Zuhal Topal'la Sofrada

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Neşe Baş]

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Neşe Baş yarışacak. Aslen Bursalı olan Neşe 2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışan gelin oldu. 2 Haziran Çarşamba Neşe Baş kaç puan aldı? Neşe Baş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu Neşe toplam da kaç puan aldı? Bugün yarışan Neşe hangi yemekleri yaptı? 2 Haziran Çarşamba 2021 tarihinde Zuhal Topal’la sofrada programında yarışan yarışmacılar kim? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 2 Haziran 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada bugün yarışan Gelin ve Kaynana

=> 9 Haziran Çarşamba Zuhal Topal Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran Çarşamba Puanları bu haftanın gidişine adeta yön verecek. Adaletli puanlar verdiğini dile getiren Ayşe kaynana gelinine gelecek olan düşük puanların hesabını kesinlikle soracaktır. 

=> 4 Haziran Cuma Zuhal Topal Bu Haftanın Birincisi kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Güzel sözlerle bu haftanın en dikkat çeken kaynanalarında biri olan Ayşe kaynana gelinin çok iyi yemek yaptığını ve onun ısrarı üzerine katıldığını, günün sonunda gelini Neşe Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran Puanlaması sırasında iyi puanlar alacağına inandığını dile getirdi. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 4 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Sezon finaline adım adım yaklaşan yarışma programında bu hafta yine İstanbul’dan çekimlerine devam ediyor. Bu hafta yarışan birbirinden iddialı gelin ve kaynanaların listesi hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 31 Mayıs-4 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Yarışan gelin kaynana hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran Çarşamba (2020)

2 Haziran Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelini adı Neşe Baş. Aslen Bursalı olan 3 çocuk annesi daha önce güvenlik görevlisi olarak çalışan Neşe hem iddialı hem de daha önce yapılmaya yemekleri yaparak kaynanaları etkilemek istiyor.

=> 3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlaması için lütfen tıklayınız.

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin ve Kaynana

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında Neşe rakiplerini geride bırakmak için kendisini en az 33 puana odakladı. Bugün bu puanı alabilmek için farklı yemeklerle kaynanaları etkileyeceğine inanıyor.

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan yarışmacıların bilgisini verdikten sonra Neşe’nin yemeklerine gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran Çarşamba puanları ile puan durumu bu yazının en sonunda aktarılacaktır. 

2 Haziran Yarışmacısı Neşe Baş

Zuhal Topal'la Sofrada Neşe Baş
Zuhal Topal’la Sofrada Neşe Baş resmi
 • 6 yıllık Evli
 • 3 Çocuk annesi
 • İkinci evliğini yaptı
 • İkinci evliğinden 2 çocuğu var
 • Eşinin adı Hakan
 • Bursa ilinde ikamet ediyor
 • Temizlik ve titizlik takıntısı var
 • Güvenlik görevlisi olarak çalıştı

2 Haziran Yarışmacı Kaynana Ayşe Gödek

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Gödek
Zuhal Topal’la Sofrada Ayşe Gödek Resmi
 • Aslen Samsunlu
 • Bursa ilinde ikamet ediyor
 • Eski aşçı yardımcısı
 • Damak zevkinden çok iyi anlıyor
 • Şiirleri ile dikkat çekiyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Neşe Baş’ın menüsündeki yemeklerin isimlerini tek tek açıklanacaktır. Kaynanaların bu menüye daha doğrusu Neşe’nin yemeklerine kaynanaların ne dediğini ve nasıl eleştirdiğini birebir olarak aktardıktan sonra kaynanaların ve sunucunun bugün Neşe’nin yemeklerine vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran Çarşamba Puanları bu yazının en sonunda açıklanacaktır.

2 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Neşe’nin Menüsü 

 • Sıcacık Köfteli Yayla Çorbası
 • Kayseri Yağlaması
 • Pastırmalı Çubuk
 • Havuçlu Cevizli Tarator
 • Huriş’in Minnak Kuşbaşılı Şakşukası
 • Karacabey Tavuklu Mantısı
 • Mevsim Salata
 • Sevimli İrmik Topları

Zuhal Topal'la Sofrada 2 Haziran Çarşamba Puanları alacak Gelin ve Menüsü


Kaynanalar bu haftanın üçüncü menüsünü gördüklerinde aynen şu eleştirileri yaptılar;

Menü komik geldi
Menüde değişik isimler var
Uyumsuz yemekler

Kaynanalar

Kaynanalar bu hafta başında itibaren haftanın ortak yemeği Kayseri Yağlamasına uygun menülerin çıkmadığında yakınıyordu. Bugün ki yarışmacı Neşe’nin menüsü haftanın ortak yemeğine uygun olsa da kayınvalideler düşük puan vermek için “uyumsuz yemekler” olarak nitelendirdiler. Dikkat: Neşe Baş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda Neşe kendisinden önce yarışan ve oldukça iyi puanlar alan Gökçe’yi geçmek için kolları sıvadı. Eğer ki günün sonunda toplamda 33 ve altında puan alacak olursa %100 haftanın finalinde büyük ödülü kaybedeceğini çok iyi biliyor. 

Bu haftanın üçüncü puanlamasının sonucunda ortaya çıkacak olan 2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu bu haftanın kaderini, değiştirecektir. Zira yorumları ile dikkat çeken Ayşe kaynana hak etmediği düşük puanlar alması halinde hafta finaline kadar bu konuyu gündeme getirecektir. 

Aslen Bursalı olan 3 çocuk annesi Neşe’nin bugün yemeklerine gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran Çarşamba puanları vermeden önce Neşe’den önce yarışan gelinlerin toplam puanları alt kısımda verilmiştir. 

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bu hafta 31 Mayıs 2021 tarihinde başlayan ve 4 Haziran Cuma günü son bulacak olan bu hafta Çarşamba puanları 6 yıllık evli Neşe Baş’a bugün 25 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları verilecek.

Neşe kendisinden önce yarışan Gökçe’nin çok yüksek puan aldığının farkında olarak yarışacak. Neşe 2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda en az 33 puan almak zorunda. Aksi halde %100 büyük ölülü kaybedecek. Dikkat: Çarşamba Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışan gelinlerin toplam puanları yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu

 • 31 Mayıs Pazartesi Puanı (Duygu Konuş): 27 Puan
 • 1 Haziran Salı Puanı (Gökçe Gülçiçekli): 32 puan
 • 2 Haziran Çarşamba Puanı (Neşe Baş): 21 Puan

Zuhal Topal bugün yarışan Neşe’ye kaç puan verdi? Neşe Baş’ın menüsüne kaynanalar kaç puan verdi? Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve Puan durumu hemen alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Neşe Baş)

Nurşen  4
Necmiye  5
Zehra  3
Elife  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   21

**2 Haziran 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 2 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

6 yıllık evli 3 çocuk annesi olan ve ikinci evliğini 6 yıl önce yapan aslen Bursalı Neşe Baş’ın yarıştığı 2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında Neşe’ye gelecek olan puanların da verileceği Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu