Gelinim Mutfakta

2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Gelinleri İsyan Ettirdi

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? İkinci sezonuna kaldığı yerden başlayana Kanal D’nin en sevilen yarışma programlarından olan Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün saat 13:00 da başlayan program da bugün Gelinim Mutfakta 2 Eylül Pazartesi Puanları verilecek. Geçtiğimiz hafta yarışmaya çok kötü başlayan Ezgi, bu hafta bilezikleri elinden kaçırmak istemiyor. Dikkat: 2 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 2 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta boyuncu Çiğdem hanım ile Hüsniye hanım arasında puanlama krizi yaşanmış en sonunda da Çiğdem hanım, Hüsniye hanımın verdiği puanlara isyan edip benzer bir puanları kendisi verip, adeta Hüsniye hanıma ayar vermek istedi.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 23 Eylül Pazartesi Puanlaları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı Yağmur Hüsniye hanım, geri çekilmek yerine düşük puanlarını vermeye devam ederek aradaki gerginliği de artırmış oldu. Bakalım, 2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında bu durum son mu bulacak? İzleyip, göreceğiz.

=> [pembebuton]6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

*************************
DİKKAT! Bu hafta bilezikleri alacak ismi SAAT 21:00 Da İNSTAGRAM adresimiz de paylaşacağız.
*************************

Ezgi, geçtiğimiz hafta bilezikleri kaçırmanın tek suçlusu olarak kaynanası Reyhan’ın verdiği anlamsız puanların neden olduğunu sert sözlerle dile getirdi. Bu hafta benzer bir durum yaşanmaması için elinden geleni yapmasa da birazdan 2 Eylül Pazartesi gelinim mutfakta puanlama sırasında Reyan hanım yine bildiğini okuyacak.Gelinim Mutfakta 2 Eylül Puanları Öncesinde Elif, Yağmur ve Ezgi Gelinim Mutfakta 2 Eylül Puanlama kısmı hem Ezgi ve Reyhan’ın arasını açacak, hem de Hüsniye ile Çiğdem hanımın kavga etmesine neden olacak. Aslında bu sorunların en başında hak edene yüksek puanlar verilmemesi nedeni ile yapıldığını düşünüyorum. 

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

2 Eylül Pazartesi puanları bir çok yarışmacı açısında oldukça önemli. Zira ilk gün nasıl başlar ise tüm hafta boyunca bu havada devam ediyor. Çünkü; programı iki bölümü aynı anda çekildiği için Pazartesi ve Salı günü modu düşük olan ilk iki gün puanlama açısından geriye düşmesine neden oluyor. Bu sebeple ilk gün

 • Çeyrek altını almak
 • Puan durumu açısından zirveye çıkma
 • eleme potasından kendisini bir adım geride tutmak

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Pazartesi Puanları Öncesinde Elif Akçamisteyen gelinler, 2 Eylül 2019 Pazartesi günü, günün birincisi olup çeyrek altını alabilmek için tüm hünerlerini sergileyecekler. Bizde bu anları ve verilen puanlar an ve an aktaracağız.

=> [pembebuton]4 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

2 Eylül Pazartesi haftalık toplam puanlar da geriye düşmemek, hatta çeyrek altını almak için Ezgi her ne kadar Reyhan hanımı ikaz etse de Reyhan hanım Ezgi’nin tabağını bulamayacağını anladığı için tüm tabaklara genel itibari ile yüksek vermek zorunda kaldı. Ancak beş puanı Ezgi alınca neden diğerlerine yüksek verdin kavgası çıkarttı. 2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleşmeden Hemen Önce Ezgi Ve ReyhanBugün Kim Birinci oldu? bu sorunun cevabını ben yazının en son kısmında aktaracağım. ancak sizlerinde ekran karşısında puanlamaya katılmanızı ve böylelikle programı daha heyecanlı izlemeniz için bu gün en güzel yapan geline kaç puan vereceğini ve nedenini yorum kısmından yazabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Puanları (2019) Günün Birincisi

2 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak olan bu hafta 6 Eylül cuma günü son bulacak. Bu hafta yarışmada yarışan gelinlerin aldığı bileziklerin sayısına baktığımızda Ezgi 70 bilezik ile devam ederken, Hatice 27 bilezik ile Ezgi’ye en yakın yarışmacı olarak yarışmaya devam ediyor. Elif Akçam 20 bilezik ile hemen Hatice’nin arkasından takip etmektedir. Bu hafta yarışmaya yeni bir isim geldiği için henüz çeyrek altını ve bilezikleri yok. Bakalım, 2 Eylül Pazartesi Puanları ve puanlaması sonrasında ilk çeyreğini alabilecek mi? Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu yazının sonunda verdik.2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi EzgiBu hafta aslında geçtiğimiz haftanın rövanşı olacak desem sanırım yanılmayacağım. Zira, Ezgi ile Hatice arasında bir bilezik yarışı ile takipçi meselesinden kaynaklı bir tartışma var. Çiğdem hanım ile Hüsniye hanım arasında da puanlama kısmında adaletsiz bir puanlama kavgası var. Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında aradaki bu gerilim artarak devam edecek.

=> [mavibuton]3 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak ve çeyrek altını kazana gelinin kim olduğunu görebilmek için tıklayınız

2 Eylül Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Aslında bu soruyu bu hafta favori gelin kim diyerek sorsak daha mantıklı olacak. Bu hafta araştırmalarım sonucunda Ezgi’nin favori olduğunu, zaten geçtiğimiz haftadan kaynaklı başarıya susamış bir Ezgi olduğu için bu hafta Hatice’ye nazaran, Ezgi daha favori olarak gösterebiliriz.2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Öncesinde Elif ve Ezgi Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani geçtiğimiz hafta finalinde Hatice 66 puanla beş altın bileziğin sahibi olurken, Ezgi sadece ve sadece 5 puan gerisinde 61 puanla bilezikleri kaçırmıştı. Ezgi, bilezikleri kaçırmanın faturasını kaynanasına kesti. Dikkat: 2 Eylül Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Bu hafta Haftalık Puan Tablosu açısından bir iniş bir de çıkış yaşayacağız. Şöyle ki, bazı gelin o ün aldığı puanlarla zirveye ulaşsa da bir sonraki gün verilen puanlarda günün sonuncusu olarak hem zirveyi elinden kaçıracak, hem de bilezik yarışında geriye düşecek.Gelinim Mutfakta 2 Eylül Puan Durumu Açıklandığı An Hatice Ve Elif 2 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim yada kimler olduğunu sizlere açıklamadan önce bugün gelinlerin yaptığı harika görüntüsü ile bizleri mest eden günün yemeğinin adını ve kısaca malzeme listesini açıklamak istiyorum. Daha sonra 2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması hakkında sizleri an ve an bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 2 Eylül  Günün Yemeği Kağıt Kebabı

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Günün Yemeği Kağıt Kebabı

 • 6 adet Kemiksiz Tavuk Kalça eti
 • 1 adet patlıcan
 • 15 adet arpacık soğan
 • 1 su bardağı haşlanmış bezelye
 • 1 adet kabak
 • 2 adet patates
 • 3 diş sarımsak
 • 10 adet zeytin (siyah)

Sosu için;

Gelinim Mutfakta Kağıt Kebabı 2 Eylül 2019

 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1 tatlı kaşığı kadar domates salçası
 • 1 su bardağı kadar ceviz 
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 yemek kaşığı az tuzlu soya sosu
 • 1 tatlı kaşığı biber salçası
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 tatlı kaşığı kuru kekik

Fatih Ürek günün yemeği Kayıt Kebabı için yarışmacı gelinlere toplam da 50 dakika kadar süre verdi. Bu süre içinde gelinler bir taraftan yemeklerini yaparken, diğer taraftan da bugün yarışmaya dahil olan gelin ve kaynanası hakkında sorular sorarak, fikir sahibi olmaya çalışsalar da asıl ve gelinler için yararlı bilgiyi, 2 Eylül 2019 Puanları verdiği sırada yeni kaynananın nasıl puanlar verdiği sırada nasıl biri olduğunu ortaya koyacak.2 Eylül 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan YağmurKağıt Kebabını eviniz de yapmak isteyenler için özellikle tarifi tam olarak sizler için not ettim. 50 dakika süre içinde sizler de rahatlıkla yapabileceğiniz harika bir menü olduğunu düşünüyorum. Bu arada gelinler yemeklerinin yapımını tamamlayıp, sunum kısmına bile geçti. Hangi biz de gidelim ve  bugün kim çeyrek altını kim aldı ve günün birincisi olduğunu görelim.

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Puanları (02/09/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta 2 Eylül Pazartesi Puanları Verildiği An*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : 1
Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Yağmur : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Necla‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Hatice : 5
Elif   : 1
Yağmur  : => Necla”nın Gelini 2

*************************
” 2 Eylül 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 3
Elif : 5
Yağmur : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Hatice : 5
Elif : 3
Yağmur : 1

*************************

Gelinlerin 2 Eylül 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 1 2 1 3 7
Hatice 1 5 3 5 14
Elif 5 1 5 3 14
Yağmur 1 2 1 1 5

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ismin kim OLDUĞUNU SAAT 21:00 Da İNSTAGRAM adresimiz de paylaşacağız.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (02-06 Eylül Haftası) – Pazartesi

*************************

Ezgi       : 7
Hatice   : 14
Elif        : 14
Yağmur : 5
*************************

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF & HATİCE
Gelinim Mutfakta 2 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
2 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞMUR

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Eylül 2019 Salı Fragmanı İzle

Bir sonraki gün olan 3 Eylül 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 342. bölüm fragmanı sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu