Gelinim Mutfakta

2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe günün birincisi ve Perşembe puanları sonucu açıklandı! 2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 02/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Perşembe Nursel Ergin kaç puan verdi? 2 Haziran Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim kazandı? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? Kaynanalar kaç puan verdi? Hangi kaynana gelinin tabağına beş puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (03/06/2022) 2 Haziran Perşembe günü 18 puanla Aslıhan günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan gelin oldu. Damla 6 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe Puanları ile Perşembe puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bu hafta yarışmada kalacak iki simin çok daha fazla ön plana çıkması bekleniyor.

=> Gelinim Mutfakta 16 Haziran Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bildiğiniz üzere bu hafta yarışmadan iki yarışmacı elenecek. Yerlerine gelecek olan iki isimle ile birlikte, altın final haftası başlayacak. Dolayısı ile bu altın finale gitmek isteyen gelinler için artık son şans.

=> 9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 2 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 2 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bu hafta yarışmadan elenecek iki isimden birinin Emel olması beklenirken, diğerinin Aslıhan ya da Senanur olmasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Zira Damla aldığı puanlarla kendisini koruma altına almayı başardı. 

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu %100 belli olduğunda, sadece altın finaline giden isim değil, aynı zamanda bu hafta beş bileziği alacak isim de büyük oranda netlik kazanması bekleniyor.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Damla’nın gösterdiği büyük başarı onu altın finale kadar götürmeyi başardı. Bu sezon yarışmaya üç defa geri gelen Damla, arkasına aldığı gücü en iyi şekilde kullanmayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Kim Diskalifiye Odu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Aslıhan altın finale adını yazdırmak için ne yapıp edip, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, Senanur’dan çok daha iyi puanlar alıp kendisini altın finale götürmek istiyor. 

2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Senanur

Songül kaynana son zamanlarda kendi gelini değil, rakip gelinlerini bulup onlara beş vermesi, Senanur’u çileden çıkardı. Bu duruma Aslıhan da tepki gösterip şöyle söyledi. İşte Aslıhan’ın o açıklamaları;  

“Yanık şef damla, Yanık sever şef Songül Teyze!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile yarışmacı Aslıhan Damla’nın ısrarla yanık yaptığını, bu tabağın normal şartlarda bir alması gerekirken, bu hafta devamlı olarak o tabakların yüksek aldığını dile getirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Dana önce yemeklerini yanık olmasa da bu tonda yemek yapan Miyase, bu taktikte kaynanası tarafından bulunabiliyordu. Benzer bir taktiği Damla ortaya koyarak 2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Aslıhan hak eden tabakların yüksek puanlar almasına inansa da gördüğü manzara karşısında şaşına dönmüş durumda. Zira Damla yapamadığı yemeklerle gerek yüksek alması gerekse o tabağını savunması Aslıhan’ın sinirlenmesine neden oldu.

Aslıhan istediği puanlar almak için iyi yemek yapmanın dışlına çıkıp kötü yemek yapmak istedi. Son bölümde bu taktiği işe yaradı. Benzer bir taktik yapıp, bugün Gelinim Mutfakta 2 Haziran Puanlama sonucunda en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Damla hafta başında beri yanık yada olmamış yemeklerine iyi puanlar alması, onu kendisine güvenini yeniden getirdi. Kendisine artık Damla şef değinilmesini istediğini şu sözlerle ifade etti. Damla’nın o sözleri; 

“Ben size bir soru sorduğum da artık bana Yes şef diyeceksiniz!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı kendisini rakiplerinin üzerinde gördüğünü, onların yemek yapamadığını dolaylı yoldan dile getirmek istedi.

2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 14 puan alan Aslıhan, yapamadığı yemeklerine karşı günün birincisi olmayı başardı. Senanur aldığı 2 ceza puanının da etkisi ile günün sonuncusu oldu. 

Senanur yarışmada sıçrama yapmak istemesine rağmen bir türlü o sıçramayı yapamadı. Bugün artık köprüden önceki son çıkış misali, bugün Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe puanlaması sonucunda en yüksek puanı almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe Puan Durumu

Haftanın başında aldığı yeksek puanların verdiği güvence ile Damla haftanın ikinci bölümünde de en yüksek puanı almayı başardı. Son bölümde çeyrek altını Aslıhan alırken, haftanın dördüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Bugün verilecek olan puanlama sonucunda, Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe puan durumu (toplam puanlar) sonucu %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta bilezikleri almayı başaran Aslıhan, bu hafta henüz “En güçlü ve eli en lezzetli benim!” diyebilecek bir performans ortaya koyamadı. 

Damla altın finale gitmeyi %100 garantilediğini fark eden Aslıhan, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup altın finali şimdiden garantileyen ikinci isim olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe Puan Durumu Netleştiği An Damla ve Kaynanası

Senanur ile Emel eleme potasına düşen iki yarışmacı olsa da henüz her iki yarışmacı da kendisini kurtarabilecek imkanı elinde bulunduruyor. Senanur eline geçirdiği son fırsatı iyi değerlendirmek için bugün 2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı almak için mücadele edecek.

2 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Kaynanalar gelinlere nasıl puanlar verdi? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 2 Haziran 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? Perşembe günün en yüksek puanını kim aldı? Damla bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Puanları (02/06/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

2 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 2
Senanur: 1
Aslıhan: 5
Emel: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Emel: 1

*************************
” 2 Haziran 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ergül’ün verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 5
Aslıhan: 4
Emel: => Ergül’ün Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: => Songül’ün gelini 5
Aslıhan: 3
Emel: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Senanur: 5
Aslıhan: 1
Emel: 1

*************************

Gelinim mutfakta 2 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Damla 2 1 1 1 1 6
Senanur 1 1 5 5 5 17
Aslıhan 5 5 4 3 1 18
Emel 3 1 1 4 1 10 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (30 Mayıs-3 Haziran Haftası) – Perşembe

*************************

Damla: 51 + 6 = 57
Senanur : 30 + 17 = 47
Aslıhan: 41 + 18 = 59
Emel: 29 + 8 = 37
*************************

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
2 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

************************* 

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Cuma Fragmanı İzle

2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Perşembe puan durumu sonucu7 ile bugün günün birincisi olan gelin netlik kazanacak. Haftanın dördüncü bölümünün puanlaması %100 tamamlandıktan sonra gözler haftanın son bölümüne çevrilecek. İşte o anların ekrana geldiği, Gelinim Mutfakta 2 Haziran Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

33 Yorum

    1. ana sayfaya baktığında orada konuşlar var. Bu yazdığın makale içinde de link var. Oradan da ulaşabilirsin

 1. Tam RTÜK li yarışma RTÜK hemen bu yarışmayı durdurun ceza vermeli en sevmediğim damla nin iki haftadır hakkı Nurşen tarafından cebren alınarak başka bir geline veriliyor

 2. sunucu Damla ve senanur un puanlarinı düşürmek için elinden geleni yapıyor sunucu ve ekip Aslıhan i destekliyor kolluyorlar

 3. sunucu bilezikleri Aslıhan a vermek istiyor senanur sunucuya rağmen iyi puan topluyor ama sunucu engeline takılıyor
  Damla da sunucu dan kurtulamıyor
  sunucu Aslıhan la yarışıyor diğerlerinin hakkını yiyiyor sunucu eşit davranmıyor
  kaynanalar gelinini arıyor sunucu Aslıhan i arıyor

 4. DAMLA elensinde ne olursa olsun damla gitmeli elenmeli baska sorun yok damla derhal kovulmali

  1. Damla güzel yemek yapıyor
   Damla nin orda söyledikleri format gereği ekip ne isterse gelinler Kaynanalar onları söylüyor
   sunucu senanur çeyreği almasın diye 1 verdi Aslıhan a 5verdi sunucudan olmasaydı senanur bilezikleri de alırdı finale de kalırdı
   sunucu tarafsız puanlama yapsaydı Damla veya Senanur bilezikleri alırdı

 5. Sunucu tüm kaynaları etkiliyor ve yön değiştiriyor tüm çabasıyla aslıhanın tabağına yüksek puan verdiriyor

 6. BU GÜN YAPAMADIĞI YEMEKLE KENDİNİ SAVUNAN UKALA DAMLA LEZZETLİ YEMEK ÇIKARAN GELİNLERİ ELEŞTİRİYOR!..ALTIN SARISI NEDİR BİLMEYEN KENDİNİ
  ŞEF İLAN EDEN DAMLA ALTIN SARISI TAVUK ÇIKARAMADI!..

  1. siz zaten hiç bir zaman damla yı kabul etmediniz hep kiskandiniz
   yapsada yapmasada hep kötülediniz

 7. Bu damla Furkanı parmağına takmıs oynatıyor ıyı gunde kötü günde kesinlikle yanında olmaz bundan gelinde olmaz

  1. Damla nin davranışları onların iç meselesi siz neden bu kadar takılıyorsunuz onlar memnun sizler neden rahatsız oluyorsunuz
   orda yarışan hangi gelin normal

 8. Görünen güzellik görecedir bakan göze göre değişir. Ama karakter öyle değil. Daha 20 yaşında saygısız, görgüsüz, aç gözlü , dil bir değil iki karış. Son yediği halt evlenirken iyi günde kötü günde olarak kabul etmezmiş yalnız iyi günde eşinin yanında olacakmış. Tek derdi maddiyat. Sanki 2 bilezik gösterenin peşine takilacakmış gibi bir intiba bırakıyor. Nişanlisi normal zekaya sahip olsa hemen bırakır bu kızı.
  Yoksa bu kızın görünmeyen organları altın kaplama mı!

  1. Hemşerim memleketlim ama yazdıklarına aynen katılıyorum samatta akıl olsa beyin olsa damlayı bırak merzifonu istanbuldan dönmeden bay bay demesi lazım ne bu şımarıklık ukalalık sanki bulunmaz hint kumaşısın yazıklar olsun kayınvalidesine Allah sabır versin seviyormuş sen onu bizim pabucumuza anlat sen parayı seviyorsun damla hadi oradan

 9. Şuan bugün nün kratiği yapılïyor Allah Da mla nïn kayınvalidesi Nuray hanıma sabır versin
  Bu nasïl bir kız nasıl bir insan daha evlenmeden kayınvalidesi ne demediğini bırakmadı
  Allah yardïm etsin

 10. Damla neyine güveniyor da kayinvalidesine bu kadar kötü konuşuyor. Benim de gelinim var haşa. Nuray hnm yerine ben olsam evlenmelerine bir değil, 2 değil, 100 kere düşünürdüm.

 11. Nişanlisinin gözü ile bakamayiz ama bu kızın egosu nereden kaynaklanıyor. Güzellik yok,
  fizik yok ,ukalalıkta tavan yapmış sohbet etse 5 dakika sonra etrafında kimse kalmaz. Göz ve kulak sağlığı için de zararlı

 12. ay şu damla edepsizini ne zaman kovacaklar yaa. illallah ettim damladan nerfet ettim, iğrendim, o konuşurken kusasım geliyor.

  1. Haftalardır damlanın hakkını nursen çalıp istediğine puan ve puan lar verdiriyor evet damla hep boş konuşuyor fakat bu hakkının çalınması onun yerinde ben olsam o yemek tabağını kaldırıp nursen başına çalar orayida terk ederim

 13. Haftalardır damlanın hakkını nursen çalıp istediğine puan ve puan lar verdiriyor evet damla hep boş konuşuyor fakat bu hakkının çalınması onun yerinde ben olsam o yemek tabağını kaldırıp nursen başına çalar orayida terk ederim

 14. Yasiklar olsun sunucü damlayi 3 haftadir öne cikariyor ondan sonra 2 vererek düşürüyor aslihana calişiyor rütük nerde niye müdahale etmiyor altini almasin diye damlanin hakkini yiyor izlemeyin bu kanaki sunuçü gidene kadar

 15. damla diskalifiye olsada programin tadi tuzu yerine gelse yanik tabaklarla altin almasa insallah yarin damla diskalifiye olmustur. finala kalsada insallah sampiyon olamaz.

 16. 20 bilezik Aslıhana verilecek izlemeyi bıraktım Senanura yazık oldu.- 2lerle bu hafta elenecek yarışmanın çok tadı kaçtı.Aslıhan biçok çeyrek ve bilezik almıştı yeni gelen yarışmacılara çok üzüldüğüm için izlemeyi bıraktım.

  1. Aslıhan torpilli gelinlerden ama finalde kazanamaz miyase kazanacak ama sunucu bu hafta bilezikleri aslıhan a verir
   sunucu her defasında yandaş olacak gelini buluyor
   sunucu yüzünden yeni gelinler hep kaybetti güzel yemek yapan birçok gelin sunucu ve ekip yüzünden elenip gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu