Dizi Haberi

2 Aralık Sadakatsiz Neden Yok? Sadakatsiz Bu Akşam var mı?

Sadakatsiz 2 Aralık Salı nedne yayınlanmadı? İşte o gerçek

2 Aralık Sadakatsiz Neden Yok? diye merak edenler dizini yeni bölüm fragmanı çıkmasına rağmen neden yeni bölümü yayınlanmadığını anlayamadılar. Bu yazımızda Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Sadakatsiz 2 Aralık neden yok? Sorusunun sizler için araştırdık.

7 Ekim 2020 tarihinde kanal d ekranlarında yayın hayatına başlayan Sadakatsiz dizisi beklentilerde çok daha fazla reyting alarak gerek kanalı gerekse yapımcısının oldukça sevindirdi.

Her bölümü oldukça merak edilen Sadakatsiz dizisinin 9. bölümü 1 Aralık Çarşamba yeni bölümü ile kanal D ekranlarında yayınlanması beklenirken aldığımız bir habere göre Sadakatsiz dizisi bu akşam yayınlanmayacak.

Sadakatsiz 9. bölüm fragmanın 3 milyon izlenene dizinin bu akşam yayınlanacak olan ve fragmanın dahi yayınlanan dizi ne oldu da yayın akışında çıkarıldığını izleyenler tarafında merak ediliyor. Bi,zlşer de sizler i,çin bu haberin peşine düştü. Dizinin bu akşam yayınlanmama sebebini bulduk.

2 Aralık Sadakatsiz Neden Yok? Neden Yayınlanmadı

Son zamanlar da ülkemizi adeta ikinci dalgasının yaşandığı pandemi sürecinde dizilerin ve filmlerin çekimleri bir hayli zorlaştı. Her zamankinden daha fazla çaba gösteren dizi ve film çekimleri sırasında korona virüs testleri düzenli olarka yapılmakta.

Sadakatsiz 2 Aralık Çarşamba Neden yok görseli
2 Aralık Çarşamba Sadakatsiz neden yok görseli

Ülkemiz de yayınlanan tüm diziler de oynayan oyuncudan çalışan işçisine kadar her personelin düzenli covit-19 testi yapılmakta. Sadakatsiz dizinin çekimlerinin yapıldığı yer de covit-19 testi pozitif çıkan bir çalışanın belirlenmesinden sonra temaslıların da karantina altına alınmasında dolayı dizinin hazır olan bölümü bu hafta yayınlanmadı.

Gelecek hafta ise hazır olan bölüm yayına verilecek. Böylelikle karantina da kalan ekibin 10 günlük karantinası sona ereceği için çekimleri 3-4 gün içinde yetiştirmeye çalışacaklar.

2 Aralık Salı Sadakatsiz Bu Akşam var mı?

2 Aralık 2020 tarihinde yayınlanmasını beklediğimiz ama aldığımız habere göre Cavit-19 nedeniyle bu akşam Sadakatsiz dizisi yayınlanmayacak.

2 aralık Çarşamba Sadakatsiz bu akşam var mı görseli
Sadakatsiz 2 aralık Çarşamba basın açıklaması

bu akşam yayınlanmasının beklediğimiz 9. bölüm 9 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacaktır. Şu an fragmanın dahi 3 milyon izlenen dizinin sevenleri için oldukça hayal kırıklığı yaşasa da gelecek bölümü dört gözle bekliyor olacaklar.

Sadakatsiz 2 Aralık Çarşamba bu akşam ki Bölüm

Sadakatsiz 2 Aralık Çarşamba 9. bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu