Kördüğüm

19 Temmuz Perşembe Kördüğüm 347. Bölüm Özeti Visnhu, Ambika Tarafında Vuruldu!

19 Temmuz Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Kördüğüm 347. bölüm özeti son iki partın vereceğiz. Bu bölümün en dikkat çeken olayı Ambika’nın elindeki silah ateş aldı ve Visnhu vuruldu.

19 Temmuz Kördüğüm 347. Bölüm Özeti

Kördüğüm 347. bölüm özeti ilk iki parta ulaşmak için [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]. Ambika bir yolunu bulup Mukta’dan özür dilermiş gibi yapıp yanındaki bayan polisin silahını alıp tüm bunlara sebep olan kendince suçlu gördüğü Mukta’nın başına silahı doğrultur. Etrafındaki polisler ve Akash ilk aşamada ne yapacağını bilemezler. Çünkü Ambika’nın kaybedecek bir şeyi kalmadığını ve çok tehlikeli olabileceğini tahmin ettiklerinden Meethi’yi kurtaracağım derken Mukta bir anda ölümle burun buruna gelir.

Ambika herkesle duygusal olduklarında dolayı onları aptal olduklarını söyler. Hatta Meethi de duygusal olduğundan dolayı neredeyse siz araya girmeseydiniz ölecekti der. Akash, Ambika’nın tüm bunları kendisi için yaptığını bildiği için onu kullanmaya karar verir. Ambika’nın dikkatini dağıtacak sözler söyleyip elinden silahı almayı başarır. Ancak bu arbede silah ateş alır. Herkes bir birini kontrol eder. Mukta Visnhu’ya bakınca sol kulağının kanadığını görür ve şok olur.

Visnhu Vuruldu Kördüğüm 19 Temmuz Perşembe Özeti

Ateşlenene silah Visnhu’nun kulağını yaralamış ama ciddi bir durum olmadığı için Visnhu merak etmeyin Meethi’nin yanına gidelim der. Ambika’yı polisler alıp araca götürürken Ambika tehditlerini savurmaya devam eder. Geri geleceğim ve bütün bunların hesabını tek tek sizden soracağım der. Şimdilik Ambika’nın bu üfürükten tehditleri boş ve anlamsız olduğu için herkes derin bir oh çeker. Oradakiler Meethi’nin hastaneye gittiğini öğrenince hep birlikte Meethi’yi görmek için hastaneye gittiler.

Kördüğüm 19 Temmuz Perşembe Özeti (347. Bölüm Özeti) Resim 1

Meethi ise hala hastanede bilinci henüz yerine gelmemiş bir halde baygın bir halde yatar. Doktor gelip kontrol ederken Meethi de yavaş yavaş kendisine gelir. Dışarı da ise Meethi’nin iyileştiğini gören Damini, Jogi ve yanındakiler çok mutlu olurlar. Damini hemen torunun yanına gider. Meethi tam olarak ayrılmadığı için yarı uykulu bir halde ben Ambika’yı öldürdüm diye mırıldanır. Bu arada Ambika cadısı da karakola getirilir. Polise uzak biri olmadığı için karakola getirilmesi Ambika’yı hiç korkutmaz.

Meethi Tüm Gerçekleri Öğrendi 19 Temmuz Kördüğüm 347. Bölüm

Bayan polis suçunu itiraf ederse kurtulma sansın olacak dese de Ambika hiç oralı bile olmaz. Benim anladığım Ambika bir şeylere güveniyor. Dur bakalım yakında kokusu çıkar. Meethi de yavaş yavaş kendisine gelir ve Ambika’yı öldürdüğünü yineler.

Çevreden Ambika’nın ölmediğini hepsinin bir oyun olduğunu Ambika’nın asıl hedefinin Akash olduğunu onu senden koparmak için bu yalana baş vurduğunu söyleyip rahatlamasını isterler. Meethi ise ben gözlerimle gördüm. Bir kadın yandı deyince Jogi hemen Meethi’ye o ölmüş bir bayan cesedi idi. Ambika tarafından kullanılan talihsiz bir kadındı der. Meethi hemen Ambika’yı sorar.

Ambika yakalandığını ve şu an polis karakolunda olduğunu söylerler. Ambika bu sırada ifade verir. Tüm gerçekleri tek tek anlatır. Cesedi nasıl bulduğunu Meethi’yi nasıl kandırdığını anlatır. Maiyya, Sankrant ve Akash polis karakolunda Ambika’nın ifade vermesini bekliyorlar.

Rathod da karakola geldi. Ambika kendisi yerine yaktığı kadının eşi ile konuştu. Kızım bir hata yaptı. Lütfen beni ve ailemi affedin. Bu saat karınıza ait deyip ölen kadına ait olan saati verdi. Sankrant Ambika’nın ifadesi alındıktan sonra yanına gider. Ancak Ambika konuşmak istemediğini söyler. Sankran buna mecbursun. Benim çocuğumu taşıyorsun der.

Bu Gün Boşansak Da Aşk Kazandı! Kördüğüm 347. Bölüm

Ambika ise bu saatten sonra senin çocuğunu karnımda tutacağımı düşünüyorsan çok yanılıyorsun diye çıkışır. Sankrant ağlayarak Ambika’nın yanından çıkarken Ambika arkadan kahkahalar atar. Akash polis karakolundan sonra Meethi’nin yanına gelir.

Bir birlerine sımsıkı sarıldıktan sonra Akash unutma biz boşanma evraklarını imzaladık. Ancak doğruluk ve aşk kazandı derler. Mukta’nın ailesi de Visnhu’yu görmeye giderler. Nani gene çenesini tutamaz. Vinshu’nun yaralanması bile umurumda değil. Yazık bu Visnhu’ya acıyorum. Kördüğüm 347. bölüm özeti yani kördüğüm 19 temmuz özeti burada son buldu. Bir daha ki özette buluşmak dileğiyle o vakte kadar sağlıcakla kalın Filiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

274 Yorum

 1. Günaydın Leyla seni niye unutalım
  Kız sende unutulmaktan nekadar korkuyorsun öyle

  Sana hediyem ? araba güzelce kullan canım

 2. Mevlana derki

  ?????????????

  Güzeli güzel yapan edeptir

  ??????????????

  Edep ise güzeli sevmeye sebeptir

  ????????????????

  Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız bakalım iyisindir inşallah hepiniz

 3. Takdir senindir, Ya Rabbi! Sen ki imkansızı mümkün kılansın; Darda koyma bizi, dara düştüğümüzde de şükredenlerden eyle bizi..
  ….
  Ey insan! Öleceğin günü bilmiyorsun; hiç olmazsa ölümlü olduğunu bil!… Hz Mevlana
  ….
  HEPİNİZE Selamlar Sevgiler Hayırlı Sabahlar KIZLAR Nasılsınız İyisinizdir İNŞALLAH Hepiniz ??
  ….
  İNCEM Kusuruma Bakam Dün Haber Veremedim Kardeşim Kuzenimin Kocası Trafik kazası Geçirmişti Üstelik Çocuklarıda Arabadaymış Çok Şükür ki ALLAH Yardım Etmiş Çocuklar eşi İyi Sadece Kaynanası Yaralanmış biraz Duyar Gibi Gittik Annemlere Ondan Haber Veremedim
  ….
  ZEYNEPİM Teşekkürler ALLAH Gönlüne göre versin İsmi Güzelim BEN’im Iyiyim Beni Merak Etmişsin. Sen Nasılsın Neler Yapıyorsun Canım
  ….
  SALİHA Ablam Sanada günaydın hayırlı Sabahlar Nasılsın Meleğimiz Nasıl Bitanem

 4. NURDAN Abla Nasılsın Naptın Dün Annenin Gidişine Üzülmüştün Şimdi İyimisin Canım benim
  ….
  RÜYA Abla Naptın Acaba Kızına İyi Bir Dersane Bulabildinmi İki gün Oldu Hayla Gelmedin

 5. Gülüm canım benim ya çok geçmiş olsun

  Allah yardım emiş verilmiş bir sadakalarï varmış

  Rabbim kaynanasında şifa versin inşallah

  Valla canım nediyeyim melekte değişen bir şey yok aynı daha oksijen alıyor bide öksürüğü çoğaldı
  Bir taraftan iyi balgamını soksun diye ama çok zorlanıyor öksürüğünde bakalım doktorlar daha gelmedi gelince ne diyecekler

  Sen nasılsın canım

 6. LEYLA Ne kadar da Mutlu Olmuşsun İlk Olduğun için Tamam Sana Hediyem??Çikolata Afiyetle Ye

 7. Halima hoş geldin iyi diyelim iyi olalım inşallah
  Sen nasılsın bide nerelisin kendini tanıtır mısın
  Seni tanıyalım

 8. SALİHA Ablam AMİN İnşAllah Teşekkür ederim Canım Evet Kurban Bile Kesmek İstiyorlar Çok Kötü Kazaymış Ama Çocuklar Çok Şükür iyiler Öyle Korkmuşlardıki İçim Acıdı Ya ALLAH kimselere Göstermesin. Melğimize ALLAH Yardımcı Olsun İnşAllah Ya Öksürük Çok kötüdür Kıyamam onun Küçük Tatlı Canına Ben Rabbim Dualarımızı Geri Çevirmesin Hep Dualarımdasınız Sanada ALLAH tan Sabr Diliyorum Hep Bitanem. Ben Iyiyim Hamd olsun Sadece Okaza Sarstı Biraz Beni Çok üzüldüm

 9. Çok heyecanlı bir bölümdü elllerine sağlık filizcim ÖZETLER BİRAZ KISALDI MI BANA MI ÖYLE GELDİ BİZ SENİN UZUN ÖZETLERİNE ALIŞKINIZ

 10. Günaydın hayırlı sabahlar herkese ???

  ✨✨?✨✨?✨✨

  Gününüz aydın olsun,
  Gülen yüzünuzden gülümse eksik olmasın insAllah??

  ?✨?✨?✨✨?

  Nasılsınız kızlar??

  ✨✨?✨✨?✨✨

  Saliham hayırlı sabahlar sanada… Sağol canım benim sen nasılsın… Melek nasıl inşaAllah dünden iyidir.. Allah yar ve yardımcın olsun inşallah ????

  ✨✨?✨✨?

  Gülüm çiçeğim GÜLÇİÇEĞİM aleyküm selam kuzum sen nasılsın bıtanem ????

  ✨✨?✨✨?✨✨

  Leyla sana hediye olarak ☕☕☕sabah kahvesi veriyorum ayyyy sabah sabah ve güzel olur sıcak sıcak bi fincan kahve ???
  AFİYET OLSUN

 11. AYSEL Ablam Hoş geldin Bitanem Sanada günaydın hayırlı sabahlar Elhamdülillah İyiyim Şükür. Sen Nasılsın Oğlun Nasıl Kardeşim Alıştınızmı Birbirinize Yeniden

 12. TESEKUR EDERIM GULCICEK TESEKURLAR MELEYIM AYSELIM SANADA TESEKUR EDERIM HAA BU ARADA HARKESE GUNAIDIN

 13. Aminn aminn inşallah gülüm

  Saol bitanem
  Ay kıyamam onlara Allah birdaha göstermesin hiç kimseye

  Ay Gülüm bende bugün rüyamda çok kötü bir kazaya şahit oldum ama kimseye bişey olmuyordu
  Çok şükür
  Allah hayıra cevirsin inşallah

  Sende kendini fazla üzme bitanem

 14. Ayselim balım hoş geldin nasılsın ?

  Allah razı olsun kardeşim

  Valla iyi diyelim Allah iyi etsin inşallah

  Sen nasılsın canım neler yapıyorsun bakalım

 15. SALİHA Ablam AMİN İnşAllah Canım. Hayırlara Vesile olsun Rüyan Bitanem Ürkütücü Rüyaymış Hayır Diyek Hayır Olsun İNŞALLAH. Annemlerde Kendimi Üzmememi Söylür da Çocukların Ohalini Görünce Aklımdan Çıkmıyor İşte Kardeşim
  Abla Kardeşin Nasıl Oldu Sıkıntılarıda Vardı Diyordun Rabbim Yardımcısı olsun Şimdi İyimi
  .
  İCE Aleyküm selam? Sanada günaydın Nasılsın İyimisin

 16. Salamaleyuk arkadaslam kardeslem ablalarym gun aydin janlarm sicak hovala nasil gidyoo is gunler burasi cook sicak kilime ble sovatmiyor… kizlar Sev yeter dizisindaki Isita olyoor Rohini bolsa yetisip cook guzel kiz yetismis ben hep suratlari gordum eee Ramanin eski karysi ble yeniden evlenyormu bu ne ya bu dizi baya cook uzak Ramanin anneside oluyoo bu dizi yii bln varmi finala cenli arkadaslam aydarmisiniz bln varsa lutfan merak etyorum MELEKJIIM ALLAH SIFA VERSIN SANA JANM…HASTA ARKADASLAR HEPINIZE ALLA SIFA VERSIN JANLARM SAOLUN BEN MUTLY AILEM …vi bidakka metti akasla bosandikdan sonra ne olyooor bln varmi ya yeniden kovusyorlormuu ben Akasla Mittiye cook uzgunum?

 17. Selam Saliham ben bu ruyan tabirni bilyorum … sonuc iy olojak sebebi bende ruya tabirleri diyen kitap var korkunc kaza yada korkunuc kaderle bagla gorsen sonuc iyy janm merak etme kizin ilesejekdir Ablam ben okudum sen ruyany ve kitabima bakdim iy janm merak etme?

 18. Kizlar bende telde RUYA TABIRLERI DIYEN KITAP VAAR KIM RUYA GORURSE BANA ANLATIN JANLARM BEN INANYORUM DOGRU OLYOR JANM ANLATMAK ISTEMIYORSANIZ HIIC JANM BEN SADECE KIT VARDIGNI AYDAYIN DEDIM KOTU DUSUNMEYIN ISIRAR YOOK ARKADASLAM BAYY BAYY

 19. HERKESE mutlu haftalar dilerim nasılsın Canlarim benim
  Çiçegim ablam tatali dilin seni çok seviyor bunu unutma her zamanda sevecek bunu her zaman söylüyorum senle konuştugumda çok duygulanıyorum neden bilmiyorum ama çok güzel bir hiss anlatılmaz ablam ben çok iyim elimin yanigida iyleşiyor gözümde daha iy sorduğum için çok teşekkürler ederim çiçegim ablam bide ablam sil baştan dizisinin 7 bölümünü hazal ve Esnanin konuşmalarını oku orada Esna hazalin gerçek yüzünü ortaya çıkardı
  LEYLA arkadaşım sanada hediyen⌚saat güle güle kullanın

 20. Nuranaay canım hoş geldin nasılsın

  Amin inşallah ya

  Saol bitanem
  Sen nasılsın canım

 21. Arkadaslar SOK SOK SALMAN KHAN KIZI SEV YETERDAKI ROHINIMI sebebi ikili suratlari cook bide benziyorlar birbirlerine gozloru cook benziyoo BENJE SALMAN KAHNIN KIZI ROHUNI

 22. Gülüm annen haklı kendini fazla üzme bitanem

  Valla canım kardeşim bugün hastaneye gitcekti

  Ben daha konuşamadım
  Birazdan arıcam bakalım doktor ne demiş

  ????????????

  Zeynebim hoş geldin nasılsın ????? kız

 23. Iyim Saliham ben cook iyim ama eltimin oglu hasta cook uzulyorum hic dayanmiyoo hoor nebileyim ne hastasy vardigni gorkezmedik yerlermiz yokda Saliham hasta cocuklarmiza Allahdan sifa dileyorum

 24. Saliha ablam ben çok iyim ablam seni sormali Melegim ve uzakliklar nasililar inşallah iydirler
  Nuranaay ablam iyim tatlım ben bu gün teyzemlere sen bilirsin pişme toya gitim biraz sıkıcıydı yol yorgunuyum birazdan uyucam

 25. oooo SIVAS GUZELLI AYSELIM GELMIŞ HOSGELDIN BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN INSALLAH IYISINDIR CANIM BENIM ??

 26. ZEYNEPİM Tatlı Dillim Benim Çok Teşekkür ederim Ablasının Gönlü Güzeli Saoll Senin Gibi Asil Ve Zarif Bi Kızı Tanıdığıma Mutluyum Bende İyi Olmanada Çok Sevindim. Canım Hazalın Gerçek Yüzünü Ortaya Çıkardı ne Demek Naptıki Hazal Ya? Ben onu iyi bi kız Sanıyordum
  ….
  SALİHA Ablam Allah Kardeşine Şifa versin Bitanam İnşAllah Güzel Haber verir Sana Kardeşim

  NÂZIM Aleyküm selam? Sanada Nasılsın Küçük Nazım Nasıl Amcan Nasıl oldu Canım

 27. NÂZIM Teşekkür ederim Bitanem çok Saoll Iyiyim Hamd olsun Sen Nasılsın Canım

  ELİF Sanada Merhaba Teşekkürler Sen Nasılsın Yenisin Kalibre

 28. günaydın kızlar anca bilgisayar başına oturdum. Şimdi bir konu yazayım.

  Zeynep sen dizi özet mi çıkarıyorsun canım yanlış anlamadıysam. eğer istersen çıkarttığın özetleri yayınlayabiliriz.

  1. evet hangi dizi veya fil olursa olsun örneğin izlediğiniz bir film bile olabilir alt kısımda çevirmen olarak sizin adınız yazar

 29. Selamün aleyküm hatun kişilerim nasılsınız bakalım

  ???

  GÜLÇİÇEĞİMM çay içiyorum şimdi dün gün boyu hiç bişey yapmak istemedim öylece uyku sersemi gibi dolaşıp durdum. Bugün daha iyim ELHAMDULİLLAH sen nasılsın. Geçmiş olsun kaza falan okudum sanki.

 30. NASILSINIZ
  ?????
  KÖRDÜĞÜM
  ?????
  AİLESİ
  ???

  ..
  .
  SİZEDE HAYIRLI SABAHLAR BİRAZ GEÇ OLDU AMA YİNE DE OLSUN ?

 31. HALİMA abla??
  SANA HOŞGELDİN DİYEMEDİM BİR TÜRLÜ HOŞGELDİN ÇOCUKLARIN NASIL İNŞALLAH İYİLERDİR??

 32. NURDAN Ablam Aleyküm selam? Afiyet olsun Kardeşim Bugün İyi Olmana Sevindim. Evet Abla Kuzenimin Kocası Trafik kazası Geçirdi Çocukları Annesi Arabadaymış Çok Şükür Çocuklara Eşine Bişey Olmamış ama Annesi Yaralanmış Çocukları Korumak isterken ALLAH Kimselere Göstermesin.. Hamd olsun Iyiyim Bende Canım
  ….
  HELİNİM Şükür Iyiyim Sen Nasılsın Gülüm
  .,
  ..
  HALİMA Hoş geldin

  NURANAAY Sanada Merhaba Nasılsın

  1. oş geldin manya kız biizm sitede yazmak istedin de ben mi müsade etmedim cadı….. bizim s,temizde istediğin özeti konuyu yazabilirsini bana yazdığın özeti mail olarak gönder çevirmen olarka adını da yazayım canım

 33. ARKADAŞLAR SİTEMİZDE KONU YAZMAK İSTEYEN HERKESE KAPIMIZ AÇIK DİZİ VEYA FİLİM ÖZETİ YAZMAK İSTEYEN OLURSA YAZDIĞI ÖZETİ MAİL ADRESİME GÖNDERSİN YAZAN KİŞİNİN ADINI YAZI İÇERİSİNDE ÇEVİRMEN OLARAK YAYINLAYALIM. HATTA İSTEYENİN YAZDIĞI ÖZETE RESMİNİ EKLEYEBİLİRİM

 34. NURANAAY Şimdi Farkettim Yorumunu Hayır İşhita Ölmeyecek Aslında Bütün Aile Öldüğünü Sanıp Kendilerince Törenlerini Yapıf Yakmak isterken Ramana Doktor işhitanın Ölmediğini Ve Felç geçirdiğini O’ndan Kıpırdamadığını Söyleyecek Raman Hemen Yetişip işhitanı Ölümden kurtaracak Ve Tedavi Ettirecek Aslında Dizi Okadar Karışık ki Aşhokta İşhitadan Hoşlanmaya Başlayacak Ve Tecavüz etmek isteyecek pislik Ama işhita kendini Korumayı becerecek Şhagunda Aşhoktan Ayrıldıktan Sonra Gidecek Yeri olmaz Ramanın Evinde Yaşamaya başlar Raman Şhagunla Evlenmek istecek De düğün Son anda iptal edilecek Aslında Bildiğim Çokta Dizi Hakkında Yazmaya Zamanım Yok

 35. Canım Filizcim ben özet yazmiyorum sadece AŞKA YOLCULUK dizisinin 1 bölüm özeti çykdymy diye senden sordum

  1. ;) yanlış anlamışım canım ;) aşka yolculuk dizisinin özetlerini yazmadım canım bu aralar sev yeter ve kördüğüm odaklı çalışıyoruz site olarak :D

  2. haa kız bende yalnış almadım :) kore dizilerine pek rağbet yok ayrıca vakit de bulamıyorum şimdilik kore dizileri yazamayacağım

 36. MANYA hoş geldin nasılsın tatil nasıl gidiyor

  ?????

  GÜLÇİÇEĞİMM çok geçmiş olsun. RABBİM beterinden korusun.

  ?????

  HELİNİM nasılsın ablacım tatil nasıl gidiyor. Neredesin köye falan gittin mi

 37. Hoşbuldum Çiçeğim , iyiyim canim sen nasilsil evet dizinin o bölümlerini bende biliyorum hatda Aşok Mihika’yi tecavüz edecek ve onunla evlenecek Shagun ikisini yatakta yakaliyor ve çildiriyor gidip Işitaya saydiriyor ben bildiğim şeyleri Sev yeter özetlerinin aşağina yorum olarak yaziyorum zaten .
  Filiz çok güzelmiş öyleyse bende bir siteye böyle liste hazirladim ve mailden gönderdim yayinlanacak ama benim site özet değil biyografi yaziyor .

 38. Kizlar biraz önce Zee gold awards ödül töreninin videosunu izledim Raman ve Işita dans etdiler çok hoşdular yaa birde gülmekten öldüm çok komikler Hintliler nasil dram çekiyorlar hayret . Karanvir Bohra ve Nakuul Mehta ödül aldilar en iyi yardimci erkek oyuncudu sanirim ödülleri ve Nakuul dediki okul yillarimdan beri Karani taniyorum ve onun ödüllerini aldiği ani hep izlerdim ama bir gün onunla ayni ödüli paylaşacağimi tahmin edemezdim . Sonra Karana sürpriz yaptilar törene onun ikiz kizlarini getirdiler . Vivimin Shakti dizisinde annesini canlandiran Kamya Punjabi negativ röllerin en iyi kadin oyuncusu ödülinin aldi . Sev yeterin Shagununa soru sordular bilmezse yüzüne yapiştirmasi için şey verdiler . Shagun hiç bir soruyu bilmedi ve yüzü yapiştirdikleri şeylerden doldu . Benimsin dizisinin Ayatida ödül aldi ve Mouni Roy ikisi ve yine bir bayan oyuncu Kala Chashma müziğina dans etdiler . Ramanda ödül aldi . Vivian , Drashti , Adaa , Debina, Gurmeetlerde vardilar.
  Kisaca eğlenceliymiş Hintlilerin ödül törenleri .

 39. Manya nasılsın hayat nasıl evet ben okudum sew yeter hakynda bilgi vermiştin bu bilgileri internetten mi biliyorsun araştırıp nasıl araştiriyorsun bende diger bölüm lerinin nasıl olduğunu bilmek istiyorum
  Çiçegim ablam bende çok üzüldüm benim gelmeme çok olmadı ama ben gelmezden öň bazi seferler hazalin yazdıklarını okurdum onu çok seviyordum ama bu kadar yalançi olduğunu bilmiyorum bende çiçegim ablam senin gibi kendimin Türkmen olduğumdan çok gurur duyuyorum anlatamam

 40. Manya sorun olmasa sana bişey sorucam senin gerçek isminmi Manya ya yoksa lakabinmi Ben burada öyle isim hiç duymadım o yüzden sordum istersen anlatmayada bilirsin seni anlarim

 41. Hoşbuldum Filiz , yok yaa ondan değilde şimdi benim diğer site yani oyuncu biyografisi yazan sitede bir kiz var Sanya diye aslinda yorumcu ama oda benim gibi Hintlilere bağli her yeni şeyler ondan çikiyor . Bir liste hazirlamiş Kanal 7 ekranlarinin Hint dizileri diye ama yazili olarak ne foto var nede başka bir şey . Şimdi bende böyle bir şey yapmak istedim ( kizi kiskandim her halde :) admine sordum bende bir liste hazirlamak istiyorum ama benimki Kanal 7 ekranlarinin en güzel bayan oyunculari olacak dedim . Admin bana dediki istersen sende admin olabilirsin yaziyi yaz ve bize mail postamizdan gönder biz yayinliyacağiz dedi bende internetden bunlarin güzel çikmiş fotosunu bul biyografisini bul boyumuş kilosumuş evliymiş sevgiliymiş ayrilmiş buldum yazdim gönderdim bu admin bana ne desin ? Ben söyleyim resimli olarak yayinliyamayiz yazilari düz metin halinde gönderin . Teşekkürler demiş benim sinir zipaldi öyle böyle yaptim üç saat uğraşdim nasil yayinliyamazsin dedim . Sonra dediği gibi yazdim gönderdim yayinlanmasini bekliyorum . Yani Sanya olmasa bende bilmiyordum mail gönderip siteye eklemelerde bulanabiliceğimi . Bildiğim özet olursa sanada tabiki mail atarim canim ama ben özetleri zaten burdan okuyup haberim oluyor internetden izlemiyorum boşuna internedimi gidirip zaten Kanal yayinlayacak diye onun yerine Kanalin vermediği Hint dizileri izlemeyi tercih ediyorum mesela Silsila dizisi onuda zaten 15 bölüme kadar izledim doğru düzğün değil ama . Bildiğim özet olursa sana mutlaka mail atarim FILIZIMMMM ??
  Cadi demende hoşuma gitdi haa ?

  1. :) kız manya :D özetlerini seve seve beklerim manya canım dilersen kanal7 ekranlarında izlediğimiz hint dizilerinden kişi tanıtımı da yapıp mailimize gönderebilirsin altına da adını yazar yayınlarız ;)

 42. NURDAN Ablam Teşekkür ederim AMİN. ALLAH Hepimizi Korusun Böyle Kazalardan. Çocukların Nasıl Ablam. Ablan Rahatsızdı Şimdi İyimi

  Şükür iyiyim MANYAM bende Evet Bende izledim Dizinin Bi çok Bölümünü

  Valla ZEYNEPİM Kim Yalancı Kim Dürüst bilmiyorum ama Allah İslah etsin Böylelerini ne Gerek var Yalana Ben Şahsım Adına Hiçbir zaman Burda kimseyi kandırmaya çalışmadım Çalışmamda İki yüzlü insanlardan nefret ediyorum

 43. Selam Zeynep iyiyim sen nasilsin hayat ayni değişik bir şey yok senden naber neler yapiyorsun . Sakin bana nasil araştirildiğini bilmediğini söyleme !!! Şimdi şöyle ben çok merakli birisiyim Hintlilerin hemen hemen tüm oyuncularinin fotolari var . Sev yeter dizisini zaten biliyordum merak etdim google’dan fotolarina bakiyordum Aşok ve Mihikanin fotolarina baktim bazi bilgileri fotodan anladağim kadae bazilari rusça sitelerden izliyorum öylece bilgim oluyor benimde birde siteler var tabiki Filizin eline , emeğina sağlik bölümler yayinlanmadan haberimiz oluyor ??? Ne yapmişki Hazal nasil bir yalanci imiş ben şokum ne yapti kiz iyi birine benziyordu yorumlarindan anlaşildiği kadar . Manya ismine gelince hayir benim adim Manya değil lakabim sadece okulda , evde ve dişarida herkes bana Manya , Mansi , Manvi diye seslenir beni taniyan herkes . Tanimayanlarda adimi Manya sanar asil adimda bana kalsin bunu bil yeter canim . ?

 44. Zeynep bazi arkadaşlarim bana sevimlilik şirinlik olsun Maniçka diyorlar ?
  Rusça ise Мануль oluyor canim ?

 45. Kizlar ne kadar merakli birisi olduğumu biliyorsunuz ? şimdi Hazal dediniz yalanci dediniz gerisinide söylesenize ??

 46. Maniçka diyicem ben sana olurmu kız tabikide adın sana kalabilir sorun yok ya bide hayır ben Google gidiyorum fotolara bakıyorum ama okadar araştirmiyorum sadece filizcimin yazdıklarını okuyorum
  Bide Manya sil baştan dizisini 7 bölümünü oku orada Esna hazalin gerçek yüzünü ortaya çikarti
  Evet ya benimde hayatim aynı ev yada kursda ama bu gün deyişiklik oldu sen bilirsin pişme toya gitim

 47. Koştum Çiçeğim Ah Kalbim 240 bölüme nasil bir şey oldu acaba meraklandim ??
  Olur tabi Zeynep , ben araştiriyorum her şeyleri tatilde başda eğlenceli denize gitdik ayin başinda sonra teyzemlerde kaldim bir süre çocukluğumdan beri her tatilimi teyzemlerde geçiyorum çoğu günimi tabi onlarda çok eğleniyorum teyzemin iki kizi var bende üçüncisiyim o öyle diyor yani iki kizida evlendi bende ona onlarin yokluğunu hissetdirmemek için çogu zamanimi onunla geçiriyorum . Anneannemlere gidiyorum bir kaç günliğine . Tatilin sonunda tekrar denize gitmeyi planliyoruz ?
  Heyecanlandim şimdi hemen okuyorum .

 48. ZEYNEPİM Valla hayatim Koşuşdurmacayla geçip gidiyor önemli Dğişiklikler yok Canım Senin Hayatında Değişiklikler Varmı

  Tamam MANYAM Hadi Git Bak Cnm

 49. Ay kızlar sizene yahuu zaten hayal alemini yaşıyor millet çoğunlukta değil tabiki ama var öyle hayallerini gerçekmiş gibi yaşayan ???? artık hiç kimseye ispatlamak gibi bir niyetim de yok. Kişi kendisi bilir herkesin günahı boynuna ???

 50. Maniçka Awazami gitin yoksa evet bizde ağustos ayınin sonunda Awaza gitmeyi pilanlayorus ailecek gitmeyi inşallah gideris ya evet burada tatil olurasa yada boş gün olursa akrabalarımız gideris ya ben bu tatilde teyzemlere gidemicem galiba çok üzülüyorum çünkü kursa gitmeliyim kursumda ağustos ayınin ortalarına bitecek ondan sonrada ailecek Awaza gidelim diyorus kısaca teyzemlere gitmeye wagtim yok ama teyzemi görmeye gidicem inşallah
  Çiçegim ablam sen evin tek kizisin o yüzden çok çalişiyorsundur ama kendime de vakit ayırmayı unutma Allah korusun kendine iy bak masan tedavide iy gitmese sana çok kizarim ablam
  Çiçegim ablam bende evin işlerini yapıyorum ama benim kız kardeşim var o bana bazı günler yardım ediyor o yüzden çok yorulmuyorum

 51. Nurdan ablam hoş geldin nasılsın canım iysinisdir umarım evet ya herkesin günahı kendi boynuna

 52. Gördüm okudum hepsini ☺
  Haklisin Nurdan abla , hoşgeldin bu arada ?
  Evet Zeynep , peki sen nerde yaşiyorsun ?

 53. Maniçka canım ben Türkmenistan danim Maridan canım sende Aşgabada yaşiyorsun dimi kız şu an çilekli reçel yiyiyorum ya Allah korusun birazdan şeker komasina giricem

 54. NURDAN Abla Haklısın Ama Azeri Olduğu için Türküm Demesine Çok Kızdım O’ndan Hazala Cevap yazdım Aslında Kimseyi Bilip bilmeden Yargılamak istememde Kızlar İp numarası Azerbaycanı Gösteriyor diyince Üzüldüm Doğrusu Bende Azeriyim Buraya Geldiğimde Hiçbiriniz Beni Dışlamadınız Konuştuk Tanıştık Ve Hepinize Sevgim Saygım sonsuz Burda birbirimizi Görmesekte Arkadaş olduk Ve bigün Olurda yazamasam bile Hepiniz Kalbimde olacaksınız

 55. GÜLÇİÇEĞİM burda herkesin tanıdığı bir isim var. BURSADA yaşamasına rağmen İSTANBULDA yaşıyorum diyen hayal aleminde yaşayan biri var. Akla hayale gelmeyen şeyler yazan. Tabi ben bunu biliyorum aylardır ama kimseye tek kelime etmem çünkü söz verdim. İçin almadı anlatılanları ama insanlar utanmadan absürt şeyler yazıyor. Kendileri bilirler. GÜLÇİÇEĞİM kendileri bilir mesajları okumadım bile inandıklarım belli bir kaç kişi inanmadıklarımın yaptıkları yahut yalanları zerre ilgimi çekmiyor ???? benim kişisel tercihim ablam

 56. Ayy NURDANIM gelmiş hoş gelmiş ??? bacımmm çok özledim yaaa ben seni gıııız???

  Nasılsın canım benim… Kalıp uzun uzun yazıp sohbet etmeyi çooook isterdim ama zar zor arada okuyorum mesajları…

  ??????

  Halimi soran.. Hoşgeldin dıyen… Selam veren kim varsa Allah razı olsun herkesten???

  Görüşürüz ???

 57. NURDAN Ablam Ne diyorsun Yani Bi Başkasıdamı Bize Yalanlar Atıp Tutuyor ALLAH İslah Etsin Ya Aslında bende Burda Bikaç İnsanın Yazdıklarına İnanıyorum Başta Sensin İlk Geldiğim zamanlarda da Söylemiştim Senin Konuşmalarını Seviyorum Çok Yakın Bi Arkadaşım var Tıpkı O’nun gibi Konuşuyorsun.. Evet içim Almıyor Birilerinin Bizleri Kandırmasına Yalanın iki Yüzlülüğün Vebalini Sanki Bilmiyorlar Rabbim İslah etsin Ve Bizleri Öyle İnsanlardan Uzak etsin Hep İnşaallah

 58. AYSEL Abla Allah’a Emanet ol Görüşürüz İnşAllah Ara ara Yaz Merakta Brakma bizleri

 59. Nurdan ablam ve çiçegim ablam yani yinemi bizi kandıran var Allah bizi onlardan korusun
  Aysel ablam seninle hiç tanişamadik seninle tanişmayi çok istiyorum ya bir gün tanışıris inşallah o günü bekliyorum görüşürüz canım

 60. NURDAN ABLOş??
  İyi olmana sevindim abloş çok şükür bende iyim tatil maalesef yok belki okula yakın ankara ya gitsem kuzeninimindüğünü için köye gidiyorum ama kalmıyorum çünkü çok sıkılıyorum orda??

 61. Inanmiyorum buna Zeynep çünki bende kördüğüm reklamindan önce çilekli reçel yiyordum . Peki neresinde yaşiyorsun şehrin ?

 62. Maniçka kız bende şu an inanmıyorum ben sadece çilekli reçel yerim çok seviyorum reçeli
  Maniçka Bayramaly yaşıyorum

 63. HERKESE İYİ AKŞAMLAR NASILSINIZ
  ❤ TÜRKANEM CANIM NASILSIN TATLIM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM BUNU BİLİYORSUN LÜTFEN KIRILMA KIRDIYSAK ÖZÜR DİLERİM AFET BENDE AİDEDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ SEN BİZİM BİRİCİK KANKAMIZSIN BİZ AYRILAMAYIZ Kİ BİR DAHA ORAYA YAZMICAM DEMİŞSİN LÜTFEN ÖYLE SÖYLEME BİZ BURAYA SIK SIK YAZMASAKDA HƏR ZAMAN KALBİMİZDESİN BU BİL YETER SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİRDAHA KIRDIYSAK ÖZÜR

 64. TESEKUUR GULCICEGIM BENM JANM COOK SAOL… EEE HALIMEJIM BEN GOKDEPELI NESIPSE 10 GUNDEN SON DOGUM GUNUM 25 YASIYORUN INSALLAH BENIMDE 4 COCUGUM VAR 1 OGLAN 3 I KIZ HAHAHA IKIMIZINKIDE AYNI COCUKLAR TANISANMA MEMNUN OLDUM BENIM ISMIM YAZIMAM AMA KIZIMIN ISMINI KULLANYORUUM NURANAY SONKYJA KIZIM 3 AYLIK SONUN ISMI JANM

 65. Maniçka canım sil baştan dizisini izledinmi ben izledim çok çok çok çok çok çok çok sevdim seviyorumda sevicemde biliyormusun sil baştan dizisini başrolleri Feda dizinide var olacak Cha Do hyun ( Ji sung) ve Ri Jin baş rolde olacak çok sevindim ya onları yine bir dizide görüces ama hüsünli olacak feda dizinde bide birazdan Aşka yolculuk dizisi başlayacak hemen izlicem bide ben Cha Do hyun ( Ji sung ) hayraniyim çok yakışıklı yaaaaaaaaaa seninde başını şişirdim galiba Maniçka sen sil baştan dizisini yorumlarini okuyorum dedinde o yüzden söyledim canım

 66. Selam arkadaslam iymisiniz janlarm hepinize selamlar hayyrli aksamlar janlarm arkadaslam byy byy

 67. ??? ALLAH KULLARINA İKİ YOL GÖSTERDİ CENNET VE CEHENNEM YOLU VE KENDİ İRADELERİ İLE SEÇME HAKKI TANIDI FAKAT KULLARINI ÇOK SEVDİĞİ İÇİN CENNETE DAVET ETTİ YÜCELER YÜCESİ ALLAHIN DAVETİNE İCABET ETMEYEN KULLARIN VAY HALİNE CEHENNEM ATEŞİ KENDİLERİNİ KUCAKLAYACAKTIR???

 68. Selam kızlar alemi?
  Ben geldim nasılsınız bakeem?
  GÜL ÇİÇEĞİM geçmiş olsun bitanem
  Evet dün seni çok merak ettim aniden kaybolunca

 69. Murat Göğebakan – Vazgeçilmiyor
  Şarkıcı: Murat Göğebakan
  Çeviriler: Farsça, İngilizce #1, #2
  İstekler: Rusça
  Türkçe
  Vazgeçilmiyor
  Hasretinden dolan gözyaşlarımı
  Gönlüme dökerek vazgeçilmiyor
  Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

  Aşkımın şahidi bakışlarını
  Hülyaya vererek vazgeçilmiyor
  Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

  Aşkından olmuşum deli
  Sen istersen bitir beni
  Düşündükçe bi can seni
  Vazgeçilmiyor
  Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

  Aramakla bulunmaz sen gibi canlar
  Hasretin içimi köz gibi dağlar
  Köz gibi dağlar köz gibi dağlar

  Sen gül oyna, bense giyem karalar
  İnan senin için vazgeçilmiyor
  Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

 70. ÖZLEMİM bitanecik ruh ikizim İnşallah yorumumu okursu çok ilginç birşey söyleyeceğim sana?
  DÜN DENDEN AYRILINCA BENİMDE AYNEN SENİN GİBİ ÇOK MİDEM AĞIRDI BÜTÜN GECE AĞIRDI
  YAA BİZ GERÇEKTEN RUH İKİZİYİZ BUNA DAHA ÇOK İNANMAYA BAŞLADIM BEN?
  Sen nasılsın iyisin eğer yaz lütfen?
  HÜLYAMA ilettim doğum günü mesajını çok mutlu oldu ve çok teşekkür etti sana
  Ve arkadaşlarıma hepsine bahsettim senden hepsi sana selam söyledi ve şifa dikediler hepsi senin için dua edecekler ?

 71. Hahahaaa gelmİşsin ÖZLEMİM kalp kalbe karşıymış aynı anda yazmışız? ? ?
  Hemen şimdi okuyorum şarkı sözünü??

 72. İNCEM YAzmayacaktım fakat kuzen bilgidsarını lamk için gelemdi dün dedim ya ondan aldım bu klavwydw yazmam daha kolay tfon çok acıtıyor diye
  ALEYKÜM SELAM arkadaşlarına sevgiler
  onu bende bilmiyorum fakat midenin agrımasına çok üzüldüm canım sanada geçmiş olsun ben şimdi açtım öylesine bakıyordum seni görüm yazdım sarkıyı acmıştım dinle onu güzel şarkıdır
  bence dinlemelisin youtbdn ac
  Dua edenlere ayrıca teşekkür ederim ve sevgilerimi iletiyorum canım benim

 73. seven kalpler birbirine karşı olur zaten cnm
  TÜM ARKADAŞLARINA SEVGİLERİMİ İLET tesekkür ediyorum hülyaya ayrıcam ilet haytında mutluluk diliyorum

 74. Eeeeee arkadaslar isita bln gizli bulusdugu adam kim nedan bulusyoor bln varmi ajaba janlarm

 75. Ben geldim ;)
  INCEM hoşgeldin .
  Aaa demek orada yaşiyorsun Zeynep oralari hiç bilmiyorum ben bir tanidik bir akrabam yok oralarda tanidik derken sen hariç tabi ;)
  Ben tatlinin her türlüsini severim çikolata , şeker , reçel, pasta , kek , dondurma bu konulari eskiden Ferah ile konuşuyorduk eğer okuyorsan .
  Yok canim hiç bir kore dizisini izlemedim izlemeyeceğimde . Sil baştan çok anlamsizdi oyunculari ayirt bile edemiyordum çok şükür bitmiş sanirim . Aşka yolculukdaki kiz bana biraz iyi geldi diğerlerine göre kizi reklamdan gördüm . Yok başim şişmedi canim . Neresini yakişikli buluyorsunuz ya şu Korelilerin Arif Rahman biyografisini altina Sanya diye biri harika , yakişikli gibisinden bissüri yorum yazmişlar neresini yakişikli buluyorlarsa artik ama renkler ve zevkler tartişilamaz tabi herkesin zevki başka saygi duymak lazim . Yorumlarini okuyorum derken Esna ve Hazalin yorumlarini okudum canim .

 76. Mira , Fidan , Hazal hepsi ayni kişiymiş yaa ben şoke oldum resmen . Fidan yani Hazal 7 aylik hamileydi dimi yaa ? Mayista evlenmişti hani yoksa kariştiriyormuyim acaba ??

 77. Hepinize Hayırlı Akşamlar diliyorum KIZLAR…
  …..
  İNCEM Hoş geldin Canım Naber Nasılsın Teşekkür ederim
  ….
  ZEYNEPİM Valla Az Çok düşününce Tahmin Ediyorum Nurdan Abla Kimden Bahsediyorda İsim Veremem Belkide Yanlış Düşünüyorum Boşver ALLAH Herkesin Naptığını iyi Biliyor Allah islah Etsin Öyle İnsanları

  NURANAAY Rica ederim

  HALİME Kardeş Hep iyi Ol İnşAllah

  HELİNİM Ablasının Güzeli Hep iyi ol

  ÖZLEM Hoş geldin Nasılsın Elin İğleştimi

 78. MANYAM hoş geldin valla ALLAH islah etsin bende okuyunca hem Şaşırdım hemde üzüldüm Hazalın Yaptığına ne gerek vardi böyle yalanlara yani

  ZEYNEPİM uyumağamı gidiyorsun sanada İyi geceler neden erken Uyuyacaksın iyisin dimi

 79. AYGÜNÜM Teşekkür ederim Balımm Sen Neden Özür Diliyorsun Lütfen Üzülme Seni Üzmek En son isteyeceğim şey sen benim Canımsın Bende seni Seviyorum ve Arada bir Sana Selam verip halini Hatrını sormak için Geleceğim O Sayfıya Bscım ALLAH a Emanet ol Görüşürüz sevgilerimle Türkan ❤Aygünüme ❤

 80. HELİNİM Hamd olsun Iyiyim ben. Sen Neler yapıyorsun

  İCE Sanada Hayırlı Akşamlar

 81. GÜL ÇİÇEĞİM
  MANYAM Hoşbuldum cancağızlarım?
  Kuıız MANYAM sen şaka mı yapıyorsun sana bir sürü yorum yazmıştım yoksa gerçekten görmedin mi yorumlarımı ?

 82. ÖZLEMİM bitanecin ruh ikizim benim??
  Çok teşekkür ederim beni yine çok mutlu ettin ?
  Rahmetli Murat Göğebakanın şarkısını dinledim çok duygulandım bitanem
  SEN DE BENİM VAZGEÇİLMEZİM SİN????????????? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
  ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 83. ÖZLEMİM bitanecin ruh ikizim benim??
  Çok teşekkür ederim beni yine çok mutlu ettin ?
  Rahmetli Murat Göğebakanın şarkısını dinledim çok duygulandım bitanem
  SEN DE BENİM VAZGEÇİLMEZİM SİN????????????? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
  ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 84. ÖZLEMİM bana hediye ettin Tarkan şarkısını dinledim bu gün bütün gün Sultanımı da kendimi de gözümde canlandırarak?
  Ayy sen müthilsin yaa?
  Tarkan ve Sultan ikisi birbirine çok benziyor ikiside yeşim gözlü ama yine de Sultanım daha yakışıklı yaa daha boylu poslu bakışkarıda daha bi başka ? Doru vala BEN YANMIŞIM DAHA BAŞKASINI SEVEMEM????

 85. SALİHA Abla Bu Vakitler Yazadın hep Bu Akşam Yoksun Melekin Durumu Kötüye Gitmemiştir İnşAllah

  RÜYAM DENİZİM Sizlerde İyisinizdir İnşAllah

  DEFNEMLE ZÜLİŞİM Olsaydı Ne Güzel Sohbet Ederdik şimdi ??Kızlarda Eskisi gibi Yazmıyor

 86. KIZLAR Hepinize iyi geceler ALLAH Rahatlık versin Yeniden Görüşmek Dileğiyle ❤❤❤?????

 87. ELAM tatlım neredesin ?
  HÜLYAMA ilettim selamını çok teşekkür etti
  Yazmayı düşünmüyor muş maalesef ? Sağ olsun biraz inatçı kendisi o kadar söyledim yaz buraya diye ama?

 88. BEnim teç biraz açıldı sanki ama kısa kısa yazıyorum?
  GÜL ÇİÇEĞİM tatlım erkenden kaçıyon mu ya
  Tamam ALLAH RAHATLIK VERSİN bitanem ?

 89. NURDANIM canım benim yazdığın O yorumu okudum çok şaşırmadım bahsettiğin kişi benim tahmin ettiğim kişi mi acaba?
  Ama sen kime söz verdin ki ona kendisine mi?
  Ve o kişi senin bildiğini biliyor ve yalan dolan atmasyonlarını yazmaya devam ediyor yani öyle mi?
  NURDANIM sen çok kaliteli bir insansın ve ben sana çok değer veriyırum biliyorsun belli ki sen de vijdanen rahat edemşyorsun ki bunu dile getirdim
  Bence söyle kim olduğunu müsade etme bizleri kandırmasına göz göre göre yalan atmasına hem bu onunda iyili için olur onada ders olur hem günah işkemekten kurtulmuş olur

 90. İNCEM ooo yazmışsın canım benim
  şarkıları senin için özel düşünerek sectim kafa yorarak :)
  begenmen beni mutlu etti bende seni seviyorum canım
  incem bende yazmak istemiyorum ama sen benim zayıf noktamsın görünce seni dayanamyıp yazdım sorma bu yüzden net almaycağım almıyorumda zaten

 91. İNCEM gerçekten seninle başka platformlarda göüşmek isterim çünkü sana güveniyorum
  bu kadar noktamız boşunaortak değil diye düşünüyorum
  yani sende benim gibisin dir :)

 92. Iy uykulaar tatlija kizlarim benim sizi cook seviyooom Hepinize mutlu huzur dilerim saolun gicaniz rahat olsun ablalarym kardeslerim arkadaslarym ??????

 93. ÖZLEMİM bitanem aynen tatlım ben de seninle gorüşmeyi çok isterim?
  ÖZLEMİM az sonra benim Sultanım gelecek en sevdiğim bölüm ?
  Aslanım Sultanım gelecek o pis adam Mohanın törenini durduracak atele su dökecek Rka Madu Rada hepsi mosmor olacaklar????

 94. malesef İNCEM ben izleyemiyorum çünkü tvt yok bizde canım benim sen izle benim yeriemde:)
  fakat ben kanal 7 de çerçi filmini izliyorum tv filmi dha çok izledim ama nedn izliyorum bende bilmiyorum :)

 95. ÖZLEMİM sende TVT varmıydı mı sen de seyrediyor musun YBaharı?
  MANYAM Rka çılgını
  HELİNİM yeşil gözlü Sultan hayranı siz de seyredecek misiniz YB.
  Bence mutlaka seyredin
  Kaçırmayın?

 96. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  İNCECİM BİRİCİGİM GELDİM TEŞEKKÜR EDERİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 97. DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM S. Ç.S KOMŞU KIZI
  BURDA OLMAZSAN BİLE SEN HEP BENİM KALBİMİN İÇİNDESİN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 98. yok canım izlemiyorum ben şimdi birden bir hüzün çöktü bana moralim bozuldu bir şeye canım sen izle canım tvt yok ben ayarlayamadım beceremedim :(

 99. İnce ben de izliyorum Sultanı
  İnce seninle tanıştığıma ben de memnun oldum
  Ben rumuz kullanıyorum kendi ismim değil canim

 100. ÖZLEMİM canımm noldu neden moralin bozuldu biteneciğim
  Kıyamam sana anlat bana
  Şimdi reklam girdi izliyorum Sultanımı?
  ELAM
  AŞKIN
  Hlşgeldinşz?
  Aaa reklam bitti?

 101. birisi kalbimi bir kızbeni çok sinir etti hem üzdü hem kalp kırdı bu hayattamalesef öyle insanlar var incem ben kalp kırmamak için kendimi kırıyorum hasas davarnıyorum ama bu dünyada kalbi kırılan hep ben oluyorum bitanem incem

 102. İNCECİM HOŞ BULDUK BİRTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  AŞKIM HOŞ GELDİN GERÇEK ADIN NE

 103. NURDAN abla aynı canım değişiklik yok biraz üzgün kırgın bu insanlar birine yalan söyleyip kandırınca ne geçiyor ellerine anlamıyorum sz burada sanal alemden bahsediyorunuz burada bir çok ikşi yalan söylüyor olabilir anlamak zor ablam
  FAKAT insanlar real dünyada gözümün içine baba baka kandırıyor ablam ya bende anlamadım bu dünyayı hayatı offf amama yakındım

 104. NURDANIM BALIM BADEMİM HOŞ GELDİN BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR İYİLİK SAGLIK CANIM SENDE NE VAR NE YOK
  AY PARÇALARIM NASILLAR İYİMİ LER BENİM YERİME KOCAMAN ÖP

 105. nurdan abla sen nasılsın nasıl gidiyor yaz günleri
  ben bi kaç saglık sorunlarıyla ugrasıyorum üstüne moral bozuklu tam oluyor
  ELA iyi geceler h.G

 106. ÖZLEM CİM BU YALAN DÜNYADA ÇOK VAR ÖYLE İNSAN ZAMANLA ALIŞIRSIN
  SEN ONUN İÇİN CANINI ACITIRSIN AMA GÜN GELİR O SENİN İÇİN KILINI BİLE KIBILDATMAZ

 107. ÖZLEMCİM ablam hiç önemli değil burası sanal alem ben Gerçek dünyada da kolaylıkla güvenemem ama burda sınırsız yalan ve hayal aleminede sessiz kalamıyorum ???? sağlığın sıhhatin nasıl dün yazışmalarınızı okudum yarı buçuk parmaklarının tam olarak nesi var hissi mi az. Yazmak istemezsen anlarım ablam RABBİM şifa versin

 108. aynen ELA cm aslında üzülmeye değimez ama ne bilim insan üzülüyor kalbi kırılıyor bi kötü hissediyor kendini
  insanlara güvenimi çok kırıyor bu tip şeyler beni insanlardan uzaklaştırıyor

 109. ELOŞUM iyim ELHAMDULİLLAH çocuklarda iyi ELHAMDULİLLAH evdeyiz sürekli hava sıcak ve nemlii ??? Mersin nasıl sen neler yapıyorsun

 110. yok ablacım yazayım telefonla falan çok ugrasmaktan en azından benimki öyle oldu heralde benden çok ugrasanlar vardı parmaklarımın eklem yerleri şişti ilk başta kızardı çok kötü oldu kaşığı tutamazolmuştum
  şimdi baya düzeldi telefon kullanmıyorum bayadır eklem yerlerindeki diskler arası dokuları bozuluyor ablam bu yüzden işişiyor kendiliğinden düzelmezse cerrahi üdeahle ediyorlar mış inşşallah düzelir şuan tek orta parmağım ve başparmagım acıyor
  sag elimdeki paşmarmağımın eklem yerleişiş uyuşuyor o rahatsız ediyor inşşah düzelir bir süre uzak kalacağım bi çok şeyden şuandabile uyuşuk

 111. nurdan abla evet sanal alemde bazen ufak atta civciv yesin denilecek şeyler oluyor ama o anlaşılıyor bazen akıllara zarar şeyler yazılıyor da ben hiç inanmıyorum bazen fakat
  insanlar realdede öyle hayel dünyasında sürekli olmadığı hayel etiği şeyleri söylüyor yada zayıf yönünü bulup acındırıyor ne bilim ya neler neler

 112. NURDANIM BALIM HEP İYİ OL OL MUTLU OL AİLENLE BURDA DA AYNI MERSİN ÇOK GÜZEL ŞEHİR AMA NEMİ İNSANI ERİTİYOR
  ÇOKTANDIR SENİNLE DENK GELMEDİK BUGÜN GELDİK SONUNDA SENİNLE SOHBET ETMEYİ ÇOK ÖZLEMİŞİM

 113. MERSİNİM İN ❤️❤️❤️ NEMİ OLMAZSA CENNET YUVASIDIR
  İŞTE İKİ AY . SICAGI NEMİ OLMAZSA HAVASI ÇOK GÜZEL

 114. NURDAN ABLA ELA İNCEM hakınızı helal edin lütfen
  artık yazamayacağım zaten benim öyle vaktim olmaz eylülden sonra ama yazın da dinleneceğim bunu yapmam lazım
  hepinizi seviyorum lütfen hakınızı helal edin olurmu burada
  incem sende hakkını helal et bu kez cidden yazamayacağım bilgisayrı yarın götürür kuzen götürsün zaten
  benim için daha doğru olacak hepinizi tanımaktan mutlu oldum zaman ayrıp cevap yazdığınız ve halimi hatrımı sordunuz için hepinize teşekkürlermi sunuyorum
  ALLAH sizi daima korusun dogru yoldan ayırmasın inşallah dostalr.
  Allah a emanet olun
  İNCEM ALLAH A emanetsin öpüyorum seni kendine çok iyi bak arkadaslarına sevgilerimi sunuyorum slmlar hepsine
  iyi geceler .:(

 115. Geçmiş olsun ÖZLEMCİM ??? can sağlığı en önemlisi dikkat et doktor ne diyorsa harfiyyen uygula ??? tatil nasıl geçiyor ☺️☺️☺️

 116. RABBİM ŞİFA İHSAN EYLESİN NE HAKKIM VARSA HELAL OLSUN SENDE HELAL EYLE ???? ÖZLEMİMM ???

 117. İNCECİM HELALİ HOŞ OLSUN SENDE HELAL ET BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNE DİKKAT ET ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ TEKRARDAN , ????

 118. NURDAN ABLAM BENİM HAKKIM HERKESE HELAL OLSUN O NEDEMEK sizden ayrılmak zor ama mecbur :( sizi seviyorum BİRİCİK RABBİM E EMANET OLUN…..

 119. NURDANIM BALIM BAZEN GİDMİYORUM BAZEN GİDMİYORUM
  BİRTANEM DENİZİ OLAN ŞEHİRLER NEMLİ OLUR

 120. İnce hoşbulduk
  İnce gördün mı Sultan’ın gözyaşlarını
  Çok üzüldüm ben Sultan’ın ve annesine
  Arkeyi gördün mı nasıl kaşınıyor bu ikinci oldu babasından vuruyor ve tahrik ediyor Sultanı birincisi partideydi ona çok hakaret etmişti şimdi yine aynı şeyi yaptı
  Sultan şuan sadece annesinin gururunu kurtarmaya çalışıyor fakat Arkey sürekli ona Madhudan vurmaya çalışıyor intikam almak istiyorsun diyor Sultan güzel cevap verdi ama ben intikam alacak olsaydım senin küllerini savuracaklardi dedi aynen de oyle bencede

 121. ÖZLEMİM he yaa Sultanıma daldım valla?
  Gittin mi tatlım?
  Yani bir daha yazmayacak mısın??
  Ama ben seni hep bekleyeceğim ?
  Ben senin en kısa zamanda sağlığına kavuşacağına inanıyorum?
  Seni çooook seviyorum benim bitanecik ruh ikizim??
  Seni bekliyeceğim? ?

 122. ÖZLEMİM asıl sen bana hakkını helal et bitanem çünkü hasta halimle benim için geldin şarkı sözleri yazdın ?
  Off yaa gitmesen keşke her gün yazsan seni çok sevşyorum ben yaa daha önce hiç böyle olmamıştı bana RUH İKİZİM olmamıştı benim hiç?
  Şuan göz yaşlarımı tutanıyorum artık akıyorlar ama seninle vedalaşmıyorum çünkü sen geleceksin biliyorum
  SENİ RABNİME EMANET EDİYORUM
  KENDİNE ÇOK İYİ BAK???????
  ???????????

 123. AŞKIN aynen tatlım sana katılıyorum Rka Sultanımı çok kışkırtıyor o iyi yürekli Sultanımı tahrik ediyırlar Madu satılmışı da aynı şekilde daha sonra devam edecek kışkırtmaya ve Rada o pis kadın Sultanımın söyledikleri doğru olduğunu bildiği halde oba yalancı diyor?

 124. İnce Madhu’ya satılmış diyorsun ya çok haklısın Arkey para ile satın almıştı onu?ve Sultan’la evlenmesine diye Madu ile evlendi tabi birde Deepaliye nispet için evlendi hala evde Deepaliye ile ugrasiyor

 125. AŞKIN bitanem aynen zaten Rka Madu tencere kapak??
  Naduda Rkanın şohreti için evlendi onunla
  Düğün geces hani Sultanı Padmini göndermilti Rka eve gitmişti ya o zaman Madu Sultanıma GİT BURADAN YOKSA HERŞEYİMİ JAYBEDECEĞİM dedi yani RKAYI KAYBEDECEĞİM AŞKIMI KAYBEDECEĞİM demedi çünkü aşk meşk yok ortada???
  Zaten aşk olsaydı Rka getirip Madutu paçavra gibi eve annesinin evine atımca Nadu hemen Sultanıma yamanmaya çalıştı zaten karı tam bi erkek manyağı gördüğü erkeye yapılıyor önce Mukut sonra Rka sonra Sultan sonra yine Rka????

 126. İnce doğru Madu erkek görünce aklı gidiyor
  Arkey den sonra yine Sultan olacaktı eğer Sultan Arkey gibi onu zorla kaçırıp hayvan gibi eve zincirleseyDi o zaman yine Sultana yanasacakti
  Hem Arkey Madhu nikahsız aynı evde yaşadılar ve her baktı yediler o da çok mide bulandırıcıydi iki de Sultan’la evlenmesine biz Madhu gibi gelin istemiyoruz Sultan sevenler olarak

 127. Evet yaa AŞKIN her naneyi yediler nikahsız Rka ve Madu ???
  AŞKIN senin gerçek adın ne tabi söylemek istemezsen problem yok?
  Ben kaçıyorum artık sana iyi geceler?
  KIZLAR herkese İyi uykular .?
  Zaten hepiniz uydunuz sanırum?
  ÖZLEMİM İYİ UKULAR?

 128. HERKESE GÜNAYDIN
  Maniçka canım kız bende öyle seviyorum ki anlatamam tatalilari hele dondurmaya bayılırım Maniçka kız sende izlesen severdin kız bende izlemeden önce senin gibi düşünüyordum bir izledim Kore delisi olup çıktım ama Hint dizileri benim ilk aşkım o yüzden Hint dizilerini hep sevicem Cha Do hyun ya çok yakışıklı Maniçka canım bende onun bir fotoğrafı çok güzel çıkmış
  Çiçegim ablam bu gün nasılsın canım ben dün erken uyudum çünkü yol yorgunuydum iydim ablam biraz yorgundum şu an uyandım enerci taban yapıyor bende ablam evet bizi kim kandiriyorsa kim bizim duygularimizla oynuyorsa günahı kendi boynuna bir gün onda yaptıklarının bedelini öder ne yaparsan onu biçersin artık onun gibilerine kafamizi yormayalim ablam

 129. Sanada Günaydın LEYLA arkadaşım nasılsın bu gün işlerin nasıl gidiyor canım

 130. Hayırlı sabahlar⛅⛅⛅

  Günaydın, gününüz aydın olsun gülen yüzünuzden gülücükler eksilmesin… Rabbim kımın ne derdi varsa hepsini hayırlısıyla hayatlarınız dan def eylesin inşAllah ???hastalarımıza şifa borçlu lara edalar nasip etsin inşAllah {amiin}??

  ???????

  NURDANIM nasılsın tatlım kıynatlım bacımmm.. Dün yazıydım sana gormedın galiba ??? yada görmemezlikten mi geldin biliyorum.. Sen yapmazdın öyle yaaa bi kabahatim mi var acep ???..

  Geçenlerde sormustun.gec oldu cevap ama idare et artık ???..oğlumla aram çok iyi günler geçtikçe daha fazla iyi olcak inşAllah… İlk günler anne bile demiyordu ama şükür şimdi iki sözünden biri anne oluyor… Mutluluğumu tarif bile edemem??

  ???????

  SALİHAM nasılsın canım benim ??Meleğimiz nasıl ????daha iyidir inşAllah

  ???????

  bu hazal arada buraya gelip defne ile muhabbet eden hazalmı ?? hadiii yaa sasırdım kaldım okuyunca…bi de NURDANIM dediği var kim acabaa hiç tahminde edemiyorum…
  Ben tanımıyorum galiba onuuu ???

  Neyse kızlar zaten inandığım üç beş kişi diğerleri için kendimi yoramam..

  Görüşürüz ???

 131. Kankaların birtanesi DENİZİM

  Nerdesin… Nerdesın… Nerdesin… Seeeennnnn ?????

 132. ????CANIM ARKADAŞLARIMA

  ?????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR NE YAPIYORSUNUZ HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞLARIM BİZİM kurs tatil oldu artık bol bol sohbet ederiz inşallah

  ??????????
  AYSELİMMM
  ??????????
  ELOŞUMMMM
  ??????????
  FİLİZCİM
  ??????????
  DEFNEMMM
  ??????????
  NURDANIMMM
  ??????????
  MELEGİMMM
  ??????????
  KARDELEN A♥A
  ??????????
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ?????????
  NAZIMM
  ?????????
  HELİNİM
  ?????????
  RUYAM
  ?????????
  GÜLÇİÇEGİM
  ?????????
  ZÜLEYHAM
  ???????????

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 133. ?????AYSELİMMMM

  ?????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ seni çok özledim canım Kankammm bizim kurs tatil oldu artık seninle bol bol sohbet ederiz canım Kankammm şimdi temizlik yapıcam sonra görüşürüz ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÇOK ÖZLEDİMMMMM ??????????????????❣️????️?❤️????????

 134. İçinde azıcık nur olmayana, dışarıdan verilen öğüt fayda vermez.Hz Mevlana….

  HEPİNİZE Günaydın hayırlı Sabahlar Kızlar

  ❤❤❤DENİZİM Hoş geldin Sanada günaydın hayırlı sabahlar Demek Kursun Tatil Oldu İyi Olmuş Ne zamandır Vakit bulup Yazamon Canım. Teşekkürler Sen Nasılsın İyimisin Biriciğim
  .,
  AYSEL Abla Sanada günaydın hayırlı sabahlar Çok Sevindim Oğlunla Aranın iyi Olmasına ALLAH Mutluluğunuzu Bozmasın İnşAllah Ablam

  ZEYNEPİM Elhamdülillah Iyiyim Sen Nasılsın iyimisin Canım Hımm Demek Yol Yorgunuydun Dün Nereye Gitmiştiin Bu kadar Yoruldum Kuzum

 135. ??????GÜLÇİÇEGİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM evet tatil oldu artık Bol bol sohbet ederiz canım temizlik beni bekliyor ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 136. “” O “”ki yarattığı her şeyi güzel yaptı. . İnsanıda çamurdan yaratmaya başladı.

  ?? Secde Süresi ??

  ??????

  Güzelliği yaratan RABBİMin selamı rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun. Nasılsınız hatun kişilerim.

  ?????

  RÜYACIM nerdesin sem böyle habersiz bırakmazdın merak ettik seni. ??????

  ??????

  Aysel hoş geldin. Çok sevindim oğluşunla muhabbetinizin artmasına. Çok normal çocuk iki yıldır seni görmüyordu. Kimbile neler anlattılar çocuğa. Eeee nasılsınız bakalım nasıl geçiyor vaktiniz. Şimdi tarla bağ bahçe işleriyle uğraşıyordundur. Bu arada senin anne ve babanla arası nasıl ULUBEY in. İnşaAllah sabrettiğin acıların mükafatını alacaksın. ALLAH SABREDENLERLE BERABERDİR.

 137. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız

  Ben hiç iyi deyilim

  Melek dünden beri yine kötü oldu
  Bu gece hiç yatmadım sabaha kadar aspıre Edip durdum biraz rahatlar diye ama yok aynı

  Sabah okadar oksurduki biara morardı
  Çok korktum sonra öksürüğü durunca biraz rahatladı

  Ben hiç bilmiyorum ne yapacam çok kötüyüm ????????
  Sanki çocuğum gözümün önünde can cekisiyor gibi

  Doktor sabah geldi oda gördü öyle

  Bakalım tedavisini deyistirecekler

  Anlamadım gitti bir maiyisini kesiyorlar mamasını artırıyorlar bir mamasını kestiriyorlar maisini artırıyorlar

  Bence onlarda bilmiyor ne yapacağını

  Hep Allah dua ediyorum kızımın biran önce şifasını yollasın

  Hayırlı bir kapı açsın inşallah

  Ya kusuruma bakmayın sabah sabah sizleride usmek istemezdim

  Kendimi çok yanlız çaresiz kimsesiz hissediyorum

  Tabi kimsesislerin sahibi rabbim hamdolsun ona

  İşte ama bazen dayanamıyorum

  Ayselim senin adına çok sevindim
  Canım benim

  Allah mutluluğunu dayim etsin

  Allah hiç kimseye evladıyla sınamasın inşallah bizleri de

  Evlat çok zor ???????

 138. SALİHAMM kardeşim iki gündür göremiyorum seni çok üzüldüm ?? RABBİM Meleğimize hayırlı kapılarını açsın hayırlı şifa yollasın. Ne diyeyim bilemedim.

 139. Haa AYSEL benim dediğim kişiyi sende tanıyorsun. Ama tabi yalan dolanda bir yere kadar ???? bende artık umursamıyorum çokta fifiiii

 140. Nuradnım Allah razı olsun

  Canım benim az öncede röntgen çekildi bakalım nasıl çıkacak ya büyük ihtimal kötüdür

  Sen nasılsın canım neler yapıyorsun bugün eşinle oğlun geldimi

  Ha bide nurdanım kardeşin nasıl oldu pitanem

 141. ????DENİZİM Teşekkür ederim Şükür Iyiyim Hayatımda Aynı Değişik bişey yok Canım Sen Nasılsın iyimisin Kolay gelsin Temizlik işlerinde Kardeşim Sende ALLAH a Emanet ol Bende seni seviyorum Görüşürüz
  ….
  SALİHA Ablam ALLAH Yarve Yardımcın olsun İnşAllah Çok üzüldüm Bende Neden Dün gece yazmadın diye merak etmiştim Rabbim Melekimize Tez vakitte Şifa versin.

 142. NURDAN Ablam Amin. Hamd olsun İyiyim ben. Sen Nasılsın İyimisin canım. Buarada Rüya abla Kızına iyi bir Dersane Arıyormuş İşleri Yoğunmuş Ondan Yok Ablam
  ….
  ALMİRAM Hoş geldin Sanada günaydın hayırlı sabahlar Nasılsın iyimisin

 143. Selam kızlar nasılsınız neler yabıyorsunuz bakalım tatı kızlar sizlerle sohbet etmek beni mutlu ediyor iyiki varsınız canlarım sizleri çokkkk seviyorum

 144. SALİHA ABLAM??
  TEZ ZAMANDA MELEK İYİ OLUR İNŞALLAH ŞİMDİ SEN NASILSIN MELEK NASIL??

 145. GÜLÇİÇEK ABLOŞUM??
  DÜN BENİ SORMUŞSUN İYİM ABLAM SEN NASILSIN İNŞALLAH İYİSİNDİR??

 146. AŞKIN??
  HOŞGELDİN GERÇEK İSMİN BU DEMİ SENDE DEMEK SULTAN HAYRANISIN NE MUTLU BİZE??

 147. Şimdilik kimse yok galiba o zaman ben kaçtım biraz sonra ezan okuyacak namaz kılıp gelmeye çalışacam

 148. GÜLKIZ takip edemedim ya yorumları görmedim. Merak ettim. İyi olsunlarda ELHAMDULİLLAH.

  ?????

  SALİHAMM kardeşim genel olarak günlük rutin işlerini hallediyor ama ayakta fazla kalınca yorulunca ayağı ağrıyor. Genel olarak iyi ELHAMDULİLLAH. Ina bir misafir gelince benim içim sıkılıyor ayağı ağrıyacak diye. Ama dünya işleri koşturmadan da olmuyor. İnşaAllah hayırlı sonuçlar çıkar SALİHAMM. RABBİM imtihanını küçük ve kolay eylesin kardeşimm

  ????

  HELİNİM hoş geldin nasılsın ne var ne yok prenses

 149. GÜLKIZ nasılsın anneciğin abiciğin nasıl oldular sen nasılsın durumun nasıl Temmuz da kontrölün yokmuydu zamanını doğru hatırlıyorsam şayet ???

 150. Filiz mereba canym nasylsyn iyisin insalla. Ablacym ne zaman 348 bolimi yayynlycaksyn galiba hep beraber bu bolimi bekliyoruz

 151. Aleyküm selam BAHARCIM Saoll Sen Nasılsın iyimisin

  HELİNİM Ablasının Güzeli Hamd olsun İyiyim Bende Neler Yapıyorsun Gülüm

 152. NURDAN Ablam Durumum İyigibi Evet Doğru Hatırlıyorsun Bu Ayın Sonunda Gideceğim Doktora Allah’ın İzniyle Canım. Abim Çok Şükür Şimdi İyi Yarasıda İğleşiyor Artık Annem Böbreklerine Tedavi Gidince Şimdi Elhamdülillah İyi Sadece Sıcaklardan Tansiyonu yükseliyor Ablam..

 153. İyi bari nurdanım

  Dahada iyi olur inşallah kardeşin

  Aminn canım inşallah bakalım
  Az önce yine kan aldılar

 154. Sıcaklarda perişan etti annelerimizi benim anneciğimde durmadı ??? diyor beyin kanaması geçireceksiniz sıcaktan. ☺️☺️

  RABBİM şifa ihsan eylesin sanada anneciğine GÜLKIZ ??

 155. Gülüm benim Allah razı olsun bitanem

  Amin canım cümlemizin

  Annenede çok geçmiş olsun canım dikkat etsin kendine

  Allah korusun tansiyon çok kötü

  Allah emanet ol

 156. Helinim canım sol bitanem

  Valla melek baygın gibi yatıyor

  Hiç doru düzgün gözünü bile açmıyor

  Bende yemek yiyorum

  Sen nasılsın canım bugün neler yapıyorsun

  Amin nurdanım inşallah bütün hastalarımıza kızıma da

 157. NURDAN Ablam Annencağız Napsın Havalar Çok Sıcak Geçiyor Bu Yıl. Saol Ablam AMİN ALLAH Bütün Hastalarımıza Şifalar Versin

  SALİHA Ablam Sendende ALLAH Razı Olsun Canım Teşekkürler Ablam Evet Tansiyon Kötü Hastalık Küçük bir Sinirle Bile Yükseliyor. Sende Allah’a Emanet ol Bitanem Görüşürüz

 158. Nurdan ablam sukur iyiyim abla sem nasilsin bana zehir hafiye demissin valla cok guldum ????ablam sen hangi sehirde oturuyordun acaba ben Mersinde burasi cok sicak ve cok nemli kuru kalamiyoruz valla??

  Cicegim iyiyim sen nasilsin bitanemmm??

  Saliha ablam.Allah melegimize acil sifalar versin yakin zamanda sagligina kavusur insallah????

 159. NURDAN Ablam Bu Arada Kardeşinin Durumu Nasıl İnşAllah Daha İyidir Canım

  ALMİRAM Ham Olsun Iyiyim Bende Canım Napıyorsun Bakalım

 160. Aslen ERZURUM luyum. Ama evlendikten sonra İstanbul’da yaşıyorum. Burasıda nemlii ve gerçekten bunaltıyor. 30 yaşımı geçtim bu sene ???? sen kaç yaşındasın ALMİRAA kendini tanıtsana unutmuşum ☺️☺️☺️

 161. GÜLKIZ iyi kardeşim ELHAMDULİLLAH yorulunca falan ayağı ağırıyor. Dikkat etmesi lazım

 162. Gulcicegim az once evi temizledim simdi elbise katlamaya gecicem bitanem sen peki??

  Nurdan ablam ben aslen Diyarbakirliyim ama Mersinde yasiyorum Mersine geldikten 2 ay sonra dogmusum 20 yasindayim okumuyorum ev kiziyim baska merak ettigin bisey varsa cevaplim bu arada senin aklinda olan kisiyi biliyorum bizi kandiran biri var dedinya tahmin ettim???

 163. ?????MELEĞİMMM

  SALİHAMM CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM RABBİM ŞAFİ İSMİ HÜRMETİNE ŞİFA VERSİN MELEĞİMMM SEN DUA ET RABBIM BÜYÜK ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ?????NURDANIMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM BENİ HİÇ SORMUYORSUN CANIM SAĞ OLSUN ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ??????HELİNİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM KARDEŞİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 164. NURDAN Ablam Hep İyi Olsun İNŞALLAH Sağlık çok Önemlidir Dikkat etsin Kendine Bikere Düştünse Mazallah Kalkması Zor Oluyor

  Kolay Gelsin ALMİRAM Bende Annem Reçel pişirmek İstiyordu Ona Yardımcı Oluyorum Malum Havar Sıcak Bide Sıcak kazın Yanında Durmasına İzin veremem Annemin Canım

 165. DENİZİM balımm çok uzun zamandır yoksun çok özlettin kendini nasılsın ne var ne yok sen ne kursuna gittin tatil oldu.

  ????

  ALMİRAA canım boşver çok uzun zamandır bildiğim biri ama dile getirmeye değmez. Hımm hatırladım ☺️☺️ Sen yazınca ☺️☺️ Başkada bişey merak etmiyorum sağol canım.

 166. Tesekkür ederim güllüm ben iyi tatlım büğün ben kardeşimin dogum günü kutluyacam kardeşime sübris yabacam ve 10 basamak inşallah tatlım güllüm sen ne yabıyorsun

 167. BAHARCIM Tebrik ederim Kardeşinin Doğum gününü Canim ALLAH Uzun Huzurlu Sağlıklı Mutlu Sevdikleriyle Birlikte Bi Ömür Nasip Etsin. Bende Anneme Yardım Ettim Reçel Bişirdik Şimdide Çamaşırlarımız Birikmiş Onları Birazdan Yıkayacam. Sana Bol Şans Süprizn Ne

 168. Canım qrkadaşlarım. Nurdan. Almira. Halima Helinim. melek. Zeynep. leyla. deniz kentli. Ve adını unutuğum arkadaşlarım sizleri çokkkkk seviyorum

 169. Teşekkür güllüm senin dogum günün nezaman seninkinide kutlayalım canım söyle nazaman olduğunu

 170. kızlar anca işleri bitirdim hızlıca kördüğğm özetine başladım yorum çok olmuş birazdan yayınlarım bana diyeceğiniz bir şey varsa büyük harflerle yazarsanız çabuk fark ederim.

 171. Süpriz kardeşimle gezmeye gittiğimizde orda oyuncak bebek görmüştü çok beğenmiştim onun ona alçam oyuncak bebek te çok büyük onu alçak inşallah kalmıştır

 172. FİLİZİM NASILSIN İYİMİSİN KOLAY GELSİN İŞLERİNDE CANIM. YOK BENİM DİYECEĞİM BİŞEY YOK

 173. BAHARCIM Benim Doğum Günüme 5 ay Var Daha Saol canım. İnşAllah Oyuncak Bebeği Almamışlardır O zaman Canim
  ..
  MANYAM Hoş geldin Nasılsın iyimisin Canım

 174. KIZLAR Şimdi Bana Müsade Çamaşırlar birikmiş Yıkayayım İşlerim Bitsin Gelirim Sağlıcakla Kalın

 175. Yorumlari başdan aşağa okudum kaçirdiğim bir şey olmasin diye.
  Bu arada herkese selam , nasilsiniz kizlar hepiniz ?
  FILIZ BU IYIMIŞ HA TAMAM O ZAMAN BEN SANA TANIDIKLARIMDAN KIŞI TANITIMI YAPIP YOLLARIM MAILE POSTANA AMA HINTLILER BENIMKI CANIM KORELILERI TANIMIYORUM . DÜNKI YORUMUNU FARK ETMEMIŞIM O YÜZDEN ŞIMDI CEVAPLADIM CANIM .
  FILIZEEE FILIZEEE INŞ YORUMUMU OKURSUN O YÜZDEN KOCAMAN HARFLER ILE FILIZZZZZZZ DIYORUM ÇABUCAK FARK ET DIYE YANI ??
  ZEYNEP evet aşkabatda yaşiyorum bende . Ha bu gün biraz Aşka Yolculuğa baktim aman tanrim hepsi bir birinin aynisi ??
  INCEM ne şakasi yapacağim görmüş olsam cevaplardim dimi ??
  Dün akşam ben Y.B izlemedim canim onun yerine Vivianin ve Drashtinin katildiği Zee ödül töreninin videosunu izledim internetden tabi ??
  Aşkin R.K Sultana babasi hakkinda söylediklerinde pek yalnişda demiyor şu ana kadar Sultanin soyadi bile yoktu babasinin kim olduğunu anca öğrendi . Terk edilmiş çocuk sonuçta ? Mohan Kundra nefret ediyorum senden R.K ile Sultani kardeş yapti manyak adam pislik herif ne olucak ?? Madu satilmiş değil ne yaptiysa babasi için yapti bunu o durumda başka çaresinide yoktu zaten kim olsa aynini yapardi ayrica buna kader denir результат Madu gerçek aşki buldu bu olay sayesinde . ??
  Madu severlerde bir ganstere gelin vermek istemiyorlar ilk karisi gibi ölüsinimi buluruz ne kizin ???? R.K Deepali’yi umursamiyor bile sen ne nispetinden bahsesiyorsun ??
  INCEM sakin bana R.K ve Madu arasindaki aşki görmediği söyleme onlar bir birlerine tutkulu bir şekilde aşik onlari ne Sultan ayirir ne Deepali ne Mukunt nede bir başkasi . Madunun herşeyim derken bahsetdiği zaten R.K – di . Ve onunla şöhret için falanda evlendiği yok onunla Maliki kurtarmak için evlendi ayrica gözü mal – mülkde olsaydi R.K ona herşeyi birakip burdan gidelim derken olumlu cevap vermezdi hayir ben seni değil parani pulunu seviyorum derdi . Ben Rishabi değil Arkeyi seviyorum derdi . Oysa Madu her lafinda benim Rishabim diyip duruyor çünki onu seviyor parasini değip ona sadece herkes gibi Arkey diye sesleniyor bu kadar ??✌

  1. manya sana mail adresi vereyim bizim tanıtmadığımız herhangi bir hintli olabilir altına senin adını yazarız sanal alemde senin de bir imzan olsun kız

 176. SALİHA ABLOŞ?
  İnş Melek çok iyi olur abloşum
  NURDAN ABLOŞ?
  GÜLÇİÇEK ABLOŞ?
  DENİZİM?
  BAHARIM?
  Çok şükür iyim tatil şu an aynı ev ve anneannemler ve köy bazen giderim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu