Gelinim Mutfakta

19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe günün birincisi ile Perşembe puanları sonucunda toplam puan durumu açıklandı! 19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Dört günlük toplam puanlar da kim önde? 19/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin Perşembe kaç puan verdi? 19 Mayıs Perşembe puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan aldı?  19 Mayıs Puan durumu sonucu Perşembe çeyreği kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (20/05/2022) 19 Mayıs Perşembe günü Senanur 16 puanla günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin olurken, Damla 9 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Puanları ve toplam puan durumu sonucu %100 açıklandığında, dikkatler eleme potasına düşen ve bileziklere en yakın olan ismin üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Perşembe Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta Edanur her ne kadar Miyase’yi elese de bu hafta aldığı puanlarla şimdiden eleme potasına düşmeyi, hatta yarışmadan elenmeyi büyük oranda garantilemiş oldu.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 19 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 19 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Güçlü yarışmacı Miyase elenmesinden sonra meydan Damla’ya ve Senanur’a kaldı. Aslıhan Miyase’nin yerine yarışmaya gelse de aldığı puanlarla henüz adından söz ettiremedi.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, Senanur ya da Damla bu hafta bilezikler için daha da iddialı ve beş bileziğe yakın olan isim olacak.

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Senanur yarışmada varlığını her geçen gün artırırken, Damla Senanur’un bu yükselişini durdurmak istiyor. Lakin Damla kendi kaynanasından aldığı düşük puanlar nedeniyle, Senanur ile istediği şekilde yarışamıyor. 

Damla ve Senanur bu hafta beş bilezik için mücadele eden isim olsa da Aslıhan, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, çeyrek altını kazanıp, bilezik yarışına adını yazdırmanın hesaplarını yapıyor. 

19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Damla kendi kaynanasında, Aslıhan da kendi kaynanasında düşük puanlar alması, iki gelini dert ortağı yaptı. Aslıhan iki kaynananın benzer özelliklerini şöyle dile getirdi. İşte Aslıhan’ın o sözleri

“Damlacım ben sana kızıyordum ama ikimizin kaynanasını adı da Nuray. Benim ki seninkinden bin beter!!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile yarışmacı Aslıhan kendi kaynanasının yaptıklarından dolayı rahatsız olduğunu dile getirirken, kaynana Nuray bu duruma karşı oldukça sinirlendi.

Damla bu hafta bilezikleri almak istiyor. Bunun içinde Senanur ile arasında ki 8 puanı kapatıp, 19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almanın hesaplarını yapıyor.

19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Aslıhan yarışmaya büyük umutlarla gelse de gerek kendi kaynanasından, gerekse rakip kaynanalardan istediği puanları alamadı. Bunun en büyük sebebi ise artık kaynanalar gelinlerinden tüyo alamaması, buna etki ettiği konuşuluyor.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Aslıhan, kendisinden beklenilen çıkışı, bugün Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Puanlama sırasında, yapmak için harekete geçti.

Yarışmacı Damla, Aslıhan’ın kendi kaynanasında şayet etmesini fırsat bilip, kendi kaynanası hakkında şöyle söyledi. İşte Damla Saçıkara’nın iki Nuray kaynana hakkında sarf ettiği o sözleri; 

“Benim bir Nuray’dan canım yandı. İkinci Nuray’ı asla istemiyorum!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla, kendi kaynanasında düşük puanlar aldığını, diğer kaynana Nuray’dan da düşük puanlar almak istediğini dile getirdi.

19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Senanur 23 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Damla 11 puan alabilirken, Edanur 10 puanla günün sonucu olan yarışmacı oldu.

Edanur aldığı düşük puanlardan dolayı, en yakın rakibi Aslıhan ile arasında, bugün Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe puanlaması öncesinde 18 puan fark oluştu. 

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Puan Durumu

16 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında Pazartesi Senanur çeyrek altını alırken, Salı günü Damla çeyrek altını kazandı. Son bölümde ise yine Senanur çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması başlayacak. Dört günün toplam puanları sonucu olan, Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe puan durumu sonucunda kimin birinci olacağı, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Senanur bu haftada bilezikleri Damla’ya kaptırmak istemiyor. çarşamba günü elde ettiği başarıyı, Perşembe günü de devam ettirmenin planını yapıyor.

Aslıhan bu sezon başında yarışmaya dahil olan dört gelinden biri olsa da henüz istediği başarıyı ve puanları alamadı. Aslıhan bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Puan Durumu Belli Olduğu An Damla İle Kaynanası Nuray

Hafta başından beri yarışmacılar yüksek puanlar almak için kıyasıya yarıştılar. Bugün 19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, bir yarışmacı eleme potasına sürüklenirken, bir gelin de beş bilezik için daha iddialı hale gelecek.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 19 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe günü Damla kaç puan aldı? Aslıhan kaç puan aldı? 19 Mayıs 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? 19 Mayıs 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Puanları (19/05/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

19 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 1
Senanur: 5
Edanur: 1
Aslıhan: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 1
Edanur: 1
Aslıhan: 1

*************************
” 19 Mayıs 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 4
Edanur: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: => Songül’ün gelini 5
Edanur: 4
Aslıhan: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 1
Edanur: => Gülten’in Gelini 5
Aslıhan: 1

*************************

Gelinim mutfakta 19 Mayıs Perşembe Toplam Puanlar

Damla 1 5 1 1 1 9
Senanur 5 1 4 5 1 16
Edanur 1 1 1 4 5 12
Aslıhan 3 1 5 3 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Mayıs Haftası) – Perşembe

*************************

Damla: 51 + 9 = 60
Senanur: 59 + 16 = 75
Edanur: 18 + 12 = 30
Aslıhan: 36 + 13 = 49
*************************

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR
Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SENANUR
19 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DAMLA

************************* 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 netleştiğinde toplam puan durumu sonucuna göre bir yarışmacı eleme potasına düşecek. Gözler haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

48 Yorum

 1. bu hafta sunucu Damla ya hep düşük verdi
  Aslıhan a en düşük puanı bugün oldu 3 yanık tabağına 4vermisti Aslıhan iyi korunuyor
  anlaşılan ekip için miyase=Aslıhan

 2. Bir göz attım internetten ozetine yeşim siz hiç tadı yok program tekdüze tatsız duzsuz bir yemek programı olmuş… İzleyenlere Allah sabır versin.. Yeşim seni çok özledik.. Şu damlayı lütfen susturun ne dediğini bilmiyor😂😂

   1. Evet misase gitti proğramın tadı kalmadı miyase elenmek için elinden geleni yaptı tahminim sonra yine katılacak

    1. Yildiz evet evet miyasesizhic zevk vermiyor baya boşluk kaldi miyasegitti cokuzuldum baya izletiyorkendini miyase tadituzuyok programin

  1. yeşim gelmeli artık. bende miyase gidene kadar seyretmedim. şimdi izlemeye başladım ama gözüm yeşimi arıyor. inşallah haftaya falan yeşim geri gelir.

   1. E bi yeşim tutturmuş gidiyorsunuz ne buluyorsonuz onlar hep kameraya oynuyorlar sankilim bilmiyorsunuz

  1. Evet damla çok geveze fakat nursende damlayı verdiği düşük puanlar damlanın hakkını çalıp antepli geline verme mücadelesinde

   1. Hak eden gelin senanur digerlerinden ayıran farkı terbiyeli olması kaynanası düşük puan verdiğinde bile çemkirmiyor

   2. haklısınız son kaynana için olmamış tabağa yüksek veriyor dedi kaynana puanlama yaparken şaşırdı senanur un tabağına 5 verecekken yanlışlıkla 1 verdi bu demek oluyor senanur yapamamış sunucu söyledi
    Damla yi düşürmek için yapıyorlar

    1. Ne alakası var ya damla yapamıyor… pilavı ciğ olduğu için kaynanası bulmuştur asıl bugüne kadar damla iyi puan aldı sunucudan hep hatalı tabak yapıyor zaten..

 3. sunucu ön planda olan ettir dedi Damla ya 1 verdi eti güzel pismisti
  senanur un daha güzel olabilir 5 verebilir
  ama damla 1lik değil eti güzel di
  bu hafta bilezikler senanur un haftaya aslıhan in

   1. damla yı kıskanıyorsunuz
    bütün kaynanalar Damla nin etini beğendi güzel pişmiş dedi
    siz nasıl nerenizle izliyorsunuz bilmiyor
    Damla bütün hafta sunucunun haksızlıgina uğradı ama yine iyi puan topladı ama Aslıhan sunucunun bütün desteğine rağmen geri kaldı

 4. DAMLA VE KAYINVALİDESİ ÇOK ÇİRKEF!..GİTSELER DE KURTULKSAK!..KAYINVALİDESİ’NİN SESİ KULAKLARI TIRMALIYOR!..

  1. kayınvalidesi hayatında hiç yemek yapmamış gibi tadım yapıyor. lezzet nedir bilmiyor. pişmemiş, eksik kalmış, diğerlerinden kötü görünen tabaklara 5 veriyor ve ne hikmetse 5 verdiği tabaklar hep damlanın oluyor. nuray çok beceriksiz ve yemekten anlamayan bir kadın imajı veriyor.

    1. damla hangi yemeği tam yapmış acaba? BECERİKSİZ DAMLA EKSİK YEMEKLERİNE RAĞMEN KAYINVALİDESİNDEN 5 ALIYOR ÇOK HAK.SIZLIK YAPIYOR NURAY.

   1. E bi yeşim tutturmuş gidiyorsunuz ne buluyorsonuz onlar hep kameraya oynuyorlar sankilim bilmiyorsunuz damlada ukela kaynanasıda

  2. yeşim taraftarları miyase gidince Damla ya sardılar
   her defasında karalayacak birini buluyorlar

 5. Filiz hanım Nurşen hanım ile damlanın arası bozukmu Nurşen damlaya hep düşük puan veriyor yetmez gibide kaymaları damlanın tabağına düşük puan verdirme gayretinde acaba damla çok konuştuğu icinmi bu tutumu yapıyor

 6. Gelinim Mutfakta programinin artik tadi tuzu kacti Yesim gidince heyecani kacmisti simdi Miyase gidince tadi tuzu kacti. onlar olmadan heycani olmuyor.

 7. Damlanın yerinde olsan nurseni mahkemeye veririm nursen göz göre göre damlanın hakkını gasp ediyor

   1. Damla çok güzel yapıyor sunucu hak yediği için ben tada güzel olana puan veriyorum diyor

 8. bu hafta sunucu Damla nin hakkını yedi
  sunucu miyase nin acısını Damla dan çıkarıyor
  miyase nin gitme sebebi olarak Damla yi görüyor olabilir ama her şartta her durumda Damla ya haksızlık yapılıyor
  miyase kendi isteğiyle ayrıldı elendi

 9. Nasıl bir cahilliktir bu ameliyatı bu yaştan sonra hiç bir dr yapmaz velevki yaptılar diyelim iyileşme süresi 2 yıldan önce değildir bu kayinvalide ameliyatı çok basit zannediyor sanki botoks yaptırıp evine gidecek mi saniyor aylarca yatak mahkumu olacak ayrıca bu ameliyatı en fazla 13 yaşına kadar yapılır inşallah bu yazıyı okur da aklı başına gelir

 10. Ben yesimi cok seviyorum insallah bu hafta yesim gelir amin hadi insallah🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲yesim seni cok seviyoruz🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍

  1. Yeşim ve kaynanası çok itici dediğin kadar sevecen değil daha önceki hiç bir yarışmacı istemiyoruz yeni kan lazım bırakın bu akraba kollamasını

 11. Senanur un karakteri aynen yeşim gibi ahlaklı saygılı ağır başlıve hemde onun gibi yüzüde çok güzel. . Yeşim in kayinvalidesi in yaptıklarını miyase in kayinvalidesi yapsaydı miyase yi ne kadar cirkinlesirdi o zaman izlerdik hepberaber.. Yeşim o kadar sabırlı davrandıki bizi çok Şaşırtti.. Onu çoooook özledik… İnşallah geri gelir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu