Gelinim Mutfakta

2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 2 Kasım Puan Durumu Ve Puanları

Gelinim Mutfakta 2 Kasım bilezikleri kim aldı? Bir hafta boyunca belki de en çok merak edilen soru bu oldu. Gelinim Mutfakta 2 Kasım Cuma puanları verildikten hemen sonra  2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun da cevabını sizlerle paylaşacağız.

=> Gelinim Mutfakta 2 Kasım 2021 Salı Puan Tablosu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Kasım Cuma günün birincisi kim oldu? Sorusu belki de her günden daha fazla önemli bir hale geldi. Çünkü Aleyna ile Betül elenmeme savaşı verecekken Ezgi ile Özüm de beş bilezik için kıyasıya yarışacaklar. sitemize gelen yüzlerce yorumlardan yola çıkarak bu gün Aleyna’nın gitmesini isteyen oldukça çok kişi olduğunu görüyorum.

2 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu açısından Aleyna alt kısımda elenmemek için mücadele verecek. Bakalım Cuma günü gelinim mutfakta puanlama da Aleyna elenmekten kendisini kurtarmayı başarabilecek mi?

Bu gün kaynanaları oldukça büyük sorumluluk beklediğini, gelinler her ne kadar berbat bir yemek de ortaya çıkarsa da Cemile hanım gibi en kötü yemeğe gidip gelinim mutfakta puanlar verildiği esnada sırf gelinimin tabağı deyip 4 puanı vermek diğer gelinlere büyük haksızlık olsa da yarışmanın bir amacı da kendi gelinin tabağını bulmak olduğunu için hatta bana göre tek amaç olduğu için bu gün günün birincisini kendi gelininin tabağını bulan ve beş veren kaynana çok büyük avantaj sağlayacak. Bakalım Bakalım bu gün Gelinim Mutfakta 2 Kasım Cuma puanları verilirken hangi kaynana kendi gelinin tabağını bulmayı başaracak.

Bu hafta Özüm kendisinden beklenen çıkışı hafta başında yapamasa sonradan iyi toparladı ve liderliği Ezgi’nin elinden kapmayı başardı. Bakalım bu gün Gelinim Mutfakta 2 Kasım günün birincisi olup hem çeyrek altını alıp hem de çifte sevinçle bilezikleri almayı başarabilecek mi bunu hep birlikte göreceğiz.

Ezgi zaten yarışma programının en yüksek ödülünü alan gelin olma başarısı ile 25 bilezik sahibi ve henüz kendisini geçebilen olmadı. Böyle giderse de geçen de olmayacak. Ezgi ise bu gün yani 2 Kasım cuma hafta finalinde Gelinim Mutfakta 2 Kasım puanları esnasında Ezgi, 6 farkla Özüm’den fazla puan alırsa bilezik sayısını 30’a çıkaracak. Sanırım yarışmada bir daha hiç kimse kendisini geçemeyecek bir konuma da atmış olacak.

2 Kasım Cuma günü Çeyrek altını kim aldı? ve 2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçların neden sayfanın en alt kısmında veriyorsunuz şeklinde dün bir arkadaşım mesaj göndermiş. Arkadaşlar nasıl ki kitap yazarken belli kurallara uyan kitap kalitesini gösteriyorsa bizler de Gelinim mutfakta puan kısmı verdiğimizde hem düşüncelerimizi sizinle paylaşamıyorum, hem de sayfa çok kısa ve yetersiz bir içerik oluyor. Lütfen beni de anlarsanız çok mutlu olurum. Uzun yazılarımı halen okumak istemeyenler Gelinim mutfakta puan tablosu için ise en alt kısma bakmanız yeterlidir.

Arkadaşlar Cuma günleri iki yarı başlık açıyorum. Bu gün alınan günün birinciliği ile günün yemeğini ayrı bir sayfada anlatıyorum. Kim elendi kim bilezikleri aldı kısmını da başka bir sayfada anlatıyorum. Böylelikle hem yazılar daha kısa oluyor hem de her sayfada gelinim mutfakta toplam puanlar da rahatlıkla görülebiliyor.

Gelinim Mutfakta 2 Kasım Cuma puanlama kısmını geçmeden önce bu Aleyna’nın yaptıklarını anlayabilen biri varsa lütfen bana anlatsın. Hal ve tavırlarını yaşına vermiştim ama bu davranışların altında yatan mutlaka bir sebep var. Düşünsenizne yarışmadasınız ve yarışmacı sizin eşyalarınız yırtıyor. Bunu başka bir yarışma olarak düşünmeye çalışıyorum bir örneği asla yok.

Fatih bey sunuculuğun yanı sıra düzeni sağlayan kişi ancak Aleyna’nın tavırlarına sen ne hadle bunu yapıyorsun? Sana bu izni kim verdi diye sorgulamıyor. Ben Başak’ın veya Ezgi’nin yerinde olsam kendi özel eşyalarıma yapılan saygısızlığın hesabını Fatih beyden sorarım. Eğer kişiler kendi adaletini sağlayacaksa işin rengi çok değişir. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (29 Ekim 2 Kasım Cuma) Sayfanın altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 2 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi?

Dün Cemile hanım milyonların önünde kendi gelinin tabağını tattıktan sonra beğenmemiş ve olmamış demiş, Ezgi’nin tabağını ise çok beğenmişti. Ancak puanlar verirken en beğendiği Ezgi’nin tabağına bir vermesi, beğenmediği tabağa ise 4 vermesi acemilikten öte başka bir amacı var. Cemile hanım umarım 2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları verilirken yeniden bir kul hakkına girmez. Not: Gelinim Mutfakta 2 Kasım Cuma Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından son duruma bir bakalım. Özüm Çarşamba günü yapılan puanlamadan sonra liderliği Ezgi’nin elinden almayı başlardı ve halen 57 puanda zirvede yer alırken, Ezgi ize Özüm’ün beş puan gerisinde 52 puanla ikinci sırada ve halen bilezik yarışında iddiasını %90 oranında koruyor. Betül ise dün yapılan puanlamada en geriden bir tık öne geçerek 43 puanla üçüncü sırada yer alsa da halen elenmekten kurtulmuş değil.

Aleyna hemen bir puan gerisinde Betül’ün aldığı nefesi hissedebilecek kadar yakından takip ediyor ve 42 puanla geriden gelip 2 Kasım Gelinim Mutfakta Cuma puanları verildiği esnada en yüksek puanı almayı ve elenmekten kurtulmayı planlıyor. Matematiksel olarak Aleyna’nın da bilezikleri kazanma şansı %5 olsa da bileziklerden bence çok uzakta olduğunu düşünüyorum. Bakalım Gelinim mutfakta 2 Kasım puan durumu nasıl şekillenecek? Hep birlikte göreceğiz.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu gün gelinlerimiz her hafta olduğu gibi tatlı tapacaklar. Hangi tatlı yapacağını söyleyelim. Belki evde bu tatlıyı yapmakta isteyenler için malzeme listesini ekrandan alırken kaçıranlar için buradan alabilirler. 2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim kaç puan aldı? sorusunu bu gün yapılacak olan Kalburabastı tatlısının yapımından sonra belli olacak. Hadi bu tatlının malzemelerini verelim.

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Günün Yemeği Mini Kumpir Malzemeleri

 • 300 gram tereyağı
 • Bir çay bardağı İrmik
 • Bir çay barağı kadar sıvı yağ
 • Beş kaşık yoğurt
 • Bir adet taze yumurta
 • Bir çay kaşığı tuz
 • 1/2 kabartma tozu
 • Bir paket vanilya
 • Kıvamı tutturana kadar un

Şerbet malzemesi;

 • Dört damla limon suyu
 • 3 buçuk toz şeker
 • 3 buçuk Su bardağı su

Gelinim Mutfakta 2 Kasım günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 2 Kasım Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Bakalım gelinler kaynanalar konseyinden gelinim mutfakta kim kaç puan aldı birazdan belli olacak.

Gelinim Mutfakta 2 Kasım Puanları (02/11/2018 Cuma)

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 5 Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 1
Betül   : 1
Aleyna : 
*************************

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 4
Özüm : 5⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 4
Aleyna : 1
*************************

“2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 2
Özüm  : 2
Betül  : Gül’ün Gelini
Aleyna : 1
*************************

Kaynana Cemile’nin verdiği Puan
Ezgi      : 1
Özüm    : 1
Betül     : 1
Aleyna 
 5 ⇒ Cemile’nin Gelini
*************************

Gelinim Mutfakta 2 Kasım Cuma Puanlama Sonucu

*************************

2 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒Özüm

2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi
Aleyna ⇒⇒ ?????

2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ Ezgi
Gelinim Mutfakta 2 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Ezgi
2 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ Aleyna 

*************************

Bir hafta daha sona erdi ve bilezikleri alan ile elenen yarışmacı belli oldu. Bu gün gelinlerin aldığı puanları toplu halde verelim. Ezgi 12 puan, Özüm puan, Betül 11 puan, Aleyna puan aldı. Haftalık gelinim mutfakta puan durumları ise alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (29 Ekim – 2 Kasım Haftası) – Cuma

    Ezgi’nin Puanı : 52 + 12 = 64
Özüm’ün Puanı   : 57 + 9 = 66
  Betül’ün Puanı  : 43 + 11 = 54
Aleyna’nın Puanı: 42 + 8= 50 Kesin Elendi %100

Betül’ün puanları bir önceki puanlarda kalmış. Bu sorun düzeltildi arkadaşlar bir önceki sayfadan kopyalayınca sıkıntı olmuş. Özür dileriz.

Gelinim Mutfakta 165. Bölüm Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

56 Yorum

  1. Reyhan hanim yine domates salata muz getirdi hanimlarin yuzlerine yapistirdi olaylar olaylar

 1. Tamam doğru yerdeymişim başladı yanlış puanlamayı uyarmalar :) :) :) Aleyna gitsin de kim birinci olursa olsun

 2. puanları hemen düzelttim arkadaşlar bu gün iki ayrı başlık açtım o yüzden her iki yere puan yazınca hatalar olabiliyor.. sizde hala 29 + 10 = 44 gözüküyorsa lütfen sayfayı güncelleyiniz. bu hatadan dolayı özür dilerim.. FİLİZ..

     1. Sarp ya Allah iyiliğini versin ;) Gerçek hayat beni unutun mu? :D ?

 3. Keşke Özlem ve Nurten gelse. Nurten’imi özledim. Reyhan’ımla çok komik atışıyorlar. Reyhan ve Nurten benim olmazsa olmazım?

   1. Keşke gelsede aslında gelseler. Program daha eğlenceli keyifli olur. İzledikçe izleyesi gelir. İnsanın ?

 4. Özümden 3 puansilinekti niyesilinmedi patihbey kuraltazi demiştin altinlar ezğiye iyadeedilsin

  1. İnşallah bu hafta ezgi gider aldıklarının hiç biri hakkıyla değil özüm ve betül hak ediyorlat

 5. Bugünkü Cansu videosundan yola çıkarak yakında gelebilir demiştim, şimdi yeni fragmanı izleyince Cansu gelmiş pazartesi

 6. Hayırlı günler hayırlı programlar diliyoruz
  Cansuyu çok kınıyorum Ezgiye gönderdigi video için söyledigi sözler için kınıyorum ona teşekkür edeceğine yerden yere vuruyor cuma günü doguma gittiğinde ezgi yerine yarıştı ve kazandı onun için Cansuyu kınıyorum kendini seviyoruz
  Yine bir sakin yarışmascı olursa gönlümüzde tak kurar yalnız
  Aksi takdirde gözümüzden düşer herkese hayırlı yarışmalar diliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu