Gelinim Mutfakta

2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu. 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Çarşamba günü bugün çeyrek altını kim aldı? Bu hafta Çarşamba günü Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Bugün kim birinci oldu? 2 Haziran Çarşamba günün birincisi kim oldu? 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Bugün çeyrek altını kim aldı? 2 Haziran Çarşamba bugün kim birinci oldu? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 2 Haziran 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birincisi Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba Puanları sonucu Deniz için %100 öneme sahip. Zira Deniz bugün de günün sonunda en düşük puanları alan gelin olması halinde, kesin olarak Cuma günü eleme potasında yarışacak. Bu konuma düşmemek isteyen Deniz bugün kendisini kurtaracak puanları alışmak için kolları sıvadı.

=> Gelinim Mutfakta 25 Ağustos Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yağnur ile Ayten’in yarışmadaki davranışları bir birine çok benzediği için her ikisi de birbirine karşı laf söylemeye başladı. Yağnur aldığı puanla Ayten’e cevap vermek isterken, Ayten de dans edip en iyi dansı kendisinin yaptığını göstermeye çalışması dikkatlerden kaçmadı.

=> 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Esra Birinci’nin sağlık sebepleri ile yarışmadan kendi istediği ile çekilmesi ile gözleri yerine gelen Ayten ve alacağı puanlarda olacak. Ayten kendisine tanınan ve beklemediği şansı çok iyi kullanmak için bugün 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak istiyor. Sadece Günün birincisi değil, aynı zamanda çeyrek altını kazanıp rakiplerine göz dağı vermenin planını yapıyor. 

=> Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puan Tablosu ve puan durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 2 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Ayten yarışmaya dahil olurken, Ayten ile Yağnur daha ilk dakikadan birbirlerine karşı tavır takınmaları dikkatlerden kaçmadı. Her ikisi de bu yarışma birbirlerini elemek istediklerini açıkça beyan ettikleri için şimdiden taraflar oluşmaya başladı.

=> 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya katılan Deniz kendi düğününde çiçek atma töreni sırasında yaşadıkları olayı şöyle anlattı; 

“Ben çiçeği attım. Arkamı döndüm. Kaynanam çiçeği havada yakaladı!”
Yarışmacı Deniz

2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu an Yağnur

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu Öğrenmek için tıklayınız.

Sözleri ile Deniz kaynanasını eleştirirken, kaynana Serap bu konuda yanlış bir durum olmadığını, bekar bir kadın olduğunu dile getirdi. Anlaşılan o ki Deniz ile kaynanasının düğün sırasında yaşadıkları bugün 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında gündem olacak. 

=> Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Bu Hafta Elenen Gelin kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Deniz son bölümde 6 puanla günün sonuncusu olduğu için bu hafta yarışmadan elenmemek adına bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında alacağı yüksek puan kendisi için çok ama çok önemli olduğunu biliyor.

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Adeta köprüden önceki son çıkış misali bugün Gelinim Mutfakta 2 Haziran Puanlama sonucun günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için tüm imkanlarını seferber edecektir.

=> 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Ayten ile Yağnur’un tartışmasını fırsata çevirmek isteyen Seda adım adım bileziklere yürümek istiyor. Bunun içinde bugün ne yapıp edip Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba puanlaması sırasında en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba Puan Durumu

Bu hafta 31 Mayıs 2021 tarihinde başlayan yarışma programını ilk bölümde Deniz yarışmaya dahil olurken, haftanın ikinci bölümünde Esra yarışmadan ayrıldığı için yerine Ayten dahil oldu. Bugün Seda Sayan’ın vereceği 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile program kaldığı yerden devam edecek. Yağnur ise son bölümde kazandığı başarısını bugün Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucunda da devam ettirmenin planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu haftanın başında Seda Sayan en yüksek puanını Deniz’e verse de ikinci bölümde en yüksek puanını Yağnur’a verdi. Bugün Gelinim Mutfakta 2 Haziran puanlaması sırasında Seda Sayan kime beş puan vereceği ise şimdiden mera konusu oldu. 

Haftanın ilk bölümünde çeyrek altını alan Yağnur olurken, son bölümde yine yüzü gülen taraf Yağnur oldu. Bu hafta iki çeyreği alan Yağnur 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmayı planlıyor.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba Puan Durumu Belli olduğu an Ayten

2 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan Çarşamba en yüksek puanı kime verdi? 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları hemen alt kısımda ki bugünkü puanların verildiği tablo içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Puanları (02/06/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

2 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 3
Ayten: 5
Yağnur: 3
Deniz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Serap’ın verdiği Puanlar

Seda: 5
Ayten: 1
Yağnur:  2
Deniz: => Serap’ın Gelini 2

*************************
” 2 Haziran 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 4
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Yağnur: 4
Deniz: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 4
Ayten: 5
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 3
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Ayten: 4
Yağnur: 1
Deniz: 4

*************************

Gelinim mutfakta 2 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Seda 3 5 4 4 5 21
Ayten 5 1 5 5 4 20
Yağnur 3 2 4 3 1 13
Deniz 1 2 1 1 4 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Mayıs-4 Haziran) – Çarşamba

*************************

Seda:   29 + 21 = 50
Ayten : 28 + 20 = 48
Yağnur : 40 + 13 = 53
Deniz:    17 + 9 = 26 (Kesin elendi)

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
2 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandıktan sonra gözler bir sonraki bölümde hangi gelini eleme potasına düşeceğine çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

  1. Bu proğrama YAĞNUR gibi şımarık küçük bir çocuk gibi bağıran tepinen, cıyak cıyak bağıran,bir gelin görmedim 2 senedir.Kocası buna nasıl dayanıyor bilmiyorum,bağırmasından insan kafayı oynatır.Çıtır yufkalı tavuğu internette izledim bu şekilde değil değişik şekilde yapıldığını gördüm.Vakit yetersiz olması nedeniyle malzemeyi yufkaya sarıp fırına atmayı düşünmüşler herhalde.

  2. BENCE O YARIŞMADAN GİTMESİ GEREKEN BİRİ VARSA O DA AYTEN!…KIZ RESMEN ŞOV İÇİN GELMİŞ BU YARIŞMAYA!…

    1. Doğru aynurmudur nedir yemek yapıp puan almıyorki işi gücü seda sayanın gıçını yalamak torpilli adaletsiz puan almak .kaynanasıyla beraber çirkeflik yapıp cır cır böceği gibi ötmek.doğru değilmi ? Fuk jou yağnur

  3. Sunum sırasında tabakların değiştirilme olasılığı var sanki, denizin tabağı yanıkti ama neriman hanim puan verirken aytenin tabağı en çok kızarandı. Çok şaşırdım ben şahsen.

  4. Çeyrek Seda ile Ayten arasında gitti geldi.Yağnur 1 alınca gene kudurdu.Deniz gelin elendi.Bilezikler için Yağnur ile puan farkı 3 e düştü.Her an herşey olabilir.Yarın FALAFER yapılacak.Bu yemek tuzaklarla dolu bir yemek .Mayalı hamur yapılacak.Yoğurma çok önemli un hafif hafif dökülecek.Hamur yapıldıktan sonra 1 saat dinlenmesi lazım ama 45 dk. süre içinde nasıl olacak bilmiyorum.Bu arada çeşitli malzemeden(Bulgur-soğan-biber-nohut v.s) küçük köfte topları yapılacak ve yağda kahverengini alacak şekilde kızartılacak.Köfteleri yakan yanar.Sonra hamurdan açılmış lavaş yapılacak,bunlar tavada döndürülerek pişirilecek,yakan yanar.Sonra pişmiş köfte topları lavaş pidesi üstünde tabağa servis yapılacak.Yanına salata malzemesi verilecekmi bilmiyorum.Salata varsa tabağa servis edilecek.Seri çalışan kazanır,buarada baharatların unutulmaması gerekir,esas tadı veren onlar.

  5. ya arkadaşlar bu program sadece yalan üzerine kurulmuş yarışmacıların hepsi birbirinden beter değil sezon finali biran önce final olup tamamen bitsin.

  6. Saygısız yağnur sade sayana yağ çekecem diye nerdeyse kıçına girecek dans ederken falan sanki seda sayana yapışkan sanki kucağına düşecek hep bunları niye yapıyor orda uzun süre kalıp biraz altın kazanma şansını artırmak yuh size sanada o tipi bozuk cadıya benzer kaynanada utanmazlar hani siz varlıklıydınız hiç bir şeye ihtiyacınız yoktu hep yalan dolan palavra canınız gidiyor bırak bilezikleri ceyrek altın almaya bile üç kağıtcılar bakıyorum ayten dans ederken falan canın gidyor yağnur hanım kıskançlıktan.ayten her yönden seni on sefer suya götürür susuz getirir .Aynurcuğum kimse sizi sevmiyor yorumları oluyondur anlaman lazım.ama aytenle nerimanı yüzde doksan seyirci seviyo aytenle neriman bu proğramın gülü neşesi Senin gibi çirkev saygısız değiller. Senin suyun ısındı seda sayan sana torpil yapıp destek vermesse yakında yolsunuz mesale gelecek hafta olabilir tabi seda sayan desteğini çekerse inşallah şimdiden valizlerinizi toplamaya başlayın manisaya Otobüs yol paranız benden şimdiden gelecek haftaya yerinizi ayırtırı inşallah gidişiniz olurda dördüncüye dönüşünüz olmaz arsız utanmazlar. Hadi bakalaım aytenim göster kendini silindir gibi ez geç yağnurla kaynanasını ,ondan sonra saygısız sedanında papucunu dama at onuda evine postala ,ondan sana dost olmaz sakın güvenme o senin kuyunu kazmaya çalışır sinsi sinsi dikkatli ol haydi sana bol şanslar yalnız değilsin seni destekleyen sevenlerin var

    1. Bu yorum Tek kelimeyle harika Çok Teşekkürler 👍👏👏 Alkışlıyorum Aynen doğru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu