Gelinim Mutfakta

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Hilal Mi Elendi

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta beş altın bileziği kim kazandı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta kim elendi? Bilezikleri bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma kim elendi? Soruların detaylı cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Bu hafta Bilezikleri kim aldı? Görebilmek için tıklayınız.

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

 1. Aysun: 81 puan
 2. Ayten: 64 puan
 3. Dudu: 52 puan
 4. Hilal: 40 puan

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Kim elendi resmi

Yukarı da yer alan puan durumu Perşembe günü gelinlerin elde ettiği puan durumudur. 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucu yazının devamına eklenmiştir. 

=> Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Bu Hafta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü ve ilk puanlaması 15 Mart 2021 tarihinde Seda Sayan’ın verdiği puanlarla başlayan yarışma programında bugün hafta finali ile Kanal D ekranlarında gelecek olan yarışma programında bir gelin %100 beş altın bileziği kazanırken, bir gelin de %100 elenecek.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mart 2021 Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Hilal ve kaynanası

Bugün 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu belli olmadan önce bu hafta bilezikleri kim aldı? Yada kim daha yakın diye bakıldığında Aysun Kuşatan en yakın rakibine 17 puan fark açtığını dolayısı ile bu hafta Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Haftalık puan durumu öncesinde bilezikleri %100 garantilediği görülüyor. 

Diğer yandan 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu henüz netlik kazanmadan Perşembe günü elde edilen toplam puan durumu soncuna bakıldığında bugün Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Puan Tablosu öncesinde %95 oranında elenmeyi garantilediği görülüyor. 

19 Mart Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Aysun : 81 + 20 = 101 (Rekor)
Ayten: 64 + 20 = 84
Dudu: 52 + 13 = 65
Hilal : 40 + 10 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYSUN

19 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  HİLAL

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN / AYTEN
Gelinim Mutfakta 19 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU AYTEN ALDI
19 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HİLAL
*************************

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı resmi

15 Mart Pazartesi tarihinde başlayan ve 19 Mart 2021 tarihinde filan puanlaması sonrasında haftalık puan durumu sonucunda göre 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı? Sorusunun cevabı Aysun Kuşatan oldu. Aysun Cuma günü 82 puanla zirvede girdiği final puanlamasının galibi oldu. bu hafta beş altın bileziği alan Nurten ile Aysun oldu.

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi resmi

15 Mart 2021 Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Hilal Özdemir  19 Mart Puanları sonucunda elenecek isim oldu. 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı bu hafta yarışmaya kaynanası Dile ile birlikte katılan Hilal Özdemir oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Bugün Aysun Nurten gitmezler bence Dilekle hilal gider düşünüyorum

  1. Seda sayan aysun eklendiğinde çok üzülmüştü ne yaptın ne etti orda tutmayı başardı aksunun orda tutması için elinde geleni yapıyorum niye aynısını zeynebe yapmadı çok büyük oyunlar oynanıyor bunu herkes bilsin emeklere yazık 🤬

 2. Kendisini sevmememe rağmen Aysun hakkıyla bilezikleri aldı.Ancak bugün Neriman hanım ve Nuray hanım yanık ekmek kadayıflarına haksız yere puan verdiler.Çok yazık.Dudu’nun bir rahatsızlığı var.2 gündür berbat durumdaydı.Buda puanlarına yansıdı.Ayten’in şansı hala devam ediyor.Hamuru fırında yaktı,yanıkları biçakla temizledi.Şekerleri hem Dudu hemde Ayten yaktı simsiyah oldu ama yine puan aldılar.Verilen bu puanlar hakkaniyete sığmıyor.Hilal söylediğim gibi gitti hiçbir iz bırakmadan.Pazartesi günkü fragmanda Neriman ve Nuray hanımın gizli pazarlıklarının devam ettiğini görünce şaşırdım.Çıkar ilişkileri neye kadir oluyor.Nurten hanım oldukça Ayten ve Dudu’nun yapacağı birşey yok.Ancak Aysun ayarında bir rakip olacakki ve gelecek kayınvalidede Nurten hanım gibi olacak ki ancak onları sıkıştırabilirler.

  1. Kom gelirse gelsin Aysun ve Nurten.gibi torpilli olmayacakları için sans tanımıyorum ben
   Diğer gelinlerin emeklerine yazık gidenlerin haklarına girip kül hakkı yiyorlar Aysun gitmeli

  1. Hem de nasıl.Zeynep’i kumpasa getirdiler.Elenmesinin en baş nedeni kayınvalidesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu