Gelinim Mutfakta

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma günün birincisi belli oldu. 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu netlik kazandıktan sonra bir gelin %100 bilezikleri alırken bir gelin de elenecek. Bugün çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 19 Şubat Cuma Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Seda Sayan en yüksek puanı kime verdi? Bugün iki gelin mi elenecek? Son puan durumu sonucu yani toplam puan durumu sonucu açıklandı mı? Bugün altınları kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Kim birinci oldu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puanları sonucu netlik kazandıktan sonra normal de bir gelini bilezikleri alırken, bir gelin de en düşük puanları aldığı için yarışmadan elenirdi. Lakin bu hafta Seda Sayan “bu hafta iki gelin yarışmaya veda edecek” demesi Aysun ile Esra’nın aynın alan da eleneceği anlamına geliyor.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mart Cuma Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Zeynep

Bu hafta yarışmaya dahil olan Esra haftanın ilk bölümünde günün sonuncusu olduğu için zaten eleme potasına düşmeyi %98,3’lük bir oranda garantilemişti. Bun da kendisi eleme potasına yarışan isim olurken Esra ile arasında 14 puan fark atan Aysun’un da elenme ihtimali var.

=> 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Seda Sayan her iki gelinin eleneceğini söylese de daha önce ne düşük puanlara sahip olan iki, gelin eşit puan aldığı için yarışmada kalmışlardı. Esra Aysun’un pumalarına yakın puan elde edebilmesi için 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak zorunda.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Zeynep Kalyon Gökçe kaynana Fatma’nın son puanlamada verdiği beş sayesinde bir puan farkla Ayten’i geçip çeyrek altının alan gelin oldu. bu hafa başında beri Ayten çeyrek altınlıları alırken, Zeynep de bu haftalık çeyrek altınını almış oldu.

Seda Sayan bu haftanın final sonuçlarının açıklarken herkesi heyecanlandıran şu sözleri kafalarda soru işaretleri bıraktı; 

“Bakalım bu hafta Gelinim Mutfakta’ya kimler veda ediyor!” Seda Sayan

Bu sözleri ile Seda Sayan iki yarışmacının eleneceğini duyurmuş oldu. Bu sözlerin arka planın da eşit puana sahip en düşük puanları alan iki gelin olduğu ortaya çıkıyor.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puanları açıklandığı sırada Ayten

Bugün 19 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu görebilmek için yazının en sonuna bakabilirsiniz.

Haftanın son puanlaması olan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında EsrA2nın alacağı her yüksek puan Aysun’u bir adım elem potasına yaklaştıracak. Kendisini büyük bir baskı altında hisseden aysın bugün ne yapıp edip alacağı puanlarla yarışmada kalmayı %100 garantilemek istiyor.

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Bugün Gelinim Mutfakta 19 Şubat Puanlama kısmın da Aysun’un da elenmesi halinde Zeynep Kalyon Gökçe’nin gelmesinden sonra ne kadar popüler yarışmacı ve sunucu varsa hepsi bir şekilde gitti.

Daha Önce hatırlarsanız Zeynep ikinci defa geldiğinde Onur programın sunucusuydu. Lakin Onur ikinci defa Zeynep’e neden geldiğini sorduğunda Zeynep şartlar değiştiğini söylemişti. Bunun ardından iki hafta içinde Onur, akabinde Gizem yarışmaya bir şekilde veda etti. 

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün birincisi

Yukarıda ki analizlerden yola çıkaran Zeynep bir şekilde programda kalmaya devam edecek. Hakkı ile kalıyor mu orası büyük bir soru işareti olurken bugün Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma puanlaması sırasında kuvvetle muhtemele bilezikleri de almak için Ayten’i geçecektir. 

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puan Durumu

Bu hafta 15 Şubat tarihinde 541 bölümü ile başlayan Kanal D’nin sevilsen ve bir o kadar ilgi ile izlenen yarışma programında haftanın son puanlaması olan bugün 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puanları verildikten sonra haftayı noktalayacağız. bugün verilen puanlama sonrasında bugün Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma puan durumu sonucunda bir gelin bilezikleri kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2Aysun hafta finalinde bugün Gelinim Mutfakta 19 Şubat puanlaması sırasında en yüksek puanı alıp bugün günün birincisi olması beklenirken maalesef gelen bilgiler Aysun’un bugün çeyrek altını alan gelin olmadığı yönünde.

Bu hafta Seda Sayan en çok beş puanı Zeynep’e vermesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. “Zeynep program tarafından korunuyor mu?” Yorumları yapılmaya başlandı. Seda Sayan’ın 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da Zeynep’e kaç vereceği mercek altına alınacak.

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu açıklandığı an Aysun

Hafta finali ile karşımıza gelecek olan program da 19 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan yine beş puanı Zeynep’e mi verdi? 19 Şubat Cuma günü yani bugün çeyrek altını kim kazandı? Sorusu birazdan netlik kazanacak.

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda bugün kim birinci oldu? Cuma günü altınları kim aldı? soruların cevapları haberimizin devamında puan tablosu içinde sizleri bekliyor. Soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosunda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Puanları (19/02/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

19 Şubat Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 3
Aysun: 2
Ayten: 5
Esra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 3
Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 1
Esra: 5

*************************
” 19 Şubat 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Zeynep : 4
Aysun: 1
Ayten: 3
Esra: => Fatma’nın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 3
Aysun: => Nurten’in Gelini 4
Ayten: 1
Esra: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 3
Aysun 1
Ayten 5
Esra 4

*************************

Gelinim mutfakta 19 Şubat Cuma Toplam Puanlar

Zeynep 3 3 4 3 3 16
Aysun 2 1 1 4 1 9
Ayten 5 1 3 1 5 15
Esra 1 5 5 5 4 20

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Şubat Haftası) – Cuma

*************************

Zeynep : 64 + 16 = 80
Aysun : 55 + 9 = 64
Ayten: 71 + 15 = 86
Esra: 41 + 20 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
19 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2021 Cuma Fragmanı İzle

19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra bir gelin elenecek. Lakin Seda Sayan iki gelini eleneceğini duyurması ile gözler Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma fragmanı ve 645. bölüme çevrildi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. Hadi bı şıngirdak tingirdak ses yapında Ayten oynasın.. zavallı kapı gicirdamasina bile oynayacak oraya kendini göstermeye gelmiş,,oynayarak bir yerlere gelmek isteyen olabileceği gelebileceği yerinde tahmin etmeli..kızım başka magrifetin varsa onla çik..belki bravo aferin aldığını zannediyorsun ama tam bir rezilsin buradan aytenin bir an önce gitmesi gerekir inşallah benim favorim AYSUN VE NURTEN hanim

 2. Burda kaynana fatma ve gelin aysunu çıkar ,diğerleri kaynana ve gelinler %100 çöp hepsi cahin hille RTÜK nerde haksız kazanç bunlara seda hanımda dahil

  1. yandaş Seda nin puanlarından olmazsa Aysun giderdi
   bütün kayınvalideler 5 verdi
   yandaş 1 verdi

 3. Puanlar eşitmi ki 2 gelin elenecek diyor seda sayan sonrada eleme yok diyor insanlarla dalga geçiyor lar son kaynana puanlama yapmadan sürpriz im var diyor, sonrada kimse elenmiyor, puanlama önceden belli sanki, en son puanlama da aAyten’nin pastası beyazdı(hepsinde) ama en son puanlama da kızarıktı, sanırım başkasının pastasından koymuşlar.

 4. arkadaşlar sevgili yorumcular bir birimize hakaret etmeyelim onlar altın bilezik alıyor siz birbirinizin kalbini kırıyorsunuz

 5. Anlamadım Gelinlerden kimse gitmedi yani neden peki bakamadım Ne oldu? Aynen arkadaşlar şu kısa dünyada birbirimizin kalbini kırmayalım yarışma bu Hakk eden kazansın😊🙏

   1. Anladım babam yine sedanın işleri desene ne oldu
    Kalbimi temizlendi birden Sevinmiştim Nurten Aysun
    Gider diye Babam Sağol bilgin için teşekkürler😊🙏

 6. Bu hafta Aytene devamlı oynamasının karşılığı 5 ler vererek bilezik verildi.ne oldu bu hafta birde kayınvalidesini şekilden şekile sokuyorlar kadın geldiğinde kendi halinde yüzü bile mahdum bir kadındı ne oldu bu kadını bu hale soktular gelini ıle ikisini bir şeylere döndürerek puanları yükselttiler bir kayınvalidenin bu duruma sokulması hiç iyi görünmüyor şov yapmanın fazlası abartı..

 7. Gelecek yarışmacı yok herhalde bayram değil seyran değil niye elenmesin özel gün olunca eleme yapmıyorlardı reytinglerin düşük olduğu söylüyor

 8. Kesin Esinin yerine yarismaci bulmadilar bence oyle, kim gelsinki bu yarismaya hep kavga gurultu dedikodu.

 9. Yeni yarışmacı başvurusu yoktur belki ondan eleme olmamıştır. Bu da yeni bişey. Bunca zamandır yayınlanan programa yeni adet getirdi Seda sayan. Onur bey olsaydı böyle olmazdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu