Zuhal Topal'la Sofrada

2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Merve Sancak Genç]

2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Merve Sancak Genç yarışacak. 2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Radyo ve televizyon bölümünde mezun olan, Hint mutfağına âdeta aşık olan, Merve Genç yarışacak. Merve Sancak Genç’e gidecek. 2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu belli oldu mu? emekteyiz bugün yarışan yarışmacı Merve Sancak Genç kim? Yemekteyiz Merve Sancak Genç kaç puan aldı? Merve’nin menüsünde hangi yemekler var? Merve Sancak Genç’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Y  İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 6 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

2 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Merve Sancak Genç

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe Puanları ve puanlaması sorasında bir finalist %100 belli olacak. Şu an için ilk finalist adayı, haftanın ilk bölümünde yarışan Aysun olduğu görülüyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Aralık Perşembe Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Merve Sancak Genç, ilk gün yarışan rakibini Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 2 Aralık puanları sırasında geçmek için kesinlikle ama kesinlikle 32 ve üzerinde puanları toplaması gerekiyor.

=> 16 Aralık Perşembe Yemekteyiz Puanlar için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

2 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Merve toplamda kaç puan aldı? Hint menüsü ile yarışacak olan Merve Sancak Genç’in menüsünde hangi yemekler var? Merve Sancak Genç’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevapları, yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 29 Kasım-3 Aralık Yemekteyiz Yarışan Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe (2021)

2 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Merve Sancak Genç. Aslen Siirtli olan Merve, elinin lezzetini kanıtlamak, 15.000 TL’yi almak için yarışmaya katıldığını açıkladı.

=> 9 Aralık Perşembe Yemekteyiz Funda Aras Kaç Puan Aldı için tıklayınız.

2 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları ve Puanlaması Yapıldığı An

Haftanın ilk bölümünde yarışan Aysun, gittiği her masada yemekleri beğenmemesi oldukça dikkat çekti. Bugün Merve’nin yemeklerine Zuhal Topal 2 Aralık Perşembe puanları verildiği anda, Aysun çok düşük puan vermesi bekleniyor.

=> 3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu görebilmek için tıklayınız.

2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün Merve, Hindistan’a özgü yemeklerle yarışacak. Bunun hem iyi hem de kötü yanları var. Zira bilinmeyen yemekler olduğu için yarışmacılar önyargılı gelip, düşük puanlar verme ihtimalleri var. Bunun dışında Merve yemeği kötü yapsa  bile aslını sadece Merve bildiği için “Bunun aslı böyle” diyerek, kendisini kurtarma ihtimali var.

=> 3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

2 Aralık Yarışmacısı Merve Sancak Genç

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Merve Sancak Genç Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Sancak Genç
 • 28 yaşında
 • Eşinin Adı Buğra
 • Görümcesi yok
 • Pandemi döneminde evlendi
 • 3 aylık evli
 • Aslen Siirtli
 • Lisans Mezunu
 • İnsan Kaynakları bölümünü Bitirdi
 • Hint Mutfağına aşık biri
 • Deniz ürünlerini sevmiyor
 • Farklı baharatları çok seviyor
 • Dekorlara karşı ayrı bir ilgisi var
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Merve Sancak Genç’in Hint yemekleri ağırlıkta olacak. İşte Merve’nin menüsündeki yemeklerin neler olduğunu açıkladıktan sonra, bu menüye gelecek eleştiriler açıklanacak. Yazının en son kısımda ise merakla beklenen, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe Puanları ile puanlaması, tablo içinde verilecektir.

2 Aralık Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Genç’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe Puanları Alacak Merve ve Menüsü

 • Hint Usulü Yeşil Mercimek Çorbası
 • Gobi Manchurian
 • Yoğurtlu Göbek Salata
 • Tavuk Tikka Tandoori
 • Naan
 • Hint Usulü Çoban Salata
 • Çilek Şöleni

Yemek sektöründe hiçbir eğitim görmeyen Merve, Hint yemekleri yapacak. Bu yemeklere 2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan rakipleri, aynen şu sözlerle bu menüyü eleştirdiler. İşte o eleştiriler; 

Bence hayır
Boş yemekler
Yemekleri ilk defa yiyeceğim
Fiyasko menü

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe puanları, haftanın kaderini %100 değiştirecek. Zira Merve kendisine gelecek olan puanlar, düşük olması halinde, Merve Cuma günü çok yüksek puanlar vermesi gündeme gelecektir. Dikkat: Merve Sancak Genç’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe yarışmacısı Merve’ye bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe puanları sırasında, yüksek puanlar gelmesi halinde  Merve Cuma günü düşük puanlar kullanacaktır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An

Herkesin yaptığı menülere inat, bir çoğunun adını bile duymadığı yemeklerle yarışacak olan Merve, Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de yaran adaşına düşük puanlar verdi. Bugün Adaşı Merve’ye çok daha düşük puanlar vermesi bekleniyor.

2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunda, Merve Sancak Genç kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Merve Sancak Genç’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz 2 Aralık puanları ve ve puan tablosu vermeden önce, hafta başında beri yarışan yarışmacıların aldığı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar alt kısımda, maddeler halinde açıklanmıştır. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (29 Kasım-3 Aralık 2021)

 • 29 Kasım Pazartesi Puanı (Aysun Kılıç) = 31 Puan
 • 30 Kasım Salı Puanı (Semih Karaduman) = 21 Puan
 • 1 Aralık Çarşamba Puanı (Merve Abbasoğlu) = 26 Puan
 • 2 Aralık Perşembe Puanı (Merve Sancak Genç) = 29 Puan

29 Kasım Pazartesi günü Aysun Kılıç yarıştı ve 31 puan aldı. 30 Kasım Salı günü Semih Karaduman istediği lezzetleri ortaya koyamadığı için 21 puan aldı. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Merve Abbasoğlu yarıştı e toplamda 28 puan aldı. Dolayısı ile Aysun dışında yarışan tüm yarışmacılar büyük ödülü kaybetmiş oldu. Birazdan 2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Radyo ve televizyon bölümünde mezun olan, Merve Sancak Genç yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Merve Sancak Genç)

Aysun Kılıç  5
Semih Karaduman  6
Merve Abbasoğlu  5
Oktay Kalabalık  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   29

**2 Aralık 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Siirtli olan 28 yaşında ve henüz 3 aylık evli olan Merve Sancak Genç yarıştı. 2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Hint mutfağı ile yarışan Merve’ye gidecek. İşte Merve Sancak Genç’in yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Aralık fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. aysun semih 6 puan verince nasıl kızardın yok efendim semih aysuna 1 ciliği sen hak ediyorsun demiş yağ hepiniz paraya oynuyorsunuz semih zaten şov yapmak için katılmış yarışmaya insanları bir birine düşürüyor fitneyi sokuyor sonrada kenara çekilip zevkle seyrediyor olanda zuhale oluyor yağ zuhal bu kalitesiz insanların arasında harcanıyorsun bay acunun derdi sadece ego vede reyting nerde kişiliksiz insan varsa hepsini topluyorsunuz temennim zuhalin bir an önce acunun programından uzaklaşması yoksa yarışma şova doğru gidiyor ciddiyetten uzaklaşıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu