Gelinim Mutfakta

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Toplam Puanlar]

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucu belli oldu! 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta en yüksek puanı hangi gelin elde etti? 2 Eylül Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Tuğba mı bilezikleri kazandı? Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma bilezikleri kim kazandı? Bu hafta altınları kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

29 Ağustos tarihinde yeni sezonun ikinci haftası start verdi. Hafta başında Berna’nın yerine gelen Zeynep, yarışmaya oldukça iddialı giriş yapmıştı. 2 Eylül Cuma toplam puanlar sonucu (haftalık toplam Puanlar) henüz belli olmasa da Zeynep yarışmadan kesin olarak eleneceği de büyük oranda belli oldu.

“Yarışmada altınları kazanmaya geldim!” Yarışmacı Zeynep

Hafta başında Zeynep’in yarışmaya dahil olması ile eski yarışmacılar Zeynep’in performansından oldukça çekinseler de Zeynep, hayalindeki başarıyı programda gösteremediği için eski yarışmacılar da rahat bir nefes aldı.

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Tuğba

Sibel Çarşamba ve Perşembe günü aldığı yüksek puanlardan dolayı, Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı olmaya en yakın yarışmacı olmayı balardı. 

=> Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Sibel her ne kadar 58 puanla bileziklere bir adım daha yakın olsa da Emel ve Tuğba’nın 57 puan da yer alıyor olması, bu hafta altınları kazanan gelinin son ana kadar belli olmayacağını açıkça göstermekte. 

Bugün Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Haftalık Puan durumu sonucu, son kaynananın vereceği puanlama neticesinden %100 belli olacak

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Beşinci sezonuna bomba gibi başlayan yarışıma programında geçtiğimiz hafta 74 puanla bilezikleri alması gereken Tuğba’nın bilezikleri kazanamaması kafalardaki soru işerini korurken, bugün gelinlerin ve puanların nasıl şekilleneceği şimdiden merak konusu oldu. Birazında Nursel’in vereceği puanlama ile başlayacak olan final puanlaması sonucunda, bugün 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu kesin olarak belli olacak.

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Tuğba ve Kaynanası Gönül

Geçtiğimiz hafta Tuğba’nın 74 puanla hak ettiği bilezikler Tuğba’ya verilmezken, yerine emel ve Sibel kuraya kaldı. emel kura sonucunda bilezikler kazanarak kendince başarılı olduğunu ilan etmiştir.

“Bu hafta bilezikleri koluma takmak istiyorum!” Yarışmacı Sibel

Sözleri ile geçtiğimi hafta kaybettiği bilezikleri bu hafta kaybetmek istemiyor. Lakin emel ve Tuğba hemen bir puan gerisinden olmasında dolayı, bu hafta 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorunun cevabı son ana kadar belirsizliğini korumaya devam edecektir.

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Sibel: 58 Puan
  2. Emel : 57 Puan
  3. Tuğba: 57 Puan
  4. Zeynep: 41 Puan 

Yukarıda verilen sıralama ve puanlama, yarışmacı gelinlerin 29 Ağustos ile 1 eylül arasında ki puanlamadan elde ettiği sıralama ve puanlardır. Not: bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu, yazının en son kısmında açıklanmıştır. 

2 Eylül Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Tuğba: 57 + 21 = 78
Emel: 57 + 11 = 68
Sibel: 58 + 5 = 63
Zeynep: 41 + 10 = 51

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ TUĞBA

2 Eylül 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ZEYNEP

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ 
Gelinim Mutfakta 2 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ TUĞBA
2 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİBEL
*************************

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

29 Ağustos tarihinden başlayan yarışma programına Berna’nın yerine Zeynep yarışmaya dahil oldu. Berna’nın gitmesi ile Tuğba ve Emel daha rahat bilezikleri alacağını düşündüler. Zeynep’in performansının kötü olması, Tuğba ve Emel’in düşüncesini doğru çıkardı.

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Tuğba

Sibel kurada kaybettiği bilezikleri yeniden elde etmek için hafta başında yemekleri yapmaya sımsıkı sarılsa da istediği puanlar bir türlü alamadı. Ta ki Çarşamba ve Perşembe puanlamasına kadar.

Gelinim Mutfakta son bölüm Sibel’in aldığı yüksek puanlardan dolayı, Sibel bu hafta 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta Tuğba Kimdir - Yeni Gelen Yarışmacı
Gelinim Mutfakta Tuğba Erurul

Sibel’in arkasında gelen Emel ve Tuğba, sadece bir puan gerisinden olması, bileziklerin son kaynananın puanlamasına kadar belirsizliğini de koruyacağını gösteriyor.

Emel, Tuğba ve Sibel, arasından bir yarışmacı, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olacak.

2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı TUĞBA oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. gelinim mutfakta hatasını ne zaman düzeltecek tuğba nın 10 bileziği olması lazım

    1. Düzeltmez. Bir sesimizi yükselttik. Lakin instagram da yorumları bile kapattılar. Bir hata mı yoksa kasten mi yaptılar bilemedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu