Gelinim Mutfakta

19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Tablosu]

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Salı günün birincisi bugün günün yemeklerini değerlendiren kaynanaların vereceği 19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda netlik kazanacak. Haftanın ikinci bölümünde çeyrek altını bugün km aldı? Seda Sayan 19 Ocak salı günü kaç puan verdi? 19 Ocak Puan durumu sonucun bugün kim birinci oldu? 19 Ocak Salı çeyrek altını altını kim kazandı? Cevapları haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 19 Ocak 2022 Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

(güncelleme 20.01.2021) 19 Ocak Salı günü kanal D ekranlarında gelen bölümde Zeynep Kalyon Gökçe 20 puan alarak günün birincisi olup çeyrek altını kazana isim olurken bu hafta yarışmaya başlayan Sibel 13 puan alarak günün sonuncusu oldu. İlk iki gün günün sonuncusu olan Sibel Cuma günü eleme potasında yer almayı şimdiden garantiledi.

=> Gelinim Mutfakta 23 Şubat Salı Puan durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

19 Ocak Salı yani bugün Çeyrek altını kim kazandı? Sorusunun cevabına geçmeden önce Gelinim Mutfakta 19 Ocak Salı Puanları sırasında Sibel’in alacağı düşük puanlar Sibel’i %100 eleme potasına sürükleyecek. Bunun farkında olan Sibel ilk bölüğümde yaşadığı acemiliği üzerinden atmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 16 Şubat Salı Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Salı Puanları verecek kaynanalar

Haftanın ilk bölümünde Gizem istediği puanları alamazken Aysun ile Zeynep 20 puan alarak birinciliği paylaştılar. Bugün ikili arasında ki dengeyi 19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak yarışmacı bozacak.

=> Gelinim Mutfakta 9 Şubat Salı Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta beş altın bileziği koluna takan ancak bu hafta yarışmaya istediği gibi başlayamayan Gizem, son bölümde kendi kaynanasından her ne kadar 4 puan alsa da diğer kaynanalardan istediği puanlar alamadığı için günün birincisi olamadı. 

=> Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Hafta başında Gizem ile Aysun arasında çıkan tartışma bugün daha da şiddetlenerek ikişli arasında bağların temelli kopmasına neden olacak. Gizem kendisinin çeyrek altığında kimsenin tebrik etmediğindne yakınırken Aysun bu duruma şöyle tepki verdi;

“Alkışlamak zorunda mıyım seni!” Yarışmacı Aysun Kuşatan

Bugün 19 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu bu yazının en son kısmında açıkladık. 

=> 21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an

Haftanın ilk bölümünde yeni başlayan Saniye kaynana kendisini bizlere aşçı ve şef olarak tanıtması, sonrasında dünya mutfağında yemekler biliyorum demesine rağmen bir kaç tane yemek ismi sayamamasını eleştiren kaynanalar, Saniye’yi gerçek şef olup olmadığını sorgulamaya çıktı.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kaynana Saniye şef olduğunu gelinlere verdiği güzel ve isabetli puanlarla kanıtlamak istemesi dikkatlerden kaçmayacak.

19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Sibel

Kaynana Saniye kendi gelinine bir gitme riskine rağmen adaletli puanlar vereceği en baştan söylemişti. İlk bölümde de gelinine istemeye istemeye bir veren Saniye bugün de kendi gelinine yine bir vermesi halinde Sibel %100 Cuma günü eleme potasında yarışan isim olacak. Not: Gelinim Mutfakta 19 Ocak Salı puanlaması bu yazının en sonunda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını kazana isim Zeynep olurken Aysun aynı puanlamasına rağmen kurada çeyrek altını kaybetti. Aysun düne göre bugün daha hırslı ve kuraya aklamayacak şekilde bugün Gelinim Mutfakta 19 Ocak Puanlama sırasında iyi puanlar almaya çalışacak.

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Salı Puan Durumu

Bu hafta 18 Ocak 2021 tarihinde başlayan yarışma programında ilk bölüğümde çeyrek altını alan gelin Zeynep oldu. Bugün 19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanları ile devam edecek olan yarışma programında günün sonucunda gelinlerin hafta başında aldığı puanlar belli olacak. Yani Gelinim Mutfakta 19 Ocak Salı puan durumu sonucu netlik kazanacak.

Bugün verilecek her puanlama yarışmaya bu hafta başlayan Sibel için oldukça önemli bir hal aldı. İlk bölümde günün sonuncusu olan Sibel bu durumunu bugün düzeltemez ise Cuma günü kendisini eleme potasında göreceğiz. Sadece onunla da kalmayacak %98,3’lük oranda elenecek.

19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan kim resmi

Sibel tüm bunların az çok farkında olduğu için bugün ne yapıp edip günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmak için elinden gelenin fazlasını ortaya koyacak.

İlk bölümde yani 18 Ocak 2021 puanlamasında kaynana Yasemin kendi gelini Zeynep’e bir puan verirken Sibel’e 5 puan vermesi dikkatlerden kaçmadı. Zeynep bu duruma isyan ederken bugün Gelinim Mutfakta 19 Ocak puanlaması sırasında kaynana Yasemin Sibel’e yine yüksek puan vermesine karşı Sibel “Çok teşekkür ederim. Damak tadımız uyuyor. Artık dörtleri ve beşleri bekliyorum” diyerek Zeynep’i sinir etmeye çalıştı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda da bugün bir gelin çeyrek altını kazanacak. Bu isim yazının en sonunda günün puan tablosunu aktardığım kısımda bulabilirsiniz. 

Yeni haftanın ikinci günü olan 19 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çeyreği bugün kim aldı? Seda Sayan bugün kaç verdi? Soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Puanları (19/01/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

19 Ocak Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Gizem: 1
Aysun: 4
Zeynep: 5
Sibel: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

Gizem: => Semra’nın Gelini 4
Aysun 4
Zeynep 5
Sibel 1

*************************
” 19 Ocak 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Gizem 3
Aysun: => Nurten’in Gelini 4
Zeynep: 1
Sibel: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Saniye’nin verdiği Puanlar

Gizem : 5
Aysun: 3
Zeynep: 4
Sibel: => Saniye’nin Gelinini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Gizem 1
Aysun: 1
Zeynep: => Yasemin’in Gelini 5
Sibel: 4

*************************

Gelinim mutfakta 19 Ocak Salı Toplam Puanlar

Gizem 1 1 5 4 3 14
Aysun 4 1 3 4 4 16
Zeynep 5 5 4 5 1 20
Sibel 2 4 1 1 5 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Ocak 2021 Haftası) – Salı

*************************

Gizem : 17 + 14 = 31
Aysun : 20 + 16 = 36
Zeynep : 20 + 20 = 40
Sibel   : 12 + 13 = 25

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ZEYNEP
Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ZEYNEP
19 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİBEL

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Çarşamba Fragmanı İzle

19 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra haftanın ortasında yani 20 Ocak Çarşamba günü programda neler olacak diye merak edenler için Gelinim Mutfakta 20 Ocak Çarşamba fragmanı (2021) hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Gizemi göndermezler gidecek olan yine yeni gelen olur bilezikler galiba Zeynep in Zeynep bugünlerde hem revaçta hem formda kalıcı gibi görünüyor.

  2. seda sayan birinci olması için zeynep 5 veriyor kesin kimin tabağı olduğunu önceden bilip tadım yapıyor. gizemi göndermek için uğraşıyor.

  3. Ben şahsen bu puanlaması anlayamıyorum gizemin kayınvalidesi ve Nurten hanım gelinlerini hiç sekmeden buluyorlar hele gizemin kayınvalidesi ya 4 ya beş veriyor hiç 1 veya 3 vermiyor hiç mi yanılgı olmaz bir tek yasemin hanım tutturdu 2 haftadadır 1 vermeye bugün 5 verince çok sevindi ertesi günü yine 1 hep omü yanılıyor psikolojisi bozuldu artık bakışları bile değişti sarhoş gibi ama diğerlerinde öyle bir özgüven geldimi hiç 1 vermeyecekler gibi konuşuyorlar hicmi yanılmazlar ben bu işe artık inanmıyorum arada onlarda yanılsınlar kadının giderken morali bozuktu geri geldi daha çok bozuldu tam anne sözünü duyduktan sonra orda oturuşu bile güvensiz yazık anneleri bu duruma düşürmeyin. Hepsinde biraz yanılgı olsun dönüşümlü bu kadar olmaz.yani bu ne..

  4. Hurten ve semra hanım kor çahil ve çok acımasız yeni gelenleri direkmen alabora ediyorlar sanki orası onlarıngibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu