Gelinim Mutfakta

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puanlar]

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 15-19 Şubat tarihleri arasında yarışan gelinlerden hangisi bugün bilezikleri aldı? Gelinim Mutfakta 19 Şubat bilezikleri kim aldı? 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucun da hangi gelin birinci oldu? Son puan durumu sonucunda bu hafta kim birinci oldu? Final bölümünde haftanın birincisi kim olduğu %100 netlik kazandı. Detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu? Görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma puan durumu belli olduktan sonra bir gelin beş altın bileziğin sahibi olacak. Şu an için beş altın bileziği en yakın isim Ayten olurken eleme potasına düşen isim Esra oldu.

Esra her ne kadar eleme potasına düşüyor olsa da bir gelin bugün kendi isteği ile Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Haftalık Toplam puanları netlik kazanmadan önce yarışmadan ayrılması bekleniyor.

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı resmi

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu henüz belli olmadan önce en fazla puana sahip olan Ayten en yakın rakibi Zeynep’e 7 puan fark atmasına rağmen Zeynep’in programında el üstünde tutulan yarışmacı olduğu için Ayten’den çok Zeynep2in bileziklere daha yakın olduğu söylenebilir. 

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Ayten: 71 Puan
  2. Zeynep: 64 puan
  3. Aysun: 55 Puan
  4. Esra: 41 Puan

Yukarıda açılanan puanlar Perşembe günü verilen son puan durumu sunucudur. Bugün hafta finalinde Gelinim Mutfakta yarışmasında verilen puanlama sonrasında yuları da ki sıralama ve puan durumu %100 değişecektir.

Hafta finalinde Seda Sayan’ın vereceği puanlarla başlayacak final puanlamasında dördüncü kaynanada puanlarının verdikten sonra 19 Şubat Cuma günü Gelinim Mutfakta Genel puan durumu netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Bilezikleri kim aldı resmi

Yukarıda ki verilen puanlar ve son puan durumu sonucu netlik kazanmadan önce bugün 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olacak isim her ne kadar Ayten gözüküyor olsa da Ayten kadar Zeynep’in bilezikleri alma şansı var.

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk puanları 15 Şubat 2021 tarihinde verilen yarışma programında bugün 19 Şubat 2021 tarihinde hafta finali puanlaması ile Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucu belli olacak.

Bugün 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu henüz belli olmadan önce Ayten ve Zeynep arasında ki 7 puan farkın ilk iki puanlama sonucunda kapanması bekleniyor.

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu açıklandığı an Aysun

Seda Sayan’ın vereceği puanlarla hafta finalinin puanlaması başlayacak ve bugün Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puan Tablosu sonucu netlik kazanacak. İşte Cuma puanlaması ve sonuçları alt kısımda sizleri bekliyor.

19 Şubat Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Zeynep : 64 + 16 = 80
Aysun : 55 + 9 = 64
Ayten: 71 + 15 = 86
Esra: 41 + 20 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYTEN

19 Şubat 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  ESRA (Seda Sayan Göndermedi)

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
19 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSUN
*************************

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf

15 Şubat 2021 tarihinde başlayan ve 19 Şubat 2021 tarihinde son bulacak olan sevilen yarışma programında 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı? sorusunun cevabı Ayten Hatamova Gürüf oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu