Gelinim Mutfakta

19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Bugün Kim Birinci Oldu]

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba günün birincisi kim oldu? İlk iki gün çeyrek altını alan Özlem, bugün istediği puanlar maalesef alamayacak. Bu hafta ilk günlerde kendisini çok fazla gösteremeyen Ezgi’nin bugün Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Puanları sırasında atağa geçmesini bekliyoruz. Dikkat: 19 Şubat Puan Durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 4 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için tıklayınız.21 Şubat Cuma Ezgi bilezikleri aldı

19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonrasında zirvenin el değiştirmesini bekliyoruz. Zira Özlem kendi kaynanası Nurten hanımdan bile düşük puanlar aldı. Üstüne bir de fırça yedi. Kısaca Özlem bugün beklentilerin altında bir performans sergileyecek.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Elif’in sesi çok çıkmaya başladı. Gerçi Elif’i son zamanlar da hep bağırırken izliyorduk. Bu durumu fark eden Reyhan da lafını esirgemeden, Elif’in çok değiştiğini yüzüne söylediğinde, yüzünün aldığı hali hafızamdan silemiyorum. 

=> 21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Elif Akçam büyük rekabetin başlamasında çok mutlu olduğunu ve asıl er meydanı şimdi olduğunu söylese de bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında yine kendisini öne atacak bir puan alamayacak. En azından bizlerin beklentisi o yönde. Haftaya kötü başlayan Elif, kötü puanlamalarla yola devam edecek gibi duruyor.

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Elif hep alışmıştı. Kaynanası Çiğdem, rakiplerine 1-1-1 kendisine ise devamlı olarak 5 veren Çiğdem hanım dışında yeni gelen kaynanalarda zaman zaman Elif’in tabağına verdiği 5 puanlarla Elif bilezikleri kaptı. Şimdi Çiğdem birleri kullanamıyor. Kaynanalar ise oldukça tecrübeli. Kısaca Elif’in taktiği şu ana kadar işlemedi. Dikkat: 19 Şubat Çarşamba Puanları yazının son kısmında bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Puanlaması yapacak kaynanalar

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Puanlama sırasında dikkat ettiğiniz mi bilmiyorum ama artık hiç bir kaynana 1-1-1-5 yapamıyor. Özellikle Çiğdem hanım 5 aydır 1-1-2-5 diye verdiği puanlardan eser yok. Acaba Elif’in tabağını bulamıyor mu? Yoksa… gerisini siz doldurun.

Bugün 19 Şubat Çarşamba puan tablosu kısmında Özlem bu zaman kadar bayrağı en önde taşısa da maalesef, kola gibi gözüken ama aşamalı bir yemek de istediği kıvamı veremedi. Kaynanası Nurten de haksızlık yapmamak adına dengeli puanlar verince, düşük puan Özlem’e geldi. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

19 Şubat Çarşamba bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olamayacağını anlayan Özlem’in ise morali çöktü. Kaynanasından da düşük puan alınca ağzından şu sözler döküldü.

Konuşmak istemiyorum gerçekten ya! Yarışmacı Özlem

Bugün kim birinci oldu? Bu hafta gerek Özüm gerek Elif beklentilerin altında bir performans sergiledi. Özlem’den ise hiç ama hiç beklemediğimiz bir çıkış geldi. Bu nedenle arık mekanın sahibi Ezgi’ye sıra geldiğini düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Puan Durumu

17 Şubat Pazartesi başlayan programda nihayet hafta ortasına geldik. Bu hafta eski yarışmacıları birden ekran karşısına gören izleyiciler, oldukça şaşırsa da bir çoğu Burçin’in gitmesine sevinirken, Elif Akçam’ın ise fenomen yarışmacı olarak geri gelmesi nedeni ile rahatsız olduklarını dile getirdiler.19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi Yıldırım

Büyük rekabetin başladığı bu hafta Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Puan durumu sonucunda zirveye adını yazdıracak yarışmacıyı merakla bekleyeceğiz. 

Ben ise Elif’in geri gelmesine gerçek manada sevindim. Neden mi? zayıf yarışmacılar arasında havasından geçilmeyen ve her hafta kaynanası Çiğdem’in haksız puanlamasına Fatih Ürek’in çanak tutması ile çeyrekleri ve bilezikleri alan Elif şimdi rekabetin tam ortasına düştü. Elif, 19 Şubat Çarşamba puanları öncesinde varlık gösteremedi. Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Puanları verildiği an Özlem & Nurten

19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonuçlanmadan evvel Elif’in toplam puanlarına baktığımızda,  20 puanla son sırada yer aldığını görüyoruz. Elif eğer bugün çeyrek altını alan gelin olamaz ise eleme potasında düşme ile karşı karşıya kalacak.

Gelinim Mutfakta Haftalık puan durumu sonucu vermeden önce kulağıma gelen ama doğru olu olmadığını teyit edemediğim bazı bilgiler var. Yine içeride bazı yarışmacılara bilezik ve çeyrek söz verildiği bazı yarışmacı kaynanaların dişlerinin yaptırıldığı gibi bilgiler geliyor. Lütfen içeriden tabaklarının yerini hiç bir kaynana söylemeyin ki gerçek birinci ortaya çıksın.Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek

19 Şubat Çarşamba Puan durumu sonucun da Özlem iyi yemek yapamadığı için zirvedeki yerini bir başka yarışmacıya kaptırmasını bekliyoruz. Şu an için bu yarışmacılar arasında ne muhtemel yarışmacı kim diye baktığımızda, en yakın Ezgi’nin olduğunu görüyoruz.

Kısaca şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bugün çeyrek altını alan gelin Ezgi olması halinde zirveye yerleşecek. Bunun için Reyhan hanıma çok büyük bir iş düşüyor.19 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta Bugün 463 bölüm

19 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi Ezgi’nin olmasını bekliyoruz. Bu hafta ise Elif ile Ezgi arasında bir rekabet beklediğimiz ve bilezikleri Ezgi’nin almasını beklerken Elif beklentilerin altında kaldı. Ezgi de ilk iki gün, beklentilerimizin altında kaldı.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2020 Nardan Aşı

Gelinim Mutfakta Nardan Aşı Malzeme Listesi

Köftesi için;

   • 350 gram kıyma (dana kıyma)
   • 1 adet orta boy soğan
   • 1 su bardağı ince bulgur (köftelik)
   • Bir çorba kaşığı reyhan
   • Bir çorba kaşığı kırmızı pul biber

Suyu için;

   • 2,5 çorba kaşığı tereyağı
   • Bir adet büyük boy soğan
   • Bir çorba kaşığı domates salçası
   • 7 su bardağı kaynar su
   • Yarım çay bardağı nar ekşisi
   • Bir çorba kaşığı karabiber
   • Bir çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Daha önce ikiz kez bu programda yapılan Nardan aşı yemeği için Fatih Ürek toplam da 50 dakika süre verdi. Daha önceki verdiği süreye baktığımızda 40 dakika süre içinde yarışmacıların yapmalarını istemişti.

İlk iki gün harika bir başlangıç yapan Özlem, bugün çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı olabilecek mi? Fragmana baktığımızda bugün Özlem iyi bir yemek ortaya çıkartamadı. Kaynanası Nurten de sert bir şekilde;

“Düzgün yemek yap ya!” Kaynana Nurten

Özlem ilk iki günün sonunda düşüş aşamasına mı geçti? Anlaşılan o ki Özlem bugün çok iyi puanlar alamayacak. 

19 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta Puanlaması sonrasında haftalık puan durumu sonucu sıra ile hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Puanları (19/02/2020 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelini 5
Elif : 2
Özlem : 1
Özüm : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Elif  : =>Çiğdem’in  Gelini 5
Özlem : 1
Özüm : 2

*************************
” 19 Şubat 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Elif : 3
Özlem : 1
Özüm=> Ayten’in Gelini 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Elif : 4
Özlem: => Nurten’in Gelini 1
Özüm : 3

*************************

Gelinlerin 19 Şubat 2020 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 5 5 5 2 17
Elif 4 2 3 5 14
Özlem 1 1 1 1 4
Özüm 3 2 3 2 10

************************

lütfen bizi google de böyle arayın! 

Gelinim Mutfakta ads

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Şubat – 21 Şubat Haftası) – Çarşamba

*************************
Ezgi    : 24 + 17 = 41
Elif      : 20 + 14 = 34
Özlem : 30 + 4 = 34
Özüm : 22 + 10 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
19 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ÖZLEM

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Şubat 2020 Perşembe Fragmanı İzle

20 Şubat 2020 Perşembe günü yani bir sonraki bölüm olan 464. bölümün fragmanı alt kısımda verdik. 20 Şubat 2020 Perşembe fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu