Gelinim Mutfakta

19 Nisan 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? 19 Nisan Puanları İle Haftalık Toplam Puan Durumu

19 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı? Son bölüm de kaynanaların verdiği puanlar sonucunda elenecek isim büyük oranda netleşirken, beş altın bileziği kimin alacağı ise merak konusu oldu. Şu an Bilezik için Ezgi ile Gülcan arasında 3 puan farkın olduğunu gördüğümüzde bu heyecanımız daha da artmaktadır. Birazdan 19 Nisan Cuma Puanları verildiğinde, önce Cuma günün birincisi kim sorusunu cevaplayacak ve çeyrek altın sahibi bulacak. Sonrasında ise 19 Nisan Cuma Puan Durumu sonucuna göre, bilezikleri alan ve yarışmadan kim elendi sorusunun cevabını bulacağız.

=> Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2022 Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Tam olarak bir haftadır gelinler kıyasıya yarıştılar ve bir birbirinden ilginç yemekleri, belki de hayatında hiç görmediği yemekleri o anda orada bulunan şeflerin anlatımı ile yapıp kaynanalara sunanlar oldu.

=> 19 Nisan 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Hepsinin tek istediği öncelikte günün birincisi olup çeyrek altını almak olurken, hafta finalinde ise Haftalık toplam puanlar açısından en yüksek puanı alıp, hafta finalinde yüzünü güldürmek ve yaklaşık olarak 10.000 TL değerindeki bilezikleri almak istediler. Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Her yarışmacı buraya bilezik için geldiğini düşünsem de bazı zamanlar acaba kendisini göstermeye mi gelmiş demekten de kendimi alamıyorum. Bu tarz kişiler yarışmaya fazla dayanamadı ve çoğu zaman elenip gittiler. Bu hafta yarışmaya dahil olan Meltem Nur, gelir gelmez en güçlü rakiplerden biri olan Ezgi’yi buradan göndermek istediğini söyleyip açıktan bir savaş başlatması, bende Meltem nur’!un sonu olduğunu düşünüyorum.

==> 29 Nisan Pazartesi ile 3 Mayıs Cuma haftasında hangi gelin elendiğini görebilmek için [pembebuton]3 Mayıs Gelinim Mutfakta Elenen Kim[/pembebuton] olduğunu yazdığımız ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.  

Ezgi ile uğraşmaktan yemeklerine odaklanamadı ve bu gün 19 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı olmak üzere. Benim kişisel görüşüme göre %100 bu gün Meltem Nur yarışmadan elendi.19 Nisan 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan Resmi

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Gülcan bir sıçrayış yaptı ve bilezik yarışında hafta içerisinde neredeyse yok olan Gülcan Perşembe puanlaması ile kendisine geldi diyebilirim. Bu gün son duruma göre Ezgi ile arasında üç puanın olması, bilezikleri kazanacak gelinin de kim olduğunu merak etmemize sebep oldu. Ezgi aradaki puan farkını açamadı. bakalım tatlı konusunda genelde iyi yapan ve kaynanası da çoğu zaman bulan Ezgi, bu aradaki farkı koruyabilecek mi? İzleyip göreceğiz. 

Bildiğiniz üzere cuma puanlaması, diğer günlere nazaran biraz farklı oluyor. İlk üç kaynana puanlamasını verdikten sonra dördüncü ve puanlama yapmayan kaynana da stüdyoya davet ediliyor ve hafta başından itibaren yaşanan olayları irdeleyip tartışıyorlar. Sonrasında stüdyoda bulunan ve puanlama yapmayan kaynana bu haftaya nokta koymak üzere sunum kısmına gelip, Gelinim mutfakta puanlama aşamasını nihayete erdiriyor.

Bu gün de böyle olmasını beklerken, yarışmaya Saba Tümer konuk oldu ve gelinlerin tabaklarını tarafsız bir şekilde değerlendirme yapacak. Sonrasında ise dördüncü kaynana gelip puanlarını verecek. Bu arada [mavibuton]26 Nisan Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla bilezikleri aldığını görmek için tıklayınız.

Son kaynanada bu gün puanlarını verdikten sonra sunucumuz Fatih Ürek ilk olarak 19 Nisan Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Sorusunun cevabını açıklayacak ve kazanan geline çeyrek altını verecek. Daha sonra haftalık puanlarda en yüksek alan gelin kim olduğunu açıklayıp bilezikleri kazana gelinin isimi söyledikten sora bu hafta puanlamasında en düşük puanları alan gelin kim olduğunu söyleyecek. Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Arkadaşlar dün ben bir tez ortaya atmıştım. Benim yazılarımın tamamını okuyan arkadaşlar şimdi ne demek istediği anlayacaklar. Perşembe puanlama sonuçları ile Cuma puanlama sonuçlarını karşılaştırdığımda neredeyse %100 aynı sonuçlandığını görüyoruz. Bu sebeple Perşembe puanlaması, finalin senaryosunu verdiğini düşünüyorum. Lütfen bu günün sonuçları ile Perşembe sonuçlarını karşılaştırmanızı istiyorum. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildik.

Birazdan Gelinim Mutfakta 19 Nisan Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabını ben açıklayacağım. Lakin öncesinde bu gün gelinler tarafından yapılacak olan günün tatlısının adını ve malzeme listesini açıklamak istiyorum. zira bu tatlı benim en çok sevdiğim tatlılardan olduğunu şimdiden söylemek istiyorum. Not: Gelinim Mutfakta 19 Nisan Cuma puanları bu yazının en son kısmında verdim.

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi?

Geçtiğimiz hafta finalinde neden ünlü bir konuk gelmediğini sorgulamış ve bazı temennilerde bulunmuştuk ki bu temennimiz karşılık bulmuş gülüşü ile dikkat çeken sunucu ve ı-oyuncu Seba Tümer bu hafta yarışmanın ünlü konuğu olacak ve gelinlerin tabaklarına puanlama yapacak. Tabi Seba hanımın verdiği puanlar Bugün Bilezikleri Kim Kazandı sorusunu cevaplamasa da gerçek manada en güzel kim yaptığı konusunda bizlere fikir verecek. Umarım Seba hanı bu gün kim elendi sorusun cevabı olan geline yüksek puan verir. En azından aklında güzel bir anı kalır. Not: Gelinim Mutfakta toplam puanlar yazının devamında sizleri bekliyor.19 Nisan Cuma Bilezikleri alan gelin Ezgi Yıldırım ile Kaynanası Reyhan Resmi

19 Nisan Cuma Gelinim mutfakta puan durumu henüz netleşmeden son haline baktığımızda; Ezgi hala zirvedeki yerini 54 puanla korumayı başarsa da Gülcan harika bir çıkış yaparak Ezgi’nin 3 puan gerisinde 51 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. bu hafta harika işler çıkaracağı konusunda favori gösterilen Güngör ise gittikçe gerilemekte ve şu na 43 puanla üçüncü sırada yer almakta. Son sırada ise Ezgi’yi eleyeceğini söyleyen Meltem Nur 36 puanla eleme potasına düştüğünü görüyoruz. Bakalım Meltem bu kuyudan çıkmayı başaracak mı? Yoksa 19 Nisan Cuma kim elendi? sorusunun cevabı olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

Birazdan 19 Nisan gelinim mutfakta puanlar kısmı için sunu aşamasına geçilecek ve Bugün Kim elendi sorusu da cevabını bulacak.Bizleri instagramdan takip eden okurlarımız bu konuda bilgilendirdik. Sizlerde bazı olayları önceden haberdar  olmak isterseniz bizleri instagramdan takip edebilirsiniz.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 19 Nisan Cuma günün birincisi kim oldu? dün bana bu soruyu instagramdan soran arkadaşlarımız oldu. Bana gelen bilgi olmadığını ama toplam puan açısından kazanan kim olduğunu bildiğim için Ezgi’nin bu gün günün birincisi olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar, bu yazının altında yorum yapan arkadaşlarımız, bu gün bir tahmin oyunu oynamak istiyorum. Bakalım kimin öngörüsü fazla olduğunu göreceğiz. Gelinim mutfakta 19 Nisan Cuma toplam puan durumu açısından en yüksek alan gelin kaç puan alarak bilezikleri almıştır. Örnek olarak 55 veya 65 gibi bir rakam söyleyelim. Sözlerimi daha fazla uzatmadan bu gün gelinlerin yapacağı tatlının adını açıklamak istiyorum.

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Ağlayan Kek Malzemeleri

Keke malzemesi için;

 • 4 adet yumurta
 • 2 çorba kaşığı süt
 • Bir paket kabartma tozu
 • 1,5 su bardağı kadar toz şeker
 • Kıvamına göre 1 su bardağı un
 • 1,5 çorba kaşığı kakao

19 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Ağlayan Keke Malzemesi

Kekin Üzerine Sos için;

 • 1 su bardağı süt
 • 1 çorba kaşığı un
 • 1 su bardağı su
 • 1 çorba kaşığı kakao

Gelinim Mutfakta 19 nisan Günün Tatlısı Ağlayan Kek Malzeme listesi

Krema için;

 • 1 Paket Krem şanti
 • 1 su bardağı süt

Fatih Ürek günün tatlısı olarak seçilen ve benim de çok sevdiğim Ağlayan Kek için yarışmacılara 45 dakika süre verdi. Herkesin evde yapabildiği ve bir çok kişi tarafından bilinen bir kek olmasında dolayı kaynanalar kendi gelinlerinin tabaklarını bulacaklardır. Bakalım bu hafta ve bu gün kim kazandı? Hadi hep birlikte puanlamaya bakalım.  

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Puanları (19/04/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta 19 Nisan Cuma Puanları Seba Tümel Puanlama Yaptığı An*************************

Kaynana Handan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 3
Güngör : 1
Meltem  : => Handan’ın Gelini 5

*************************
” Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız. “
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 3
Güngör : => Sevim’in Gelin 5
Meltem : 1

*************************
” 19 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 1
Güngör : 3
Meltem : 2

*************************

# Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz. #
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Güngör 5
Meltem : 1

*************************

Gelinlerin 19 Nisan 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 2 4 5 2 13
Gülcan 3 3 1 3 10
Güngör 1 5 3 5 14
Meltem 5 1 2 1 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15 Nisan – 19 Nisan Haftası) – Cuma

Ezgi        : 54 + 13 = 67
Gülcan   : 51 + 10 = 61
Güngör   : 43 + 14 = 57
Meltem  : 36 + 9 = 45

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
19 Nisan Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ Ezgi

19 Nisan 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Meltem Nur

19 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ güngör
Gelinim Mutfakta 19 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ güngör
19 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒meltem
*************************

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu