Zuhal Topal'la Sofrada

2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Merve Dilan Zengin]

Zuhal Topal'la Sofrada 2 Aralık Çarşamba Puanları, Menüsü ve Yarışmacısı

2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Merve Dilan Zengin yarışacak. Bugün 2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları mumbar dolmasına gidecek. Kaynanalar “Ben mumbar dolması asla yemem” diyen kaynanaları bugün tadım içine kesinlikle yemesi gerekecek. Merve Dilan Zengin bugün kaç puan aldı? 2 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 2 Aralık 2021 Perşembe Puanları için tıklayınız.

Güncelleme (03.12.2020) Zuhal topal özellikle mumbar dolmasını en iyi yapan gelin olduğunu söyleyip yemeklerini beğendiğini ama tatlısının beğenmediğini dile getirdi. Bu nedenle kaynanalar 20 puan verdiği Merve Dilan Zengin’e Zuhal topal 8 puan vermesi bekleniyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık Çarşamba Puan Tablosu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la sofrada 2 Aralık Çarşamba puanları sırasında Merve kendi kaynanasına karşı cephe alan diğer kaynanaların tavırlarının izledikten sonra “Bu olayı sizler şahsileştirmişiniz” diyerek kendi yemeklerin iyi olduğunu ama kaynanaların inat uğruna eleştiride bulunduğunu söylemeye çalıştı.

=> 4 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın birincisi kim olduğunu görebilmek için lütfen için tıklayınız.

2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Merve ve ailesi

Bu hafta ara sıcak olarak ülkemiz e çok fazla tercih edilmeyen ve bölgesel olarak meşhur olan şıhıl mahşi yemeği yapılaşacak. Kabak dolması gibi gözükse de içerisinde giren malzemeler  arasında haşlanmış nohudun olmasında dolayı gelinler yemeklerini yetiştirdi ciddi sıkıntılar çekti.

=> 4 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması için tıklayınız.

İlk gün yarışan yarışmacı yemeğini tam olarak yetiştirse de ikinci gün yarışan gelin yemeklerini tam olarak yetiştirmede sıkıntı çekti. Tatlının şekerini dahi atmayı unuttuğu için kaynanalar da buna uygun puanlar verdi. 

=> 3 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Zuhal Topal’la Sofrada son bölümde sunucumuz yarışan gelinin yemeklerine 6 puan vermesi bekleniyor. Merve Dilan Zengin’e 2 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının sonunda bulabilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Aralık Çarşamba (2020)

2 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Merve Dilan Zengin. 6 yıllık evli 2 çocuk annesi olan Merve farklı lezzetlerle harika sunumlarla kaynanaları etkileyeceğini planlıyor. Ancak kendi kaynanasının adaletsiz puanları ve gelinleri haksız olarak eleştirmesinden dolayı Merve istediği puanların çok altında puanlar alacak.

2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve Kaynana

Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin kaynanasın hafta içinde ilk iki gün yaptığı yorum ve puanlamadan dolayı alacağı puanları ciddi oranda düşürecek. Oysa bu yarışma da sadece gelinler değil, takım halinde yarıştığını unutulması, gelinlerin düşük puanlar almasına neden oluyor.

Merve Dilan Zengin’e 2 Aralık Zuhal Topal puanları verilmeden önce bugün yarılacak olan Merve ile kaynanası hakkında merak edilen bilgiler.

2 Aralık Yarışmacısı Merve Dilan Zengin

Zuhal Topal'la Sofrada Merve Dilan Zengin

 • Aslen Batman Doğumlu
 • Mersinde yaşadı
 • 26 yaşında
 • İstanbul Darıca da yaşıyor
 • Henüz 6 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • 2014 yılında evlendi
 • Sunumu çok iyi
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Aşçı gelini

2 Aralık Yarışmacı Kaynana Naciye Zengin

Zuhal Topal'la Sofrada Naciye Zengin

 • Aslen Siirtli
 • 51 yaşında
 • 6 Çocuk annesi
 • Halen Aşçı olarka çalışıyor
 • Kendisi aşçı
 • Yüksek sesle konuşuyor
 • Yemekleri çok iyi biliyor
 • Havalı bir yapısı var
 • Gelinine çok güveniyor

Zuhal Topalla bugün yarışan Merve Dilan Zengin mumbar dolmalı, şıhıl mahşili farklı lezzetlerinin yer aldığı menüsünü paylaştıktan sonra 2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları kısmına geçilecek.

2 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Merve’nin Menüsü 

 • Cennet Çorbası
 • Şıhıl Mahşi
 • Şıhıl Mahşi
 • Mumbar
 • Bohçalı Kuzu İncik
 • Babagannuş
 • Semizotu Salatası
 • Kaymak Eşliğinde Havuç Dilim Baklava
Zuhal Topal'la Sofrada 2 Aralık Çarşamba Puanları alacak Menü

2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları yukarıda k, Merve Dilan Zengin’in açıkladığı menüye gidecek. Henüz kaynanalar değerlendirmeden evvel, Merve’nin menüsü oldukça zorlu olduğu gözüküyor. Zamanı dengeli kullanma noktasında %100 sıkıntı yaşayacaktır.

Kaynanaları bugün Merve Dilan Zengin’in menüsüne verdiği eleştiriler;

Cennet çortbası çok kolay
kuzu incik çok basit
Bir aşçıya yakışmadı
Yemekler çok saçma
Bu menü fıs
Güle güle Naciye

Kaynanalar

Kaynanalar bu haftanın yavaş yavaş sonuna geldiklerini farkında .Bugünden sonra artık yarışanların sayısı yarışmayanlardan fazla olacak. Bugün gelecek her puan bu haftanın dönüm noktası olacaktır.

İlk gün çok çok iyi sofraya 4 puan veren Naciye Zengin bugün hesap verme vaktinin geldiğini farkına varacaktır. Zira 2,5 saat içerisinde eksiz yemek yapıp masayı hazırlaması o kadar da kolay olmadığını fark edip, ilk gün 4 verdiğine pişman olması bekleniyor. 

2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Bugün en çok merak edilen konuların başında bu haftanın başında yarışan Maysa Kaya’nın kaynanası Menşure Kaya bugün 2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal puanları sırasında nasıl puanlar vereceği merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan Nuray Korkusuz’a 5 puan veren ama ilk gün yarışan ve yemekleri çok daha iyi olan geline 4 puan veren kaynana Naciye Zengin, gelinine gelecek düşük puanları nasıl karşılayacak? Kaynanalara karşı gelinin sanıl savunacak? Şimdide merak uyandırdı.

Bildiğiniz üzere bu sezon gelen kural gereği artık sunucumuz puanlarını Cuma günü açıklasa da bizler Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının sonunda açıklıyoruz. 

Zuhal Topal 2 Aralık Çarşamba kaç puan verdi? Merve Dilan Zengin 2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında nasıl puanlar aldı? Hepsi ve daha fazlasının cevabı hemen alt kısımda ki puan tablosunda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Merve Dilan Zengin)

Menşure Kaya  4
Sakine Korkusuz  5
Münevver Erdal  4
Fatma Kereş  7
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   27

**2 Aralık 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 2 Aralık Çarşamba Fragmanı

6 yıllık evli 2 çocuk annesi sunuma özen gösteren Merve Dilan Zengin’in yarıştığı, 2 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunun kesin olarak belli olacağı Zuhal Topal’la Sofrada 2 Aralık Çarşamba fragmanın hemen alt kısım da sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu