Zuhal Topal'la Sofrada

19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Tuğçe Karataş]

19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Tuğçe Karataş yarışacak. Aslen Rizeli olan Tuğçe 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışacak. Tuğçe Karataş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Tuğçe’nin menüsünde hangi yemekler var? 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucun da Tuğçe kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 19 Mayıs 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mayıs Çarşamba Puanları sonucunda ya Tuğçe yada ilk iki yarışmacı kesin olarak 15.000 TL’ye veda edecek. Böylesi kritik bir puanlamada Tuğçe kaybetmek istemediği için %100 kapasite ile yarışmak için kolları sıvadı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 9 Haziran Çarşamba Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Tuğçe Karataş

17 Mayıs tarihinde başlayan ve 21 Mayıs Cuma günü son bulacak olan bu hafta puanlar birbirine oldukça yakın veriliyor. Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm de yarışan Merve kendisinden önce yarışan Güray gibi 30 puan aldı. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar için tıklayınız.

19 Mayıs Çarşamba günü yarışacak olan Tuğçe Karataş hem menüsüne hem de elinin hızlı olmasına güvenirken, kaynanasının kendisini savunamayacağında yakınıyor. Bu nedenle hem yemeklerini hızlı sunmak, hem de kaynanalara karşı yemeklerini savunmak istediği için 19 Mayıs Zuhal Topal puanlaması sırasında tansiyon bir hayli yükselecek. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda sizleri bekliyor.

=> 26 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Tuğçe Karataş bugün hangi yemekleri yapacak? Kaynanalar Tuğçe’nin menüsüne ne söylediler? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 17-22 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Bu Haftaki Yarışmacılar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mayıs Çarşamba (2021)

19 Mayıs Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan damadın adı Tuğçe Karataş. 2014 yılında evlene ve şu an 7 yıllık evli bir çocuk annesi olan iddialı yarışmacılardan biri olan Tuğçe Karataş hem yemeklerine hem de elinin çabuk olmasına çok güveniyor.

=> 20 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Kaynanası da kendisi gibi Karadenizli olan Tuğçe ne yazık ki kaynanasına güvenmediğini, diğer kaynanaların yanında ezdireceğini düşünüyor.

19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları verildiği an

Anlaşılan o ki bugün 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları öncesinde Tuğçe kaynanasında daha çok kendisini savunacağı için kaynanalar ile birebir tartışmaya girecek. Bu da Tuğçe’nin kaynanalar karşında puan kaybetmesine neden olacaktır.

19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan aslen Rizeli olan Tuğçe ile kaynanası Kezban hakkında elde edilen bilgileri erdikten sonra Tuğçe’nin menüsüne gelecek olan 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları ile puan durumu yazının en sonunda sizleri bekliyor.

19 Mayıs Yarışmacısı Tuğçe Karataş

Zuhal Topal'la Sofrada Tuğçe Karataş
Zuhal Topal’la Sofrada Tuğçe Karataş Resmi
 • 2014 yılında evlendi
 • 7 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Aslen Rizeli
 • Kaynanası hiç güvenmiyor
 • Kendisine güveni tam
 • Açık sözlü biri
 • İstanbul da yaşıyor

19 Mayıs Yarışmacı Kaynana Kezban Karataş

Zuhal Topal'la Sofrada Kezban Karataş
Zuhal Topal’la Sofrada Kezban Karataş Resmi
 • Otoriter bir kaynana
 • Karadenizli
 • Oldukça Hırslı bir yapısı var
 • Damarına basılınca çok sinirleniyor
 • Otoriter bir kaynana

Zuhal Topal’la bugün yarışan Tuğçe Karataş’ın menüsün ile Tuğçe Karataş’ın yapacağı yemekleri öğrenen kaynanaları bu menüye karşı elentilerini birebir vereceğiz. Yazının en sonunda ise Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mayıs Çarşamba Puanları sizleri bekliyor.

19 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Tuğçe’nin Menüsü 

 • Yeşil Mercimekli Erişte Çorbası
 • Paçanga Böreği
 • Pilaki
 • Amerikan Salatası
 • Julyen kesimli Etli Sebzeli Kuzu Bonfile
 • Patates Graten
 • Göbek Salaatsı
 • Milföy Profiterol

Zuhal Topal'la Sofrada 19 Mayıs Çarşamba Puanları alacak gelin ve menüsü


Kaynanalar bu hafta yarışan üçüncü gelin olan Tuğçe Karataş’ın menüsünü duyduklarında aynen şöyle eleştirdiler;

Menü gayet kolay
Değişik yemekler var
2,5 içinde yapar

Kaynanalar

Kaynanalar her geçen bölümde rakiplerine biraz daha hırslandığı için verdikleri puanlarda da düşüş meydana geliyor. Bugün yarışan kaynana Pazartesi günü 6, Salı günü ise 7 puan vererek kendi gününe oynasa da kaynanalar Kezban’ın bu hamlesine düşük puanlarla karşılık vermesi bekleniyor. Dikkat: Tuğçe Karataş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

Bugün 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda bu hafta 15.000 TL’yi kaybedecek isimler belli olmaya başladı. Özellikle ilk iki bölümde yarışan gelinlerin eşit puan almasında dolayı Kezban’a gelecek yüksek puanları ilk iki yarışmacıyı elerken, Kezban’a gelecek düşük puanları Kezban’ı direkt olarak eleyecek.

19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Hafta ortasında yarışan ve Kezban’a gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mayıs Çarşamba puanları yarışmada ki dengeleri değiştirmeye yetecek mi? Bekleyip göreceğiz. Dikkat: Çarşamba Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda verilmiştir.

Bu hafta Çarşamba günü yarışan Tuğçe Karataş’a verilecek puanlar sonucunda ortaya çıkacak olan 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucu alt kısımda açıklanmıştır.

19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bu hafta 17 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları verilecek. Hafta finaline iki kala puanların ve puan durumunun yavaş yavaş belli olduğu şu günler de bugün 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucu belli olacak.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

17-21 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu; (19 Mayıs Çarşamba)

 • 17 Mayıs Pazartesi Puanı (Güray Yaprak): 31 Puan
 • 18 Mayıs Salı Puanı (Merve Güven): 31 Puan
 • 19 Mayıs Çarşamba Puanı (Tuğçe Karataş): 27 Puan (%100 kaybetti)

Hafta ortasında rekabetin giderek arttığı Çarşamba günü Tuğçe Karataş’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Tuğçe’nin menüsüne kaç puan verdiler? 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunda Tuğçe kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları ise alt kısımda bugünkü puanları verildiği tablo içerisinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Tuğçe Karataş)

Ayşe Yaprak   6
Hülya Güven  4
Şükran Özhan  7
Derya Şengül  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   27

**19 Mayıs 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 19 Mayıs Çarşamba Fragmanı İzle

7 yıllık evli bir çocuk annesi aslen Rizeli olan Tuğçe Karataş’ın yarıştığı, ayrıca Tuğçe Karataş’ın menüsüne gelecek olan bugün 19 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının da yapılacağı Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mayıs fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu