Gelinim Mutfakta

19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Kim Birinci

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Salı günün birincisi kim oldu? Haftanın ilk günü bu hafta bilezik yarışı Elif ile Duygu arasında olduğunu bildiğimiz Duygu Elif’e fark atarak ilk gün birinci olan gelin oldu. Bugün de  Gelinim Mutfakta 19 Kasım Salı Puanları verildiği esnada Elif’in Duygu’ya fark atmasını, en azından yakalamasını bekliyoruz. Zira bu hafta Elif ile Duygu arasında geçecek. 

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım 2021 Cuma Bu Hafta Altınları Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

=> Bu arada [pembebuton]10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta bugün Elif'in Eşi sürpriz ziyareti - 19 Kasım 2019=>Bu arada [mavibuton]3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde bilezikleri alarak bilezik sayısını 40’a çıkartmayı başardı. haftanın ilk günü genel de Elif kutlama yapardı. Ancak kutlama yapmamasına sosyal medyada verilen tepkiler;

“Elif’e ne oldu da bilezikleri kutlamadı
Elif bilezikleri aldığını niye kutlamadı”

=>Bu arada [mavibuton]26 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Şeklinde tepkiler vermiş, ancak bizler de üzerinde çok durmamıştık. anladığımız kadarı ile eşinin bilezikleri kutlaması için stüdyoya geleceğinden haberdar olduğu çok belli oldu.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 22 Kasım Cuma Haftalık Toplam Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.19 Kasım Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu açıklayan Fatih Ürek Son zamanlarda yarışmacıların günün yemeğine uygun giyinmesi, bir de yemeği bilmiyor gibi şaşırmaları izleyenler açısında

“Program da her şey kurgu mu?”

Şeklinde düşünmeye itiyor. Zira ben bile bazı zamanlarda bunun olması imkansız dediğim zamanlar oldu ve bende bu olay kurgu mu diye düşündüğüm anlar olmuştu. Not: 19 Kasım puan durumu sonucu yazının en sonunda verdik.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 21 Kasım Perşembe Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ElifBu hafta 19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları Gamze için ya tamam ya devam mücadelesi olacak. İstatistiklerimize göre, yeni gelen yarışmacı ilk gün en düşük puanı alan gelin olması halinde hafta finalinde eleme potasında yarıştığını, ikinci gün gene düşük alan gelin olur ise kesinlikle bu hafta elenen yarışmacı olacağını rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

=> Bu arada [mavibuton]20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi eğer ki Gamze olur ise elenme potasına yine de gireceğini söyleyebilirim. Bu zaman kadar yeni gelen gelin ilk gün düşük alıp son gün eleme potasına girmeyen olmadı. bu potadan kimisi çıkmayı başardı. Kimisi ise geldiği gibi elendi. 19 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta bugün birinci olan Duygu ve kaynanası

Çiğdem kaynana eskiye nazaran gözle görülür bir şekilde yüksek puanlar vermeye başlasa da geçen haftanın kırılma noktası Elif’i bulup beş verirken, diğerlerine bir vermesinin yanı sıra Elif o gün yemeğini hiç yapamamıştı. Hatta günün kritiklerinde bunu kabul de etmişti. Not: bugün kim birinci olduğunu yazının en sonunda açıkladım.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

19 Kasım Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında, yeni gelen kaynana nasıl puanlar yapacak diye merak etmiyoruz. Zira ilk gün kendi gelinin bulaması, güçlü bir yarışmacı olmadığını gösteriyor. Bu hafta en yüksek puanlarını genellikle Elif’e vermesini bekliyoruz.Gelinim Mutfakta 19 Kasım Salı Puanları Açıklandığı An Kıymet

Şu an yarışmacıların güç dengesine, kaynanaların gelinlerini bulma performansında genel tablodan baktığımızda Elif ile Çiğdem’in bariz üstünlüğünü görüyorum.

Çiğdem gibi gelinin bulan bir kaynana yok. Elif gibi her defasında iyi yemek yapan da yok. Bir gün iyi yapabiliyorsa, ikinci gün bunu devam ettiremiyor. Ancak Elif her defasında iyi yaptığı için zirvede bir şekilde kalıyor. 19 Kasım Salı haftalık toplam puanlar açıklandığında yine elif’in zirveye yerleşmesini bekliyoruz.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

19 Kasım Salı puanları sırasında yine tansiyonu yüksek bir puanlama günü geçi,receğiz. Çiğdem kaynana yine düşük puanlar verecek. Gelinler de buna itiraz edecek. Aysel kaynana yine Elif’i sinirlendiren bir puanlama yapacak. Aslında gelin ve kaynanalar arasında ciddi bir gerilim var. Duygu bu hafta bilezikleri alırsa özellikle Duygu ile Çiğdem arasında ki mücadele ve gerilimin boyutu katlanarak artacak.

Bu hafta henüz sadece Pazartesi puanları verilmesine rağmen geçtiğimiz hafta birinci olan geline baktığımızda kaynanası tarafından en çok bulunan gelin olduğunu görüyoruz. İlk günden gelinin bulan kaynanalara baktığımızda Çiğdem, Aysel ve Şaheste ilk günden gelinin bulan kaynana oldular. Bakalım Gelinim Mutfakta 19 Kasım Puanlama sırasında gelinene en çok desteği hangi kaynana verecek? İzleyip, göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Salı Puan Durumu Sonucu

11 Kasım 396. bölümü ile başlayan bu hafta, birazdan 19 Kasım salı 397 bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Hafta başında Rumeli günü olarak nitelendiren Fatih Ürek, ilk gün o bölgeden bir yemek yapıldı. Birazdan günün yemeği açıklanacak ve sizler oldukça şaşıracağınız bir yemek olacak. Bakkalım bu ilginç yemeğe kaynanalar 19 Kasım Salı Puanları verirken zorlanacak mı? Not: Gelinim Mutfakta 19 Kasım Salı Puan durumu sonucu yazının en sonunda sizleri bekliyor.19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alan Alan yarışmacı

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında, ilk gün çeyrek altını alan Duygu eğer bu hafta bilezikleri Elif’e kaptırmamak istiyor ise %100 bugün çeyrek altını alan gelin olmalı. Yani bugün en yüksek puanı almalı ki rakibi Elif’e fark atabilsin. Aksi halde Elif kolaylıkla zirveye yerleşeceğini söyleyebilirim.

19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu bizlere %100 olarak neyi verecek? Yani bugün kesin olarak elde edeceğimiz sonuç ne diye baktığımızda, Gamze bugün günün sonuncusu olması halinde kesinlikle hafta finalinde elenen yarışmacı olacak.Gelinim Mutfakta 19 Kasım Salı Çeyrek Altını Alamayan Gamze Ve Kıymet

Bugün çeyrek altını alan gelin, son bölümde yaşadığı bir aksilik yüzünden istediği puanları başka kaynanalardan alamayan Melike olması halinde hem Elif hem de Duygu için yeni bir rakip daha kadroya katılmış olacak. Not: 19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.

Elif adım adım bilezik listesinde sırlamasını yükseltmeye devam ediyor. Şu an her ne kadar üçüncü sırada yer alıyor olsa da Gülcan ile iki bilezik kaldı. bu haftada bilezikleri alması halinde en çok bilezik alan listesinde ikinci sıraya yerleşecek. Tabi bunun için öncelikle 19 Kasım Salı puan tablosu sonrasında günün birincisi olmalı ve zirveye yerleşmeli.Gelinim Mutfakta 19 Kasım 2019 Günün Birincisi olamayan Yarışmacılar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını alan ve bu hafta bilezikleri alma konusunda en istekli olan Duygu’nun bir sıkıntısı var ki o da her daim yemeklerine odaklanamıyor. Bu sebeple istikrarlı puanlar alamıyor. Bire gün bakıyoruz zirvede ertesi günü sonuncu oluyor. Lakin Elif ya zirvede yada zirveye yakın puanlar aldığı için hafta finalinde rakiplerine doğal olarak fark atmış bir şekilde yarışıyor.

Bugün Haftalık Puan Tablosu açısından Gamze’nin eleme potasına düşüp düşmeyeceği kesinlik kazanacak. Bizce %100 bu hafta toplam puan durumuna göre eleme potasına düşeceğini bekliyoruz. Gelinim Mutfakta 19 Kasım Puanlaması Yapıldığı An

19 Kasım Salı Çeyrek altını kim aldı? İlk gün beklentilerin altında kalan Gamze bu hafta elenecek kişi olacağı konusunda bizde büyük kanı uyandırdığı için bugün çeyrek altını alan yarışmacı olamayacağını düşünüyorum.  Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıBirazdan kaynanalar haftanın ikinci günü puanlamasını yapacaklar. Ancak sizler de çok merak ettiğiniz, bugün gelinlerin hangi yemeği yapacağını malzemeleri ile birlikte vereceğim. Sonrasında bugün 19 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve yarışmacıların aldığı toplam puan durumunu açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Davut Çelebi Köftesi

Gelinim Mutfakta Davut Çelebi Köftesi Malzemeleri - 19 Kasım 2019

  • 1 su bardağı bulgur (ince)
  • 1 su bardağı buğday
  • Bir su bardağı irmik
  • Bir adet orta boy soğan
  • iki çay kaşığı tuz
  • İki çay kaşığı kişniş
  • 1 çorba kaşığı salça (domates)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Haftanın ikinci gününü gelinlerin yapacağı yemeğin adı açıklandığında kulaklarıma inanamadım. Daha önce böyle bir isimde yemek duymadığım için Fatih Ürek stüdyoya birisini çağırdı sandım. Ancak gerçek çok geçmeden anlaşıldı.

[pembetext]=>Bu hafta Gamze Kesin olarak eleme potasında yarışacak. Bana göre %100 elenen isim olacak.[/pembetext]

Günün yemeği olarak seçilen Davut Çelebi yemeği malzemelerini verdikten sonra kısaca nasıl yapacaklarını gelinlere anlattı. Tabi bende pür dikkat dinledim. Not: Bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Puanları (19/11/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 4
Melike : 5
Gamze : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Duygu : 1
Melike : 5
Gamze : 1

*************************
” 19 Kasım 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 2
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Gamze : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Pakize‘nin verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 5
Melike : 2
Gamze: => Pakize’nin Gelini 1

*************************

Gelinlerin 19 Kasım 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 3 4 4 3 14
Duygu 4 1 2 5 12
Melike 5 5 5 2 17
Gamze 1 1 1 1 4

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Kasım Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 12 + 14 = 26
Duygu  : 16 + 12 = 28
Melike  : 10 + 17 = 27
Gamze : 9 + 4 = 13
*************************

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Salı Puanlama Sonuçları

*************************

19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE
Gelinim Mutfakta 19 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MELİKE
19 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GAMZE

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Kasım 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

20 Kasım 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 398. bölümü ile gelecek olan programın 20 Kasım Çarşamba fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu