Gelinim Mutfakta

19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaç Puan Topladı? En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 19 Şubat Puanları

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Salı günün birincisi kim oldu? Haftanın ilk günü varlık gösteremeyen Bircan, bu gün de günün birincisi olamadığı takdirde kesin olarak %100 bir şekilde kendisini Cuma günü eleme potasında göreceğimizi düşünüyorum. Çünkü; rakipleri oldukça güçlü ve ilk iki gün puanlama açısından varlık gösteremeyen, yeni yarışmacı her zaman eleme potasına düşüyor. Bu gün Bircan açısından final havasında geçmesini bekliyoruz. 

Fatih Ürek yarışma esnasında oldukça dikkat çeken ve bazen de gerçekten cevabını merak ettiğim gelin kaynana çekişmesi ile alakalı soruları soruyor. Gelinim Mutfakta 19 Şubat Salı Puanları verilmeden önce, Besime ile Gülcan arasında günün sorusu nedeniyle ufak çaplı tartışma yaşandı. 12 Mart 2019 Salı ⇒ [mavibuton]Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için tıklayınız.

Besime hanım, oğlunu arayıp Fatih Ürek’in sorduğu soruya cevap vermesini ve karısının mı? yoksa kendisinin mi? yanında yer alacağını öğrenmek istediğini gören Gülcan, bakalım kaynanasına ne diyecek. Günün kritiklerinde çok konuşulacağa benziyor. [kirmizibuton]5 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de yaşanan olaylar, genelde bir sonraki güne pek fazla yansımıyor. Ancak dün Fatih beyin sorduğu sorunun yansıması, Gülcan ile Besime cephesinde büyük yankı uyandırdı. Bu duruma ise en çok Reyhan hanım sevindi ve gelininin gerçek yüzünü şimdi gördün deyip, gelin ile kaynana arasında soğuk rüzgarlar esmesi için çabaladığını ama Gülcan buna fırsat vermediğini gördük. [pembebuton]26 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Şu ana kadar kendi gelinini Gelinim mutfakta puanlama da en çok bulan kaynanalardan olan Besime, bu olay sonrasında nasıl puanlama yapacağı merak konusu oldu. [saributon]Gelinim Mutfakta 22 Şubat Puanlama[/saributon] için lütfen tıklayınız.

Dün yarışmaya dahil olan kaynana dilek hanım, bizleri oldukça şaşırttı. Kendisi yarışmaya katılmak istemediğini ama gelini ile oğlunun istediği üzerine katıldığını söylemesine rağmen, dün ve bu gün gelinim mutfakta 19 Şubat puanlama aşamasına düşük puanlar kullanması, sanki yılardır gelinin tabağını biliyor gibi algıladık. Ancak dün gelinine en düşük puanı verdi. Bu gün sizce ne yapmış olabilir? yorumlarınızı bekliyorum.  [pembebuton]21 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/pembebuton] da kim önde olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından bilezik yarışını kim ile kim yapacağı büyük oradan belli oldu. Geçen haftanın acısını çıkartmak isteyen Nergis yarışmaya hızlı başlarken, İki haftadır sesi soluğu çıkmayan Gülcan da artık yeter deyip elinden geleni yapmaya başladı. Tabi 45 bilezik sahibi Ezgi ise bu ikilinin hemen arkasında ve en ufak hatalarında öne geçmek için fırsat kolladığını da söylemeliyim. NotGelinim Mutfakta 19 Şubat Salı puanlama (2019) kısmı bu yazının en son kısmında tablolar halinde verildi.  [mavibuton]Gelinim Mutfakta 20 Şubat Çarşamba Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

19 Şubat Salı günü gelinim mutfakta puanlar da kaynana dilek gene düşük puanlar kullanıp, kendi gelini Bircan’ı bulduğu takdirde kesinlikle diğer kaynanalarda düşük puanlar vermeye başlayacak ki bu bizim istemediğimiz bir durum değil. Sonuçta adaletli puanlar verilsin ve hak eden kazansın istiyoruz. Bu gün dünün birincisi olan Nergis eğer, Gelinim mutfakta 19 Şubat Salı toplam puanlar da yine en yüksek puanı alacak olursa, bilezik yarışında çok ciddi bir başarı yakalayacak. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Sina elendi ama hala adı konuşulmaya devam ediyor. Gülcan’a, sen benim düşmanım dahi olamazsın diye video gönderdi ve ikili arasında hala soğuk rüzgarlar esmeye devam edecek gibi. Gülcan Cuma finalinde Sina elendikten sonra çok mutlu olduğunu ve keyifle oynadığını, eğer ben elenmiş olsaydım, Songül kaynana benim arkamdan böyle oynayacaktı diyerek kendini savundu. Sina, Ezgi’ye de destek verdiğini devamlı Gelinim Mutfakta günün birincisi olmasını istedi. Dikkat! Gelinim Mutfakta 19 Şubat Salı puanları (2019) sayfanın en sonunda verilmiştir. 

Gelinim Mutfakta 19 Şubat puanları verilmesine dakikalar kala bu gün, kimin kazandığını sizlere açıklamak isterdim. Lakin, bazı sebeplerden dolayı birinci ve çeyrek altını alan gelinin kim olduğunu vaktinde açıklayacağız. Dün bu konu hakkında yorum kısmında, neden öncesinde açıklayamadığımızı söyledim. Merak edenler, dünün konusunun altındaki yorumlara bakabilirler.

19 Şubat Salı günü Çeyrek altını kim aldı? sorusunu sizlere yöneltip, sizlerden tahmin almak istiyorum. Bakalım bu tahmin sonucunda kim bilecek? Bu gün her gelin için önemli bir gün olacağı için, herkes elinden geleni yapacak. Bircan kendisini gösteremedi. Bu gün onun için son fırsat olacağı için herkesten daha çok çabalaması gerekecek. Not: Gelinim Mutfakta 19 Şubat Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları netleştiğinde elimizde iki veri olacak. Bunlardan ilki bilezik yarışındaki ilk iki isim ki bunlardan ilki muhtemelen dün aldığı puanlar sayesinde Nergis olacağını, ama ikinci ismin Gülcan mı? yoksa Ezgi mi? olacağını belirlerken diğer veri ise bu hafta elenecek kişi Bircan mı yoksa bir başkası mı sorusunun cevabını büyük oranda netleştirecektir. Not: 19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının sonlarına doğru verilmiştir.

19 Şubat Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmınında yapılmasını ve sizlere sunulması açısından gördüğünüz bir eksiklik var mı? Şöyle yaparsanız bizler için daha iyi olur dediğiniz bir konu olursa lütfen yorum kısmında bu sayfanın altında bizlere yazmaktan çekinmeyin. Sizlerin talepleri doğrultusunda yazılım ekibimiz konuyu değerlendirecektir. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi.

Dün tüm gelinlere sorulan bir soru vardı. Evinizde bir odanızı değiştirmek istiyorsunuz amma kayın valideniz o odaya kendi eşyalarını koyup geldiğinden kalmak için dizayn etse siz buna ne dersiniz.? Buna müsade eder misiniz? Gerçek yorumları çok merak ediyorum. Kamera karşısında bazen doğru olmayan sözler çıkabiliyor. Sizin düşünceleriniz bu konuda ne olurdu? Yorumları bu sayfanın altında yapabilirsiniz. Not: 19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları bu sayfanın en alt kısımında verilmiştir.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma bakalım ve kimin önde kimin ise geride bu gün yarışacağını öğrenelim. Geçen hafta yarışmaya gelen Nergis 19 puanla zirvede yer alıyor. İkinci sırada Gülcan 13 Puanla Nergis’in 6 puan gerisinde kaldığını ve bu günde bir altı puan daha fark atarsa Nergis şimdiden bilezikleri garantileyebilir. Üçüncü sırada Ezgi 11 puanla kendisine yer bulurken son sırada yarışmaya dün başlayan Bircan 4 puan toplayabildi. Bu sıralama elbette bu gün verilecek olan Salı puanları sonrasında değişim gösterecektir. Bu da Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da yansıyacaktır.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Günün Birincisi İle Toplam Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Bugün bu soru belki bazı yarışmacılar için oldukça önem arz edebilir. Hem Nergis için hem de Bircan için çok önemli olduğunu, nergis bu gün de birinci olursa bilezik yarışında büyük fark yakalayacağını, yok eğer Bircan birinci olursa eleme potasından bir adım daha uzaklaşacağını için iki gelin açısından çok önemli olacak. ⇓19 Şubat Salı Puanları hemen alt kısımda⇓

19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını verdikten sonra bu sayfanın yorum kısmında ciddi tartışmalar oluyor. Arkadaşlar sevdiğiniz yarışmacı dışında başka yarışmacı hakkında kötü söz söylemediğiniz takdirde ortada bir tartışmada olmayacaktır. Bu kurala uyduğunuz takdirde siz de rahat edersiniz biz de ederiz. Not: 19 Şubat Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim ve hangi gelinin olacağını belirlemede kullanılmak üzre bu gün gelinlerin yapacağı günün yemeğini açıklayalım ve sonrasında Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi kesin bilgi vereceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Milföy Sarma But Malzemeleri

 • 6 adet tavuk but
 • İki adet kare milföy

Acılı Ezme İçin;

 • İki dilim tost ekmeği
 • Bir yemek kaşığı Biber salçası
 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • Bir diş sarımsak
 • Bir avuç ceviz
 • Bir çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber 
 •  Bir çay kaşığı kimyon
 • 1/2 çay bardağı zeytinyağı

Üzeri İçin;

 • 1 adet yumurta sarısı
 • 1 tatlı kaşığı susam

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Haftanın ilk günü seçilen Milföy Sarma But için Fatih Ürek 45 dakika süre verdi. gelinler bu süre içinde günün yemeğinin yapımını tamamladılar ve puanlama kısmına geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Puanları (19/02/2019 Salı)

*************************
Gelinim Mutfakta 19 Şubat Salı Günün Birincisi Nergis ile Kaynanası Filiz resmi
*************************

Kaynana Dilek‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Nergis : 5
Bircan   : => Dilek’in Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 1
Gülcan : 4
Nergis : 5
Bircan : 3

*************************
“19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Nergis : 1
Bircan 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 5
Nergis : => Filiz’in Gelini 3
Bircan : 1

*************************

Gelinlerin 19 Şubat 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi 3 1 5 2 11
Gülcan 1 4 3 5 13
Nergis 5 5 1 3 14
Bircan 3 3 2 1 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Şubat – 22 Şubat Haftası) – Salı

Ezgi      : 11 + 11 22
Gülcan : 13 + 13 26
Nergis  : 19 + 14 33
Bircan  : 4  + 13

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Salı Puanlama Sonuçları

*************************

19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NERGİS
Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NERGİS
19 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ bircan

*************************

Gelinim Mutfakta 243. Bölüm 20 Şubat 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

85 Yorum

  1. Yukarda genemi nergismi birinci geçilmişse demek

   Nergis birinci
   Ezg ikinci
   Gülcan üçüncü
   Bircan dördüncü

 1. Herkese iyi günler dilerim. Resimde yine Nergis var, herhalde Nergis alıyor çeyrek altını yine :) Bugün Bircan yine düşük puanlar alırsa, ozaman bu haftanın sonunda gider diye düşünüyorum.

  1. Sana mı soracağım Anonim…
   Sen istemiyor olabilirsin BİZ İSTİYORUZ YAGNURUN GERİ GELMESİNİ..

 2. Herkese güzel bir gün dilerim güzel bir puanlama olsun umut ediyorum nergis çeyreği alirsin bugünde insallahh

  1. ESRA DİZİCENTER İNSTAGRAM HESABI VAR ORADA DM AT BEN YAZAYIM CANIM BU HAFTA BİLEZİKLERİ ALACAK KİŞİNİN KİM OLDUĞUNU

 3. Filiz Hanım, bazi siteler, instagram hesaplar kapatılmış, bilgi verdikleri için. Burda artık dikkat edelim ki, burası kapalmasın :) Güzel bir Platform var sonuçta burada :)

  1. YASİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ GALİBA BEN İLK BAŞTA SALLIYOR DEDİM AMA ALDIĞIMIZ BİLGİ AYNI YER GALİBA BANA DA ONDA AYNI ANDA BİLGİ GELİYOR. BENDE BİLGİ ALMAYI KESTİM SIKINTI OLACAK YOKSA ÇOK ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU OLURSA BİLGİ ALACAĞIM DİĞER TÜRLÜ ZATEN PUANLAMALAR HEMEN BELLİ OLUYOR

 4. Reyhan çok uyanık fatih destekcisi ve reyhan bu rahatlık içinde diğer gelin ve kaynanayı bir birilerine düşürerek iyi yemek yapanıda çaktırmadan 1 puan vererek postalıyor

 5. Ezgicim hep senmi yüksek puanları alican birakta digerleride alsin altin git artik ya yeter 45 bilezik yeni gelinler gelsin istiyozz

 6. Anonim bende Ezgi ve Gulcani istemiyorum ama hala yarismadalar o yüzden sende Yagnuru istemesende Yağnur geri gelecek ??

 7. Aman hele bakin bu gülcana esini nasil yönlendiriyo ne fena böyle bir gelinim olsa birgün katlanamam şahsen

 8. Zaten gülcanin işi konfeti patlamak baska bildigi yok ay allah korusun nergis alır bilezigi insallahhhhh

 9. Merhaba forumdaşlarım, sitede yazan tüm arkadaşlara selamlar, hepinizi seviyorum çünkü değerli vakitlerinizi ayırıp burada yazıyorsunuz, zaman kavramı çok önemli, zaman zaman değerini unutuyoruz, çevremizdeki birileri tarafından veya yaşadığımız olaylar sonucu zamanın ne kadar değerli olduğunu tekrar tekrar anımsıyoruz, ameliyathanede hastasını bekleyen biri için zaman ne kadar değerli, bizlerin de bunu hatırlamamız için ameliyathane kapısında bekliyor olmamız gerekmiyor, gözümden kaçsa da vaktim oldukça okumaya çalışıyorum yorumları, herkesin zaman içinde favorisi oluşuyor ve takibini favorisi veya favorileri üzerinden yapıyoruz, tatlısert rekabet hayatın her alanında var, takılmalar restleşmeler, iddialaşmalar… Bunun bir sınırı elbette var bunun dengesi zaman zaman kaçsa da insan beşer kuldur şaşar demişler, bu dengeyi biz belirleyemesek de diğer insanlar belirler bize hatırlatır, takılmalar şunlar bunlar elbet olacak ama işin suyunun çıkarıldığı sınırının çizilmediği durumlarda kim olursa olsun üzülür kırılır öfkelenebilir bunları gözardı etmemeliyiz, yanlışlarım olmuştur özrümü dilemişimdir yine dilerim, uyarıları dikkate almalıyız, çünkü herkesin aklına hatalı sollamak gelir herkes bunu ister ama sonuçları malum

 10. Merhaba sarp hos geldin yorumlarin icin kendi adima teşekkür ederim sana düşüncelerin güzel keşke herkes seni gibi düşünse biribirini kırmadan yaşasa ne güzel olurdu

 11. Allah kimseye Gülcan gibi es,gelin,evlat,arkadaş,kardeş, nasip etmesin ne kadar kötü kalpli,kalbinin çirkinliği yüzüne vurmuş resmen..

 12. Cuma günkü kurayla ilgili bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Neden Ezginin istediği oldu Nergis paylaşılmasını istedi onun istediği olmadı taraflı konusu var. Fatih bey kuralları kura öncesi sesli olarak duyurduğunda ya anlaşırsınız bölüşürüz, eğer paylaşım anlaşması olamazsa kuraya gidilir diyor her seferinde, Ezginin benim hoş bulmadığım kendince açıkladığı kendi kararıdır anlaşmaya yanaşmaması üzerine kuraya gidildi. İkinci konu kurada Nergisin isminin gösterilmemesi, bu yanlış bir tutum, şimdiye kadar her zaman gösterilmişti, unutulmuş olsun kötü düşünmesek de bu kurumsal bir yayın için mazeret değildir, kanalın güvenirliğini sarsacak bir tutumdur, tabii programın reytinleri sayesinde kanalın kendine aşırı güveni sonucu bir şey olmaz ne olacak yine izlenir diye düşünmüş olup açıklama gereği duymazlar ama sinek de küçüktür mide bulandırır, haksızlıktır, yapmak istedikten sonra nice kuralarda şans oyunları veya çeşitli spor müsabakalarında olduğu gibi manipülasyon yapılabilir istenilen top rahatlıkla çıkarılabilir, oraya gücümüz yetmez, her ne olursa olsun diğer ismi görmeliydik yalandan da olsa

  1. Sarp bey haklısın, kurada ikinci ismi göstereceklerdi, ama işte.. Programın kurgu olduğu bir daha kanıtlandı. Reytinglere muhtaç oldukları için, ezgiyi göndermicekler, en azından bir müddet daha orda olacak, başka bir reyting yapan kişi gelene kadar.

 13. Bu hafta kimin gideceğini çok merak ediyorum ya bilgisi olan varsa bi ipucu verebilirmi acaba :))

 14. ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE TELİF ALDIĞIMIZ İÇİN İKİNCİSİ BİZİM İÇİN DAHA AĞIR OLACAK BAZI ÖNEMLİ BİLGİLERİ BANA İNSTAGRAM DAN DM ATABİLİRSİNİZ. İNSTAGRAMA DİZİCENTER YAZARSANIZ KARŞINIZA ÇÖIKAR ÇOK BİR ŞEY PAYLAŞMIYORUZ OARADAN OSRABİLİRSİNİZ. BU HAFTA BİLEZİK ALAN KİM OLDUĞUNU MERAK EDEN BİZİ İNSTAGRAMDAN TAKİP EDİP DM ATABİLİRLER…
  BU ARADA DÜN BUNU DEDİM BİRİ SAÇMA BİR ŞEY YAZDI ENGELLEDİM. GERÇEKTEN SORMAK İSTEDİĞİNİZ OLURSA YAZIN… KULLANICI ADINIZ “KNGKOSNG” GİBİ ANLAMSIZ KELİMELERDEN OLURSA CEVAP VERMİYORUM

 15. Yağnurun gelmesi gelmemesi konusunda, bu konu yapımcıların inisiyatifinde, müşteriler yani izleyiciler arasında gelip gelmemesine taraf olan çok insan var, bunlar elbet değerlendiriliyor, asıl konu Yağnur gelecekse Yağnurseverler tarafından beğenilmeyen Gülcanın tutulacak olmasıdır, yani Gülcan orda olduğu haklı haksız elenmediği sürece Yağnurun gelme şansı çoktur, eğer Gülcan elendikten sonraları Yağnur geldi o zaman Rümeysa gibi Yağnurla rekabeti olan eskilerden biri geri getirilir, sıfırdan bir yarışmacıyla rekabet zaman alacaktır bunu da düşünebilirler ama düşük ihtimal, o sebep bu kişilerin yarışma durumları biraz birbirine bağlı, lütfen bu açıdan da değerlendirin

 16. Her insanın bir diğerine ihtiyacı vardır, küçümsediğimiz veya hor gördüğümüz bir insana veya meslek çalışanına ihtiyacımız olur veya bize çok yardımı dokunur hayat kurtarır bunu bilemeyiz

 17. arkadaşlar burada ben yazamıyorum bu hafta gidecek kişi de belli bilezik alacak kişide bu gün gelecek haftanın çekimleri başladı yakında yeni gelen gelinin ismi de belli olur ama buradan paylaşmak istemiyorum malum telif var instagram hesabımızda takipçi yok kapanırsa da önemli değil

 18. Yapımcıları ve kanaldyi ortaklar olarak düşünün, biri diğerine iş paslıyor, bu iş tutuyor çok kazanç sağlıyor ve devam ettiği sürece de kazanç sağlayacak bir iş olsun, Fatih beyi de işveren değil ama genel müdür veya şef olarak düşünün, gelinler ve kaynanalarsa çalışanlar, tabii imkanlar ve getirisi olarak işçilerle kıyaslanamaz, ekran işçiliği olsun, arada genel müdüre yakın olanlar oluyor genel müdür tarafından daha çok sevilenler ve tutulanlar kayırılanlar artık ne dersek diyelim, genel müdür bunu hem kurumun işleyişi bekası ve elbet getireceği kazanç kendine düşecek pay için yapmakta, diğer çalışanlar sözünü dinlediği sözünden çıkmadığı sürece müdür gerekli kadar taviz de verir onun için her şey yolunda işler tıkırında. Reyhan ve benzerleri bunu sağlıyor ve elbet ayrıcalıkları oluyor, örnek puanlama yaparken bazı kaynanalar lütfen önünüzü dönün lütfen konuşmayın vb uyarıldığı halde aynı gün birkaç dakika sonra gelen kaynana aynı davranışları yaptığı sürece uyarılmıyor, ekran önü veya sokaklar işleyiş böyle, duruş meselesi aslında, torpil bazı ülkelerde daha ileri boyutta bu böyle kabul edelim veya etmeyelim

 19. Nergisi kutluyorum, güzel bir yarışma sergiliyor. Bana göre de bu haftanın bilerziklerini Nergis alcak.

 20. Bakın dunku dediğim çıktı bugunde diyim yarında Nergis alacak çeyreği cuma günü de bilezikleri alacak ama yeni gelen Bircan elenecek ve bu hafta yagnur gelecek

  1. Gülcan elenmeden Yağnurun gelmesi çok mantıklı, olabilir, Yağnur gelirse Gülcan elenir bir süre sonra eminim bu kez Yağnur eler

 21. Filiz hanım aklıma gelen açıklamalardan biri bilgi sızdıran asıl kişi deşifre olmuştur ve uzaklaştırılmıştır veya artık bilgi alamayacak konuma getirilmiş yer değiştirilmiştir, biz burda kim puanlamada birinci olduğunu önceden öğrenirken kanalda bunun farkında ve bilgiyi sızdıranı dezenformasyon çeşitli yöntemlerle arıyordu yapıyorlardı veya yanlış bilgi verip ortaya çıkınca kimin sızdırdığını bulmak vb

  1. Aa dün yoktum doğru ya tahmin yapmayı unuttum yapayım, siz de yaparmısınız
   Söylendiği gibi bu hafta Yağnur gelecekse Gülcan 1. olur eğer bu hafta gelmiyorsa Nergis alır bilezikleri, belki bu hafta kura olabilir yine

   1-Nergis
   2-Gülcan
   3-Ezgi
   4-Bircan
   Bircan tanıyamadan gider ne yazık

 22. Yakın zamanda olacak ilk kurada kesinlikle kaybeden ismi de ekrana gösterirler ama iş işten geçti

 23. 5 gunluk cekimi kac gune sıgdirip yapıyorlar acaba bircan gidecek nergis bilezik alacak gibi geliyor gülcan tamam ozguven iyidir hepimizde olsa ama gulcandaki kendini begenmislik bi favorim yok ama gitmesini istediğim gülcan

 24. Bence ezgiye çok haksızlık oldu filiz hanım en çok onun tabağını beyendi yanlışlık yaptı Fatih beye söyledi puanını deyişterebilirdi

  1. ezginin tabğı güzel diyip düşük verilince fatih söylüyor başkası olunca sesi çıkmıyor

 25. Ezgiyemi haksızlık yapıldı sen nerenle izliyosun asıl haksızlıgı ezgi-reyhan ve fatih bey yaptı nergisde nasıl oldu görmedinmi

 26. Fatih yürek ezgiyi tutuyor diyorlar Nasıl oluyor en çok ezgiye.hakzızlık oluyor işalah Ezgi elenmez çönkü Ezgi elenirse porğamın hiç heyacanı kalmaz

  1. Ezgi en çok tutulan kollanan yarışmacılardan biri. Sadece tabak yemek olarak düşünmeyin. Yorum süreleri verilen konuşma süreleri söz kesilip kesilmemesi. Çok defa denk geldim Fatih tarafından kaynanaların gelinlerin sözleri kısa kesildi havada bırakıldı söz hakkı tanınmadı. Ayrıca Fatihe yolda sağda solda ezgiyi veya kayırıldığı söylenen yarışmacı kimse onu çok sevdiğini söyleyen çok sayıda insan olsa ister istemez yakınlık duyar sempatisi artar. Sanada sürekli birini övseler seviyoruz deseler mesaj atsalar yolda çevirseler lütfen tanıştır deseler pozitif düşünmeye başlarsın bu kadar insan boşa sevmiyor diye aklından geçer

 27. Bence sen saçmaliyorsun sen nerenle bakiyorsun Reyhan gelinine 1 puan verdi filiz hanım kendi de ben heyacalandım beğendiğim tabaka 2 puan verdim dedi

 28. ezgiyi koruyorlar diyorlar ençok kötü puanı ezgi alıyor güzel yaptığı halde ezgi elenirse daha izlenmez

 29. Haklısın Ezgi gözel yapsada kötö puan aliyor diyetleri kural ihlali yapsada ikaz etmiyorlar kölcan yemek yapmasını bilmiyor Yöksek aliyor ezgiyi Nasıl koruyorlar bende anlamadım Ezgi giderse zaten izlenmez

 30. Filiz Hanım benim INstagramda sorun var o yüzden size uladamiyorum
  Esonays kisisi hakkında suan savcılığa şikayette bulunmayacağım fakat eğer bir daha tekrarlarsa küfür ve hakaretlerine ilk önce hakaret ve küfür içeren yorumları kopyalacagum ondan sonra size ulaşıp bilgilerini alıp savcılığa şikayette bulunacağım.
  Söz vermiş size bir daha tekrarlamiyacagim diye özür falan da dilemiş inşallah sözünde durur kendi iyiliği için
  Filiz Hanım ilginiz için çok Teşekkür ederim
  Iyi ki varsınız
  Bu siteye gönül rahatliyla yazabiliyorum sizin sayenizde çünkü biliyorum ki siz herhangi bir şey olduğunda beni ve burada bulunan tüm arkadaşlari (kufurculer dışında)koruyup kollayip destek olacaginizi biliyorum.. daha önce de hint dizi sayfasında da Bu tarz bi durumla karşılaşmıştık arkadasimla ikimiz siz o zamanda bize destek olmuşsunuz kufurculerden korumustunuz bizi
  Allah sizden razı olsun
  Çok Teşekkür ediyorum tekrardan
  Saygılarımla

  1. sitemizin avukatı var arkadaşlar bizde kendimizi güvenceye almak için hukuki destek alıyoruz

 31. Yarinki fragmani izledim Reyhan Gülcana tuzlu kahve verecek Gülcan tuzlu kahveyi yudumladuginda suratına dikkat edin arkadaşlar ??
  Zaten süratsuz kadin bide tuz katılınca anam çok itici bi kadın yahu
  Ezgi derseniz mutfağın kabadayısı ayani denk al falan diye tehditler savuruyor?Al Gülcani vur Ezgiye ikiside birbirinden seviyesiz ikiside birbirinden çirkin fakat Gülcan biraz daha onde sebiyesizlikte ve cirkinlikte ikiside elenip gitsinler ki mutfak temizlensin suan Nergis ve Bircan iyi gidiyorlar ikisinde başarılar diliyorum ve Yagnur biran önce dönsün istiyorum ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu