Dizi Özet

2 Haziran İkimizin Yerine 268. Bölüm Özeti Jagat Anandi’nin Nişanında!

Kazan, nişanlanacak olan kızı Anandi’nin yanına gelir. Evdeki ummalı çalışmalara hayran hayran bakarak Dadisaların onu gerçekten kızı gibi gördüğünü söyler. Kimse gelini için bunları yapmaz, seni çok seviyorlar kızım diye duygulanır.

Dadisalar Şiv ve ailesi için birbirinden pahalı hediyeler almıştır, kazan çok teşekkür eder. Sonra anandiyi de yanına alıp odaya gider. Aslında onun da Şiv’e hediyesi olduğunu ama o kadar pahalı bir şeye gücünün yetmediğini söyler.ikimizin yerine 268. bölüm özeti resmi Anandi önemli olan şeyin pahası değil, değeri olduğunu ifade eder. Kazan’a herkese hediyeyi göstermesi konusunda ısrarcı olur. 

Şiv ve ailesi de gelir. Dadisa onlara hoşgeldin derken Şiv’in dedesi de yine Dadisa’ya iltifat ederek gül verir. Dadisa ile dedenin bu halleri güldürür. İçeri geçen misafirlere Kazan’la tanıştırır. Şiv gelirken bir de sürpriz ayarlamıştır. Laptopta Sumitrayı gören herkes çok sevinir.

Sumitra, anandiyi öven sözlerinin ardından anandiyi onlara emanet eder. Şiv’in annesi ona tüm sevgisini vereceğine söz verir. Bu sırada Şiv’in kuzeni Mahir gelir. O da tebrik eder.

Ardından güzelleri güzeli anandi , gehna ile merdivenlerden iner. şiv adeta büyülenir.ikimizin yerine 268. bölüm özeti resmi 2 Gauriden ayrılan Jagat da bu sırada kapıdadır ve evin süslenme sebebini anlamaya çalışır. 

Bairon ise Kazan’ı mutlu eden bir hareketle Kazan’ın aldığı yüzüğü nişan yüzüğü olarak Şiv’e takar. ikimizin yerine 268. bölüm özeti resmi 3Şiv’in ailesi Dadisanın vadettiği çeyizi reddeder ve önemli olan gençlerin mutluluğu hiçbir şeye lüzum yok derler. Şiv de düğünün sade bir düğün olmasını, gösterişli bir düğün olmamasını, israf edilmemesini ister. 

Sıra gelir yüzükleri takma merasimine. Anandi utanarak da olsa annesinin son dileğini hatırlayıp Şiv’e yüzüğü takar. Jagat da tam bu sırada gelir ve olanlara üzülüp ağlar.

Dadisa onu görse de Jagat kaçar. Dadisa da hayal gördüğünü düşünür. Durumu Bairona anlatır. Bairon unut artık onu der. Jagat2ın ayakkabısını da depoya koyarlar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu