Zuhal Topal'la Sofrada

19 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Kader Kaya)

19 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Kader Kaya yarışacak. 5 yıllık evli olan Kader, rakiplerinin kaçırdığı fırsatı kaçırmamak adına tüm tedbirleri aldığını dile getirdi.

=> 4 Mart Çarşamba Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 19 Şubat Çarşamba puanları sırasında Kader’in en az 26 puan alması gerektiğini, aksi halde kaybeden yarışmacılar arasına ismini yazdıracağını görüyoruz. 

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 26 Şubat Çarşamba Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

26 puan alsın çok zor bir puan olmasa da gerek bu hafta kaynanalar puanlama konusunda çok pinti gerekse iki haftadır 30 puanın altındaki puanlamalar büyük ödülün sahibi oluyorlar.

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

19 Şubat 2020 Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 343 bölüm

Bugün 19 Şubat Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? İlk iki gün sunucumuzun verdiği puanlara baktığımda ilk iki gün 6 puan verdiğini görüyoruz. Yani henüz sunucumuzun beğendiği bir masa ortaya çıkmadı.

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Her bölümde farklı yarışmacılarla sürdürülmesi zor bir başarıya imza atan programda bu hafta yarışan gelin ve kaynanalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, 17-21 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları konumuza bir göz atabilirsiniz.

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu ve verilen puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Şubat Çarşamba (2020)

19 Şubat Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Kader Kaya. Geçtiğimiz hafta gelinlerin kaynanalardan puanlar alması oldukça zordu. Bu haftada yine benzer bir durum ile karşı karşıyayız. Kader bugün kayın validelerden geçer not alması için en az 26 puana ihtiyacı olacak. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik.Zuhal Topal'la Sofrada Kader Kaya - 19 Şubat Çarşamba bu hafta yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölümde yarışan Nuray aslında çok iyi başladığı güne yaşadığı bir kaç talihsizlik nedeni ile her ne kadar ilk sıraya yerleşse de geçilebilecek bir puan aldı. Şu an diken üstünde olan Nuray’in göz kulağı 19 Şubat puanlamasında Kader’in alacağı puanlarda olacaktır. 

19 Şubat 2020 Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puanları verilmeden önce bugün yarışan gelin ve kaynanayı sizler tanıtmak istiyorum. Daha sonra yarışmacının menüsü ve Kader Kaya kaç puan aldı sorusunu cevaplayacağız.

19 Şubat 2020 Çarşamba günü 343. bölümde yarışacak olan Kader Kaya ile kaynanası Neriman Kaya hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Kader Kaya (19 Şubat Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada 19 Şubat Puan durumu alacak Kader Kaya

 • 5 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Karadenizli
 • Oldukça İddialı 
 • Temizlik takıntısı var
Neriman Kaya (19 Şubat Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la sofrada 19 Şubat 2020 Puanlaması alacak kaynana Neriman Kaya

 • Gelinine çok güveniyor
 • Kader’in başaracağını düşünüyor
 • 5 gelini var
 • Beş erkek evladı var
 • Dağınıklığı sevmiyor

Haftanın en iddialı yarışmacı olarak gördüğüm Kader, henüz 5 yıllık evli ve iki çocuk annesidir. Gerek 5 yıl boyunca evlilik hayatında eşine ve çocuklarına yaptığı yemeklerden gerekse bekar zamanlarında ailesinden öğrendiği bilgiler ışığında bugün hem kaynanaları hem de Zuhal Topal’ı lezzet noktasında etkilemek istiyor.  Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının son kısmında bulabilirsiniz.Zuhal Topal'la Sofrada 19 Şubat Çarşamba Puanları alacak kaynana ve gelin

Zuhal Topal’la sofrada bugün en çok merak edilen kısım tabi ki programı sunan sunucumuzun vereceği puanlar olacak. Bunu neden diyorsun diyenler oluyor. Aslında kaynanalar hakkaniyetli puanlar verse birinciyi sunucumuz belirlemek durumda kalmaz.

19 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Kader’in Menüsü 

 • Denli Ayran Çorbası
 • Pancar Turşusu Kavurma
 • Kuru Kabak Sarması
 • Peynirli Su böreği
 • Güveçte sulu köfte
 • Bulgur pilavı
 • Cacık
 • Kadayıf Dolması

Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Kader Kaya'nın Menüsü


Bugün Zuhal Topalla 19 Şubat Puanlaması için yarışmacımız Kader’in menüsüne baktığımda gerçekten dolu bir menü görüyorum. Ben her ne kadar menüyü mükemmel bulmasam da ilk iki güne nazaran daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Kısaca bugün hem tadım hem de puanlama yapacakları Kader’in Menüsünü gören kaynanaların verdiği tepkiyi aynen aktarıyorum.

Kolay bir menü
2,5 saat içinde rahat biter
şampiyon menüsü olamaz
Kaynanalar

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Şubat Puanları sırasında Kader’in menüsünü puanlayacak olan kaynanalar genellikle menüyü beğenmediler. Ancak haftanın ilk iki günü tüm düşük puanları verdikleri için en az 5 puan alacak.  

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (17-22 Şubat 2020)

17 Şubat Pazartesi günü başlayan bu hafta 343 bölümü ile devam edecek. İlk iki gün yarışan gelinin puanı ile bugün yarışan Kader’in puanlarını vermek istiyorum. Yani bu hafta Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunu (şimdiye kadar olan)

 • 17 Şubat Pazartesi Puanı (Elif Hilal Küçükkaya) = 22
 • 18 Şubat Salı Puanı (Nuray Altun) = 25
 • 19 Şubat Çarşamba Puanı (Nuray Altun) = 30

İlk iki gün sadece 6 puanını kullanmak isteyen yarışma programında Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını görmeden önce alt kısımda yazan yazıyı ve resmi dikkatle okumanızı rica ediyorum. 

SİZLERE EN DOĞRU HABERİ VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. SİZLERDEN RİCAM GOOGLE ARAMA BUTONUNA “ZUHAL TOPALLA DİZİCENTER”
DİYE ARAYIP GELİRSENİZ EN DOĞRU HABERİ VEREN BU SİTE KARŞINIZA ÇIKACAKTIR.

TÜM HABER SİTELERİ PUANLARI BENDEN ALDIĞI İÇİN HİÇ BİRİ PUANLARI YAZAMADILAR…

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz. (e-posta kısmını boş bırakıp, yorum yapabilirsiniz.)

19 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Kader’in Puanları)

Gülseren  4
Fatma  7
Şadiye  6
Sevgi  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   30

**19 Şubat 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 19 Şubat Çarşamba Fragmanı

Tıpkı dün yarışan gelin gibi 5 yıllık evli ve iki çocuk annesi olan Kader Kaya’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 343. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu