Zuhal Topal'la Sofrada

19 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Fenomenler Haftasında 10.000 TL’yi Kim Aldı?

19 Nisan 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? sorusunu hafta başında aslında çok merak ediyordum. en iyi ikincilerin yarıştığını düşündüğüm haftada o kadar gözümüzden düşen yarışmacılar oldu ki keşke yarışmaya katılmasaydı da biz onu öyle bilseydik dedim. Siz kimden bahsettiğimi çok iyi biliyorsunuz. Artık fenomenler haftasında son yarışmacı Şaduman kaldı. Kaynanalar, Şaduman’ın gelini Şennur’un yemeklerini tadımladıktan sorna 19 Nisan Cuma Puanları kısmına geçecekler ve bu haftanın en önemli sorusu olan Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı sorusununu cevabı ortaya çıkacak. Lakin bizleri yakında takip eden okurlarımız bu hafta kimin kazandığını tahmin ediyorlardır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19 Nisan 2022 Salı Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta diğer haftalardan hada oturaklı olmasını beklerken daha hırslı ve bir birlerini adete kavga etmeye hazır iki farklı grup olarak gördüm. İlk gün yarışan Ruhşan hanım, neredeyse eksiksiz bir masa ile kaynanaların karşısına geçse de Hacer hanım 4 puan vererek tavrını belli etti. Bu arada [mavibuton]26 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla kazandığını görebilmek için tıklayınız.

İkinci gün ben ünlüyüm, sunucuyum diyen rüzgar hanım yarıştı ve gelini yemekleri yetiştirse de üzerini değiştirmeye vakti olmadı. Genel manda sofra ve kıyafetin hazır olması gerektiğinden çok yüksek puanlar alamayacağını düşünürken Şaduman 8 puan vererek bu haftanın resmen düzenin bozdu. Not: 19 Nisan Toplam Puanlar en son kısımda vereceğiz.19 Nisan Zuhal Topal'la sofrada bu hafta kim kazandı -5 gelinin resmi

Şaduman, Rüzgar’ın gelinine verdiği 8 puan sonrasında dengeler de değişti ve haksızlık yapan Şaduman’a karşı Ruhşan ile Songül bir oldu. Kendi günün atlatan Rüzgar da önüne gelene düşük vermeye başladı. Bakalım, Rüzgar hanımın geline 8 puan vererek hak etmediği birincilik makamına yükselten Şaduman, bu gün Zuhal Topal’la Sofrada 19 Nisan Cuma Puanları verilirken, Rüzgar hanımdan kaç puan alacak dersiniz? elbette 8 almayacağı kesin diyebilirim. 

Birazdan kaynanalar cuma puanlarını verecek ve büyük ödül sahibini bulacak. Bizler bu aşamaya kalmadan bu hafta 10.000 TL’yi alacak isim kim olduğunu yani, 19 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci oldu? sorusunun cevabını bu yazı içinde vereceğim.   

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

19 Nisan 2019 Cuma günü 16:30 da yeni bölümü ile karşımıza gelecek olan hem gelin kaynana konseptini bir arada sunan hem de yemek programını harmanlayan yarışma programında her Cuma haftanın finalinde büyük ödül sahibi buluyor. Bazı arkadaşlarımız büyük ödül ne kadar diye merak edenler oluyor. Arkadaşlar büyük ödül 10.000 TL dir. Peki bu hafta büyük ödülü kim kazandı? Aslında bu sorunun cevabı, Şaduman’ın Rüzgar hanıma verdiği puanlama sonrasında %100 olmasa da büyük oranda kendisini belli etti. Not: Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Kim Kazandı sorusunu en alt kısımda cevapladım.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

“Bu Yarışma ile ilgili tek gerçek haber ve tek doğru bilgi sadece dizicenter sitesinde bulabilirsiniz. google amcaya Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter yazarak son içeriğimize de ulaşabilirsiniz. Öncesinde bilgi almak için dizicenter_net profil ismi ile sizleri sayfamıza bekliyor olacağım.”

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Nisan Cuma Toplam Puan Durumu

15 Nisan Pazartesi günü başlayan bu hafta fenomenler haftası olarak adlandırıldı ve en güçlü rakipleri bir araya getirdiklerini düşünüyorum. Tabi sadece güçlü rakip olarak değil, yarışmaya bir şekilde iz bırakan kaynanalar katıldı. Not: 19 Nisan Cuma Toplam Puan Durumu yazının en son kısmında verdik.

Bu hafta iki grup kaynanaların bir birlerine karşı savaşını izledik. Şaduman ile Rüzgar hanım bir olurken, Ruhşan ile Songül de bir gurup oldu. Daha sonra bu gruba Hacer hanım da Ruhşan ile Songül’ün olduğu gruba dahil oldu. Bakalım her an birbirini koruyan Şaduman ile Rüzgar hanımın arası bu gün verilecek olan puanlama sonrasında bozulacak mı çok merak ediyorum. Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

Sözlerimi daha fazla uzatmadan bu hafta kimin kazandığını ve büyük ödülü aldığını vermek istiyorum. Tabi öncesinde Zuhal Topal’la Sofrada 19 Nisan puan durumu verip daha sonra kazanan gelini açıklayacağız. 


  • 15 Nisan Pazartesi Seda’nın Puanı= 29
  • 16 Nisan Salı İpek’in Puanı = 29 
  • 17 Nisan Çarşamba Fatma’nın Puanı = 27
  • 18 Nisan Perşembe Yeşim’in Puanı = 28
  • 19 Nisan Cuma Şennur’un Puanı = 24 =>en düşük puanı aldı.

Yukarıdaki verdiğimiz puanlara göre bu hafta büyük ödül ikiye bölünecek. bu olayın baş kahramanı kesinlikle adil puanlar vermeyen Şaduman hanım yüzünden oldu.19 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada Kazanan Gelinlerin Resmi

Üzerini yetiştiremeyen geline bu haftanın en yüksek puanını vermesi nedeni ile Ruhşan’ın gelini Seda ile Rüzgar’ın gelini İpek 29 puanla haftanın birinciliğini paylaşacaklar. Yani 10.000 TL ikiye bölünecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu