Gelinim Mutfakta

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Haftalık Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma günün birincisi ve çeyrek altının alan gelin belli oldu mu? 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu toplam puanlar netleşti mi? Bugün çeyrek altını kim aldı? 19 Mart Cuma günün birincisi bugün kim oldu? 9 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu bilezikleri Aysun mu aldı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Haftanın final bölümü olan Cuma günü çeyrek altını kim aldı? ? Bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin Ayten mi oldu? Bugün kim birinci oldu? Soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Puanları ve günün birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Puanları sonucu açıklandığında bir gelin %100 elenecek. Şu an için eleme potasına düşen Hilal en yakın rakibi ile arasında ki 12 puan fark var. Bunda dolayı Hilal’in bugün elenmesi bekleniyor. 

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Dudu ve kaynanası Ayten’in tavırlarını görünce “Yarışmada elenmez de kalırsam ilk seni eleyeceğim” diyerek açıkça düşmanlığını ilan etti. Bu hırs ile Dudu ve kaynanası bugün 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olabilmek için ellerinden gelenin fazlasını yapacak.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 19 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu aynı zamanda bugün çeyrek altını alan yarışmacının kim olduğunu bu yazının en sonunda açıklanmıştır.

=> 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri bu hafta kim aldı? Görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aysun Kuşatan 23 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını alan gelin oldu. Aysun bugün final puanlaması öncesinde en yakın rakibi Ayten ile arasında tam olarak 17 puan fark olmasında dolayı Aysun kuşatan bugün gelinim mutfakta yarışmasında bilezikleri kesinlikle alan isim olacak.

İlk dört bölüm boyunca çok iyi performans gösteren Aysun günün birincisi olup aynı zamanda çeyrek altını almasa bile aradaki 17 puan farkın kapanması neredeyse imkansız olduğu için bugün 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sırasında rahat bir puanlama geçirecek.

Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Puanları sonucu günün birincisi olan gelin

Bu haftanın başında yarışmaya katılan Hilal beklentilerin altın da kalan performansı nedeniyle kaynanası ile çok büyük sıkıntı yaşadı. bugün de yine aynı konu yüzünden tartışan ikili birbirlerinden özür beklediklerini şöyle dile getirdiler;

“Ben kaynanamdan özür bekliyorum!” Yarışmacı Hilal

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Hilal ve kaynanası

Kaynana Dilek ise gelininden özür beklediğini dile getirince haftanın kritiklerinin konuşulduğu sırada diğer kaynanalar da konuya müdahil olacaklar. Neredeyse tüm yarışan gelin ve kaynana Dilek kaynanayı haksız bulurken kaynana Dilek kendisini hiç bir zaman haksız bulmadığını ifade edecek. Dikkat: Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı yazının en sonunda tablo içinde verilmiştir. 

Geçtiğimiz hafta hem bilezikleri kazanan hem de bu sezon yarışan gelinler arasında en güçlü yarışmacı, aynı zaman en çok bilezik kazanan Zeynep’i elemesi ile dikkatleri üzerine çeken Dudu maalesef bugün Gelinim Mutfakta 19 Mart Puanlama da eleme potasında yarışan iki gelinden biri oldu.

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan durumu Günün birincisi

Dudu Ayten’i göndermek için ne yapıp edip yarışmada kalmak istiyor. Bundan dolayı bugün Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma puanlaması sonucunda günün birincisi olup çeyrek altını almak için kendisini adeta şartlandırdı.

Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Puan Durumu

Hilal Özdemir’in 15 Mart 2021 tarihinde Zeynep Kalyon Gökçe’nin yerine gelmesi ile başlayan programda bugün 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile son bulacak. Günün sonunda yani Cuma günü verilen puanlama sonrasında ortaya çıkacak olan bugün Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma puan durumu (Haftalık puan durumu) sonucuna göre en düşük puana sahip gelin elenirken, en yüksek puana sahip olan gelin ve bilezikleri alacak.

Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Puan durumu açıklandığı esnada Dudu

Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucuna bakıldığında henüz Cuma günü verilecek puanlar netleşmeden önce Aysun bileziklere çok yakın olduğunu, Hilal Özdemir ise eleme potasında ve elenmeye çok yakın olduğu görülüyor. Not: Bugün 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu bugün günün birincisi ve çeyrek altının yazının sonunda ki tablo içerisinde açıklanmıştır.

Toplam puan durumu sonucuna göre Hilal Özdemir en yakın rakibi Dudu ile 12 puan fark var. Hilal ne yapıp edip bugün Gelinim Mutfakta 19 Mart puanlaması sırasında bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altının alan gelin olması yarışmada kalmasına yetmeyecek. Dudu ile arasında ki 12 puan farkın kapanması Hilal’i yarışmada tutacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu haftanın final bölümünde Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Aysun Kuşatan kaç puan aldı? 19 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 19 Mart 2021 Cuma çeyrek altını kim aldı? 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu (haftalık son Puan durumu) belli oldu mu? Haftanın final bölümünde verilen puanlar soncunda ortaya çıkacak olan Toplam puan durumu sonucuna göre hangi gelin birinci oldu? Soruların cevapları ise yazının devamında ki tablo içerisinde verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Mart Puanları (19/03/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

19 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 5
Ayten: 3
Dudu: 4
Hilal: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Dilek’in verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: 2
Dudu: 1
Hilal: => Dilek’in Gelini 3

*************************
” 19 Mart 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 3
Ayten: 5
Dudu: 1
Hilal: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Aysun: 3
Ayten: 5
Dudu: => Nuray’ın Gelini 4
Hilal: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 4
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Dudu: 3
Hilal: 1

*************************

Gelinim mutfakta 19 Mart Cuma Toplam Puanlar

Aysun 5 5 3 3 4 20
Ayten 3 2 5 5 5 20
Dudu 4 1 1 4 3 13
Hilal 1 3 4 1 1 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Mart Haftası) – Cuma

*************************

Aysun : 81 + 20 = 101 (Rekor)
Ayten: 64 + 20 = 84
Dudu: 52 + 13 = 65
Hilal : 40 + 10 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN / AYTEN
Gelinim Mutfakta 19 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU 
19 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  HİLAL

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Mart 2021 Cuma Fragmanı İzle

19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin beş altın bileziği alırken bir gelin de kesin olarka elenecek. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

  1. Seda yine Aysuna 5 verdi bir kontrol ettim bugunle beraber 5 gün 5 vermiş. Yahu diğerleri figüran mi onların da canı var onların da Seda dan 5 almaya hakkı vat.

  2. SEDA SANKİ DAHA ÖNCEDEN AYSUN’UN TABAĞINI BİLİYORMUŞ GİBİ HİÇ ŞAŞMADAN AYSUN’A ÜST ÜSTE BEŞ VERİYOR!..BU NEDENSE DİĞER GELİNLERDE OLMUYOR!..

    1. Aynen yarisma degil sanki dizi eskiler hic kimse gitmiyo bu ne yaaaa yazik yazik bir kisiyi kazandiriyollar heb sacma sapan

  3. Eski yarismacilar gelsin artik lutfen. Cok ozledim onlari. Cagirin onlari lutfen

  4. Aysun-ilayda-zeynep-gizem-ayşe bunlar beraber yarışsınlar bıktık artık diğerlerinden mesela ayten sürekli şansa alıyor kaynanası kötü olanlara 5 verip buluyor seda hanım zaten hep ona 5 4 veriyo 13 puan garantisi var zaten gerisi olmuşluğuna göre değişiyor. dudu eleme potasında işte başta hakkıyla yarışırken altın alıyordu şimdi sözde ittifakla potada kendin yarış dudu ittifaka gerek yok eğer ayten sen yüksek alınca seni düşürmek için yanaştı ve başardı da dikkatli ilman gerek

  5. Ayten hic guzel yemek yapmiyor ve hep sansa aldy kesge ayten gitseydi hilalin yerine hep 2 nji oluyor

  6. Aysun gelinim mutfakta ekibi ıle antlaşma yapmış sezonluk zeynep gitti 2 kere gizem gitti 2 kere ilayda gitti bu ayasında ne var ya kayınvalidesi baskın ya antlaşması çok sıkı hayret zaten sryretmiyorum tadı tuzu kalmadı meydani ayısına bıraktılar bilezikleri alsın diye kuvvetli rakibi yok yazıklar olsun ekibe..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu