Gelinim Mutfakta

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puan durumu açıklandı! 19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Bugün Miyase kaç puan aldı? 19/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu?  Damla kaç puan aldı? 19 Ocak Puan durumu sonucu n da bugün çeyrek altını kim aldı? 19 Ocak Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 23 Şubat Çarşamba Günün Birincisi ve Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (20/01/2022) 19 Ocak Perşembe günü Miyase 18 Puanla günün birincisi olan gelin olurken, bu hafta yarışmaya dahil olan Damla Yağmur da 12 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 16 Şubat Çarşamba Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Puanları ile Çarşamba puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, artık bir gelin eleme potasına daha da yaklaşırken, bir gelin de tam 7 bilezik işçin daha da yaklaşacak.

=> 9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bir önceki hafta finalinde ikişer olmak üzere bilezikler paylaşılmıştı. Bu hafta toplamda 7 bilezik sahibini bulacağı için dört gelin de o yedi bileziği almak için kolları sıvadılar.

=> Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Bugün 19 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 19 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Damla Yağmur, ikinci bölüm de sonuncu olmadı. Lakin buna karşın sonuncu olan gelinden sadece bir puan fazla alabildiği için halen elenme tehlikesi devam ediyor.

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verildikten sonra Damla’nın yarışmada kalabilmesi için, bugün çok yüksek puan alarak tüm rakiplerini geride bırakması gerekiyor. Aksi halde bu şekilde devam etmesi halinde, elenme tehlikesi devam edecektir.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynana Beyhan geçtiğimiz bölümde gelinini bulmayı başardı. Ancak buna karşın sunucu Nursel’in Beyhan’a “Bunu beğendin mi? Bu tabak gelininin tabağı olabilir mi? Bu tabak Yeşimin olabilir mi?” gibilerinden gelen sorular, izleyicinin şüphelenmesine neden oldu.

=> 20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Hafta başında kaynana Nurcan, her ne kadar gelinini bulamasa da sonradan iyi toparladı. Kaynana Nurcan, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında gelinini bulup, 5 puan verebilmek için kolları sıvadı.

Miyase, Damla ve Yeşim hafta finalinde verilecek olan 7 bileziği almak için kıyasıya yarışıyorlar. Her bir gelin, bu 7 bileziği almak için hem yemeklerini iyi yapmaya çalışırken hem de rakiplerini düşürmek için ciddi laf kavgasına girdikleri görülüyor.

Yarışmada gelinler yemek yaparak birinci olmak isterken, bu yarış tek ayaklı değil. Kaynanaların etkisi, gelinlerin birinci olmasında %100 katkısı var. Bundan dolayı kaynana Beyhan Yeşim’i bugün 19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi yapmak hem de çeyrek altını kazandırmak için, gelini Yeşim’i dikkatle islediği görülüyor.

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Miyase son bölümde 20 puanla çeyrek altını kazandığı için Damla ile Dalga geçmek istedi. Damla da intikam almak için Aysun’un Miyase’ye karşı sarf ettiği konuyu gündeme getirip, Miyase’yi sinir etmeye çalıştı. İşte Damla’nın Miyase’ye karşı sarf ettiği o sözleri;

“Miyase yediği lafları hazmedemedi!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, Miyase’nin Aysun Kuşatan’dan yediği lafları hiç mi hiç hazmedemediğini söylemesi, dikkatlerden kaçmadı.

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yağmur ve Kaynanası

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını tam 20 puanla Miyase alırken, Damla 11 puanla günün sonuncusu oldu. Damla 7 bileziği almak isterken, eleme potasına sürüklenmesi, Damla’yı iyice panikletti.

Damla, Miyase’nin iyi puanlar almasına karşın Aysun’un söylediği lafları öne sürüp, Miyase’yi sinir etmeye çalıştı. bunda da kısmen başarılı olan Damla, buy durumdan faydalanıp bugün Gelinim Mutfakta 19 Ocak Puanlama sırasında, en azından Miyase’den yüksek puanlar almaya çalışması, dikkatlerden kaçmadı.

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Adım adım hafta finaline yaklaşan yarışma programında, Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba puanlaması sonucunda, bilezikler için bir isim rakiplerine kıyasla bir adım öne çıkmayı başaracak. 

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Puan Durumu

Hafta içi her gün 13:00 da yeni bölümleri ile ekran karşısına gelen yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile Çarşamba puanlaması başlayacak. 19 Ocak 2022 Çarşamba puanlaması sonrasında %100 belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba puan durumu sonucunda, bir gelin eleme potasına doğru sürüklenecek. Bir gelin de artık yedi bilezik için daha iddialı bir hale gelecek. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan Damla Yağmur, iyi puanlar alsa da henüz bir çeyrek bile kazanamadı. Bu hafta hem kendisini elemekten kurtarmak hem de ilk çeyreğini almak için Damla Yağmur, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, çeyrek altını alan gelin eğer ki Miyase yada Damla olması halinde, bu hafta bilezikleri kazanmak için çok ama çok büyük bir avantaj elde edecek.

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı Sırada Damla ve Kaynanası Nuray

Son zamanlarda sunucu Nursel’in puanlama sırasına kaynanalara defalarca soru sorması, izleyici karşısında büyük tepki alırken, 19 Ocak Gelinim Mutfakta Puanları sırasında yine benzer durumlar yaşanması halinde, izleyiciler çileden çıkacaktır.

19 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? Bugün kaynanalar gelinlerine kaç puan verdi? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen Çarşamba gününe ait puan tablosunda sizleri bekliyor

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Puanları (19/01/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

19 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: 5
Damla Yağmur: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Damla Yağmur: 4

*************************
” 19 Ocak 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 4
Damla Yağmur: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Damla: 1
Damla Yağmur: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurcan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: 3
Damla Yağmur: => Nurcan’ın Gelini 2

*************************

Gelinim mutfakta 19 Ocak Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 1 4 1 5 5 16
Miyase 3 5 5 4 1 18
Damla 5 1 4 1 3 14
D.Yağmur 2 4 3 1 2 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17-21 Ocak Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 24 + 16 = 40
Miyase: 35 + 18 = 53
Damla: 32 + 14 = 46
D. Yağmur: 25 + 12 = 37

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
19 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞMUR

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün günün birincisi olan gelin ile bugün çeyrek altını alan gelin, %100 belli olduğunda gözler, bir sonraki güne çevrilecek. İşte haftanın dördüncü bölümünde, final öncesi ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. YA SİZİN BU SUNUCULARDA ALIP VEREMEDİĞİNİZ NEDİR? PROGRAMA KİM GELSE HRPSİNE KUSUR BULUYORSUNUZ!.. EN SON KUSUR DA NURSEL!..

  2. Nursel çok konuşuyor kaynanalara çok müdahale ediyor kaynanalarin kafasını karıştırıyor damla çok saygısız gelinler kaynanalarina çok bagiriyorlar hiç saygıları yok artık seyretmiyorum yarışmanın kalitesi kalmadi

  3. Ben kusur bulmuyorum isa bey nursel hanim iyi sunuyor tabiki gelinim mutfakta yi sunucuda suç yok tabiki nursel enerji yapan bir sunucu tabiki

  4. Yayın ekibi lütfen mudale ederseniz sevinirim Damla hnma o nasıl bir üsluptur Özellikle Beyhan hnma esefle kınıyorum gençlerimize kötü örnek oluyor kendini ne zannediyor cevap verebilir ama saygı çerçevesinde lütfen elensin artık

  5. Nursel hanım yeşime sürekli 1 yada 2 veriyor. Damlayı yada Miyaseyi tutuyor.bu tavrından rahatsız oluyorum. İnşallah yarın 5 i yeşime verir.

  6. GELİNİM MUTFAKTA GELMİŞ EN İYİ SUNUCU!..HİÇ KAFA KARIŞTIRMIYOR!.. KAYIN VALİDELERİN YAPMIŞ OLDUĞU SAÇMA YORUMLARI KENDİLERİNE HATIRLATIYOR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu