Gelinim Mutfakta

2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 2 Aralık Pazartesi günün birincisi kim oldu? Elif uzun zaman sonunda beklediği konumu elde etmeyi başardı. Bu başarısını Gelinim Mutfakta 2 Aralık Pazartesi Puanları sırasında da devam ettirip, Ezgi’nin aldığı 75 bilezik sayısına adım adım yaklaşmayı planlıyor. Bakalım 2 Aralık puan durumu sonucu Elif’in planlarına uyacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

=> 2 Aralık 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında merak edilen hafta bugün çeyrek altını almadan bile daha önemli olan bir şey var ki yeni gelen yarışmacıların performansı. Kaynana Ayten’in gelini Yağmur’u bulabilmesi yada Yağmur’un çok iyi yemek yapıp yapamama konuları oldukça merak edilecek.

=> Bu arada [pembebuton]23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Uzun zamandır kaynana Çiğdem 1-1-1-5 tarzında bir puanlama kullanmıyor. Buna sebep olan en önemli konu ise Elif’in tabaklarını artık kolaylıkla bulamıyor olması. Bakalım haftanın ilk günü Gelinim Mutfakta 2 Aralık Puanlama sırasında kaynana Çiğdem Elif’in tabağını bulabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

=> Bu arada [pembebuton]9 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonuçları için tıklayınız.

2 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Günün birincisi Elif ve Kaynanası Çiğdem Bu hafta yarışmaya katılan Yağmur daha kendisini bile tanıtmadan sunucumuz ile selfi çektirmesi, sosyal medyada gündem oldu. Bu konuda yapılan yorumlardan bir tanesi;

“Yağmur oraya yemek yapmaya yarışmaya gitmemiş. Popüler olmaya gitmiş!”
Anonim

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 6 Aralık cuma Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Gereçten ben de bu düşünceye hak vermek istiyorum. Programın amacı belli. Yemek yapacaksın ve kaynanalar bu yemeğe puan verecek. Sonunda en yüksek alan çeyrek altını alacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puan Durumu[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Yağmur dantelli bileklikleri ile yemek yapmaya çalışması 2 Aralık Pazartesi puanları verildiği esnada nasıl puanlar alacağı şimdiden merak konusu oldu.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Aralık Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

2 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlama esasında bizleri şoke edecek ve harika bir aşçı geldi. Kaynanası da bir o kadar nokta atışı gelinin buluyor gibisinden bir yarışmacı katılmadı. Yani meydan bu haftada Elif’in diyebiliriz.

=>Bu arada [mavibuton]3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Şu an yarışmada geçen hafta elenmiş ama Melike nedeni ile yarışma kalmayı başaran Aydan ve yeni gelen Yağmur var. Her ikisi de bilezikleri kazanma konusunda zayıf halka. Bu hafta Duygu ile Elif yarışacak. Gene bilezikleri Elif’in olacaktır. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Hafta ilk puanlamasında zirvede olmak ve çeyrek altını kazanmanın normal günlerde ki birinci olmaya göre büyük farklılıklar var. Kısaca bu farklılıklara ve avantajlara bakacak olursak;

 • İlk günden kendisini kanıtlamak
 • İlk puanlamada zirveye yerleşmek
 • bilezik yarışında rakiplerine daha ilk günden fark atmak
 • Haftaya moral ve motivasyon ile başlamak
 • Eleme potasında bir nebze olsun uzak kalmak
 • İlk günden altın kazanmak (çeyrek altın)

Yukarıdaki saydığım avantajlara daha bir kaç tane daha eklenebilir. Bu avantajları kazanmak isteyen özellikle tecrübeli yarışmacılar rakiplerine ilk günden fark atıp başta psikolojik üstünlük sağlamak adına 2 Aralık Pazartesi bugün günün birincisi olmak, diğer günlerde birinci olmaktan daha önemli.2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan Yağmur Ve Kaynanası

Bugün Kim Birinci olur? Duygu zaman zaman atak yapan birisi. Elif ise istikrarlı bir yarışmacı. Ancak Aydan ve Yağmur diğer gelinlere göre kolay lokma. bu nedenle bugün elif ile Duygu ikilisinden birisi birinci olacak. Tahminlerime göre Elif gen ilk günden çeyrek altını kazanacaktır.

Gelinim Mutfakta 2 Aralık Pazartesi Puan Durumu

2 Aralık 2019 Pazartesi günü 406. bölümü ile haftaya yine capcanlı ve enerji dolu yarışmacılarla başlayan programda Melike’nin kendi isteği ile yarışmadan ayrılmasında dolayı Aydan yarışmada kalmayı balarken, yeni bir yarışmacı Yağmur da programa dahil oldular. Yeni yarışmacıların  bugün 2 Aralık Pazartesi Puanları sırasında alacağı puanları sizlere an ve an aktaracağım. Günün sonunda Gelinim Mutfakta 2 Aralık puan durumu sonucu Yağmur’un sıralamasını da  ayrıca aktaracağım. 2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri hanesine yazdıran Elif toplam da 45 bilezik sahibi olması nedeni ile en çok bilezik alan yarışmacılar listesinde adını ikinci sıraya kadar çıkartmayı başardı. 

Elif Akçam her final sonrasında artık dişli yarışmacıların gelmesini istediğini ve yeni gelenlerin elenmemesini istedi. Kısaca bana burada rakip yok diyerek kendisini diğerlerinden ayrı konumda tuttu. Şans mıdır? yoksa tesadüf mü? uzun zamandır güçlü yarışmacılar gelmedi. Bugün gelen Yağmur da 2 Aralık Pazartesi puan tablosu sonucunda aman aman bir değişim yaşatmayacak. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu kısmın da hem kaynanaların verdiği hem de gelinlerin bugün tüm kaynanadan aldığı puanları ayrı ayrı aktarmaya çalıştık. Ancak görüntünün kayma gibi bir durumu olması halinde lütfen yorum kısımdan bizlere bildirin. 

Hafta başında yarışmacılar nasıl başlar ise hafta sonuna kadar öyle gittiğini görüyorum. Örnek vermem gerekir ise geçtiğimiz hafta gün birincisi Elif olmuştu.2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Aydan

Elif aynı zamanda hafta finalinde bilezikleri alna isim de oldu. Yani 2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda birinci olan gelin %100 final de bileziklere en yakın isim olacak. 

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın kaynanaların puanlama yapacağı yemeği bil hassa ben çok severim. Sizler de bu yemeği eviniz de ve mutfağınız da yapabilmeniz için alt kısımda ayrıca tarifini verdim. Not: bugün çeyrek altını alan gelin en alt kısımda açıklanmıştır. 2 Aralık 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün - 406. bölüm

Haftanın ilk günü yarışan yarışmacıların sunum kısmın da yaptığı günün yemeğinin ismini ve beraberinde malzeme listesini sizlere açıkladıktan sonra 2 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve bugün çeyrek altını kim kazandığını kaynanaların 2 Aralık Pazartesi puanlaması ile birlikte açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 2 Aralık Yelpaze Patlıcan Kebabı

2 Aralık Gelinim Mutfakta Yelpaze Patlıcan Kebabı malzemesi

 • 250 gram kıyma
 • Bir soğan
 • İki diş sarımsak
 • İki yemek kaşığı sıvı yağ
 • İki çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı kırmızı biber
 • İki çay kaşığı karabiber
 • İki çay kaşığı kekik

Gelinim Mutfakta 2 Aralık Yelpaze Patlıcan Kebabı Malzemeleri

Sos İçin;

 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • iki bardak su
 • Bir çay kaşığı tuz
 • İki yemek kaşığı sıvı yağ

2 Aralık 2019 Pazartesi günü yani bu haftanın ilk günü yarışmacıların yapacağı günün yemeği için sunucumuz Fatih Ürek toplam da 50 dakika süre verdi. Gelinler de ilk gün hem çeyrek altını almak hem de zirveye yerleşmek için kırasıya yarıştılar.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Günün sonunda yani 50 dakikalık süre sonunda tüm yarışmacılar sunum kısmına sunabilecek bir yemek çıkarttılar. Özellikle geçtiğimiz hafta sunucumuz malzemeleri artıran yarışmacıları kontrol etmeye başlamasında dolayı Aydan da artık daha dikkatli bir şekilde yemeğini yaptı.2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı An

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? Evet işte merak edilen kısıma geldik. Bugün yarışmaya gelen kaynana nasıl puanlar vereceğini, daha da önemlisi yarışmacı gelin Yağmur nasıl yemekler yapacağını daha ilk bölümde görebileceğiz. 2 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması hemen alt kısımda tüm bu merak edilenleri cevaplayacak. 

Gelinim Mutfakta 2 Aralık Puanları (02/12/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 2
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Yağmur : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 2
Duygu : 5
Aydan : 1
Yağmur : => Ayten’in Gelini 4

*************************
” 2 Aralık 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 1
Duygu : 2
Aydan : 1
Yağmur : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 4
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Aydan : 1
Yağmur : 4

*************************

Gelinlerin 2 Aralık 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 1 2 1 4 8
Duygu 2 5 2 5 14
Aydan 5 1 1 1 8
Yağmur 1 4 5 4 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Kasım Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 8
Duygu  : 14
Aydan  : 8
Yağmur : 14
*************************

Gelinim Mutfakta 2 Aralık Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞMUR & DUYGU
Gelinim Mutfakta 2 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞMUR
2 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF & AYDAN

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Aralık 2019 Salı Fragmanı İzle

3 Aralık 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 407. bölümü ile gelecek olan programın 3 Aralık Salı fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu