Gelinim Mutfakta

19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı günün birincisi ve Salı puanları belli oldu! 19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Salı günü Nursel Ergin kaç puan verdi?  19 Nisan Salı puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 19/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 19 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Damla bugün kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere nasıl puanlar verdi? Hangi kaynana kendi gelinini tabağına beş puan verdi? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (20/04/2022) 19 Nisan Salı günü Damla ile Senanur 17 puanla günün birincisi olsa da kura sonucu yine Senanur çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Bahar ise 11 puanla günü sonuncusu oldu.

=> 10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı Puanları ile puan durumu sonucu %100 netlik kazmadığında, gözler yeni elen Senanur’un alacağı puanlara çevrilecek. Zira Senanur’un bugün de yüksek puanlar alması, eskilerden birini ayağını kesin olarak kaydıracaktır.

=> 3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Miyase ile eşit puan alan Senanur elini lezzetini gösterdiğini düşünse de henüz tek başına bir başarı elde edemedi. Zira ilk gün Miyase ile birinciliği paylaşmak durumunda kaldı.

=> Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 19 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 19 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta finalinde, Yeşim ve kaynanası Beyhan yarışmadan elenen isimler oldu. Yaklaşık 8 aydır yarışmada varlığını sürdüren Yeşim, Cuma günü yarışmadan elendikten sonra, yeni gelenler Yeşim gibi uzun süre yarışmada kalabilmek için hafta başından itibaren, kıran kırana mücadele etmeye başladılar. 

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Elenen Gelin Kim öğrenmek için lütfen tıklayınız.

19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile Salı toplam puanlar sonucu açıklandığında, Damla’nın alacağı düşük puanlar ile Senanur’un alacağı yüksek puanlar, bu haftanın kaderini değiştirecektir. 

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Son zamanlarda yarışmaya gelen yeni gelinler, yarışmada kalma konusunda bir hayli zorlandılar. Bir çoğu da başaramadı. Lakin Bahar bu durumu tersine çevirmeyi başardı ve geldiği hafta Yeşim’i eleyerek yarışmada kalan isim oldu. 

=> 21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Damla uzun süredir istediği bilezikleri alamıyor. Oysa yarışmaya üçüncü defa katıldığında, bilezikleri alan Yeşim ve Miyase’ye kendi yokluğunda başarılı olabileceklerini, lakin şimdi bilezikleri ve altınları sadece kendisi alacağını iddia etse de henüz bu iddiasını kanıtlayamadı. Bunun farkında olan Damla, bugün Gelinim Mutfakta 19 Nisan Puanlama sonucunda en yüksek puanı almanın hesaplarını yapıyor.

=> 20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Bahar

Son zamanlarda ciddi yükseliş elde eden Miyase, yarışmaya geldiğinde Aysun’u sevdiğini ve onunla bir gün yarışmak istediğini söylemişti. Lakin Aysun cephesinden Miyase’ye şöyle cevap gelmişti. İşte Aysun’un Miyase’ye karşı söylediği o sözler; 

“Sen önce benim aldığım 50 bileziği al. Daha sonra benimle yarışmak iste!” Aysun Kuşatan

Sözleri ile Aysun, Miyase’nin yarışmaya davetini reddetmiş, ona karşı rakip olabilmesi için kendisi gibi 50 bilezik almasını istemişti. Miyase adım adım Aysun’un aldığı 50 bileziği yaklaştı.

Hafta başında Senanur ile Miyase en yüksek puanı alan gelinler oldu. Bugün bu ikiliden birisi, 19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alması halinde, beş bilezik için iddialı hale gelecek.

19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Güçlü rakibi Yeşim’in elenmesinden sonra meydanın kendisine kaldığını düşünen Miyase, haftanın ilk bölümünde birinciliği henüz yeni gelen çaylak yarışmacı ile paylaşması, dikkatlerden kaçmadı.

Miyase’nin hedefi bu haftada beş bileziği alıp, 54 bilezikle Aysun’un bir tık üzerinde yer alıp, Aysun’u yarışmaya davet etmek istiyor. Bunun içinde bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, en yüksek puanı almanın hesaplarını yapıyor. 

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Bahar, yarışmayı izlediği dönem de Miyase’yi desteklediğini söylemişti. Şimdi Miyase ile rakip olan Bahar, ilk bölümde şöyle söyledi. İşte Bahar’ın o sözleri; 

“Ben seni ekrandan izledim ve izlediğim dönemde seni destekledim. Lakin artık bende bir yarışmacıyım!” Yarışmacı Bahar

Sözleri ile yarışmacı Bahar artık Miyase’yi desteklemediğini, kendisi için çabalamaya ve altın almaya geldiğini dile getirdi.

19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de daha doğrusu bu haftanın ilk bölümünde, Senanur yarışmaya Yeşim’in yerine gelen yeni yarışmacı oldu. Senanur ile Miyase ilk gün 16 puanla günün birincileri olurken, Senanur kura sonucu çeyrek altını kazanan isim oldu.

Miyase ilk gün çeyrek altını Senanur’a kaptırdı. Miyase bugün Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı puanlaması sonucunda, Senanur’a kaptırdığı çeyrek altını almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı Puan Durumu

18 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, 22 Nisan Cuma günü son bulacak. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanlaması başlayacak. Gözler günün sonucunda belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı puan durumu sonucu sonucuna şimdiden çevrildi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bahar geçtiğimiz hafta ortasında yarışmaya dahil olduğu için Cuma günü elemeye tabi olmadı. Dolayısı ile Yeşim bu olaydan etkilenerek yarışmadan elendi. Bahar bu hafta elemeye tabi olacağı için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, kendisini eleme potasından kurtarmanın hesaplarını yapıyor.

Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Senanur ile kaynanası ilk günden dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar. Senanur’un kaynanası Songül, ilk gün gelinine beş puan vermeyi başardı. 

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Miyase ve Kaynanası Sevilay

Senanur kendi kaynanasından ve sunucudan aldığı beşlerle günün birinciliğini Miyase ile paylaşan isim oldu. Senanur elinin lezzeti ve güçlü bir yarışmacı olduğunu kanıtlaması için bugün 19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı elde etmesi gerekiyor.

19 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 19 Nisan 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? Senanur kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Puanları (19/04/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

19 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 3
Damla: 4
Bahar 1
Senanur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 3
Damla: 5
Bahar: 2
Senanur: => Songül’ün gelini 1

*************************
” 19 Nisan 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Bahar: 5
Senanur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Miyase: 3
Damla: 1
Bahar: => Melek’in Gelini 2
Senanur: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 3
Damla: 4
Bahar: 1
Senanur: 5

*************************

Gelinim mutfakta 19 Nisan Salı Toplam Puanlar

Miyase 3 3 4 3 3 16
Damla 4 5 3 1 4 17
Bahar 1 2 5 2 1 11
Senanur 5 1 1 5 5 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Nisan Haftası) – Salı

*************************

Miyase: 16 + 16 = 32
Damla: 14 + 17 = 31
Bahar: 13 + 11 = 24
Senanur : 16 + 17 = 33

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı Puanlama Sonuçları

*************************

19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA & SENANUR
Gelinim Mutfakta 19 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU SENANUR Aldı
19 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BAHAR

************************* 

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile Salı puan durumu %100 açıklandığında, yeni gelen Senanur’un alacağı puanlar ile Damla’nın alacağı puanlar haftanın gidişine yön verecek. Haftanın ikinci bölüm puanlarının sonuçları netlik kazandıktan sonra dikkatler, bir sonraki güne yönelecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 12 Nisan Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

31 Yorum

 1. Valla normalde çalıştığım için izlemiyorum ama bu iki günden beri birşey dikkatimi çekti bu Nursel neden kayınvalideleri yönlendiriyor
  Anladığım kadarıyla miyase yi tutuyor

  1. Ben damlayı seviyorum sizinde miyaseye niye bu kadar gıcık olduğunuza anlam veremiyorum

 2. Miyase artık demirbaş oldu. Ezginin bileziklerini geçene kadar o ve sunucu hanım bir yerlere gitmezler.

  1. miyase neden sizi bu kadar rahatsız ediyor yeşim 8 ay oradaydı bu kadar laf etmiyordunuz

 3. MİYASE GÖZDESİ OLMUŞ!..MİYASE’YE BİLEZİK VE ÇEYREK KAZANDIRMAYI KAFASINA KOYMUŞ!..

 4. Nursel bu programı haketmiyor şişko miyasenin hamisi artık izlemiyorum kimse kusura bakmasın enayi değiliz

  1. Nerde miyasenin hamisi yesim gitmeden yesi.i tuttu simdide yeni grlen senanuru tutuyor puanlara bakipta yorum yapiniz yesimin bu güne kadar hep arkasinda durdu yapamasada hep yüksek verdi beyhana bile tiyo verip yesime 5 verdirdi bu kadar iftiraci olmayin be

 5. BU YARIŞMA PROGRAMI MİYASE VE SEVİLAY’DAN İBARET!..MİYASE’YE BİLEZİK ÇEYREK KAZANDIRMA ÇABASINDALAR!..

 6. Şimdiye kadar miyase’yi begeniyordum. Ama bugün gerçek yüzünü gösterdi. Eşinin maddi durumu bozulursa eşini bırakmayı düşünürmüş. Yazıklar olsun. Şahsen ben kocasının yerinde olsam hemen bugün bu kadını bırakırdım.

 7. BU KADAR SAYGISIZ BİRİNİ BEN ŞAHSEN EŞ OLARAK KABUL ETMEM!.. KOCASI BUNA NASIL KATLANIYOR? HAYRET EDİYORUM!..

 8. Ben Senanur u çok beğendim. Keza kayınvalidesi de çok iyi. İnşallah bozulmazlar. Kız hem çok güzel hem çok saygılı ve ağırbaşlı hem de becerikli. FAVORİM SENANUR 👍

  1. Aferin senanura inşallah göndericek hepsini teker teker evlerine ne damla ne miyase tarihin tozlu sayfalarına gömülecekler

 9. Ben hiç izlemiyorum, yeşimi sevenler izlemesin de asıl kim seviliyor ve izleniyor anlasın yapımcı ve kanal.

  1. arada malzemeleri yenilemek lazım yeşim demirbaş olmuştu yeşim gitti yeniler geldi
   eskiler gitsin yeniler gelsin diyoruz
   siz paralı askerler yok herkes gitsin yeşim gelsin diyorsunuz adalet adalet diyede bağırıp duruyorsunuz çok mantıksızsiniz

 10. Mıyaseyle damla gitsin helede onlardan ne koy olur ne kasaba ancak kaynanalar ini lezır edıyorlar ikiside para altın hastası mıyase ve damla

 11. yesim elendi artik seyretmiyom bitti buraya kadarmiş miyaseyi damlayi eleyin torpillileri duzgun bile konusamiyolar ahlak bozuyoalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu