Zuhal Topal'la Sofrada

2 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Meltem Kavas’a Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 2 Aralık Pazartesi Meltem Kavas yarışacak. 28 yaşında ve iki çocuk annesi Meltem ilk günden kaynanalar henüz birbirlerini tanımadan en yüksek puanı kapatmak niyetinde. Ancak kaynanalar 2 Aralık Pazartesi puanları sırasında oldukça pinti davranacaklar. Dikkat: 2 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 2 Aralık 2021 Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta ilk gün sunucumuz uyarmasına rağmen düşük puanlar alması, hafta boyunca hep düşük puanlarla karşılaşmamıza neden oldu. Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 2 Aralık Pazartesi puanları sırasında yarışmacı Meltem’in alacağı puanlar aynı zaman da haftanın da nasıl gideceğini bizlere gösterecek.

=> Bu arada [mavibuton]23 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

2 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada puanları alacak gelin ve Kaynana

=> [kirmizibuton]Zuhal Topal Sofrada 9 Aralık Pazartesi Puanları[/kirmizibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

286. bölümü ile Fox TV ekranlarında yeni bölümü ile karşımıza gelen programda yeni bir heyecan ve yeni bir hafta başladı. Tüm yarışmacılar önce kaynanaları daha sonrada sunucumuzu yemekleri ile etkilemek istiyor.

=> Bu arada [pembebuton]6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynanalar her zaman ki gibi gözünün üstünde kaşın var misali her şeyi bahane edip düşük puanlar vermek için ellerinden geleni yapacaklar. Peki Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? İşte bu sorunun cevabını en alt kısımda tablo için de mavi yazı ile özellikle belirttim.

=> Bu arada [mavibuton]6 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Bugünkü Puanlar[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Her hafta farklı 5 yarışmacı ve onların kaynanaları yarışmacı olduklarında dolayı, kısa süre içinde tanımamız bir hayli zor olsa gerek. bu nedenle [pembebuton]2-6 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu detaylıca tanıttığım konuyu okuyabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Aralık Pazartesi (2019)

2 Aralık Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Meltem Kavas. Kendi yöresinin özel baharatları ile kaynanalar etkilemek için elinde çok büyük bir koz var. Bu kozu kullanmak ve günün sonunda hak ettiği puanları hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan almak işçin 2,5 saat içinde önceden belirlediği menüsünü zamanında yapmayı başardı.

=> [pembebuton]5 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Puanlar[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

2 Aralık 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Bugün - 286. bölüm2 Aralık 2019 Pazartesi günü aslen Şileli yarışmacı Meltem Kavas ile kaynanası Nigar Kavas hakkında merak edilen tüm bilgileri alt başlıkta sizler için tanıttık. 

=> [pembebuton]4 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Meltem Kavas (2 Aralık Pazartesi Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Meltem Kavas - 2 Aralık Yarışmacısı

 • 28 yaşında
 • İki çocuk annesi
 • 6 yıllık evli
 • Eli hızlı Heyecanlı bir yapısı var
 • Şile mutfağına hakim

Nigar Kavas (2 Aralık 2019 Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada Nigar Kavas (Kaynana) - 2 Aralık Yarışmacısı

 • Çantasın da zil ile geziyor
 • Sakin bir yapısı var
 • Düğünlere gitmeyi çok seviyor

İlk gün 282. bölüm de yarışacak olan Meltem Kavas eşi ile sahil de tanıştığını ve o günden sonra zaman zaman konuştuklarını en sonunda evlenmeye karar verdiklerini açıkladı.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 3 Aralık Salı Puanları[/pembebuton] görmek için tıklayınız.

Kendi yöresinden lezzetlerle kaynanaları bugün etkilemek adına her türlü imkanı kullanan yarışmacının yemeklerine Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar ve yapılan yorumlar bu haftanın en çok konuşulan olayı olacak.

Meltem’e bugün 2 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? Zira ilk gün kaynanaların haksız puanlarını sunucumuzun vereceği puanlarla yarışmaya denge getireceği için Meltem’in menüsüne sunucumuz Zuhal’ın kaç puan verdiğini hemen alt tabloda sizler için ekledim. 

2 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Meltem’in Menüsü 

 • Terbiyeli erişteli mercimek çorbası
 • Mantarlı Gül Böreği
 • Sebzeli Rosto Köfte
 • Şehriyeli Pirinç Pilavı
 • Kırmızı Fasulye Salatası
 • Ganajlı Pasta.

Zuhal Topal 2 Aralık Pazartesi Meltem Kavas'ın Menüsü


Kaynanalar haftanın ilk günü ilk masada yiyecekleri yemekleri duyduklarında hemen hemen hiç biri menüyü beğenmedi. Bu konuda yapılan bir eleştirilerden bazıları;

“menü güzel değil rakibim değil!”
Kaynana

Sözleri ile bugün yiyecekleri menüyü hiç beğenmediklerini özellikle tatlı yerine pasta yapılmasının büyük hata olarak nitelendirdiler. Geçtiğimiz hafta ilk gün ilk yarışmacının çok düşük puan almasından dolayı hafta sonuna kadar hep düşük puanları gördük. Umarım Zuhal Topal’la Sofrada 2 Aralık Puanları hem yarışmacıyı hem de izleyenleri üzmez.

Haftanın ilk günü de 3 puanları görmekten bıktık. hafta boyunca bu puanların karın ağrısını yaşayacağız.
Editör Filiz.

2 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Meltem’in Puanları)

Melek  4
Bircan  3
Kezban   3
Zatiye  3
Zuhal Topal    6
TOPLAM   19

**2 Aralık 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 2 Aralık 2019 Fragmanı

Aslen Şileli ve iki çocuk annesi Meltem Kavas’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 286. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu