etkileyen

  1. Zeynepcim Hatice değilde Cansun’un gitmesini yürekten istiyorum ?. Kayınvalidesi önceden pek konuşkan biri değildi. Konuşmaya başlayınca canımı sıkmaya başladı ?

 3. Yeni kaynana gelinine ne yorum yapiyo ya ben kaynanami sevmiyodum diyo gelininin birini seviyo bunu sevmiyo bu kadarda olmaz ya

     1. Hoş bulduk Sarp :) :)
      Geçmiş olsun Hayatcım seni burada görmek çok güzel:)

  1. Hayırlı kandiller Sarp.
   Umarım ama umarım tahmininde yanılırsın. Bunu çok istiyorum. Elifin gitmesini istemiyorum. Cansu’nun gitmesini istiyorum. Ama olmayacak eminim rüyamda görürüm ancak ?. Senin tahminin tutuyor.

   1. Teşekkürler, Cansu’nun yolu var daha bence, rüyanda bile görsen iyi ;) tahminlerim gönlüme göre değil olaylara dengelere göre

    1. Rica ederim. Sarp korkarak söylüyorum. Bence de yolu daha var ?. Bir mucize olsada gitse. Bakalım zaman geçtikçe neler olacak. ?

     1. Cansu Ezgi’den sonra giderse şaşırmam bakalım :) yeniyi nasıl buldun

     2. Yeni gelin bana çok samimi geldi kayınvalidesi de öyle ilk geldiği için daha açılamadı. Eminim o da güzel yemekler yapacak Sence? ?

     3. Yeni geldiği için gelin heyecanlı ve tedirgin ama kayınvalidesi masallah ölüyü diriltip iş yaptıracak türde :) kız yemek yetiştirme derdinde gelmiş çay yapsana diyor. Gelin birkaç güne açılır fakat kayınvalideyi beğenmedim samimiyetten çok patavatsız sıkıntılı geldi bana

     4. Beni güldürdün ?.Aslında samimi de kameralara oynuyor? Türk milleti olarak çay vazgeçilmemiz :) ne olursa olsun o çay önüme gelecek demek istemiştir?. Bari Reyhan gibi pek gelininin üstüne gitmesin bari ? olmasa o programa videomu yollayacağım yeter artık diye??.

     5. Yolla bazen gerekiyor hep eski yarışmacılar mı yollayacak :) Evet tutunma için oynamalar, ya gelin ya kaynana biri oyuncu olmazsa evden izliyolar sonra :)

     6. Aynen ya hep eski yarışmacılar mı yollayacak orada bir dursunlar yani ?. Geveze hayat geliyor ?. Bak beni yine güldürdün :D oyuncu olmasalar suratı asık evde izliyorlar???. Çok sinsiler korkulur valla ?

     7. Korkulur :) Geveze dedinde geçen çakma geveze buralardaydı geçerken uğramış :)

 4. Hollandadan herkese hayirli kandiler diliyorum ezgi ve reyhan hanimi cok seviyok reyhan hanim yarismanin gulusun altin ezgide ite bu

  1. Hayırlı kandiller. Teşekkür ederim.
   Reyhan ve ezgi sevilmez mi? Onlar gönlümüzün sultanılar:)

 5. Cevaplama kısmı bitti ?? buradan devam ?
  Çakma geveze uğramış öyle mi bir selam verseymişim? ikizim sonuçta?

  1. Aaa yukarı yazmışın yeni gördüm, yorum yaptı kayıplara karıştı hayatı sen sandı galiba tam anlamadım orasını programı dinlemeye çalışıyordum, selam sölerim :)

   1. Bende sandım ki Sarp kayıplara karıştı :) yazmışsın,
    Orayı mı anlamadın. Sana anlatayım bu siteye benzer hint dizi özetleri Türk dizi özetleri yazılıyor. Aynı bu site gibi ben Aynur ve bir çok arkadaşlar gibi burada tanıştık. Baya uzun süre arkadaşlığımız oldu. İnsdagramda karşılaştık anlayacağın.buradaki arkadaşlığımızı gerçek hayatta taşıdık. Bir birimizi gördük konuşuyoruz insdagramda ;) Aynur insdagrama giremiyormuş. Bir gurubumuz var 4\5 kişi arkadaşlarımıza haber vermemi istedi ;) uzun konuştum dimi özür :D

    1. İyice karıştı :) :) Ben çakma gevezeyi kastetmiştim, olsun Aynur insta durumu da anlaşılmış oldu, hoşmuş. bende insta olsa beni de yazın ben de varım derdim gönül koyardım ama yokum :) :) o geveze ikizinmiş doğruymuş muhuhahah görüşürüz

     1. Baya karman çorman oldu ?. Üzgünüm benim hatam?. Gitmeden önce güldürüp gittin. Allah’ta seni güldürsün ? iyi geceler görüşürüz ?

 6. merhabalar))
  okyanus Hayat beni tanidinmi?
  tanidiysan arkadaslara soyle ben instaya giremiyorum kaç kere denedim ama olmuyor

 7. Merhaba ? Aynur’um hoşgeldin kuzum. Ben şuan bilgisayardan giriyorum. Abime söylerim abimde Aleyna’ya söyler. Aleyna da havaya söyler. Tmm cnm bnm sen merak etme ?

  1. Ne demek Aynur’um herzaman ;) çok sevindim cnm girmene. Benden selam söyle arkadaşlara bilgisayardan girdiğim için DM yok o yüzden aranıza katılamıyorum.?

 8. ARKADAŞLAR SALI GÜNÜ KONUMUZ YAZILMIŞTIR BU SAYFADA BULUNAN BENZER KONULARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. HALA ULAŞAMAYAN OLURSA HABER VERİN BENZER KONULARDA GÖZÜKMESİ İÇİN SAYFAYI BİR KEZ YENİLERSENİZ GÖZÜKECEKTİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu