Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

19 Ocak 2019 Cumartesi Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti Pragya Abhi’yi İkna Etmek İçin Plan Yapar

Kanal 7’nin en sevilen dizileri arasında olan ama Hindistan’daki bölümleri hala devam eden dizisinin ülkemizde yayınlanacak olan Ah kalbim 19 Ocak Cumartesi (2019) günü ekrana gelecek olan Ah kalbim 292. bölüm özeti ile beraberinde 292. bölüm fragmanı için bu sayfayı oluşturduk.

Aslında daha Ah Kalbim 19 Ocak özeti tamamını sizlere versek de bölüm numarasında ve yayınlanacak gün konusunda hata yaptığımızdan dolayı (Sadece hafta sonları yayınlanmaya başlamasından dolayı) yeniden en temiz Ah kalbim 292. bölüm özeti yeniden yazacağız. Bu arada Facebook da sitemize ait “Ah Kalbim Fan grubu” var. Yakın zamanda orada bir yarışma başlattık. Sizlerde bu yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz.

Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti Güncel Fragmanı

Bölüm Abhi ve Pragya’nın okulda çarpışmasıyla başlar. Abhi, Pragya’nın elini tutar ve bırakmak istemez. Pragya başkasıyla evli olan bir adam olarak elimi bırak deyince, Abhi ben de elini tutmaya meraklı değilim der ve ben de başkasıyla evli bir kadınla konuşamam der. İkisi de birbirlerine mutlu olduklarını söyleseler de aslında gözleri dolmuştur. Abhi benim yerime King’i seçtiğin için ve onu hayatına dahil ettiğin için çok büyük hata yapmışın der. Pragya ise onu bulduğum için ben çok şanslıyım, onun benim için neler yaptığını bilmiyorsun der.

Abhi dalga geçerek kralın kraliçesi olduğun için mutlusun galiba der. Pragya bana özlediğini söyledin sarhoşken deyince, Abhi kendini köşeye sıkışmış hisseder ama yine de ne ben ne de evdekiler seni hiç özlemedik der. King’den de senden de nefret ediyorum der. Pragya ise madem sen hayatına devam ediyorsun, ben de edebilirim der. Abhi içinden ben de ne istediğimi bilmiyorum diye düşünür.

Abhi arabasına geçtiğinde Pragya’nın gidişini uzaktan izler ve onu King ile görmeye dayanamadığını, acilen bir çözüm bulması gerektiğini düşünür. Bu sırada Aliya telefonla arar ve bir an önce bay Wick (yapımcı) ile olan toplantısını hatırlatır. Aliya daha sonra neden oğlunu okula sen bırakmadın diye Purab’a da kızar.ah kalbim 292. bölüm özeti resim 2

Purab ise Abhi’nin ısrar ettiğini anlatır ama Aliya zaten Disha ile olan yakınlaşmasına da sinir olduğundan Disha da oradayken Purab sana olan hislerim hala aynı, Disha’ya olan aşkını görmeye tahammül edemiyorum der. Sizden isteğim bu evden gidin ben de rahatlayayım der. Dasi sen ne diyorsun diye Aliya’ya kızar, Disha ağlar. Purab ise Abhi’yle bu konuyu konuşacağım der.

Abhi Bay Wick ile olan toplantısına yetişir ve King ile albüm yapmayacağını söyler. King bunu imza atmadan evvel düşünmeliydin der. Bay Wick ise eğer anlaşmayı fes edersen üç yıl müzik sektöründen uzaklaştırılma cezası ve anlaşmayı fes etmeden dolayı para cezası ödemen gerek diye uyarır ama Abhi kararını çoktan vermiştir.

King benden korktuğundan bu anlaşmayı iptal ediyor hadi doğruyu söyle diye dalga geçince Abhi karından dolayı bu anlaşmayı kabul etmiyorum deyince King şok olur. King bahane uydurma deyince Abhi karını bu işin içine katmamalıydın, onu gördüğümden beri kararım değişti der.

King, eşimi işin içine katma der. Bay Wick ise Abhi’nin bu şekilde işini bile riske etme sebebini öğrenmek için Purab ile görüşmeye karar verir. King ise albümü tek başıma yaparım, beni böyle insanlarla muhatap etmeyin der. King daha sonra Abhi’nin yanına gidip soğuk su içmesini ve eşini bir daha işin içine katmamasını tekrarlar. Abhi ise keşke seni de onu da görmeseydim der. King Abhi’nin sanki Pragya’yı yıllardır tanıyor gibi laf etmesine şaşırır.

King daha sonra albümü tek başına yapacağını Pragya’ya haber verir. Pragya’ya tüm detayları anlatır ve kafayı yemiş adam senden dolayı bırakıyor deliye bak diye dalga geçer. Pragya Abhi için çok üzülür. Eve gelen Abhi’ye Aliya bir taraftan Purab bir diğer taraftan albüm konusunda baskı yapar. Abhi herkese kızar ve odasına gidip Pragya’nın resmine bakarak ağlar. Neden başkalarının oldun diye ağlarken, Pragya da Abhi’nin resmine bakıp benim için her şeyi mahvetme diye ağlar. Pragya, Abhi’yi albüm konusunda ikna etmeye karar verir.

Pragya Abhi’yi İkna Etmeye Mehra Konağına Gider

Pragya, Abhi’nin yanına gidip konuşmaya karar verir. İçeri girdiğinde ilk gitarını görüp öper. Abhi ile anıları gözünün önüne gelen Pragya, adım adım Abhi’nin odasına giderken, Abhi de Pragya dediği anda kapı açılınca şok olur. Rüya görüyorum diye düşünen Abhi onun gerçekten odasında olduğunu görünce ilk iş elindeki resmi saklar. Abhi kocan için yalvarmaya geldiysen boşuna deyince Pragya tam tersine, kocam sayende solo albüm yapacak teşekküre geldim der.ah kalbim 292. bölüm özeti resim 3

Pragya artık sevenlerin King’in sevenleri olacak teşekkürler deyip Abhi’yi gaza getirirken, Abhi sen nasıl bu kadar değiştin, yıllar evvel bu seviyeye gelebilmem için dua eden sen, aynı duayı başka bir adam için mi ediyorsun der. Pragya ise bu laflarla beni etkilemeye kalkma der. Pragya, kocam en iyisi deyince Abhi’nin sabrı taşar ve gözlerime bak ve söyle der. Pragya resmine bakarak benim kocam en iyisi der. Abhi sana en iyi olanın kim olduğunu kanıtlayıp, bu sözlerini hatırlatacağım der. Pragya içinden sonunda deyip gülümseyerek dışarı çıkar.

Abhi Tanu’ya Neden Tokat Attı? Ah Kalbim 19 Ocak 2019

Pragya çıkarken evde tek kalan kişi olan Dadi ile karşılaşır. Pragya bir daha bu eve dönemem deyip sarılıp gizlice çıkar. Dadi bu durumdan Tanu ve Dasi’ye bahsedince, Tanu sinir olur ve böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyler. Abhi’nin hayatındaki yerini merak eden Tanu, Abhi’nin odasına girdiğinde Abhi’nin yanında Pragya’nın düşürdüğü mendil vardır. Tanu, mendili yakmaya çalışınca Abhi engel olur. Tanu beş yıllık evliyiz, odana girmeme bile müsade etmezken beni aldatmana müsade edemem der.

Abhi Tanu’ya tokat atıp, bu evliliğin sadece kağıt üzerinde olduğunu unutma der. Tanu ise sevdiğin kadın evlenmiş, yeni hayat kurmuş, sen ne yapıyorsun deyip o kadın niye geldi deyince, Abhi rakibimin başarısını bana duyurmaya gelmiş. Benim yenik düşmeme ne kadar sevindiğini belirtmek istemiş der. Pragya’nın artık eski Pragya olmadığını, düşmanının karısı olduğunu söyleyip, en iyisi kimmiş onlara göstereceğim der. Tanu özür dileyip çıkar.

Ah Kalbim 292. Bölümde Çalan Şarkılar

 • Naina
 • Kabhi Alvida
 • Saiyyara main Saiyyara

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

69 Yorum

 1. Yaradılanı sevmek YARADAN dan ötürü.

  MaşaAllah sana GAMZELİMMM. Senin kadar hoş görülü değilim malesef İnşaAllah olurum sabırlı nezaketli bir kul güzel meziyetlerr

  ?????

  NAZIMM

  Uğraş bul can sıkıntına bacım.

 2. GAMZELİMMM

  Tarçın zencefil karanfil çayı yap ıhlamurla demle balla iç İnşaAllah vücudün toparlanacaktır.

  Çok severin çokda iyi gelir o ?? Çay bana

 3. Kendine haksızlık etme NURDANIM
  senin burada bile öfke nöbeti gecirdigini hiç gormedim ?
  Benden daha sakinsin cogu konuda . Ben yanardagı gibi patlıyorum ansızın??
  Keza katakana gösterdiğin toleranslar da öyle.
  Dağ çayi kaynatacam Ben de umarım geçer. Hiç tahammülüm you ağrılara

 4. NURDANEM AYNEN OYLE VALLAH BİR TARAFTAN BOS VERİYORUM CANİM YA DUNYAYİ BEN Mİ KURTARACAM DEYİLMİ YA

 5. ???

  GAMZELİMMM

  Bazı konularda

  Malesef ki ÖĞRETİLMİŞ ÇARESİZLİK diyebilirim. Ailem gereğinden fazla aman o büyük aman o küçük aman o misafir diye öğretileri. Gereğinden fazla başkalarını düşünmemize ve affetmemize sebep oldu. Ama artık öyle düşünmüyorum ben kaldırabiliyorsam herkes kaldırabilir. ?????

  Sabrı severim ama gereksiz insanlara fazlasıyla kullandım limitlerimi sanırım. ??????

  RABBİM büyüktür kaldıramayacağımızdan fazla yük yüklemez inanıyor iman ediyoruz. ????

  ALLAH VEKİL

  GAMZELİMMM

 6. Şu hale bak klavyem değişince kelimeleri hep yanlış yazıyorum kafayı yiyecem ?
  Halbuki yazım kurallarına çok önem veririm. ??
  NURDANIM çok haklısın. Kimsenin limitini doldurmamkta fayda var. İnsan son noktaya ulaşınca herşeyden vazgecebiliyor mazaallah ? oyle

 7. Hayırlı akşamlar defnem nurdanım nazım

  Nasılsın bakalım

  Defnem geçmiş olsun canım dikkat et kendine

  Benimde her tarafım ağrıyor
  Valla az önce yuruşten geldim

  Hiç halim kalmadı biraz

  Uzanıyım dedim

  ???????

 8. Sana da gecmis olsun SALİHAM?
  Valla bitkisel yağlar hazırladım masaj yapıcam kendime. Sonra bir bitki çayı Ile kas gevşetici ićip yatıcam
  İYİ GECELER SİZLERE ??

 9. SALİHAM HAYİRLİ AKSAMLAR BACİM TESEKKUR EDERİM CANİM NASİLSİN İYİMİSİN MELLEK NASİL OLDU BACİM

 10. Teşekkür ederim defnem

  Tam biraz uzanıyım dedim

  Eltimler geldi çay falan içtik yeni gittiler

  Sanada iyi geceler tatlişim

  Allah emanet ol ??????????????

  Nazım

  Saolasın canım çok şükür melekte iyi

  Bende bugün çok yoruldum

  Emirhanın öğretmenleri gelmişti

  Baya oturdular gittiler

  Akşamda eltimler gelmişti

  AA yeni oturdum

 11. ???Allah’ın, üzerinizdeki nimetini ve “İşittik, itaat ettik” dediğinizde sizden aldığı ve kendisiyle sizi bağladığı ahdini hatırlayın. Allah’tan korkun, çünkü Allah göğüslerin özünü çok iyi bilir.???(MAİDE/7)
  ??????????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM??
  ELAM??

 12. “ İnsanlar iyilik yaptıklarından bizde iyilik yaparız , kötülük yaptıklarında ise bizde kötülük yaparız “ diyen zayıf karakterli kimseler olmayınız. Bilakis, iyilik yaptıklarında insanlara iyilik yapmayı kötülük yaptıklarında ise onlara kötülük yapmamayı içinize bir “” İLKE “” olarak yerleştiriniz.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ???????

  Herkese hayırlı günler nasılsınız

  ???????

  GAMZELİMMM

  Daha iyicemisin ???

 13. ELHAMDULİLLAH

  GAMZELİMMM

  Bende bugün acil işlerim vardı onları hallettim. Kayınvalidemler henüz gelmedi onlar gelene kadar halledeyim dedim.

  Hep iyi ol İnşaAllah GAMZELİMMM. Senin etrafında herkese iyiliğin dokunuyor MaşaAllah sana

 14. Allah razı olsun NURDANIM estağfurullah ???
  Elimden geldiğince,kulluğun erdiğince birşeyler yapıyorum
  Sen de öylesin. Cümlemize iyilik versin Rabbim

 15. NURDANEM MİSAFİRMİ VAR BACİM KOLAY GELSİN CANİM BENDE YEMEYE DAVETLİYİM BU GUN YEMEK DEDİM YOK VALLAH EN GUZELLİ❤

 16. Ben geldim kizlar

  Size hayirli akşam üsti…

  Nazim ben iyim sen nasilsin? Bi yeremi gidyosun? Nazim yemegemi ya da farkli bi yemek olujak en güzeli demişsin bi tanam…

 17. GULALEK KİZKARDESİM BİZİ YEMEYE DAVETT ETTİ CANİM AKSAM ORDA OLACAYİZ BİRTANEM

 18. Haa öylemi janim. Ozaman sana bol bol eglenjeler janim ?????
  Kiz kardeşine bendende selam söyle janim . Daha güzel demişsin ya bende bi yakişiklin seni yemege dawet etdigini düşündüm ?????
  Ama yine güzel yere gityomuşsun janim sag selamat gidip gelin janisi

 19. GULALEK ALLAH İYİLİGİNİ VERSİN DAHA NELER YOK YA NE İSİM OLUR YAKİSİKLİYLA YEMEKLERDE O BANA TERS GELİR YA ??

 20. Nazim biraz şaka yapayim dedim bana küsmedin demi ????

  Hem öyle söyleme kiz senin gibi güzel kalpli hoş göwünli hanimefendini bulurlarsa kapina dikilirler kizzzz ?????

 21. KIZLAR Denizli’yi hem kar hem yağmur götürecek bu sene şehir başımiza yıkılacak hafizanaallah??
  Öyle bir tipi var ki şu an savuruyor herşeyi..
  ??????
  NAZIM afiyet olsun.? Niye cikmayasin NAZIM yakisikli Ile yemeğe Sen Rahibe değilsin ya kendini kapatasin ?

 22. GULALEK KİZ BEN COCUKMUYUM KUSUM YOK GUZELİM KUSMEDİM SAKA YAPTİGİNİ ANLADİM ARKADASİM ?

 23. DEFNEM VALLAH BURDADA DUN GECEDEN YAGMUR BASLAMİS DAHA DEVAM EDİYOR YAGMASİ BİRTANEM DEFNEM SAGOL CANİM RAHİBE DEYİLİM AMA BİZİM BURALARDA COK YANLİS ANLASMALARA YOL ACİLİR GİT BU SEFER DEDİ KODULARDAN KENDİ KURTAR BUDA BENİM HESABİMA GELMEZ CANİM

 24. Nazim ewet janim sen anlayişli we olgun kişisin . Ama bende bazen sizin sözlerinizi karyşdiriyor olabilirim mesela az önje kizmadin demi diyijekdim küsmedin demi yazmişim .

  Yaa kizlar sizden bi rijam olujak arada bi hatam olup da yalniş yazarsam sözleri harf yalnişi yada ne biliyim yanliş kelimeyi kullarmiyim felan filan hata yaparsam bunu anlayin yada benim sözlerde karişdirdigimi görürseniz bana söyleyin olurmu kizlarr!!!

 25. Aslinda Nazim benim de yaşadigim
  Yerde kizla oglan yemege çikarlarsa bu iş dine sözjü gidilip sözlendikden sonra gidilir. Ama bilmem sewişenler belkide sözleşme olmadanda gidiyo olabilir ne biliyim yani benimki sewgi ewliligi olmadigi ün sewişenlerden anlamam ben. Ama hiç kimseden çekinmeden oglanla yemege çikmak sözleşmeden sonra olabilir buralarda.

 26. Afiyet şifa olsun NAZIMM. İyi eğlencelrrr

  ????

  GÜLALEK

  Hoş geldin nasılsın kuzular nasıl.

  ??????

  GAMZELİMMM

  İstanbul soğuk ama çok soğuk değil bol yağmur var. Hava karanlık. Bu sene tüm Türkiyede hava sıcaklığı çok düşük.

  RABBİM afetinden saklasın. Biz kullar hakediyoruz ama

 27. NAZIMM

  Karşı komşumu kahvede ağırladım. Başkada misafirim yoktu. Günlük işlerle meşgul oldum bugün.

 28. NURDANIM İstanbulun kışına can kurban??
  Benim babam ile annemm çok sever Kara kışı. Hele babam ağustosda bile kar yağsin diye dua ederdi. ?? ama Ben sevmiyorum biliyorum gerekli ama işte??
  Hakediyoruz evet.
  ????????
  Tamam NAZIM ?
  ?????????

 29. Gulalek canim dillerimiz farklı olduğu ićin iletişim eksikliği olabilir bazen ama bunun önemi yok herkes birbirini tanıyor burada??

 30. Saol Nurdan sorduguna çojuklar iyiler çok şükür şuan ödewlerini yapiyolar we tabi bi yandanda çizgi film de izlemeni unutmayolar ugur böjegin yeni bölümleri yayinlanyoda bende izin werdim başga napiyim zaten onlar beni nasil idare etmesini benden iyi bilyolar ?????
  Bende bügün ewe erken döndümde…

  Seninkiler nasillar okullari nasil ?

 31. NURDANIM Ajda Pekkan evlatlık alacakmış 70inden sonra aklı başına yeni geldi zaar??

 32. Saol Defne kiz bana anlayiş kösterdigine sizlerden bekledigimde budur zaten .

  Bu arada souklardan KORUNMAYA ALLAH YARDAMJİ OLSUN SİZE. Keşge buralarada biraz kar yagsaydi

 33. Senin istediğin anlayis olsun Gulalek verdik gitti ??
  Ben sana göndereyim kar bir kamyon hemen?‍♀️☃️☃️

 34. Yaa ewet kiz burda bi damla bile kar göremedik daha gönder bizede biraz hepsini kendinize toplayip donmayin öylee ????
  Bile donalim barii

 35. Kayınvalidenin kız kardeşi var bize bir dolmuş uzaklıkta. Orya gittiler GAMZELİMMM dün belki yarın gelirler.

  GAMZELİMMM

  Karşı komşum iki senedir burda ama bu sene güvendik birbirimize çok iyi arkadaş olduk. RABBİMin nasip ettiği kadar devam eder buda beni mutlu eder. Hoş bir insan boş değil. Sohbetlerimiz çok hoş geçiyor. ????

  RABBİMe sonsuz şükürler olsun. İyi dostluklar nasip eylediii

  ????

  GÜLALEK

  Bizimkilerde biraz çizgi film izliyorlar biraz ders idare ediyoruz.

 36. NURDANIM komşularımız dostlarımız iç dünyamızı zenginleştirir hep. Bazı dostlarım var diyor ki bana: Kiminle arkadaslik kurarsam kurayim senin yerini kimse tutamıyor. Benim alınganlıgıma kimse katlanmıyor, kimse anlamıyor beni diyor?? insan dünyanin neresinde olursa olsun kendini seven bir komsu bir dost bulmali
  İyi insanlarla karşılaştırsın Allah

 37. Ya KIZLAR Hande Ercelin yeni dizisi Halka başladi. Trt 1de
  Zavallı kız yeni işine bile sevinemedi. Melek oluverdi anacağızzı?
  ??????
  İYİ GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN??

 38. Nurdan ben de çojuklami hiç alamiyorum ekran önünden çizgi film izlemedigi zamanlarda hep kawga ediyolar yada döwüşiyolar ikiside erkek çojugu oldugundan hep öyleler janim benimde kafami şişiriyolar . O yüzden tw izlemesi daha rahat geliyo bana??? Komşunlada bol bol takilmalar dilerim sana

 39. Defne dogru söylüyon hep arkadaş yada bi iyi komşu lazim insana

  Mesela benim komşu iyi hep birlik de gidiyorus komşularda dügün yada başga bi üyşmelen olursa hatda bazen çarşiye pazara falanda gideris birlikde ama hiç çaya warmaris bir birimize. İlk zamanlar warardim ben yanina çaya ama sonra birakdim çünkü o da benim gibi gelmeli banada diye düşünyorum ama o bana gelmedi hiç . Zaten sonralar ben çalişmaya başladikfan sonra buna wagitim da kalmadi ama kendisi köti biri dil birlikde bi yerlere gitdigimizde iyi anlaşiyorus .

 40. Aminn İnşaAllah GAMZELİMMM İnşaAllah

  Bende severim iyi gelen birileri olmalı hayatta. RABBİM iyilerle karşılaştırsın her daim hayatta

  ??????

  GÜLALEK

  Çok izletmem tv.

  Ama çocuklar kavga ediyor hep.

  ?????

 41. Defne sanada iyi gejeler

  Bende çikijam

  Hepinize iyi gejeler hanimlar

  Nazim sana da iyi gejeler janim

 42. Ewet Nurdan çojuklar hep kawga ediyolar ama büyüdükden sonra bir birinin kiymetini bilseler yaa…

  İyi gejeler Nurdan ALLAH RAHATLİK WERSİN

 43. BİZİM KİZLAR HEPSİ BU GUN ERKENCİSİNİZ HEPİNİZE İYİ GECELER ALLAH RAHATLİK VERSİN CANLARİM ??

 44. Merhabalar arkdaşlar, diziyi uzun zamandır izlemiyorum aslında. Merak edip birkaç bölüm izledim. Aslında kpss çalışıyorum sıkılınca açıyorum. Pek tv hayatım da yok.
  Neyse ders çalışırken aklıma esti siteye gelmek istedim. Defnecim senin burada olmadığını duymuştum Zara ile konuşurken.
  Çok özledim buraya gelip yorum yazmayı eskileri tekrar geri getirmeyi hiç birşey eskisi gibi değil. Üniversite bitti ama hala sınava çalışıyorum çekilmez bir çile gibi gerçekten.
  Defnecim, merhaba ben Demet, nasılsın iyi misin? Çok özledim seni ?

 45. İyi geceler kızlar NURDAN NAZ DEFNE SALİHA nasılsınız bir türlü yogunluktan giremedim siteye hergün bir meşgale çıkıyor .ailemin hepsi burda olunca yoğunlukta bitmiyor .15 tatilde kalabalık bir gruh gelecek kayınvalidenler eltimler hepsi birlikte gelecekmiş .2 gündür hazırlık yapiyorum diffirize atıyorum .

 46. Ooo kızlar herkes yatmaya gitmiş bileee

  Hepinize tatlı rüyalar ?????????

  Bugün hiç fırsat bulamadım ya

  Pazara falan gittim

  Bide ablamın oğlu çok hastaydı oraya gittim

  Bir size bakınayım öyle yatayım dedim

  ????

  Elif çok şükür iyiyiz canım sen nasılsın

  Kolay gelsin sanada aynen misafir oldumu insan hiç boşduramaz

 47. İLİM SERVETTEN ÜSTUNDUR ÇUNKU SERVETİ SEN KORURSUN OYSA İLİM SENİ KORUR

  ????????????
  Hz.ALİ

  Hayırlı sabahlar cümleten selamün aleyküm

  Nasılsın bakalım ??????

 48. Saliha hoş geldin. İyi olmana sewindim janim bizde iyis saol. Melek prenses nasil janim tedawileri iyi gityomu . Saliha şu yemek yarişmasi sayfasina yazan Melekde senmisin janim ?

 49. Hoş bulduk gulalek

  Sende hep iyi ol canım ??

  Melekte aynı ya ilaçtan başka bişey yok tedavisi sadece ilaç

  Gulalek ben sadece buraya yazıyorum

  Başka yere yazmıyorum başkadır o

  ???

 50. TUNAYDIN
  ?❤?❤?❤?
  KIZLAR
  ?❤?❤?❤?
  NASILSINIZ?
  ?❤?❤?❤?
  OZLEDIM HEPINIZI
  ?❤?❤?❤?

 51. ABALALARIM NASILSINIZ?KUZULARI NASILLAR?OPUN BENIM ADIMDAN HESPISINI??
  NURDAN ABLAM??
  SALIHAM ABLAM??
  GULALAEK ABLAM??
  NAZ ABLAM❤❤
  ARAKADASLARIM NASILSINIZ?NELER YAPIYORSUNUZ??
  DEFNEM??
  GULSIRINIM⚘⚘
  ELIF??
  OLMAYAN ABLALARIM ARAKADASLARIM HEPINIZI COK OZLEDIM???
  RUYA ABLAM??
  HELINIM??
  ALEVIM??
  ALMIRAM??
  DILOSUM??
  ISABELLAM IREMSUM??
  MELIHAM??
  NERDESINIZ????

 52. Kainatım hoş geldin gız nerelerdeydin sen bakam
  ??????????
  Ablası çocuklar iyiler elhamdülillah

  Sen nasılsın neler yapıyorsun

  ?????

 53. Kainatım hoş geldin gız nerelerdeydin sen bakam
  ??????????
  Ablası çocuklar iyiler elhamdülillah

  Sen nasılsın neler yapıyorsun

 54. Kainatım hoş geldin gız nerelerdeydin sen bakam
  ??????????
  Ablası çocuklar iyiler elhamdülillah

  Sen nasılsın neler yapıyorsun

  ??????????

 55. KIZLAR NURDANIM 16 OCAK 2.BOLUM
  KRALIN KIZI
  KRAL ÖLDÜRÜLDÜ SAYFASINA GEÇİYORUZ???
  ORAYA YAZDIM. HADİ?‍♀️
  ANASAYFADAN RAHAT BULURSUNUZ

 56. Salihajim Melek yawruya GÜZEL ALLAHİMDAN ŞİFALAR DİLEYORUM janim sanada sabyr saglik wersin.????? sen dilmisin hmm ben yanilmişim ozaman ???

  Kainat güzelim çojuklarda bende iyim güzellim saol ,mutlaka janim tayzelerinin adindan öperim onlari. Sen nasilsin janim bende seni özledim ??????

 57. Valla defnem yazıyorum yazıyorum yinede çıkmıyor

  Sizler orda yazın bilindik bir yerde yazarsanız bana haber edersiniz

  Olmuyor ya sorun bende yada telefon da

  ????????????

  Saolasın gulalek amin canım inşallah

  ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu